Željezničar
Doboj
|
|
Ukrina
Čečava
|
29.05.2022 17:30 | Željezničar | 2 : 4 | Ukrina | ||||||
Laktaši
Laktaši
|
|
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
29.05.2022 17:30 | Laktaši | 1 : 0 | Sloboda | ||||||
Brdo
Hambarine
|
|
Dubrave
Dubrave
|
29.05.2022 17:30 | Brdo | 5 : 1 | Dubrave | ||||||
Sloga (S)
Srbac
|
|
Polet 1926
Brod
|
29.05.2022 17:30 | Sloga (S) | 7 : 1 | Polet 1926 | ||||||
Progres
Kneževo
|
|
Čelinac
Čelinac
|
29.05.2022 17:30 | Progres | 2 : 4 | Čelinac | ||||||
Borac
Šamac
|
|
BSK
Banja Luka
|
29.05.2022 17:30 | Borac | 3 : 1 | BSK | ||||||
Gorica
Šipovo
|
|
Sloga (T)
Trn
|
29.05.2022 17:30 | Gorica | 1 : 1 | Sloga (T) | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Jedinstvo
Žeravica
|
29.05.2022 17:30 | Proleter | 1 : 2 | Jedinstvo |
Velež
Nevesinje
|
|
Jedinstvo (Br)
Brodac
|
29.05.2022 17:30 | Velež | 1 : 1 | Jedinstvo (Br) | ||||||
Vlasenica
Vlasenica
|
|
Milići
Milići
|
29.05.2022 17:30 | Vlasenica | 3 : 0 | Milići | ||||||
Famos
Vojkovići
|
|
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
29.05.2022 17:30 | Famos | 2 : 2 | Sloga | ||||||
Guber
Srebrenica
|
|
Mladost (R)
Rogatica
|
29.05.2022 17:30 | Guber | 8 : 2 | Mladost (R) | ||||||
Romanija
Pale
|
|
Stakorina
Čajniče
|
29.05.2022 17:30 | Romanija | 1 : 1 | Stakorina | ||||||
Ilićka 01
Brčko
|
|
Rudar 1925
Ugljevik
|
29.05.2022 17:30 | Ilićka 01 | 1 : 0 | Rudar 1925 | ||||||
Mladost (G)
Gacko
|
|
Drina HE
Višegrad
|
29.05.2022 17:30 | Mladost (G) | 3 : 2 | Drina HE | ||||||
Proleter
Dvorovi
|
|
Glasinac 1936
Sokolac
|
29.05.2022 17:30 | Proleter | 2 : 0 | Glasinac 1936 |
Mladost
Kotor Varoš
|
|
FSA
Prijedor
|
29.05.2022 17:30 | Mladost | 3 : 1 | FSA | ||||||
Lauš
Banja Luka
|
|
Bratstvo
Kozarac
|
29.05.2022 17:30 | Lauš | 2 : 1 | Bratstvo | ||||||
Sloga
Saničani(Rakelići)
|
|
Lijevče
Nova Topola
|
29.05.2022 17:30 | Sloga | 1 : 2 | Lijevče | ||||||
13 Skojevki
Grbavci
|
|
Plamen
Donje Vodičevo
|
29.05.2022 17:30 | 13 Skojevki | 2 : 0 | Plamen | ||||||
Rekreativo
Banja Luka
|
|
Crni vrh
Jaružani
|
29.05.2022 17:30 | Rekreativo | 1 : 3 | Crni vrh | ||||||
Krajina
Banja Luka
|
|
Svodna
Svodna
|
29.05.2022 17:30 | Krajina | 9 : 0 | Svodna | ||||||
Naprijed
Banja Luka
|
|
Slaven
Dobrljin
|
29.05.2022 17:30 | Naprijed | 3 : 1 | Slaven |
Borac
B.Lužani
|
|
Hajduk (B)
Batkuša
|
29.05.2022 17:30 | Borac | 6 : 5 | Hajduk (B) | ||||||
Trebava
Osječani
|
|
Skugrić
Skugrić
|
29.05.2022 17:30 | Trebava | 4 : 2 | Skugrić | ||||||
Zvijezda
Kakmuž
|
|
Rudanka
Rudanka
|
29.05.2022 17:30 | Zvijezda | 3 : 4 | Rudanka | ||||||
Sloga (J)
Jakeš
|
|
Mineral
Banja Vrućica
|
29.05.2022 17:30 | Sloga (J) | 0 : 5 | Mineral | ||||||
Vučijak
Majevac
|
|
Hajduk (K)
Kožuhe
|
29.05.2022 17:30 | Vučijak | 6 : 3 | Hajduk (K) | ||||||
Naša krila
Kostajnica
|
|
Vranjak
Vranjak
|
29.05.2022 17:30 | Naša krila | 7 : 2 | Vranjak | ||||||
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Ozren
Petrovo
|
29.05.2022 17:30 | Crvena zvijezda | 4 : 1 | Ozren |
Mladost (VO)
Velika Obarska
|
29.05.2022
17:00
|
Bratstvo
Bratunac
|
29.05.2022 17:00 | Mladost (VO) | : | Bratstvo | ||||||
Lokanj
Lokanj
|
|
Sloboda
Donji Zagoni
|
29.05.2022 18:00 | Lokanj | 8 : 2 | Sloboda | ||||||
Šekovići
Šekovići
|
|
Trnovica
Trnovica
|
29.05.2022 18:00 | Šekovići | 2 : 4 | Trnovica | ||||||
Tabanci
Tabanci
|
|
Partizan
Donja Trnova
|
29.05.2022 18:00 | Tabanci | 5 : 3 | Partizan | ||||||
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
29.05.2022 18:00 | Mladost (BS) | 0 : 1 | Lokomotiva | ||||||
Jedinstvo
Roćević
|
|
Omladinac
Potočari
|
29.05.2022 18:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Omladinac | ||||||
Birač
Derventa
|
|
Podrinje
Tršić
|
29.05.2022 18:00 | Birač | 1 : 2 | Podrinje | ||||||
Mladost (VO)
Velika Obarska
|
|
Janja 2009
Janja
|
29.05.2022 18:00 | Mladost (VO) | 3 : 0 | Janja 2009 |
Ravan
Međeđa
|
|
Knežopoljac
Knežica
|
29.05.2022 17:00 | Ravan | 2 : 0 | Knežopoljac | ||||||
Kozara
Donji Orlovci
|
|
Mrakovica
Kozaruša
|
29.05.2022 17:00 | Kozara | 5 : 1 | Mrakovica | ||||||
Berek 1975
Prijedor
|
|
Gomjenica
Prijedor
|
29.05.2022 17:00 | Berek 1975 | 0 : 2 | Gomjenica | ||||||
Ljubija
Ljubija
|
|
Brzi
Busnovi
|
29.05.2022 11:00 | Ljubija | 2 : 0 | Brzi | ||||||
Podgrmeč
Oštra Luka
|
|
Rasavci
Rasavci
|
29.05.2022 17:00 | Podgrmeč | 2 : 4 | Rasavci |
Mladi Krajišnik
Kukulje
|
|
Borac (M)
Maglajani
|
29.05.2022 18:00 | Mladi Krajišnik | 1 : 3 | Borac (M) | ||||||
Biseri
Čatrnja
|
|
Polet
Elezagići
|
29.05.2022 18:00 | Biseri | 3 : 0 | Polet | ||||||
Kozara
Turjak
|
|
Sloboda
Donji Podgradci
|
29.05.2022 18:00 | Kozara | 8 : 0 | Sloboda | ||||||
Omladinac
Brestovčina
|
|
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
|
29.05.2022 18:00 | Omladinac | 1 : 1 | Sloga DIPO | ||||||
Laminci
Laminci
|
|
Torpedo
Cerovljani
|
29.05.2022 18:00 | Laminci | 0 : 1 | Torpedo | ||||||
Obradovac
Gradiška
|
|
Potkozarje
Aleksandrovac
|
29.05.2022 18:00 | Obradovac | 0 : 1 | Potkozarje | ||||||
Borac (Š)
Šibovska
|
|
Bratstvo
Kozinci
|
29.05.2022 18:00 | Borac (Š) | 1 : 1 | Bratstvo |
Polet Krajišnik
Ramići-Dragočaj
|
|
Vrbas
Banja Luka
|
29.05.2022 17:30 | Polet Krajišnik | 9 : 0 | Vrbas | ||||||
Omladinac
Banja Luka
|
|
OFK Banja Luka
Banja Luka
|
29.05.2022 17:30 | Omladinac | 4 : 3 | OFK Banja Luka | ||||||
Šnjegotina
Velika Šnjegotina
|
|
Gomionica
Bronzani Majdan
|
29.05.2022 17:30 | Šnjegotina | 3 : 0 | Gomionica | ||||||
Budućnost
Banja Luka
|
|
Sloboda
Piskavica
|
29.05.2022 17:30 | Budućnost | 5 : 1 | Sloboda | ||||||
Karanovac
Karanovac
|
|
Sloga Nektar
Potkozarje
|
29.05.2022 17:30 | Karanovac | 2 : 1 | Sloga Nektar |
Rudar
Stanari
|
|
BSK
Bušletić
|
29.05.2022 17:30 | Rudar | 2 : 1 | BSK | ||||||
Borac (K)
Kotorsko
|
|
OFK Pridjel
Pridjel Donji
|
29.05.2022 17:30 | Borac (K) | 2 : 6 | OFK Pridjel | ||||||
4. juli
Pojezna
|
|
Zborište
Zborište
|
29.05.2022 17:30 | 4. juli | 4 : 5 | Zborište | ||||||
Sloboda
Grabovica
|
|
Liješće
Liješće
|
29.05.2022 17:30 | Sloboda | 8 : 0 | Liješće |
Crvena zvijezda
Gajevi
|
|
Kladari Gornji
Kladari Gornji
|
29.05.2022 17:30 | Crvena zvijezda | 5 : 0 | Kladari Gornji | ||||||
Višnjik
Modriča
|
|
Posavina
Miloševac
|
29.05.2022 17:30 | Višnjik | 3 : 0 | Posavina | ||||||
Omladinac
Modriča
|
|
Mladost
Srpska Tišina
|
29.05.2022 17:30 | Omladinac | 10 : 0 | Mladost | ||||||
Partizan
Koprivna
|
|
Dobor
Modriča
|
29.05.2022 17:30 | Partizan | 4 : 5 | Dobor | ||||||
Trebavac
Vranjak
|
|
Sloga 73
Ždreban
|
29.05.2022 17:30 | Trebavac | 6 : 5 | Sloga 73 | ||||||
Zadrugar
Tarevci
|
|
Budućnost
Gornja Slatina
|
29.05.2022 17:30 | Zadrugar | 1 : 4 | Budućnost | ||||||
Crkvina
Crkvina
|
|
Bratstvo
Donja Dubica
|
29.05.2022 17:30 | Crkvina | 1 : 0 | Bratstvo |
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
|
Obilić
Krepšić
|
29.05.2022 17:30 | OFK Brezik | 6 : 0 | Obilić | ||||||
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
|
|
Mladost 2003
Popovo Polje
|
29.05.2022 17:30 | Bobetino Brdo | 3 : 0 | Mladost 2003 | ||||||
Crvena zvijezda
Donji Žabar
|
|
Mladost (S)
Sandići
|
29.05.2022 17:30 | Crvena zvijezda | 4 : 3 | Mladost (S) | ||||||
Gredice
Gredice
|
|
Mladost (L)
Lončari
|
29.05.2022 17:30 | Gredice | 6 : 1 | Mladost (L) | ||||||
Jedinstvo
Koretaši
|
|
Strijelac
Tutnjevac
|
29.05.2022 17:30 | Jedinstvo | 0 : 3 | Strijelac | ||||||
Jugović
Gredice
|
|
Majevica
Lopare
|
29.05.2022 17:30 | Jugović | 2 : 3 | Majevica |
Drina (A)
Amajlije
|
|
Ljeskovac
Ljeskovac
|
29.05.2022 18:00 | Drina (A) | 3 : 3 | Ljeskovac | ||||||
Drina (B)
Batar
|
|
Obarska
Velika Obarska
|
29.05.2022 18:00 | Drina (B) | 3 : 1 | Obarska | ||||||
Novo doba
Čardačine
|
|
Jedinstvo
Suvo Polje
|
29.05.2022 18:00 | Novo doba | 2 : 4 | Jedinstvo | ||||||
Kolektiv
Međaši
|
|
Panteri
Zagoni
|
29.05.2022 18:00 | Kolektiv | 3 : 2 | Panteri | ||||||
Balatun
Balatun
|
|
Sloga 94
Bijeljina
|
29.05.2022 18:00 | Balatun | 6 : 1 | Sloga 94 | ||||||
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
|
|
Semberija
Popovi
|
29.05.2022 18:00 | OFK Magnojević | 1 : 2 | Semberija |
Jasenica
Jasenica
|
|
Pecka
Roćević
|
29.05.2022 14:30 | Jasenica | 0 : 2 | Pecka | ||||||
Branjevo
Branjevo
|
|
Budućnost
Skelani
|
29.05.2022 17:00 | Branjevo | 0 : 2 | Budućnost | ||||||
Polet
Kravica
|
|
Čelopek
Čelopek
|
29.05.2022 17:00 | Polet | 6 : 0 | Čelopek | ||||||
Radnički
Karakaj
|
|
Jadar
Nova Kasaba
|
29.05.2022 17:00 | Radnički | 3 : 2 | Jadar |
Vrbas
Prijebljezi
|
|
Nožičko
Nožičko
|
29.05.2022 18:00 | Vrbas | 2 : 0 | Nožičko | ||||||
Bratstvo
Povelič
|
|
Budućnost
Donji Galjipovci
|
29.05.2022 11:00 | Bratstvo | 1 : 3 | Budućnost | ||||||
Crvena zemlja
Nova Ves
|
|
Mladost
Bajinci
|
29.05.2022 18:00 | Crvena zemlja | 4 : 4 | Mladost | ||||||
Polet
Mali Sitneši
|
|
Tamaris
Mrčevci
|
29.05.2022 18:00 | Polet | 1 : 1 | Tamaris |
Zadrugar
Bukvik
|
|
Mladost
Trnjaci
|
29.05.2022 11:00 | Zadrugar | 4 : 0 | Mladost | ||||||
Sava 04
Brezovo Polje Selo
|
|
Sveti Jovan
Donji Brezik
|
29.05.2022 11:00 | Sava 04 | 2 : 5 | Sveti Jovan |
Proleter
Gornji Dragaljevac
|
|
Jedinstvo
Donja Čađavica
|
29.05.2022 18:00 | Proleter | 4 : 2 | Jedinstvo | ||||||
Stević Jovan
Vršani
|
|
Koridor 2011
Bijeljina
|
29.05.2022 18:00 | Stević Jovan | 1 : 4 | Koridor 2011 | ||||||
Budućnost
Ravno Polje
|
|
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
|
29.05.2022 18:00 | Budućnost | 5 : 4 | Magnojević 2001 | ||||||
Omladinac
Gornja Čađavica
|
|
Ljeljenča
Ljeljenča
|
29.05.2022 18:00 | Omladinac | 2 : 4 | Ljeljenča | ||||||
Piperci
Piperci
|
|
Kovačići 08
Kovačići
|
29.05.2022 10:30 | Piperci | 2 : 1 | Kovačići 08 |
OFK Batković
Batković
|
|
Pobjeda
Triješnica
|
29.05.2022 18:00 | OFK Batković | 1 : 0 | Pobjeda | ||||||
Mladen Perić
Glogovac
|
|
Polet
Gornji Kojčinovac
|
29.05.2022 10:30 | Mladen Perić | 1 : 9 | Polet | ||||||
Sloga
Dazdarevo
|
|
Tavna
Banjica
|
29.05.2022 18:00 | Sloga | 0 : 1 | Tavna | ||||||
VSK
Velino Selo
|
|
OFK Crnjelovo
Gornje Crnjelovo
|
29.05.2022 18:00 | VSK | 6 : 1 | OFK Crnjelovo |
Majevica
Donje Zabrđe
|
|
Koviljuše
Bijeljina
|
29.05.2022 10:30 | Majevica | 6 : 1 | Koviljuše | ||||||
Borac
Ugljevička Obrijež
|
|
Sloga
Donja Bukovica
|
29.05.2022 10:30 | Borac | 4 : 2 | Sloga | ||||||
Buk
Gornja Bukovica
|
|
Nacional
Bijeljina
|
29.05.2022 10:30 | Buk | 2 : 4 | Nacional | ||||||
Sloboda
Donji Dragaljevac
|
|
Lazarevica
Čengić
|
29.05.2022 10:30 | Sloboda | 5 : 0 | Lazarevica |
Brnjaci
Brnjaci
|
|
FK Vitez
Vitez
|
29.05.2022 17:30 | Brnjaci | 1 : 3 | FK Vitez | ||||||
Rudar (K)
Kamengrad
|
|
Vlašić
Turbe
|
29.05.2022 17:30 | Rudar (K) | 5 : 2 | Vlašić | ||||||
Rudar (HB)
Han Bila
|
|
Kiseljak
Kiseljak
|
29.05.2022 17:30 | Rudar (HB) | 2 : 4 | Kiseljak | ||||||
Krajina
Cazin
|
|
Novi Travnik
Novi Travnik
|
29.05.2022 17:30 | Krajina | 4 : 4 | Novi Travnik | ||||||
Podgrmeč
Sanski Most
|
|
Iskra
Bugojno
|
29.05.2022 17:30 | Podgrmeč | 0 : 3 | Iskra | ||||||
NK Vitez
Vitez
|
|
Krajišnik
Velika Kladuša
|
29.05.2022 17:30 | NK Vitez | 2 : 1 | Krajišnik | ||||||
Sloga
Bosanska Otoka
|
|
Vitez
Bužim
|
29.05.2022 17:30 | Sloga | 2 : 1 | Vitez |
Seona
Seona
|
|
Mladost (M)
Malešići
|
29.05.2022 17:30 | Seona | 4 : 2 | Mladost (M) | ||||||
Odžak 102
Odžak
|
|
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
29.05.2022 17:30 | Odžak 102 | 1 : 8 | Gornji Rahić | ||||||
Bosna (K)
Kalesija
|
|
Mladost (K)
Kikači
|
29.05.2022 17:30 | Bosna (K) | 8 : 1 | Mladost (K) | ||||||
Bosna (M)
Mionica
|
|
Lokomotiva
Miričina
|
29.05.2022 17:30 | Bosna (M) | 5 : 1 | Lokomotiva | ||||||
Dizdaruša
Brčko
|
|
Svatovac
Poljice
|
29.05.2022 17:30 | Dizdaruša | 3 : 2 | Svatovac | ||||||
Priluk
Priluk
|
|
Radnički
Lukavac
|
29.05.2022 17:30 | Priluk | 3 : 1 | Radnički | ||||||
Prokosovići
Prokosovići
|
|
Slaven
Živinice
|
29.05.2022 17:30 | Prokosovići | 1 : 0 | Slaven |
UNIS
Vogošća
|
|
Mošćanica
Sarajevo
|
29.05.2022 17:30 | UNIS | 1 : 2 | Mošćanica | ||||||
Krivaja
Zavidovići
|
|
Moševac
Moševac
|
29.05.2022 17:30 | Krivaja | 4 : 3 | Moševac | ||||||
Stupčanica
Olovo
|
|
Famos
Hrasnica
|
29.05.2022 17:30 | Stupčanica | 5 : 1 | Famos | ||||||
Jahorina
Prača
|
|
Borac
Jelah
|
29.05.2022 17:30 | Jahorina | 1 : 2 | Borac | ||||||
Bosna
Visoko
|
|
Čelik
Zenica
|
29.05.2022 17:30 | Bosna | 0 : 3 | Čelik | ||||||
Natron
Maglaj
|
|
Rudar
Breza
|
29.05.2022 17:30 | Natron | 4 : 1 | Rudar | ||||||
Azot
Vitkovići
|
|
Usora
Žabljak-Usora
|
29.05.2022 17:30 | Azot | 3 : 4 | Usora |
Grude
Grude
|
|
Klis
Buturović Polje
|
29.05.2022 17:30 | Grude | 2 : 2 | Klis | ||||||
Brotnjo
Čitluk
|
|
Kamešnica
Podhum
|
29.05.2022 17:30 | Brotnjo | 1 : 4 | Kamešnica | ||||||
Bjelopoljac
Bijelo Polje-Potoci
|
|
Ljubuški
Ljubuški
|
29.05.2022 17:30 | Bjelopoljac | 2 : 1 | Ljubuški | ||||||
Višići
Višići
|
|
Turbina
Jablanica
|
29.05.2022 17:30 | Višići | 7 : 0 | Turbina | ||||||
Rama
Prozor-Rama
|
|
Neum
Neum
|
29.05.2022 17:30 | Rama | 3 : 2 | Neum | ||||||
Stolac
Stolac
|
|
Sloga
Uskoplje-Donji Vakuf
|
29.05.2022 17:30 | Stolac | 1 : 5 | Sloga |
Kaćuni
Kaćuni
|
|
Kreševo
Kreševo
|
29.05.2022 17:30 | Kaćuni | 3 : 0 | Kreševo | ||||||
Busovača
Busovača
|
|
OFK Lugovi
Lugovi
|
29.05.2022 17:30 | Busovača | 6 : 0 | OFK Lugovi | ||||||
Šantići
Šantići
|
|
Romari
Vitez
|
29.05.2022 17:30 | Šantići | 1 : 4 | Romari |
Radnik
Donji Vakuf
|
|
Sport Prevent
Bugojno
|
29.05.2022 17:30 | Radnik | 0 : 2 | Sport Prevent | ||||||
Gorica
Guča Gora
|
|
Karaula
Karaula
|
29.05.2022 17:30 | Gorica | 3 : 1 | Karaula | ||||||
Mladost
Nević Polje
|
|
Nova Bila
Nova Bila
|
29.05.2022 17:30 | Mladost | 3 : 0 | Nova Bila | ||||||
Jajce
Jajce
|
|
Dnoluka
Kruščica
|
29.05.2022 17:30 | Jajce | 6 : 1 | Dnoluka |
Hajduk
Orašje
|
|
Mladost (S)
Sibovac
|
29.05.2022 18:00 | Hajduk | 8 : 1 | Mladost (S) | ||||||
Napredak
Matići
|
|
Vitanovići 78
Vitanovići
|
29.05.2022 18:00 | Napredak | 7 : 1 | Vitanovići 78 | ||||||
Sloga (P)
Prud
|
|
Dragovoljac
Novo Selo
|
29.05.2022 18:00 | Sloga (P) | 2 : 2 | Dragovoljac | ||||||
Kostrč
Kostrč
|
|
Sloga (T)
Tolisa
|
29.05.2022 18:00 | Kostrč | 3 : 1 | Sloga (T) | ||||||
Mladost (DS)
Donji Svilaj
|
|
19 srpanj
Oštra Luka
|
29.05.2022 18:00 | Mladost (DS) | 3 : 3 | 19 srpanj | ||||||
Mladi zadrugar
Donji Rahić
|
|
Mladost (D)
Domaljevac
|
29.05.2022 18:00 | Mladi zadrugar | 0 : 2 | Mladost (D) |
Trešnjevka
Maoča
|
|
Mladost (GŽ)
Gornje Živinice
|
29.05.2022 17:30 | Trešnjevka | 0 : 3 | Mladost (GŽ) | ||||||
Slatina
Bašigovci
|
|
Mladost (P)
Puračić
|
29.05.2022 17:30 | Slatina | 0 : 1 | Mladost (P) | ||||||
Sloga
Tojšići
|
|
Omladinac 68
Mionica
|
29.05.2022 17:30 | Sloga | 4 : 2 | Omladinac 68 | ||||||
Trebava
Donja Zelinja
|
|
Mladost (B)
Velika Brijesnica
|
29.05.2022 17:30 | Trebava | 5 : 0 | Mladost (B) | ||||||
Vražići 92
Vražići
|
|
Rijeka
Šerići
|
29.05.2022 17:30 | Vražići 92 | 2 : 0 | Rijeka | ||||||
Mramor (B)
Babice
|
|
Mramor (M)
Mramor
|
29.05.2022 17:30 | Mramor (B) | 3 : 0 | Mramor (M) | ||||||
Jedinstvo 1952
Vučkovci
|
|
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
|
29.05.2022 17:30 | Jedinstvo 1952 | 3 : 1 | Ingram | ||||||
Mladost 78
Donje Vukovije
|
|
Doboj Istok
Doboj Istok
|
29.05.2022 17:30 | Mladost 78 | 3 : 1 | Doboj Istok |
Čelični grad-Steel City
Zenica
|
|
Pobjeda
Tešanjka
|
29.05.2022 17:00 | Čelični grad-Steel City | 2 : 3 | Pobjeda | ||||||
Novi Šeher
Novi Šeher
|
|
Sporting
Zenica
|
29.05.2022 17:00 | Novi Šeher | 1 : 0 | Sporting | ||||||
Nemila
Nemila
|
|
Proleter
Makljenovac
|
29.05.2022 17:00 | Nemila | 9 : 1 | Proleter | ||||||
Vareš
Vareš
|
|
Žepče
Žepče
|
29.05.2022 17:00 | Vareš | 2 : 1 | Žepče | ||||||
Fortuna
Zenica
|
|
Napredak
Šije
|
29.05.2022 17:00 | Fortuna | 7 : 0 | Napredak |
BKB
Berič-Kiseljak
|
|
Radnički
Goražde
|
29.05.2022 17:00 | BKB | 0 : 2 | Radnički |
Blagaj
Blagaj
|
|
Mostar
Mostar
|
29.05.2022 17:00 | Blagaj | 3 : 0 | Mostar |
Šujica
Šujica
|
|
Rakitno
Rakitno
|
29.05.2022 17:00 | Šujica | 3 : 0 | Rakitno | ||||||
Junak
Srđevići
|
|
Drinovci
Drinovci
|
29.05.2022 17:00 | Junak | 2 : 4 | Drinovci |
HAŠK Napredak
Ulović
|
|
Dinamo 75
Prijedor
|
29.05.2022 18:00 | HAŠK Napredak | 1 : 2 | Dinamo 75 | ||||||
Ratkovići
Ratkovići
|
|
Frankopan
Špionica Srednja
|
29.05.2022 18:00 | Ratkovići | 4 : 3 | Frankopan | ||||||
Napredak
Omerbegovača
|
|
OFK Brčko
Brčko
|
29.05.2022 18:00 | Napredak | 2 : 0 | OFK Brčko |
DSK
Devetak
|
|
Turija
Turija
|
29.05.2022 17:30 | DSK | 8 : 1 | Turija | ||||||
Polet
Hrvati
|
|
Pribava
Pribava
|
29.05.2022 17:30 | Polet | 3 : 2 | Pribava | ||||||
Jedinstvo
Lukavica
|
|
Željezničar
Dobošnica
|
29.05.2022 17:30 | Jedinstvo | 4 : 3 | Željezničar | ||||||
BSK
Bokavići
|
|
Bukovik
Gornji Srebrenik
|
29.05.2022 17:30 | BSK | 2 : 0 | Bukovik | ||||||
Rudar
Zagorje
|
|
Špionica 1953
Špionica
|
29.05.2022 17:30 | Rudar | 4 : 1 | Špionica 1953 | ||||||
Sloga
Bikodže
|
|
Mladost
Doborovci
|
29.05.2022 17:30 | Sloga | 6 : 3 | Mladost | ||||||
25 maj
Uroža
|
|
Stjepan Polje
Stjepan Polje
|
29.05.2022 17:30 | 25 maj | 5 : 3 | Stjepan Polje |
Sloboda
Kerep
|
|
OFK Vida
Vida
|
29.05.2022 17:30 | Sloboda | 1 : 1 | OFK Vida | ||||||
Voćar
Šatorovići
|
|
Posavina
Brod
|
29.05.2022 17:30 | Voćar | 7 : 3 | Posavina | ||||||
OFK Međiđa
Donja Međiđa
|
|
Graničar
Brezovo Polje
|
29.05.2022 17:30 | OFK Međiđa | 6 : 0 | Graničar | ||||||
Biberovo Polje
Biberovo Polje
|
|
Izbor
Brčko
|
29.05.2022 17:30 | Biberovo Polje | 4 : 1 | Izbor | ||||||
Brka 1948
Brka
|
|
Mionica 85
Mionica
|
29.05.2022 17:30 | Brka 1948 | 4 : 1 | Mionica 85 | ||||||
Čelić
Čelić
|
|
12 decembar
Rajska
|
29.05.2022 17:30 | Čelić | 2 : 1 | 12 decembar | ||||||
Željezničar
Jelovče Selo
|
|
Koraj
Koraj
|
29.05.2022 17:30 | Željezničar | 7 : 0 | Koraj |
Krušik
Gornje Vukovije
|
|
Budućnost
Donja Lukavica
|
29.05.2022 17:30 | Krušik | 3 : 3 | Budućnost | ||||||
Omazići 1937
Omazići
|
|
Mladost (Suh.)
Suha
|
29.05.2022 17:30 | Omazići 1937 | 5 : 1 | Mladost (Suh.) | ||||||
OFK Tuzla
Tuzla
|
|
Mladost (Sol.)
Solina
|
29.05.2022 17:30 | OFK Tuzla | 4 : 3 | Mladost (Sol.) | ||||||
Partizan
Kiseljak
|
|
Rudar
Bukinje
|
29.05.2022 17:30 | Partizan | 2 : 0 | Rudar | ||||||
Srnica
Treštenica
|
|
Grivice
Grivice
|
29.05.2022 17:30 | Srnica | 3 : 0 | Grivice | ||||||
Rainci
Gornji Rainci
|
|
Napredak
Tupkovići
|
29.05.2022 17:30 | Rainci | 6 : 0 | Napredak | ||||||
Jablanica
Barice
|
|
Memići
Memići
|
29.05.2022 17:30 | Jablanica | 6 : 3 | Memići |
Jedinstvo
Huskići
|
|
Mladost
Tinja
|
29.05.2022 17:30 | Jedinstvo | 5 : 1 | Mladost | ||||||
Škahovica
Škahovica
|
29.05.2022
10:00
|
Majevica
Rašljani
|
29.05.2022 10:00 | Škahovica | : | Majevica |
Liješeva
Liješeva
|
|
Dijamant
Grđevac
|
29.05.2022 17:00 | Liješeva | 2 : 0 | Dijamant | ||||||
Gračanica
Visoko
|
|
Kološići
Visoko
|
29.05.2022 14:30 | Gračanica | 4 : 3 | Kološići | ||||||
Poriječani
Poriječani
|
|
Zmaj
Buzić Mahala
|
29.05.2022 17:00 | Poriječani | 2 : 0 | Zmaj | ||||||
Moštre
Moštre
|
|
Omladinac
Poriječani
|
29.05.2022 14:30 | Moštre | 3 : 4 | Omladinac | ||||||
Kralupi
Kralupi
|
|
Ljiljan
Zimča
|
29.05.2022 17:00 | Kralupi | 4 : 2 | Ljiljan |
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Radnik
Bijeljina
|
29.05.2022 19:00 | Široki Brijeg | 3 : 3 | Radnik | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
29.05.2022 17:00 | Sloboda | 1 : 1 | Željezničar | ||||||
Posušje
Posušje
|
|
Borac
Banja Luka
|
29.05.2022 17:00 | Posušje | 3 : 0 | Borac | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
|
29.05.2022 17:00 | Leotar | 0 : 0 | Tuzla City |
Goražde
Goražde
|
|
Igman
Ilidža
|
29.05.2022 12:30 | Goražde | 1 : 2 | Igman | ||||||
Rudar
Kakanj
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
29.05.2022 12:30 | Rudar | 5 : 0 | Slavija | ||||||
Baton
Sarajevo
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
29.05.2022 12:30 | Baton | 1 : 6 | Željezničar | ||||||
Famos
Hrasnica
|
|
Sutjeska
Foča
|
29.05.2022 12:30 | Famos | 3 : 0 | Sutjeska |
Travnik
Travnik
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
29.05.2022 12:30 | Travnik | 0 : 0 | Krivaja | ||||||
Iskra
Bugojno
|
|
Romari
Vitez
|
29.05.2022 12:30 | Iskra | 0 : 4 | Romari | ||||||
Simm Bau
Kosova
|
|
Fortuna
Zenica
|
29.05.2022 12:30 | Simm Bau | 3 : 2 | Fortuna |
Čapljina
Čapljina
|
|
Klis
Buturović polje
|
29.05.2022 12:30 | Čapljina | 2 : 2 | Klis | ||||||
Igman
Konjic
|
|
GOŠK
Gabela
|
29.05.2022 12:30 | Igman | 2 : 1 | GOŠK |
Petrovac
Petrovac
|
|
Podgorica
Podgorica
|
29.05.2022 17:30 | Petrovac | 2 : 7 | Podgorica | ||||||
Zeta
Golubovci
|
|
Iskra
Danilovgrad
|
29.05.2022 17:30 | Zeta | 2 : 4 | Iskra | ||||||
Budućnost
Padgorica
|
|
Kom
Podgorica
|
29.05.2022 17:30 | Budućnost | 0 : 0 | Kom |
Goražde
Goražde
|
|
Igman
Ilidža
|
29.05.2022 10:00 | Goražde | 2 : 9 | Igman | ||||||
Radnik
Hadžići
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
29.05.2022 10:00 | Radnik | 2 : 0 | Sarajevo | ||||||
Bosna
Visoko
|
|
Mladost
Doboj-Kakanj
|
29.05.2022 10:00 | Bosna | 4 : 4 | Mladost | ||||||
Rudar
Kakanj
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
29.05.2022 10:00 | Rudar | 2 : 3 | Slavija | ||||||
Baton
Sarajevo
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
29.05.2022 10:00 | Baton | 1 : 7 | Željezničar | ||||||
Famos
Hrasnica
|
|
Sutjeska
Foča
|
29.05.2022 10:00 | Famos | 2 : 0 | Sutjeska |
Travnik
Travnik
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
29.05.2022 10:00 | Travnik | 2 : 4 | Krivaja | ||||||
Iskra
Bugojno
|
|
Romari
Vitez
|
29.05.2022 10:00 | Iskra | 0 : 4 | Romari | ||||||
Simm Bau
Kosova
|
|
Fortuna
Zenica
|
29.05.2022 10:00 | Simm Bau | 1 : 3 | Fortuna |
Čapljina
Čapljina
|
|
Klis
Buturović polje
|
29.05.2022 10:00 | Čapljina | 2 : 1 | Klis | ||||||
Igman
Konjic
|
|
GOŠK
Gabela
|
29.05.2022 10:00 | Igman | 2 : 0 | GOŠK |
Sloga (T)
Trn
|
|
Dubrave
Dubrave
|
29.05.2022 11:30 | Sloga (T) | 4 : 0 | Dubrave | ||||||
Jedinstvo
Žeravica
|
|
Laktaši
Laktaši
|
29.05.2022 11:30 | Jedinstvo | 0 : 2 | Laktaši |
Progres
Kneževo
|
|
OFK Spartak
Banja Luka
|
29.05.2022 11:30 | Progres | 1 : 2 | OFK Spartak |
Ukrina
Čečava
|
|
Naša krila
Kostajnica
|
29.05.2022 10:00 | Ukrina | 5 : 0 | Naša krila |
Glasinac 1936
Sokolac
|
|
Famos
Vojkovići
|
29.05.2022 09:00 | Glasinac 1936 | 3 : 2 | Famos |
Sloga
Bosanska Otoka
|
|
Gomila
Stijena
|
29.05.2022 13:30 | Sloga | 1 : 1 | Gomila | ||||||
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
|
|
Brekovica 78
Brekovica
|
29.05.2022 13:30 | Mladost 1938 | 4 : 0 | Brekovica 78 | ||||||
Kamenica
Bihać
|
|
Željezničar
Bosanska Krupa
|
29.05.2022 13:30 | Kamenica | 0 : 6 | Željezničar | ||||||
Bajer 99
Velagići
|
|
OFK Bihać
Bihać
|
29.05.2022 13:30 | Bajer 99 | 0 : 3 | OFK Bihać |
Cim
Mostar
|
|
Mostar
Mostar
|
29.05.2022 09:00 | Cim | 3 : 1 | Mostar |
Rainci
Gornji Rainci
|
|
Jedinstvo
Lukavica
|
29.05.2022 11:00 | Rainci | 3 : 0 | Jedinstvo |
Baton
Sarajevo
|
|
Igman
Ilidža
|
29.05.2022 12:00 | Baton | 1 : 2 | Igman |
Željezničar
Sarajevo
|
|
Romanija
Pale
|
29.05.2022 12:00 | Željezničar | 1 : 2 | Romanija | ||||||
Vratnik
Sarajevo
|
|
Omladinac
Doglodi
|
29.05.2022 14:00 | Vratnik | 2 : 2 | Omladinac |
Sutjeska
Nikšić
|
|
Zeta
Podgorica
|
29.05.2022 17:30 | Sutjeska | 6 : 4 | Zeta | ||||||
Iskra
Danilovgrad
|
|
Berane
Berane
|
29.05.2022 20:00 | Iskra | 4 : 3 | Berane | ||||||
Kom
Podgorica
|
|
OFK Titograd
Podgorica
|
29.05.2022 17:30 | Kom | 1 : 0 | OFK Titograd |
Rudar
Pljevlja
|
|
Petrovac
Petrovac
|
29.05.2022 17:30 | Rudar | 19 : 1 | Petrovac | ||||||
Jezero
Plav
|
|
Igalo
Igalo
|
29.05.2022 17:30 | Jezero | 5 : 2 | Igalo | ||||||
Grbalj
Grbalj
|
|
Polet Stars 2000
Nikšić
|
29.05.2022 17:30 | Grbalj | 3 : 1 | Polet Stars 2000 | ||||||
Budva
Budva
|
|
Mladost
Donja Gorica
|
29.05.2022 17:30 | Budva | 1 : 0 | Mladost |
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
|
Tekstilac Kort
Derventa
|
29.05.2022 17:00 | Zvijezda 09 | 0 : 1 | Tekstilac Kort |
Sloboda
Donji Zagoni
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
29.05.2022 10:00 | Sloboda | 0 : 3 | Ilićka 01 |
Sloga
Srbac
|
|
Borac
Maglajani
|
29.05.2022 10:00 | Sloga | 0 : 3 | Borac | ||||||
Jedinstvo
Žeravica
|
|
Laktaši
Laktaši
|
29.05.2022 10:00 | Jedinstvo | 0 : 5 | Laktaši | ||||||
Crni vrh
Jaružani
|
|
Lijevče
Nova Topola
|
29.05.2022 10:00 | Crni vrh | 0 : 6 | Lijevče |
Mladost Farmaprom
Zalužani
|
|
Naprijed
Banja Luka
|
29.05.2022 19:00 | Mladost Farmaprom | 2 : 4 | Naprijed | ||||||
Progres
Kneževo
|
|
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
29.05.2022 10:00 | Progres | 5 : 4 | OFK Spartak 2013 |
Zenit
Bijeljina
|
|
Priboj
Priboj
|
29.05.2022 11:00 | Zenit | 3 : 0 | Priboj | ||||||
Janja 2009
Janja
|
|
Sloga United
Bijeljina
|
29.05.2022 11:00 | Janja 2009 | 2 : 7 | Sloga United | ||||||
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
|
Omladinac
Potočari
|
29.05.2022 20:00 | Zadrugar | 2 : 2 | Omladinac |
Young Boys 2018
Jardan
|
|
Budućnost
Pilica
|
29.05.2022 10:00 | Young Boys 2018 | 3 : 0 | Budućnost |
Glasinac 1936
Sokolac
|
|
Famos
Vojkovići
|
29.05.2022 11:00 | Glasinac 1936 | 3 : 1 | Famos |
Una Nacionalni park
Kulen Vakuf
|
|
Radnički
Ripač
|
29.05.2022 11:30 | Una Nacionalni park | 0 : 1 | Radnički | ||||||
Podgrmeč
Sanski Most
|
|
Rudar
Kamengrad
|
29.05.2022 11:30 | Podgrmeč | 2 : 1 | Rudar | ||||||
Jedinstvo
Bihać
|
|
Ključ
Ključ
|
29.05.2022 11:30 | Jedinstvo | 5 : 0 | Ključ |
Mladost (P)
Polje - Cazin
|
|
Krajišnik
Velika Kladuša
|
29.05.2022 11:30 | Mladost (P) | 2 : 1 | Krajišnik |
Baton
Sarajevo
|
|
Miske - Akademija
Sarajevo
|
29.05.2022 14:30 | Baton | 1 : 1 | Miske - Akademija | ||||||
Baton 2
Sarajevo
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
29.05.2022 16:30 | Baton 2 | 1 : 1 | Slavija |
Neum
Neum
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
29.05.2022 11:30 | Neum | 0 : 2 | Brotnjo |
Višići
Višići
|
|
Kruševo
Kruševo
|
29.05.2022 11:30 | Višići | 0 : 5 | Kruševo |
FSA Prijedor
Prijedor
|
|
Gomjenica
Prijedor
|
29.05.2022 11:00 | FSA Prijedor | 7 : 0 | Gomjenica |
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
|
|
AN Jedinstvo
Bihać
|
29.05.2022 10:00 | Mladost 1938 | 2 : 0 | AN Jedinstvo | ||||||
Podgrmeč
Sanski Most
|
|
Rudar
Kamengrad
|
29.05.2022 10:00 | Podgrmeč | 3 : 1 | Rudar | ||||||
Omladinac 75
Pokoj
|
|
Kolibri
Bihać
|
29.05.2022 10:00 | Omladinac 75 | 0 : 1 | Kolibri | ||||||
Jedinstvo
Bihać
|
|
Ključ
Ključ
|
29.05.2022 10:00 | Jedinstvo | 1 : 7 | Ključ |
Bratstvo
Bosanska Krupa
|
|
Zvijezda
Velika Kladuša
|
29.05.2022 10:00 | Bratstvo | 1 : 0 | Zvijezda | ||||||
Vitez
Bužim
|
|
ABC
Podzvizd
|
29.05.2022 10:00 | Vitez | 3 : 0 | ABC | ||||||
Mladost (P)
Polje - Cazin
|
|
Krajišnik
Velika Kladuša
|
29.05.2022 10:00 | Mladost (P) | 6 : 3 | Krajišnik |
Tempo sport
Zenica
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
29.05.2022 11:00 | Tempo sport | 0 : 2 | Krivaja |
Željezničar
Sarajevo
|
|
J Akademija
Sarajevo
|
29.05.2022 10:00 | Željezničar | 3 : 5 | J Akademija |
Fortuna
Živinice
|
|
SFK 2000
Sarajevo
|
29.05.2022 17:00 | Fortuna | 0 : 2 | SFK 2000 |
Mladost
Rogatica
|
|
Prijedor
Prijedor
|
29.05.2022 11:00 | Mladost | 1 : 1 | Prijedor |
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
SFK 2000
Sarajevo
|
29.05.2022 16:30 | Široki Brijeg | 0 : 6 | SFK 2000 | ||||||
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
|
Iskra
Bugojno
|
29.05.2022 17:00 | Radnik Bumerang | 10 : 0 | Iskra |
Lokomotiva
Brčko
|
|
Drina
Zvornik
|
29.05.2022 17:30 | Lokomotiva | 2 : 1 | Drina |
Mostar SG
Mostar
|
|
Salines
Tuzla
|
29.05.2022 19:00 | Mostar SG | 8 : 8 | Salines |
Brskovo
Mojkovac
|
|
Bajo Pivljanin
Plužine
|
29.05.2022 18:00 | Brskovo | 6 : 1 | Bajo Pivljanin | ||||||
Titograd
Podgorica
|
29.05.2022
16:00
|
Studentski dom
Podgorica
|
29.05.2022 16:00 | Titograd | : | Studentski dom |
Crvena zvezda
Beograd
|
|
Partizan
Beograd
|
29.05.2022 20:00 | Crvena zvezda | 85 : 81 | Partizan |
Borac
Banja Luka
|
|
Spars Realway
Sarajevo
|
29.05.2022 18:00 | Borac | 58 : 74 | Spars Realway | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Široki
Široki Brijeg
|
29.05.2022 19:00 | Sloboda | 67 : 91 | Široki |
ORK BL
Banja Luka
|
|
Borac m:tel 2
Banja Luka
|
29.05.2022 19:00 | ORK BL | 22 : 20 | Borac m:tel 2 |
Vogošća 2
Vogošća
|
|
Zrinjski
Mostar
|
29.05.2022 16:00 | Vogošća 2 | 24 : 23 | Zrinjski | ||||||
Respect
Sarajevo
|
|
Sloga 2
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
29.05.2022 15:00 | Respect | 46 : 34 | Sloga 2 |
Izviđač
Ljubuški
|
|
Sloboda
Tuzla
|
29.05.2022 17:00 | Izviđač | 32 : 25 | Sloboda |
Partizan 1949
Tivat
|
|
Budvanska rivijera
Budva
|
29.05.2022 13:30 | Partizan 1949 | 22 : 24 | Budvanska rivijera | ||||||
Rudar
Pljevlja
|
|
Jedinstvo
Bijelo Polje
|
29.05.2022 14:00 | Rudar | 42 : 11 | Jedinstvo | ||||||
Budućnost
Podgorica
|
|
Komovi
Andrijevica
|
29.05.2022 15:00 | Budućnost | 24 : 29 | Komovi |