Jedinstvo
Brčko
|
|
Kozara
Gradiška
|
07.03.2020 14:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Kozara | ||||||
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
07.03.2020 14:00 | Željezničar Sport Team | 1 : 1 | Slavija | ||||||
Tekstilac
Derventa
|
|
Modriča Alfa
Modriča
|
07.03.2020 14:00 | Tekstilac | 1 : 3 | Modriča Alfa | ||||||
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
07.03.2020 14:00 | Krupa | 2 : 0 | Rudar Prijedor |
Sloga (D)
Doboj
|
|
Borac (KD)
Kozarska Dubica
|
07.03.2020 14:00 | Sloga (D) | 4 : 1 | Borac (KD) | ||||||
Sloboda (NG)
Novi Grad
|
|
Dubrave
Dubrave
|
07.03.2020 14:00 | Sloboda (NG) | 3 : 2 | Dubrave | ||||||
Laktaši
Laktaši
|
|
Omarska
Omarska
|
07.03.2020 14:00 | Laktaši | 1 : 1 | Omarska | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Sloga (T)
Trn
|
07.03.2020 14:00 | Proleter | 0 : 0 | Sloga (T) |
Drina HE
Višegrad
|
|
Proleter
Dvorovi
|
07.03.2020 14:00 | Drina HE | 2 : 1 | Proleter | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Stakorina
Čajniče
|
07.03.2020 14:00 | Drina | 6 : 0 | Stakorina | ||||||
Sutjeska
Foča
|
|
Mladost (G)
Gacko
|
07.03.2020 14:00 | Sutjeska | 3 : 1 | Mladost (G) |
Lijevče
Nova Topola
|
|
Krajina
Banja Luka
|
07.03.2020 14:00 | Lijevče | 3 : 1 | Krajina | ||||||
Progres
Kneževo
|
|
Bratstvo
Kozarac
|
07.03.2020 14:00 | Progres | 2 : 1 | Bratstvo |
Trebava
Osječani
|
|
Sloga (DP)
Dugo Polje
|
07.03.2020 14:00 | Trebava | 1 : 1 | Sloga (DP) |
Bratstvo
Bratunac
|
|
OFK Šekovići
Šekovići
|
07.03.2020 14:00 | Bratstvo | 1 : 3 | OFK Šekovići |
Torpedo
Cerovljani
|
|
13 Skojevki
Grbavci
|
07.03.2020 15:00 | Torpedo | 0 : 5 | 13 Skojevki |
Olimpik
Sarajevo
|
|
Slaven
Živinice
|
07.03.2020 15:00 | Olimpik | 2 : 0 | Slaven | ||||||
Bratstvo
Gračanica
|
|
Travnik
Travnik
|
07.03.2020 15:00 | Bratstvo | 2 : 1 | Travnik | ||||||
Budućnost
Banovići
|
|
Čapljina
Čapljina
|
07.03.2020 15:00 | Budućnost | 3 : 0 | Čapljina | ||||||
Metalleghe BSI
Jajce
|
|
Goražde
Goražde
|
07.03.2020 15:00 | Metalleghe BSI | 2 : 0 | Goražde | ||||||
Zvijezda
Gradačac
|
|
Jedinstvo
Bihać
|
07.03.2020 15:00 | Zvijezda | 2 : 1 | Jedinstvo |
Radnik
Surdulica
|
|
Javor Matis
Ivanjica
|
07.03.2020 16:00 | Radnik | 2 : 0 | Javor Matis | ||||||
Rad
Beograd
|
|
TSC
Bačka Topola
|
07.03.2020 16:00 | Rad | 3 : 4 | TSC | ||||||
Napredak
Kruševac
|
|
Proleter
Novi Sad
|
07.03.2020 16:00 | Napredak | 0 : 0 | Proleter | ||||||
Mačva
Šabac
|
|
Crvena zvezda
Beograd
|
07.03.2020 16:00 | Mačva | 0 : 3 | Crvena zvezda | ||||||
Partizan
Beograd
|
|
Radnički (N)
Niš
|
07.03.2020 20:00 | Partizan | 1 : 0 | Radnički (N) | ||||||
Vojvodina
Novi Sad
|
|
Mladost
Lučani
|
07.03.2020 16:00 | Vojvodina | 2 : 1 | Mladost |
OFK Žarkovo
Beograd
|
|
Metalac
Gornji Milanovac
|
07.03.2020 14:00 | OFK Žarkovo | 1 : 3 | Metalac | ||||||
Zlatibor
Čajetina
|
|
Sinđelić
Beograd
|
07.03.2020 14:00 | Zlatibor | 4 : 2 | Sinđelić |
Budućnost
Podgorica
|
|
Zeta
Golubovci
|
07.03.2020 20:00 | Budućnost | 4 : 1 | Zeta | ||||||
Grbalj
Radanovići
|
|
OFK Petrovac
Petrovac
|
07.03.2020 20:00 | Grbalj | 0 : 0 | OFK Petrovac | ||||||
OFK Titograd
Podgorica
|
|
Kom
Podgorica
|
07.03.2020 20:00 | OFK Titograd | 2 : 3 | Kom | ||||||
Sutjeska
Nikšić
|
|
Podgorica
Podgorica
|
07.03.2020 20:00 | Sutjeska | 1 : 0 | Podgorica | ||||||
Iskra
Danilovgrad
|
|
Rudar
Pljevlja
|
07.03.2020 20:00 | Iskra | 0 : 2 | Rudar |
Arsenal
London
|
|
West Ham
London
|
07.03.2020 16:00 | Arsenal | 1 : 0 | West Ham | ||||||
Burnley
Burnley
|
|
Tottenham
London
|
07.03.2020 18:30 | Burnley | 1 : 1 | Tottenham | ||||||
Crystal Palace
London
|
|
Watford
Watford
|
07.03.2020 16:00 | Crystal Palace | 1 : 0 | Watford | ||||||
Liverpool
Liverpool
|
|
Bournemouth
Bournemouth
|
07.03.2020 13:30 | Liverpool | 2 : 1 | Bournemouth | ||||||
Sheffield United
Sheffield
|
|
Norwich City
Norwich
|
07.03.2020 16:00 | Sheffield United | 1 : 0 | Norwich City | ||||||
Southampton
Southampton
|
|
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
|
07.03.2020 16:00 | Southampton | 0 : 1 | Newcastle United | ||||||
Wolverhampton
Wolverhampton
|
|
Brighton
Brighton
|
07.03.2020 16:00 | Wolverhampton | 0 : 0 | Brighton |
Atlético Madrid
Madrid
|
|
Sevilla
Sevilla
|
07.03.2020 16:00 | Atlético Madrid | 2 : 2 | Sevilla | ||||||
Barcelona
Barcelona
|
|
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
|
07.03.2020 18:30 | Barcelona | 1 : 0 | Real Sociedad | ||||||
Eibar
Eibar
|
|
Mallorca
Palma de Mallorca
|
07.03.2020 13:00 | Eibar | 1 : 2 | Mallorca | ||||||
Getafe
Getafe (Madrid)
|
|
Celta de Vigo
Vigo
|
07.03.2020 21:00 | Getafe | 0 : 0 | Celta de Vigo |
Bayer Leverkusen
Leverkusen
|
|
Eintracht
Frankfurt am Main
|
07.03.2020 00:00 | Bayer Leverkusen | 4 : 0 | Eintracht | ||||||
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
|
|
Borussia Dortmund
Dortmund
|
07.03.2020 00:00 | Borussia M'gladbach | 1 : 2 | Borussia Dortmund | ||||||
Wolfsburg
Wolfsburg
|
|
RB Leipzig
Leipzig
|
07.03.2020 15:30 | Wolfsburg | 0 : 0 | RB Leipzig | ||||||
Hertha BSC
Berlin
|
|
Werder Bremen
Bremen
|
07.03.2020 15:30 | Hertha BSC | 2 : 2 | Werder Bremen | ||||||
Freiburg
Freiburg im Breisgau
|
|
Union Berlin
Berlin
|
07.03.2020 15:30 | Freiburg | 3 : 1 | Union Berlin | ||||||
Schalke 04
Gelsenkirchen
|
|
Hoffenheim
Sinsheim
|
07.03.2020 15:30 | Schalke 04 | 1 : 1 | Hoffenheim |
Nice
Nice
|
|
Monaco
Monaco
|
07.03.2020 20:00 | Nice | 2 : 1 | Monaco | ||||||
Dijon
Dijon
|
|
Toulouse
Toulouse
|
07.03.2020 20:00 | Dijon | 2 : 1 | Toulouse | ||||||
Angers
Angers
|
|
Nantes
Nantes
|
07.03.2020 20:00 | Angers | 2 : 0 | Nantes | ||||||
Metz
Longeville-lès-Metz
|
|
Nîmes
Nîmes
|
07.03.2020 20:00 | Metz | 2 : 1 | Nîmes | ||||||
Reims
Reims
|
|
Brest
Brest
|
07.03.2020 20:00 | Reims | 1 : 0 | Brest |
Radnik
Bijeljina
|
|
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
|
07.03.2020 15:00 | Radnik | 5 : 1 | Zvijezda 09 | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Mladost
Doboj-Kakanj
|
07.03.2020 18:00 | Sarajevo | 2 : 1 | Mladost | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Čelik
Zenica
|
07.03.2020 15:00 | Sloboda | 2 : 1 | Čelik |
Željezničar
Sarajevo
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
07.03.2020 11:00 | Željezničar | 6 : 0 | Slavija | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Borac
Banja Luka
|
07.03.2020 14:00 | Zrinjski | 1 : 0 | Borac |
Žepče
Žepče
|
|
Radnik
Donji Vakuf
|
07.03.2020 13:30 | Žepče | 0 : 4 | Radnik | ||||||
ZSK 2013
Zenica
|
|
Iskra
Bugojno
|
07.03.2020 13:30 | ZSK 2013 | 6 : 1 | Iskra | ||||||
TOŠK
Tešanj
|
|
Kiseljak
Kiseljak
|
07.03.2020 13:30 | TOŠK | 0 : 1 | Kiseljak |
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Mladost
Donji Kakanj
|
07.03.2020 13:00 | Široki Brijeg | 3 : 0 | Mladost | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
07.03.2020
15:00
|
Borac
Banja Luka
|
07.03.2020 15:00 | Sarajevo | : | Borac | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Tuzla City
Simin Han
|
07.03.2020 16:00 | Velež | 2 : 1 | Tuzla City | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
07.03.2020 15:00 | Željezničar | 2 : 0 | Zvijezda 09 |
Žepče
Žepče
|
|
Radnik
Donji Vakuf
|
07.03.2020 11:00 | Žepče | 0 : 7 | Radnik | ||||||
ZSK 2013
Zenica
|
|
Iskra
Bugojno
|
07.03.2020 11:00 | ZSK 2013 | 0 : 2 | Iskra | ||||||
TOŠK
Tešanj
|
|
Kiseljak
Kiseljak
|
07.03.2020 11:00 | TOŠK | 0 : 4 | Kiseljak |
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Mladost
Doboj - Kakanj
|
07.03.2020 11:30 | Široki Brijeg | 1 : 0 | Mladost | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
07.03.2020
15:00
|
Borac
Banja Luka
|
07.03.2020 15:00 | Sarajevo | : | Borac | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
|
07.03.2020 14:00 | Velež | 0 : 0 | Tuzla City | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
07.03.2020 13:15 | Željezničar | 2 : 2 | Zvijezda 09 |
Tekstilac
Derventa
|
|
Proleter
Teslić
|
07.03.2020 09:30 | Tekstilac | 3 : 1 | Proleter | ||||||
Alfa Modriča
Modriča
|
|
Željezničar
Doboj
|
07.03.2020 10:00 | Alfa Modriča | 2 : 0 | Željezničar | ||||||
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
07.03.2020
10:00
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
07.03.2020 10:00 | OFK Spartak 2013 | : | Rudar Prijedor | ||||||
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
|
Polet 1926
Brod
|
07.03.2020 09:00 | Željezničar Sport Team | 5 : 0 | Polet 1926 | ||||||
Mineral
Banja Vrućica
|
|
Kozara
Gradiška
|
07.03.2020 10:00 | Mineral | 1 : 1 | Kozara |
Tekstilac Kort
Derventa
|
|
Proleter
Teslić
|
07.03.2020 10:00 | Tekstilac Kort | 5 : 0 | Proleter | ||||||
Alfa Modriča
Modriča
|
|
Željezničar
Doboj
|
07.03.2020 11:30 | Alfa Modriča | 4 : 0 | Željezničar | ||||||
Željezničar Sport team
Banja Luka
|
|
Polet 1926
Brod
|
07.03.2020 10:00 | Željezničar Sport team | 7 : 0 | Polet 1926 | ||||||
Mineral
Banja Vrućica
|
|
Kozara
Gradiška
|
07.03.2020 10:00 | Mineral | 0 : 5 | Kozara |
Centar
Sarajevo
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
07.03.2020 17:00 | Centar | 3 : 4 | Brotnjo | ||||||
Mostar SG
Mostar
|
|
Kaskada
Gračanica
|
07.03.2020 16:00 | Mostar SG | 5 : 2 | Kaskada |
Brod
Brod
|
|
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
07.03.2020 19:00 | Brod | 4 : 8 | Kotor Varoš | ||||||
Brčko Zdravlje
Brčko
|
|
Nevesinje
Nevesinje
|
07.03.2020 15:00 | Brčko Zdravlje | 7 : 6 | Nevesinje |
Viktorija
Ribnik
|
|
Boračka
Gradiška
|
07.03.2020 21:00 | Viktorija | 3 : 4 | Boračka |
Obilić
Prnjavor
|
|
Derventa
Derventa
|
07.03.2020 18:30 | Obilić | 6 : 1 | Derventa | ||||||
Doboj
Doboj
|
|
Ljubić
Prnjavor
|
07.03.2020 19:00 | Doboj | 10 : 5 | Ljubić | ||||||
Jošavka
Jošavka
|
|
Čelinac
Čelinac
|
07.03.2020 20:30 | Jošavka | 2 : 6 | Čelinac |
Željeznica
Trnovo
|
|
Rogatica
Rogatica
|
07.03.2020 13:30 | Željeznica | 4 : 1 | Rogatica | ||||||
Ugljevik
Ugljevik
|
|
Ljubinje
Ljubinje
|
07.03.2020 19:30 | Ugljevik | 3 : 6 | Ljubinje |
Čulin Mlin
Livno
|
|
Bubamara
Cazin
|
07.03.2020 19:00 | Čulin Mlin | 10 : 3 | Bubamara |
Lukavac
Lukavac
|
|
Lux
Brčko
|
07.03.2020 18:30 | Lukavac | 3 : 1 | Lux | ||||||
Klanac
Brčko
|
|
Posavina
Orašje
|
07.03.2020 18:00 | Klanac | 10 : 6 | Posavina | ||||||
Bosna Kompred
Tuzla
|
|
Brčko
Brčko
|
07.03.2020 14:00 | Bosna Kompred | 13 : 4 | Brčko | ||||||
Bašigovci
Živinice
|
|
Banovići
Banovići
|
07.03.2020 19:00 | Bašigovci | 6 : 7 | Banovići |
Mornar
Bar
|
|
Krka
Novo Mesto
|
07.03.2020 17:00 | Mornar | 82 : 73 | Krka |
Široki
Široki Brijeg
|
|
Vogošća
Vogošća
|
07.03.2020 18:00 | Široki | 134 : 76 | Vogošća | ||||||
Promo
Donji Vakuf
|
|
Leotar
Trebinje
|
07.03.2020 18:00 | Promo | 79 : 75 | Leotar | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Bratunac TRB
Bratunac
|
07.03.2020 20:00 | Zrinjski | 94 : 82 | Bratunac TRB | ||||||
Čapljina
Čapljina
|
|
Sloboda
Tuzla
|
07.03.2020 19:00 | Čapljina | 74 : 72 | Sloboda |
Sutjeska
Foča
|
|
Sloboda 73
Novi Grad
|
07.03.2020 19:30 | Sutjeska | 90 : 44 | Sloboda 73 | ||||||
HEO
Bileća
|
|
Radnik BN
Bijeljina
|
07.03.2020 19:15 | HEO | 60 : 73 | Radnik BN | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Prijedor-Spartak
Prijedor
|
07.03.2020 20:00 | Borac | 76 : 79 | Prijedor-Spartak | ||||||
Slavija 1996
Istočno Sarajevo
|
|
Student-Igokea
Banja Luka
|
07.03.2020 20:00 | Slavija 1996 | 65 : 59 | Student-Igokea |
OKK Borac Mako Print
Banja Luka
|
|
Borac 1972
Drvar
|
07.03.2020 14:00 | OKK Borac Mako Print | 84 : 79 | Borac 1972 |
Best
Doboj
|
|
WBS
Teslić
|
07.03.2020 17:00 | Best | 91 : 86 | WBS | ||||||
Ozren
Petrovo
|
|
Modriča
Modriča
|
07.03.2020 19:00 | Ozren | 76 : 90 | Modriča | ||||||
Rudar
Ugljevik
|
|
Rudar 2015
Ugljevik
|
07.03.2020 16:30 | Rudar | 56 : 80 | Rudar 2015 | ||||||
Zvornik Basket
Zvornik
|
|
Šamac
Šamac
|
07.03.2020 20:00 | Zvornik Basket | 59 : 69 | Šamac |
Igman Burch
Ilidža
|
|
Radnički
Goražde
|
07.03.2020 18:00 | Igman Burch | 78 : 89 | Radnički | ||||||
Ibu Spartanas
Živinice
|
|
Turbina
Jablanica
|
07.03.2020 16:30 | Ibu Spartanas | 70 : 77 | Turbina | ||||||
Gračanica
Gračanica
|
|
Gen
Sarajevo
|
07.03.2020 19:00 | Gračanica | 73 : 70 | Gen |
Kozara
Gradiška
|
|
Budućnost
Bijeljina
|
07.03.2020 14:30 | Kozara | 64 : 35 | Budućnost |
Čelik
Zenica
|
|
Mladi Krajišnik
Banja Luka
|
07.03.2020 17:00 | Čelik | 68 : 62 | Mladi Krajišnik | ||||||
Orlovi
Banja Luka
|
|
RMU Banovići
Banovići
|
07.03.2020 19:30 | Orlovi | 70 : 74 | RMU Banovići |
Bosna
Sarajevo
|
|
Kakanj 78
Kakanj
|
07.03.2020 20:00 | Bosna | 3 : 2 | Kakanj 78 | ||||||
Mladost
Brčko
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
07.03.2020 18:00 | Mladost | 3 : 1 | Jedinstvo |
Maglić
Foča
|
|
Radnik
Bijeljina
|
07.03.2020 16:30 | Maglić | 2 : 3 | Radnik | ||||||
Modriča
Modriča
|
|
Borac
Banja Luka
|
07.03.2020 19:00 | Modriča | 3 : 0 | Borac |
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Majevica
Lopare
|
07.03.2020 17:30 | Crvena zvijezda | 3 : 0 | Majevica |
Sloboda
Tuzla
|
|
Gacko
Gacko
|
07.03.2020 19:00 | Sloboda | 0 : 3 | Gacko |
HE na Drini
Višegrad
|
|
Mostar
Mostar
|
07.03.2020 18:00 | HE na Drini | 2 : 3 | Mostar |
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Drina
Zvornik
|
07.03.2020 15:00 | Crvena zvijezda | 3 : 1 | Drina | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
ŽOK Leotar
Trebinje
|
07.03.2020 17:00 | Radnik | 3 : 0 | ŽOK Leotar | ||||||
Ljubinje
Ljubinje
|
|
Jahorina
Pale
|
07.03.2020 18:00 | Ljubinje | 0 : 3 | Jahorina | ||||||
Hercegovac
Bileća
|
|
Modriča
Modriča
|
07.03.2020 15:30 | Hercegovac | 3 : 1 | Modriča |
Gradiška
Gradiška
|
|
Smeč DN
Brčko
|
07.03.2020 11:00 | Gradiška | 3 : 0 | Smeč DN | ||||||
Derventa
Derventa
|
|
Laktaši
Laktaši
|
07.03.2020 16:30 | Derventa | 2 : 3 | Laktaši | ||||||
Panter
Doboj
|
|
Kozara
Gradiška
|
07.03.2020 19:30 | Panter | 2 : 3 | Kozara |
Stakorina
Čajniče
|
|
Zelengora
Kalinovik
|
07.03.2020 15:00 | Stakorina | 3 : 0 | Zelengora |
Gradina-Herceg
Srebrenik
|
|
Gračanica Fortex
Gračanica
|
07.03.2020 17:00 | Gradina-Herceg | 3 : 0 | Gračanica Fortex | ||||||
Maglaj
Maglaj
|
|
Napredak
Odžak
|
07.03.2020 16:00 | Maglaj | 1 : 3 | Napredak | ||||||
Žepče
Žepče
|
|
Čelik-R
Zenica
|
07.03.2020 19:00 | Žepče | 3 : 0 | Čelik-R | ||||||
Bihać
Bihać
|
|
Bosna
Kalesija
|
07.03.2020 16:00 | Bihać | 1 : 3 | Bosna |
Mikasa
Tuzla
|
|
Orašje 2
Orašje
|
07.03.2020 13:30 | Mikasa | 3 : 0 | Orašje 2 |
Sloboda
Tuzla
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
07.03.2020 16:00 | Sloboda | 35 : 30 | Lokomotiva | ||||||
Borac m:tel
Banja Luka
|
|
Iskra
Bugojna
|
07.03.2020 17:30 | Borac m:tel | 33 : 24 | Iskra | ||||||
Bosna Vispak
Visoko
|
|
Vogošća PH
Vogošća
|
07.03.2020 19:00 | Bosna Vispak | 27 : 26 | Vogošća PH | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Konjuh
Živinice
|
07.03.2020 19:00 | Leotar | 31 : 31 | Konjuh | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Sloga (D)
Doboj
|
07.03.2020 17:00 | Slavija | 30 : 27 | Sloga (D) | ||||||
Sloga (GV-U)
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
|
Maglaj
Maglaj
|
07.03.2020 19:00 | Sloga (GV-U) | 27 : 21 | Maglaj | ||||||
Izviđač CO
Ljubuški
|
|
Gračanica
Gračanica
|
07.03.2020 20:00 | Izviđač CO | 33 : 27 | Gračanica | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Goražde
Goražde
|
07.03.2020 18:00 | Drina | 28 : 29 | Goražde |
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
|
Hercegovina
Nevesinje
|
07.03.2020 19:00 | Kotor Varoš | 26 : 26 | Hercegovina |
Kakanj
Kakanj
|
|
Gradačac
Gradačac
|
07.03.2020 18:00 | Kakanj | 35 : 32 | Gradačac | ||||||
Krivaja
Zavidovići
|
|
Krajina
Cazin
|
07.03.2020 19:00 | Krivaja | 41 : 22 | Krajina | ||||||
Bosna TS
Tešanj
|
|
Sloboda 2
Tuzla
|
07.03.2020 18:00 | Bosna TS | 26 : 28 | Sloboda 2 | ||||||
Sana 7
Sanski Most
|
|
Čelik
Zenica
|
07.03.2020 18:00 | Sana 7 | 26 : 35 | Čelik |
Briješće
Sarajevo
|
|
Jajce
Jajce
|
07.03.2020 20:00 | Briješće | 32 : 22 | Jajce | ||||||
Izviđač CO 2
Ljubuški
|
|
RA Čapljina
Čapljina
|
07.03.2020 17:00 | Izviđač CO 2 | 33 : 25 | RA Čapljina | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Vogošča PH 2
Vogošća
|
07.03.2020 18:30 | Velež | 33 : 30 | Vogošča PH 2 | ||||||
Donji Vakuf
Donji Vakuf
|
|
Međugorje
Međugorje
|
07.03.2020 15:00 | Donji Vakuf | 30 : 33 | Međugorje |
Katarina
Mostar
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
07.03.2020 15:00 | Katarina | 25 : 42 | Krivaja | ||||||
Hadžići
Hadžići
|
|
Dubica
Kozarska Dubica
|
07.03.2020 18:00 | Hadžići | 34 : 25 | Dubica | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Grude
Grude
|
07.03.2020 19:00 | Goražde | 20 : 37 | Grude | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Mira
Prijedor
|
07.03.2020 17:00 | Zrinjski | 25 : 34 | Mira | ||||||
Borac
Banjaluka
|
|
Izviđač
Ljubuški
|
07.03.2020 15:00 | Borac | 25 : 31 | Izviđač |
Turbina
Jablanica
|
|
Krajina
Cazin
|
07.03.2020 16:30 | Turbina | 26 : 26 | Krajina | ||||||
Živinice
Živinice
|
|
Bihać
Bihać
|
07.03.2020 14:00 | Živinice | 20 : 18 | Bihać |