XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 110 utakmica za dan
Subota, 3 Jun 2023


Fudbal

Slavija
Istočno Sarajevo
3 : 0
Famos
Vojkovići
03.06.2023 17:30
Slavija
3 : 0
Famos
Tekstilac
Derventa
2 : 1
Ljubić
Prnjavor
03.06.2023 17:30
Tekstilac
2 : 1
Ljubić
LaktaŔi
LaktaŔi
4 : 0
Drina
Zvornik
03.06.2023 17:30
LaktaŔi
4 : 0
Drina
Krupa
Krupa na Vrbasu
6 : 2
Željezničar
Banja Luka
03.06.2023 17:30
Krupa
6 : 2
Željezničar
Kozara
GradiŔka
1 : 1
Rudar Prijedor
Prijedor
03.06.2023 17:30
Kozara
1 : 1
Rudar Prijedor
Omarska
Omarska
3 : 1
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
03.06.2023 17:30
Omarska
3 : 1
Sloboda (MG)
Modriča
Modriča
4 : 2
Zvijezda 09
Etno Selo StaniÅ”ići
03.06.2023 17:30
Modriča
4 : 2
Zvijezda 09
Sloboda (NG)
Novi Grad
2 : 4
Podrinje
Janja
03.06.2023 17:30
Sloboda (NG)
2 : 4
Podrinje
Spartak 2013
Banja Luka
10 : 3
Sloboda
Piskavica
03.06.2023 17:30
Spartak 2013
10 : 3
Sloboda
Borac
Osmaci
6 : 3
Čelopek
Čelopek
03.06.2023 18:00
Borac
6 : 3
Čelopek
Polet
Čović Polje
3 : 0
Mladost
Trnjaci
03.06.2023 17:30
Polet
3 : 0
Mladost
Goražde
Goražde
4 : 1
Jedinstvo
Bihać
03.06.2023 17:30
Goražde
4 : 1
Jedinstvo
Travnik
Travnik
4 : 0
Mladost
Doboj/Kakanj
03.06.2023 17:30
Travnik
4 : 0
Mladost
Zvijezda
Gradačac
2 : 1
Radnik
Hadžići
03.06.2023 17:30
Zvijezda
2 : 1
Radnik
Gradina
Srebrenik
5 : 3
Simm-Bau
Kosova
03.06.2023 17:30
Gradina
5 : 3
Simm-Bau
Bratstvo
Gračanica
1 : 3
Budućnost
Banovići
03.06.2023 17:30
Bratstvo
1 : 3
Budućnost
Rudar
Kakanj
2 : 1
GOÅ K
Gabela
03.06.2023 17:30
Rudar
2 : 1
GOÅ K
TOÅ K
TeŔanj
2 : 0
Tomislav
Tomislavgrad
03.06.2023 17:30
TOÅ K
2 : 0
Tomislav
Podgrmeč
Sanski Most
1 : 7
Romari
Vitez
03.06.2023 17:30
Podgrmeč
1 : 7
Romari
Iskra
Bugojno
3 : 1
FK Vitez
Vitez
03.06.2023 17:30
Iskra
3 : 1
FK Vitez
Krajina
Cazin
0 : 2
Kiseljak
Kiseljak
03.06.2023 17:30
Krajina
0 : 2
Kiseljak
VlaÅ”ić
Turbe
4 : 8
Sloga
Bosanska Otoka
03.06.2023 17:30
VlaÅ”ić
4 : 8
Sloga
Vitez
Bužim
3 : 0
Novi Travnik
Novi Travnik
03.06.2023 17:30
Vitez
3 : 0
Novi Travnik
Bratstvo
Bosanska Krupa
4 : 0
Rudar (HB)
Han Bila
03.06.2023 17:30
Bratstvo
4 : 0
Rudar (HB)
Brnjaci
Brnjaci
0 : 0
Rudar (K)
Kamengrad
03.06.2023 17:30
Brnjaci
0 : 0
Rudar (K)
AC Ajaccio
1 : 0
Olympique de Marseille
03.06.2023 21:00
AC Ajaccio
1 : 0
Olympique de Marseille
AJ Auxerre
1 : 3
RC Lens
03.06.2023 21:00
AJ Auxerre
1 : 3
RC Lens
AS Monaco
1 : 2
Toulouse
Toulouse
03.06.2023 21:00
AS Monaco
1 : 2
Toulouse
FC Nantes
1 : 0
Angers
Angers
03.06.2023 21:00
FC Nantes
1 : 0
Angers
Lorient
Lorient
2 : 1
RC Strasbourg
03.06.2023 21:00
Lorient
2 : 1
RC Strasbourg
OGC Nice
3 : 1
Olympique Lyonnais
Lyon
03.06.2023 21:00
OGC Nice
3 : 1
Olympique Lyonnais
Paris Saint-Germain
2 : 3
Clermont Foot 63
03.06.2023 21:00
Paris Saint-Germain
2 : 3
Clermont Foot 63
Stade Brestois 29
1 : 2
Stade Rennais
03.06.2023 21:00
Stade Brestois 29
1 : 2
Stade Rennais
Stade de Reims
1 : 3
Montpellier
Montpellier
03.06.2023 21:00
Stade de Reims
1 : 3
Montpellier
Troyes
Troyes
1 : 1
Lille OSC
03.06.2023 21:00
Troyes
1 : 1
Lille OSC
Cremonese
Cremona
2 : 0
Salernitana
Salerno
03.06.2023 21:00
Cremonese
2 : 0
Salernitana
Empoli
Empoli
0 : 2
Lazio
Roma
03.06.2023 21:00
Empoli
0 : 2
Lazio
Torino
Torino
0 : 1
Inter
Milan
03.06.2023 18:30
Torino
0 : 1
Inter
Rudar
Pljevlja
2 : 1
Mornar
Bar
03.06.2023 18:00
Rudar
2 : 1
Mornar
Berane
Berane
0 : 2
Mornar
Bar
03.06.2023 18:00
Berane
0 : 2
Mornar
Neum
Neum
3 : 1
Velež
Mostar
03.06.2023 12:30
Neum
3 : 1
Velež
Klis
Buturović Polje
0 : 3
Igman
Konjic
03.06.2023 10:00
Klis
0 : 3
Igman
Brotnjo
Čitluk
3 : 4
Branitelj
Rodoč-Jasenica
03.06.2023 12:30
Brotnjo
3 : 4
Branitelj
Leotar
Trebinje
2 : 2
Stolac
Stolac
03.06.2023 10:30
Leotar
2 : 2
Stolac
Baton
Sarajevo
3 : 1
Stupčanica
Olovo
03.06.2023 12:30
Baton
3 : 1
Stupčanica
SAÅ K Napredak
Sarajevo
2 : 2
Novi Grad
Sarajevo
03.06.2023 12:30
SAÅ K Napredak
2 : 2
Novi Grad
Bosna
Visoko
2 : 0
Rudar
Breza
03.06.2023 12:30
Bosna
2 : 0
Rudar
Fortuna
Zenica
4 : 1
Žepče 1919
Žepče
03.06.2023 12:30
Fortuna
4 : 1
Žepče 1919
Borac
Jelah
0 : 15
Romari
Vitez
03.06.2023 12:30
Borac
0 : 15
Romari
Krivaja
Zavidovići
5 : 1
TOÅ K
TeŔanj
03.06.2023 12:30
Krivaja
5 : 1
TOÅ K
Baton
Sarajevo
2 : 0
Stupčanica
Olovo
03.06.2023 10:00
Baton
2 : 0
Stupčanica
SAÅ K Napredak
Sarajevo
2 : 3
Novi Grad
Sarajevo
03.06.2023 10:00
SAÅ K Napredak
2 : 3
Novi Grad
Bosna
Visoko
6 : 0
Rudar
Breza
03.06.2023 10:00
Bosna
6 : 0
Rudar
Fortuna
Zenica
2 : 2
Žepče 1919
Žepče
03.06.2023 10:00
Fortuna
2 : 2
Žepče 1919
Borac
Jelah
1 : 6
Romari
Vitez
03.06.2023 10:00
Borac
1 : 6
Romari
Krivaja
Zavidovići
3 : 0
TOÅ K
TeŔanj
03.06.2023 10:00
Krivaja
3 : 0
TOÅ K
Neum
Neum
0 : 10
Velež
Mostar
03.06.2023 10:00
Neum
0 : 10
Velež
Brotnjo
Čitluk
7 : 3
Branitelj
Rodoč-Jasenica
03.06.2023 10:00
Brotnjo
7 : 3
Branitelj
Sloga
Saničani-Rakelići
1 : 1
FSA
Prijedor
03.06.2023 11:00
Sloga
1 : 1
FSA
Plamen
Donje Vodičevo
2 : 1
Omladinac
Draksenić
03.06.2023 11:00
Plamen
2 : 1
Omladinac
Džaja
Banja Luka
0 : 0
Željezničar Sport team
Banja Luka
03.06.2023 11:30
Džaja
0 : 0
Željezničar Sport team
LauÅ”
LauÅ”
1 : 6
Omladinac
Banja Luka
03.06.2023 10:30
LauÅ”
1 : 6
Omladinac
Hajduk
BatkuŔa
3 : 0
Omladinac
Modriča
03.06.2023 18:00
Hajduk
3 : 0
Omladinac
Sloga (DP)
Dugo Polje
2 : 2
Sloga (J)
JakeÅ”
03.06.2023 15:00
Sloga (DP)
2 : 2
Sloga (J)
Radnik
Donji Vakuf
0 : 3
Jajce
Jajce
03.06.2023 14:30
Radnik
0 : 3
Jajce
Bosna
Kalesija
3 : 0
ŠF Živinice 22
Živinice
03.06.2023 10:00
Bosna
3 : 0
ŠF Živinice 22
Rainci
Gornji Rainci
4 : 1
Mladost
Velika Brijesnica
03.06.2023 10:00
Rainci
4 : 1
Mladost
Proleter
Slavinovići
2 : 2
Mladost
Solina
03.06.2023 10:00
Proleter
2 : 2
Mladost
LaktaŔi
LaktaŔi
1 : 3
Sloboda
Mrkonjić Grad
03.06.2023 10:00
LaktaŔi
1 : 3
Sloboda
Proleter
Teslić
0 : 5
Rudar Prijedor
Prijedor
03.06.2023 10:00
Proleter
0 : 5
Rudar Prijedor
Polet 1926
Brod
0 : 10
Kozara
GradiŔka
03.06.2023 10:00
Polet 1926
0 : 10
Kozara
Željezničar
Doboj
0 : 2
Krupa
Krupa na Vrbasu
03.06.2023 17:00
Željezničar
0 : 2
Krupa
Ljubić
Prnjavor
1 : 3
Borac
Banja Luka
03.06.2023 10:00
Ljubić
1 : 3
Borac
Radnički 1971
Karakaj
0 : 6
Drina
Zvornik
03.06.2023 10:00
Radnički 1971
0 : 6
Drina
Borac
Å amac
1 : 8
Zvijezda 09
Etno selo StaniÅ”ić
03.06.2023 10:00
Borac
1 : 8
Zvijezda 09
Brzi
Busnovi
4 : 1
Omarska
Omarska
03.06.2023 10:00
Brzi
4 : 1
Omarska
Gomjenica
Prijedor
1 : 3
FSA
Prijedor
03.06.2023 10:00
Gomjenica
1 : 3
FSA
Džaja
Banja Luka
0 : 10
Željezničar Sport tim
Banja Luka
03.06.2023 10:00
Džaja
0 : 10
Željezničar Sport tim
LauÅ”
LauÅ” - Banja Luka
0 : 9
Omladinac
Banja Luka
03.06.2023 09:00
LauÅ”
0 : 9
Omladinac
Mladost
Kotor VaroÅ”
4 : 0
Mladost Farma prom
Banja Luka
03.06.2023 18:00
Mladost
4 : 0
Mladost Farma prom
Janja 2009
Janja
0 : 10
Sloboda
Donji Zagoni
03.06.2023 14:00
Janja 2009
0 : 10
Sloboda
Birač
Derventa
4 : 1
Lokanj
Lokanj
03.06.2023 09:00
Birač
4 : 1
Lokanj
Hercegovac
Bileća
3 : 0
Stakorina
Čajniče
03.06.2023 12:00
Hercegovac
3 : 0
Stakorina
Sutjeska
Foča
4 : 0
Velež
Nevesinje
03.06.2023 11:30
Sutjeska
4 : 0
Velež
Romari
Vitez
0 : 1
Sport Prevent
Bugojno
03.06.2023 10:30
Romari
0 : 1
Sport Prevent
Miri
Miričina
3 : 0
OFK Tuzla
Tuzla
03.06.2023 12:00
Miri
3 : 0
OFK Tuzla
Velež
Mostar
2 : 0
Rama
Rama -Prozor
03.06.2023 11:30
Velež
2 : 0
Rama
Zrinjski
Mostar
2 : 2
Blagaj
Blagaj
03.06.2023 11:30
Zrinjski
2 : 2
Blagaj
Mostar
Mostar
5 : 0
Brotnjo
Čitluk
03.06.2023 17:00
Mostar
5 : 0
Brotnjo
Kupres 97
Kupres
0 : 3
PosuŔje
PosuŔje
03.06.2023 11:30
Kupres 97
0 : 3
PosuŔje
KameŔnica
Podhum
0 : 3
Drinovci
Drinovci
03.06.2023 17:30
KameŔnica
0 : 3
Drinovci
Å ujica
Å ujica
0 : 4
PosuŔje
PosuŔje
03.06.2023 11:30
Å ujica
0 : 4
PosuŔje
LaktaŔi
LaktaŔi
1 : 6
Sloboda
Mrkonjić Grad
03.06.2023 12:00
LaktaŔi
1 : 6
Sloboda
Proleter
Teslić
0 : 5
Rudar Prijedor
Prijedor
03.06.2023 12:00
Proleter
0 : 5
Rudar Prijedor
Polet 1926
Brod
1 : 6
Kozara
GradiŔka
03.06.2023 12:00
Polet 1926
1 : 6
Kozara
Željezničar
Doboj
4 : 0
Krupa
Krupa na Vrbasu
03.06.2023 18:45
Željezničar
4 : 0
Krupa
Ljubić
Prnjavor
0 : 11
Borac
Banja Luka
03.06.2023 12:00
Ljubić
0 : 11
Borac
Radnički 1971
Karakaj
2 : 2
Drina
Zvornik
03.06.2023 12:00
Radnički 1971
2 : 2
Drina
Gomjenica
Prijedor
3 : 1
FSA
Prijedor
03.06.2023 11:30
Gomjenica
3 : 1
FSA
Margo
Banja Luka
0 : 3
Gorica
Å ipovo
03.06.2023 10:00
Margo
0 : 3
Gorica
Budućnost
Banja Luka
2 : 0
Mladost
Kotor VaroÅ”
03.06.2023 12:00
Budućnost
2 : 0
Mladost
Hercegovac
Bileća
3 : 0
Stakorina
Čajniče
03.06.2023 11:00
Hercegovac
3 : 0
Stakorina
Sutjeska
Foča
8 : 0
Velež
Nevesinje
03.06.2023 10:00
Sutjeska
8 : 0
Velež
Bambi
Tuzla
0 : 3
Å ampion 2017
Tuzla
03.06.2023 10:00
Bambi
0 : 3
Å ampion 2017
Mladost (T)
Tinja
0 : 9
Tuzla Siti
Simin Han
03.06.2023 10:00
Mladost (T)
0 : 9
Tuzla Siti
Lion
Brčko
0 : 3
Mladost (VB)
Velika Brijesnica
03.06.2023 10:00
Lion
0 : 3
Mladost (VB)
Mladost (ST)
Solina - Tuzla
0 : 1
Rudar
Bukinje
03.06.2023 16:00
Mladost (ST)
0 : 1
Rudar
Rijeka
Šerić
0 : 2
Radnički
Lukavac
03.06.2023 10:00
Rijeka
0 : 2
Radnički
Mladost 2015
Podgorica
12 : 0
Cvetex
Berane
03.06.2023 16:30
Mladost 2015
12 : 0
Cvetex

Rukomet

Leotar 2
Trebinje
37 : 17
Sava 2019
Brod
03.06.2023 16:00
Leotar 2
37 : 17
Sava 2019