XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 116 utakmica za dan
Subota, 17 Decembar 2022


Fudbal

Hrvatska
2 : 1
Maroko
17.12.2022 16:00
Hrvatska
2 : 1
Maroko

Futsal

Željeznica
Trnovo
10 : 1
Sokrates
Banja Luka
17.12.2022 18:00
Željeznica
10 : 1
Sokrates
Kotor Varoš
Kotor Varoš
3 : 3
Leotar
Trebinje
17.12.2022 19:00
Kotor Varoš
3 : 3
Leotar
Ljubić
Prnjavor
6 : 4
Obilić
Prnjavor
17.12.2022 18:00
Ljubić
6 : 4
Obilić
Šampion
Laktaši
9 : 5
Kozara
Gradiška
17.12.2022 19:00
Šampion
9 : 5
Kozara
Viktorija
Ribnik
3 : 2
Student
Banja Luka
17.12.2022 20:00
Viktorija
3 : 2
Student
Jošavka
Jošavka
4 : 7
Derventa
Derventa
17.12.2022 19:30
Jošavka
4 : 7
Derventa
Imperija
Šamac
3 : 11
Brčko Zdravlje
Brčko
17.12.2022 19:00
Imperija
3 : 11
Brčko Zdravlje
Rudar
Stanari
5 : 7
Young Boys
Zvornik
17.12.2022 20:00
Rudar
5 : 7
Young Boys
Dom sportova
Brod
3 : 4
Ugljevik
Ugljevik
17.12.2022 20:00
Dom sportova
3 : 4
Ugljevik
Radnički
Novo Goražde
5 : 3
Medi. fakultet
Foča
17.12.2022 16:00
Radnički
5 : 3
Medi. fakultet
Ljubinje
Ljubinje
6 : 13
Tango
Istočno Sarajevo
17.12.2022 14:00
Ljubinje
6 : 13
Tango
Kalinovik
Kalinovik
3 : 6
Akademac
Trebinje
17.12.2022 18:00
Kalinovik
3 : 6
Akademac
Jahorina
Pale
6 : 4
Glasinac
Sokolac
17.12.2022 17:00
Jahorina
6 : 4
Glasinac
Bihać 1260
Bihać
4 : 9
Radnik 2022
Donji Vakuf
17.12.2022 19:00
Bihać 1260
4 : 9
Radnik 2022
Bužim
Bužim
4 : 7
Konjodor
Bužim
17.12.2022 17:30
Bužim
4 : 7
Konjodor
Jajce
Jajce
3 : 4
Bubamara
Cazin
17.12.2022 14:00
Jajce
3 : 4
Bubamara
Odžak
Odžak
0 : 5
Banovići
Banovići
17.12.2022 20:00
Odžak
0 : 5
Banovići
Drina
Goražde
8 : 7
Lux
Brčko
17.12.2022 16:30
Drina
8 : 7
Lux
Kaskada
Gračanica
0 : 3
Lilium
Doboj Istok
17.12.2022 18:30
Kaskada
0 : 3
Lilium
Tešanj
Tešanj
10 : 5
Neimari
Zenica
17.12.2022 20:00
Tešanj
10 : 5
Neimari
Dolcinium
Ulcinj
17.12.2022
Onogošt
Nikšić
17.12.2022
Dolcinium
:
Onogošt
Boka
Kotor
17.12.2022
Pruška
Bijelo Polje
17.12.2022
Boka
:
Pruška
Gorštak
Kolašin
17.12.2022
Brskovo
Mojkovac
17.12.2022
Gorštak
:
Brskovo
Bajo Pivljanin
Plužine
17.12.2022
Cattaro 2019
Kotor
17.12.2022
Bajo Pivljanin
:
Cattaro 2019
Nikšić
Nikšić
17.12.2022
Ulcinj
Ulcinj
17.12.2022
Nikšić
:
Ulcinj
Mirabile Moda
Podgorica
17.12.2022
Zora
Spuž
17.12.2022
Mirabile Moda
:
Zora
Studentski dom
Podgorica
17.12.2022
Titograd
Podgorica
17.12.2022
Studentski dom
:
Titograd
Bosna Kompred
Tuzla
4 : 3
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
17.12.2022 19:00
Bosna Kompred
4 : 3
Sloga

Košarka

Cibona
Zagreb
77 : 76
Igokea m:tel
Aleksandrovac
17.12.2022 19:00
Cibona
77 : 76
Igokea m:tel
SC Derby
Podgorica
71 : 104
Cedevita Olimpija
Ljubljana
17.12.2022 17:00
SC Derby
71 : 104
Cedevita Olimpija
Sloboda
Tuzla
100 : 69
Posušje
Posušje
17.12.2022 19:00
Sloboda
100 : 69
Posušje
Bosna Royal
Sarajevo
108 : 69
Promo
Donji Vakuf
17.12.2022 20:00
Bosna Royal
108 : 69
Promo
Leotar
Trebinje
81 : 69
Mladost
Mrkonjić Grad
17.12.2022 19:30
Leotar
81 : 69
Mladost
Zrinjski
Mostar
77 : 83
Spars Realway
Sarajevo
17.12.2022 19:30
Zrinjski
77 : 83
Spars Realway
Rogatica
Rogatica
76 : 52
Sokolac
Sokolac
17.12.2022 18:00
Rogatica
76 : 52
Sokolac
Olimp
Šekovići
79 : 88
Prijedor Spartak
Prijedor
17.12.2022 18:00
Olimp
79 : 88
Prijedor Spartak
Stars Basket
Gradiška
93 : 56
Mladost
Kotor Varoš
17.12.2022 18:00
Stars Basket
93 : 56
Mladost
Bratunac
Bratunac
86 : 77
Radnik Spark 2
Bijeljina
17.12.2022 18:00
Bratunac
86 : 77
Radnik Spark 2
Rudar 2015
Ugljevik
85 : 62
Šamac
Šamac
17.12.2022 18:00
Rudar 2015
85 : 62
Šamac
Best
Doboj
75 : 82
Modriča
Modriča
17.12.2022 18:00
Best
75 : 82
Modriča
Gacko
Gacko
72 : 86
Jahorina
Pale
17.12.2022 18:00
Gacko
72 : 86
Jahorina
Čačak 94 Quantox
Čačak
81 : 80
Vršac
Vršac
17.12.2022 19:00
Čačak 94 Quantox
81 : 80
Vršac
Kolubara LA 2003
Lazarevac
75 : 86
Mladost MaxBet
Zemun
17.12.2022 19:00
Kolubara LA 2003
75 : 86
Mladost MaxBet
Tamiš
Pančevo
99 : 77
OKK Beograd
Beograd
17.12.2022 18:00
Tamiš
99 : 77
OKK Beograd
Vojvodina
Novi Sad
100 : 84
Dunav
Stari Banovci
17.12.2022 18:00
Vojvodina
100 : 84
Dunav
Sloboda
Užice
71 : 72
Dynamic BalkanBet
Beograd
17.12.2022 18:00
Sloboda
71 : 72
Dynamic BalkanBet
Lavovi
Brčko
89 : 48
Zrinjski 2010
Mostar
17.12.2022 15:00
Lavovi
89 : 48
Zrinjski 2010
Leotar 03
Trebinje
73 : 87
Play Off
Sarajevo
17.12.2022 16:00
Leotar 03
73 : 87
Play Off
Jedinstvo
Tuzla
63 : 71
Čelik BH Telecom
Zenica
17.12.2022 16:30
Jedinstvo
63 : 71
Čelik BH Telecom
Kostajnica
Kostajnica
47 : 78
Igman
Istočna Ilidža
17.12.2022 15:00
Kostajnica
47 : 78
Igman

Odbojka

Bosna
Sarajevo
3 : 1
Borac
Banja Luka
17.12.2022 16:00
Bosna
3 : 1
Borac
Ilidža
Ilidža
3 : 0
Mladost
Brčko
17.12.2022 16:00
Ilidža
3 : 0
Mladost
Ljubinje Bankom
Ljubinje
1 : 3
Domaljevac
Domaljevac
17.12.2022 18:00
Ljubinje Bankom
1 : 3
Domaljevac
Radnik
Bijeljina
3 : 2
Kakanj 78
Kakanj
17.12.2022 16:00
Radnik
3 : 2
Kakanj 78
Mostar
Mostar
3 : 1
Borac
Banja Luka
17.12.2022 16:30
Mostar
3 : 1
Borac
Igman
Ilidža
3 : 0
Jahorina
Pale
17.12.2022 19:00
Igman
3 : 0
Jahorina
Kula
Gradačac
3 : 2
Goražde
Goražde
17.12.2022 17:00
Kula
3 : 2
Goražde
Bimal Jedinstvo
Brčko
1 : 3
Gacko
Gacko
17.12.2022 18:00
Bimal Jedinstvo
1 : 3
Gacko
Stars
Živinice
1 : 3
Mikasa
Tuzla
17.12.2022 12:30
Stars
1 : 3
Mikasa
Smeč
Lukavac
3 : 1
Bosna
Kalesija
17.12.2022 17:00
Smeč
3 : 1
Bosna
Napredak
Odžak
0 : 3
Lami
Brčko
17.12.2022 18:30
Napredak
0 : 3
Lami
Breza 1934
Breza
3 : 0
Alipašino Polje
Sarajevo
17.12.2022 17:00
Breza 1934
3 : 0
Alipašino Polje
Novi Grad
Sarajevo
0 : 3
Ilijaš
Ilijaš
17.12.2022 19:30
Novi Grad
0 : 3
Ilijaš
Željezara
Zenica
0 : 3
Centar ORT
Sarajevo
17.12.2022 14:00
Željezara
0 : 3
Centar ORT

Rukomet

Konjuh
Živinice
24 : 28
Gračanica
Gračanica
17.12.2022 19:00
Konjuh
24 : 28
Gračanica
Hercegovina
Nevesinje
34 : 34
Krivaja
Zavidovići
17.12.2022 19:00
Hercegovina
34 : 34
Krivaja
Goražde
Goražde
33 : 33
Vogošća
Vogošća
17.12.2022 19:00
Goražde
33 : 33
Vogošća
Sloga
Doboj
40 : 32
Iskra
Bugojna
17.12.2022 18:00
Sloga
40 : 32
Iskra
Maglaj
Maglaj
27 : 23
Leotar
Trebinje
17.12.2022 19:00
Maglaj
27 : 23
Leotar
Kakanj
Kakanj
22 : 43
Sloboda
Tuzla
17.12.2022 16:00
Kakanj
22 : 43
Sloboda
Jedinstvo
Brčko
22 : 25
Hadžići
Hadžići
17.12.2022 20:30
Jedinstvo
22 : 25
Hadžići
Izviđač
Ljubuški
34 : 36
Grude
Grude
17.12.2022 18:00
Izviđač
34 : 36
Grude
Borac
Banja Luka
33 : 24
Krivaja
Zavidovići
17.12.2022 19:30
Borac
33 : 24
Krivaja
Sloga 2013
Gornji Vakuf - Uskoplje
23 : 24
Ilidža
Ilidža
17.12.2022 19:00
Sloga 2013
23 : 24
Ilidža
Knežopoljka
Kozarska Dubica
36 : 22
Mira
Prijedor
17.12.2022 17:00
Knežopoljka
36 : 22
Mira

Vaterpolo

Valis
Valjevo
15 : 13
Proleter
Zrenjanin
17.12.2022 00:00
Valis
15 : 13
Proleter
NBG Vukovi
Novi Beograd
9 : 17
BVK Crvena zvezda
Beograd
17.12.2022 00:00
NBG Vukovi
9 : 17
BVK Crvena zvezda
Šabac
Šabac
22 : 9
Nais
Niš
17.12.2022 00:00
Šabac
22 : 9
Nais
Vojvodina
Novi Sad
7 : 13
KVK Radnički
Kragujevac
17.12.2022 00:00
Vojvodina
7 : 13
KVK Radnički
Partizan
Beograd
7 : 14
Novi Beograd
Beograd
17.12.2022 00:00
Partizan
7 : 14
Novi Beograd
Spartak Patent CO
Subotica
12 : 5
Singidunum
Beograd
17.12.2022 19:00
Spartak Patent CO
12 : 5
Singidunum
Rasina
Kruševac
10 : 12
Taurunum
Zemun
17.12.2022 19:00
Rasina
10 : 12
Taurunum
Borac
Banja Luka
11 : 12
TENT
Obrenovac
17.12.2022 15:30
Borac
11 : 12
TENT
Banja Luka
Banja Luka
12 : 18
Košutnjak
Beograd
17.12.2022 20:00
Banja Luka
12 : 18
Košutnjak

Tango liga

FK Čaja
Visoko
1 : 5
FK Atletiko 1
Sarajevo
17.12.2022
FK Čaja
1 : 5
FK Atletiko 1
ŠF Soccer
Sarajevo
1 : 4
ŠF Fair Play 1
Sarajevo
17.12.2022
ŠF Soccer
1 : 4
ŠF Fair Play 1
NK Ozren 1
Semizovac
3 : 1
FK Čaja
Visoko
17.12.2022
NK Ozren 1
3 : 1
FK Čaja
ŠF Mlade nade 1
Sarajevo
1 : 1
FK Romanija
Pale
17.12.2022
ŠF Mlade nade 1
1 : 1
FK Romanija
ŠF Mlade nade 2
Sarajevo
1 : 1
ŠF Selekt
Sarajevo
17.12.2022
ŠF Mlade nade 2
1 : 1
ŠF Selekt
SA Ilijaš
Ilijaš
2 : 3
ŠF Piksi
Pale
17.12.2022
SA Ilijaš
2 : 3
ŠF Piksi
SA Ilijaš
Ilijaš
4 : 0
NK Ozren 2
Semizovac
17.12.2022
SA Ilijaš
4 : 0
NK Ozren 2
FK Atletiko 2
Sarajevo
1 : 0
SFK 2000
Sarajevo
17.12.2022
FK Atletiko 2
1 : 0
SFK 2000
ŠF Soccer
Sarajevo
0 : 2
ŠF Fair Play 2
Sarajevo
17.12.2022
ŠF Soccer
0 : 2
ŠF Fair Play 2
ŠF Tango 2
Istočno Sarajevo
2 : 1
SK Tempo
Istočno Sarajevo
17.12.2022
ŠF Tango 2
2 : 1
SK Tempo
ŠF Fair Play
Sarajevo
3 : 2
SK Tempo 1
Istočno Sarajevo
17.12.2022
ŠF Fair Play
3 : 2
SK Tempo 1
FK Romanija
Pale
2 : 4
ŠF Winner
Sarajevo
17.12.2022
FK Romanija
2 : 4
ŠF Winner
SK Tempo 1
Istočno Sarajevo
1 : 3
ŠF Tango
Istočno Sarajevo
17.12.2022
SK Tempo 1
1 : 3
ŠF Tango
ŠF La Paz
Pazarić
2 : 0
FK Famos
Vojkovići
17.12.2022
ŠF La Paz
2 : 0
FK Famos
FK Rudar
Breza
0 : 1
ŠF Fair Play
Sarajevo
17.12.2022
FK Rudar
0 : 1
ŠF Fair Play
OFK Biser
Sarajevo
1 : 0
ŠF Soccer
Sarajevo
17.12.2022
OFK Biser
1 : 0
ŠF Soccer
ŠF Soccer
Sarajevo
3 : 0
ŠF Tango 2
Istočno Sarajevo
17.12.2022
ŠF Soccer
3 : 0
ŠF Tango 2
SK Tempo 2
Istočno Sarajevo
0 : 3
SA Ilijaš
Ilijaš
17.12.2022
SK Tempo 2
0 : 3
SA Ilijaš
FK Romanija 1
Pale
1 : 2
Fair Play 1
Sarajevo
17.12.2022
FK Romanija 1
1 : 2
Fair Play 1
FK Unis 1
Vogošća
0 : 0
FK Unis 2
Vogošća
17.12.2022
FK Unis 1
0 : 0
FK Unis 2
ŠF Soccer
Sarajevo
3 : 2
FK Radnik 1
Hadžići
17.12.2022
ŠF Soccer
3 : 2
FK Radnik 1
SK Tempo 1
Istočno Sarajevo
1 : 1
ŠF Tango
Istočno Sarajevo
17.12.2022
SK Tempo 1
1 : 1
ŠF Tango
OFK Kasindo
Istočno Sarajevo
0 : 7
FK Novi Grad
Sarajevo
17.12.2022
OFK Kasindo
0 : 7
FK Novi Grad
ŠF Kickers
Sarajevo
1 : 1
FK Rudar
Breza
17.12.2022
ŠF Kickers
1 : 1
FK Rudar
SFK 2000
Sarajevo
2 : 6
FK Famos
Vojkovići
17.12.2022
SFK 2000
2 : 6
FK Famos
FK Romanija 2
Pale
0 : 1
OFK Biser 2
Sarajevo
17.12.2022
FK Romanija 2
0 : 1
OFK Biser 2
FK Famos
Vojkovići
3 : 0
SK Tempo 2
Istočno Sarajevo
17.12.2022
FK Famos
3 : 0
SK Tempo 2
La Paz
Pazarić
1 : 0
FK Atletiko
Sarajevo
17.12.2022
La Paz
1 : 0
FK Atletiko
FK Dobrinja
Sarajevo
1 : 1
NK Ozren
Semizovac
17.12.2022
FK Dobrinja
1 : 1
NK Ozren
FK Unis 3
Vogošća
1 : 0
SK Tempo 3
Istočno Sarajevo
17.12.2022
FK Unis 3
1 : 0
SK Tempo 3
Fair Play 2
Sarajevo
1 : 0
ŠF Winner
Sarajevo
17.12.2022
Fair Play 2
1 : 0
ŠF Winner