3 : 2
1 : 1
Nebojša Kovačević se ne predaje i postiže gol za svoj tim. Vlasenica opet ima prednost.
88'
Finiš pripada gostima. Preko Kandića dolaze do drugog gola i sada su blizu osvajanju jednog boda.
87'
Penal
Domaći tim je poveo sa 2:1 nakon penala. Siguran izvođač bio je Nebojša Kovačević.
60'
Tim domaćin aje golom Milovanovića stigao do poravnanja.
43'
Bogićević je doveo tim Milića u vođstvo od 0:1.
37'
Postava
Kovačević Dalibor V Reljić Stefan Čelić Dejan Šargić Igor Došić Petar Kovačević Nebojša K Milovanović Milomir Majstorović Mladen Golić Nebojša Petrović Dragan Mijatović Slaviša Janjić Nikola Topalović Dejan Džinić Dejan Trninić Marko Sekulić Milan
3'
Ostalo
Počela utakmica u Vlasenici.
1'
Postava
Đorđić Dragan V Skočo Bojan Bogičević Đorđe Ćirković Nikola Jolović Boban Borić Srđan Ćirković Dušan Đurić Ratko Vidović Vladimir Antunović Dragiša Radovanović Dragan K Milošević David Kandić Slaviša Vukotić Sergej Sušić Damjan Lalović Ranko Petković Stanoje Vuković Miroslav
1'
Protokol
Glavni sudija: Ikonić Aleksandar Delegat utakmice: Maksimović Cvijetin Prvi pomoćni sudija: Jović Radenko Drugi pomoćni sudija: Divčić Vladimir 4. sudija: null