23.02.2019 13:30
2 : 1

PL: Barnli bolji od Totenhema

23.02.2019 Đ. MaleÅ”ević

Fudbaleri Barnlija savladali su Totenhem u 27. kolu Premijer Lige na svom terenu sa 2-1.

Prvo poluvrijeme je bilo izuzetno nezanimljivo. Vrelo sunce kao da je uspavalo i igrače ali i navijače i sve je izgledalo kao dobra uspavanka. Međutim, u nastavku smo gledali bolji fudbal. Barnli je poveo sa 1-0 nakon kornera a strijelac je bio Vud. Treba reći da je diskutabilno da li je bio korner. Ipak, Totenhem se nije predao i doÅ”li su do izjednačenja. Strijelac je bio Hari Kejn. Ipak u samoj zavrÅ”nici, Barnli je doÅ”ao do pobjede. Strijelac gola bio je EÅ”li Barns.

Barnli je sada pobjegao iz opasnie zone dok je Totenhem ispao iz trke za titulu.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Premier League Burnley Tottenham Hotspur