5'
Dobar dan svima iz sunčane Dervente. Donosimo vam početne postave obje ekipe. Tekstilac Derventa: 12 Milošević, 2 Marić, 3 Đekić, 5 Dubakčić, 7 Bubanja, 9 Perović, 10 Reljić, 11 Duspara, 14 Nestorović, 15 Ajković, 16 Vidović Ljubić Prnjavor : 22 Knežević, 6 Jagodić, 10 Savanović, 13 Jugović, 14 Grahovac, 15 Mušić, 16 Guzijan, 17 Todorić, 18 Živković, 21 Jačimović, 23 Drača
Zaustavno vreme
1 minuta
Na poluvremenu 1-0 je za domaći tim Tekstilca. Prvo poluvrijeme oba tima su bili podjednaki, no Tekstilac je imao bolje šanse i jednu od svojih šansi je iskoristio u 44.minuti kada je Ljubiša Reljić probio desnu stranu i ubacio a s 10ak metara glavom njegov ubačaj u mrežu proslijeđuje mladi Stefan Nestorović za 1-0 za Tekstilac.