XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 115 utakmica za dan
Subota, 8 Februar 2020

Fudbal

08.02.2020 18:30 Brighton 1 : 1 Watford
08.02.2020 13:30 Everton 3 : 1 Crystal Palace
08.02.2020 16:00 Wolverhampton : Leicester
08.02.2020 21:00 Atlético Madrid 1 : 0 Granada
08.02.2020 16:00 Getafe 3 : 0 Valencia
08.02.2020 13:00 Levante 2 : 0 Leganés
08.02.2020 18:30 Real Valladolid 1 : 1 Villarreal
08.02.2020 18:30 Bayer Leverkusen 4 : 3 Borussia Dortmund
08.02.2020 00:00 Borussia M'gladbach : Köln
08.02.2020 15:30 Wolfsburg 1 : 1 Fortuna
08.02.2020 00:00 Eintracht 5 : 0 Augsburg
08.02.2020 15:30 Werder Bremen 0 : 2 Union Berlin
08.02.2020 15:30 Hertha BSC 1 : 3 Mainz 05
08.02.2020 15:30 Freiburg 1 : 0 Hoffenheim
08.02.2020 15:30 Schalke 04 1 : 1 Paderborn
08.02.2020 15:00 Fiorentina 1 : 2 Atalanta
08.02.2020 20:45 Verona 2 : 1 Juventus
08.02.2020 18:00 Torino 1 : 3 Sampdoria
08.02.2020 20:00 Rennes 0 : 0 Brest
08.02.2020 20:00 Dijon 3 : 3 Nantes
08.02.2020 20:00 Amiens SC 1 : 2 Monaco
08.02.2020 20:00 Nice 1 : 3 Nîmes
08.02.2020 00:00 Olympique Marseille 1 : 0 Toulouse
08.02.2020 20:00 Metz 1 : 2 Bordeaux

Futsal

08.02.2020 21:00 Brod 5 : 9 Brčko Zdravlje
08.02.2020 15:30 Jahorina 10 : 6 Kotor Varoš
08.02.2020 16:00 Nevesinje 5 : 0 Šampion
08.02.2020 21:00 Dubica 0 : 5 Prijedor
08.02.2020 20:00 Borac 4 : 0 Sokrates
08.02.2020 17:00 Obilić 5 : 7 Jošavka
08.02.2020 19:30 Ljubić 0 : 3 Derventa
08.02.2020 19:00 Mostarske Kiše 5 : 4 Hercegovina
08.02.2020 18:30 Bosna Kompred 10 : 3 Lux
08.02.2020 18:00 Bašigovci 2 : 4 Klanac
08.02.2020 18:00 Brčko 10 : 5 Posavina
08.02.2020 18:00 Nevesinje 6 : 4 Šampion
08.02.2020 19:45 Brod 2 : 4 Brčko Zdravlje
08.02.2020 18:00 Jahorina 7 : 1 Kotor Varoš

Košarka

08.02.2020 20:00 FMP 77 : 65 Koper Primorska
08.02.2020 18:00 Cedevita Olimpija 90 : 82 Zadar
08.02.2020 20:00 Zrinjski 74 : 81 Spars
08.02.2020 18:00 Drina-Princip 79 : 73 Sloboda 73
08.02.2020 20:00 Borac 110 : 65 Sutjeska
08.02.2020 19:30 Slavija 1996 75 : 74 Radnik BN
08.02.2020 16:30 Hunters 93 : 51 Stars Basket
08.02.2020 16:30 OKK Borac Mako Print 77 : 84 Lijevče
08.02.2020 15:30 Ibu Spartanas 83 : 90 Radnički
08.02.2020 19:00 Brčko 75 : 69 Bosna Royal
08.02.2020 19:30 Čelik 84 : 65 Konjic
08.02.2020 18:00 Bošnjak 77 : 79 Turbina
08.02.2020 18:00 Gen 74 : 66 Travnik
08.02.2020 18:00 Jedinstvo BHT 56 : 72 Orlovi
08.02.2020 16:00 Igman 52 : 106 RMU Banovići
08.02.2020 17:00 Čelik 73 : 56 Play Off Ultra
08.02.2020 20:00 Leotar 03 92 : 43 Sloboda
08.02.2020 19:00 Mladi Krajišnik 68 : 52 Konjic

Odbojka

08.02.2020 18:00 Radnik 1 : 3 Kakanj 78
08.02.2020 18:00 Tempo 1 : 3 Bosna
08.02.2020 17:00 Borac 3 : 1 Domaljevac
08.02.2020 18:00 Majevica 0 : 3 Gacko
08.02.2020 15:00 Crvena zvijezda 3 : 0 Gradiška
08.02.2020 18:00 7 Lukavac 2 : 3 Gradina-Herceg
08.02.2020 14:30 Bihać 3 : 0 Napredak
08.02.2020 17:30 Block Out 0 : 3 Ilijaš
08.02.2020 17:00 Breza 1934 0 : 3 Krivaja
08.02.2020 19:00 Goražde 3 : 1 Inova
08.02.2020 18:00 Novi Grad 0 : 3 HE na Drini
08.02.2020 18:00 Maglić 0 : 3 Kula Gradačac
08.02.2020 17:00 Mostar 2 : 3 Smeč
08.02.2020 19:00 Žepče 3 : 0 Gračanica Fortex
08.02.2020 18:00 Orašje 3 : 0 Maglaj
08.02.2020 17:00 Bihać 3 : 2 Gradina-Herceg
08.02.2020 17:00 Kakanj 3 : 2 Čelik-R
08.02.2020 14:00 Alipašino Polje 1 : 3 Smeč
08.02.2020 14:00 Mostar 2 0 : 3 Delminium

Rukomet

1/4 Finale Prva utakmica
08.02.2020 18:30 Izviđač CO 29 : 21 Gračanica
08.02.2020 19:00 Maglaj 29 : 22 Sloga(GV-U)
08.02.2020 19:00 Sloga(D) 26 : 27 Borac m:tel

Vaterpolo

08.02.2020 ŽAK 15 : 16 Dorćol
08.02.2020 TENT 20 : 4 Palilula
08.02.2020 Mladost 12 : 21 Rasina

Tango liga

08.02.2020 Mlade nade 3 8 : 0 FK Atletiko
08.02.2020 FK Igman 3 2 : 2 FK Dar (crni)
08.02.2020 FK Igman 3 1 : 4 Fair Play
08.02.2020 FK Dar (crni) 1 : 2 Mlade nade 2
08.02.2020 FK Slavija (plavi) 2 : 1 FK Sutjeska
08.02.2020 FK Slavija (Bijeli) 10 : 0 FK Ilidža
08.02.2020 SK Tempo 1 1 : 0 Sportivo
08.02.2020 ŠF Soccer 2 : 3 Fair Play
08.02.2020 ŠF United 3 : 2 SK Tempo 2
08.02.2020 SK Tempo 1 8 : 0 FK Romanija
08.02.2020 FK Romanija 1 : 5 FK Olimp
08.02.2020 FK Mlade nade 1 : 0 OFK Biser
08.02.2020 FK Olimp 5 : 0 SK Tempo 2
08.02.2020 ŠF Tango 1 2 : 3 FK Dar
08.02.2020 ŠF Čaja 1 0 : 4 FK Dobrinja 1
08.02.2020 ŠF Soccer 2 : 1 SK Tempo 2
08.02.2020 ŠF Soccer 1 : 1 FK Romanija
08.02.2020 Mlade nade 0 : 0 FK Dobrinja 1
08.02.2020 FK Olimp 5 : 0 FK Rudar
08.02.2020 FK Dobrinja 2 0 : 5 Fair Play
08.02.2020 FK Olimp 1 : 0 Sportivo
08.02.2020 Sportivo 1 : 0 SK Tempo 1
08.02.2020 FK Dar 1 : 1 FK Rudar
08.02.2020 SK Tempo 4 : 1 FK Olimp
08.02.2020 FK Academica 4 : 2 Fair Play 1
08.02.2020 FK Atletiko (plavi) 0 : 9 FK Academica
08.02.2020 ŠF Tango 1 3 : 0 FK Atletiko (plavi)
08.02.2020 FK Mlade nade 1 1 : 2 SK Tempo
08.02.2020 FK Ilidža 0 : 0 ŠF Fair Play
08.02.2020 FA Academica 4 : 1 FK Novi Grad 2
08.02.2020 OFK Biser 1 : 0 ŠF Fair Play
08.02.2020 FA Academica 1 : 0 Akademija Juventus
08.02.2020 ŠF Winner 3 : 5 ŠF Tango
08.02.2020 FK Mlade nade 4 : 0 ŠF Winner