XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 315 utakmica za dan
Nedelja, 22 Oktobar 2017

Fudbal

22.10.2017 15:00 GOŠK 0 : 1 Željezničar
22.10.2017 15:00 Željezničar Sport Team 0 : 0 Zvijezda 09
22.10.2017 15:00 Vranjak 1 : 2 Jedinstvo
22.10.2017 15:00 Mladost 3 : 1 Sloboda
22.10.2017 15:00 Željezničar 0 : 4 Laktaši
22.10.2017 15:00 Dubrave 0 : 0 Omarska
22.10.2017 15:00 Jedinstvo(Br) 2 : 0 Mladost(BS)
22.10.2017 15:00 Budućnost 8 : 1 Mladost(R)
22.10.2017 15:00 Sloga Junajted 5 : 3 Proleter
22.10.2017 15:00 BSK Ledinci 3 : 2 OFK Šekovići
22.10.2017 15:00 Zadrugar 3 : 2 Omladinac
22.10.2017 15:00 Partizan 0 : 3 OFK Trnovica
22.10.2017 15:00 Majevica 2 : 1 Podrinje
22.10.2017 15:00 Čelopek 2 : 1 Lokomotiva
22.10.2017 15:00 Jedinstvo 4 : 4 Lokanj
22.10.2017 15:00 Milići 1 : 2 Vlasenica
22.10.2017 15:00 Zvijezda 2 : 0 Mineral
22.10.2017 15:00 Naša krila 2 : 1 Polet 1926
22.10.2017 15:00 Budućnost 2 : 1 Rudanka
22.10.2017 15:00 Trebava 7 : 3 Crvena zvijezda
22.10.2017 15:00 Sloga(DP) 2 : 0 Hajduk
22.10.2017 15:00 Skugrić 4 : 1 Sloga(J)
22.10.2017 15:00 Sloga 1 : 0 Borac
22.10.2017 15:00 OFK Ravan 1 : 2 Mladost
22.10.2017 15:00 Gorica 2 : 1 Lijevče
22.10.2017 15:00 Milan 1 : 0 OFK Brdo
22.10.2017 15:30 Stakorina 1 : 0 OFK Podgrab
22.10.2017 15:30 Željeznica 1 : 3 Rudo
22.10.2017 15:00 Mladost 3 : 1 Mladi Krajišnik
22.10.2017 15:00 Kalemi 1 : 1 13 Skojevki
22.10.2017 15:00 Borac(Š) 0 : 3 Kozara
22.10.2017 13:00 Sloboda 2 : 1 Torpedo
22.10.2017 15:00 Potkozarje 0 : 0 Tamaris
22.10.2017 15:00 Ratar 0 : 5 Borac(M)
22.10.2017 15:00 Obilić 1 : 1 Mladost(S)
22.10.2017 15:00 OFK Brezik 2 : 2 Jugović
22.10.2017 15:00 Gredice 2 : 2 Slijepčevići
22.10.2017 15:00 Sava 04 3 : 6 Grčica
22.10.2017 15:00 Zadrugar 3 : 0 Čelik
22.10.2017 15:00 Mladost(T) 1 : 2 Crvena zvijezda
22.10.2017 15:00 Jedinstvo 2 : 2 Rudar 1925
22.10.2017 11:00 Gomjenica 1 : 0 Plamen
22.10.2017 15:00 Bratstvo 5 : 2 Ljubija
22.10.2017 15:00 Brzi 3 : 0 Slaven
22.10.2017 15:00 Mrakovica 0 : 5 Radnik
22.10.2017 15:00 Kladari Gornji 2 : 3 Rudar
22.10.2017 15:00 Borac(0) 3 : 0 Crkvina
22.10.2017 15:00 Vučijak 3 : 1 Borac(BL)
22.10.2017 15:00 Liješće 3 : 2 Trebavac
22.10.2017 15:00 Mladost 4 : 0 Bratstvo
22.10.2017 15:00 Ukrina 1 : 3 Skugrić 1964
22.10.2017 15:00 Hajduk 7 : 3 Pelagićevo
22.10.2017 15:00 Sloga Nektar 3 : 1 OFK Banja Luka 2017
22.10.2017 15:00 Džaja 3 : 0 Rekreativo
22.10.2017 15:00 Budućnost 2 : 1 Šnjegotina
22.10.2017 11:00 Krajina 4 : 0 Polet Krajišnik
22.10.2017 15:00 Omladinac 0 : 2 Gomionica
22.10.2017 15:00 Miloš Obilić 4 : 0 Semberija
22.10.2017 15:00 Novo doba 5 : 0 Priboj
22.10.2017 15:00 Drina 0 : 0 Jedinstvo
22.10.2017 15:00 Obarska 1 : 2 Proleter
22.10.2017 15:00 Stević Jovan 3 : 2 OFK Janja 2009
22.10.2017 15:00 Brodac : Balatun
22.10.2017 15:00 Polet 3 : 0 Pecka
22.10.2017 15:00 Jasenica 4 : 2 Jardan
22.10.2017 15:00 Jadar 1 : 2 Branjevo
22.10.2017 15:00 Borac 1 : 1 Birač
22.10.2017 15:00 Tabanci 5 : 1 Budućnost
22.10.2017 15:30 Obradovac 5 : 0 Vilusi
22.10.2017 15:30 Romanovci 2 : 2 Mladost
22.10.2017 15:30 Bratstvo(0) 0 : 5 Laminci
22.10.2017 15:00 Partizan 8 : 0 Mladost(ST)
22.10.2017 15:00 Sloga 73 3 : 0 Dobor
22.10.2017 15:00 Posavina 2 : 0 Zvijezda
22.10.2017 15:00 Sloga 6 : 1 Crvena zvijezda
22.10.2017 15:00 Omladinac 4 : 1 Jedinstvo
22.10.2017 15:00 Modran 2 : 2 Tavna
22.10.2017 15:00 Borac 5 : 1 Međaši
22.10.2017 15:00 OFK Batković 0 : 1 Drina
22.10.2017 15:00 Kolektiv 5 : 2 Bjeloševac
22.10.2017 15:00 Glogovac 3 : 1 VSK
22.10.2017 15:00 Jedinstvo 0 : 2 Magnojević 2001
22.10.2017 15:00 Polet 1 : 4 Sloga 94
22.10.2017 15:00 Kovačići 08 1 : 0 OFK Magnojević
22.10.2017 15:00 Ljeljenča 4 : 1 Panteri
22.10.2017 15:00 Građanski 1 : 0 Omladinac
22.10.2017 11:00 Mladost 2003 9 : 1 Polet
22.10.2017 11:00 Mladost 3 : 2 Bobetino Brdo
22.10.2017 11:00 Sveti Jovan 3 : 5 Budućnost Red Star
22.10.2017 11:00 Sloboda 4 : 1 Borac
22.10.2017 15:00 Rasavci 1 : 3 Svodna
22.10.2017 15:00 Berek 1975 2 : 0 Radnik Urije
22.10.2017 15:00 Kiseljak 4 : 1 Blatna
22.10.2017 15:00 Rudar 5 : 1 Omladinac
22.10.2017 14:00 Župa 7 : 2 Budućnost
22.10.2017 14:00 Crni vrh 2 : 0 Vrbas
22.10.2017 14:00 Polet 10 : 1 OFK Nožičko
22.10.2017 14:00 Bratstvo 1 : 3 Crvena zemlja
22.10.2017 15:00 4. juli 2 : 3 Željezničar
22.10.2017 15:00 Zborište 2 : 1 27. Juli
22.10.2017 15:00 Radnički 5 : 1 Ozrenski sokolovi
22.10.2017 15:00 BSK 2 : 1 Zadrugar
22.10.2017 15:00 Borac 6 : 0 Polet
22.10.2017 12:00 Budućnost 4 : 0 Borac
22.10.2017 10:30 Nacional 2 : 3 Zenit
22.10.2017 10:30 Sloga 2 2 : 0 Mladost
22.10.2017 10:30 Sloboda 5 : 0 Sloga
22.10.2017 15:00 Partizan 3 : 1 OFK Bačka
22.10.2017 19:00 Crvena zvezda 2 : 1 Mladost
22.10.2017 14:30 Novi Pazar 1 : 1 Temnić 1924
22.10.2017 14:30 Radnički 1923 0 : 2 Sloboda
22.10.2017 14:30 Everton 2 : 5 Arsenal
22.10.2017 17:00 Tottenham 4 : 1 Liverpool
22.10.2017 12:00 Villarreal 4 : 0 Las Palmas
22.10.2017 20:45 Real Madrid 3 : 0 Eibar
22.10.2017 18:30 Leganés 1 : 0 Athletic Club
22.10.2017 16:15 Celta Vigo 0 : 1 Atlético Madrid
22.10.2017 13:30 Köln 0 : 0 Werder
22.10.2017 15:30 Freiburg 1 : 1 Hertha BSC
22.10.2017 18:00 Wolfsburg 1 : 1 Hoffenheim
22.10.2017 15:00 Atalanta 1 : 0 Bologna
22.10.2017 15:00 Benevento 0 : 3 Fiorentina
22.10.2017 12:30 Chievo 3 : 2 Verona
22.10.2017 20:45 Lazio 3 : 0 Cagliari
22.10.2017 15:00 Milan 0 : 0 Genoa
22.10.2017 15:00 SPAL 0 : 1 Sassuolo
22.10.2017 15:00 Torino 0 : 1 Roma
22.10.2017 18:00 Udinese 2 : 6 Juventus
22.10.2017 15:00 Nice 1 : 2 Strasbourg
22.10.2017 17:00 Troyes 0 : 5 Lyon
22.10.2017 21:00 Marseille 2 : 2 PSG
22.10.2017 16:00 Rudar 0 : 1 Radnik
22.10.2017 16:00 Kiseljak 7 : 0 Bratstvo
22.10.2017 16:00 Azot 0 : 0 Natron
22.10.2017 16:00 Moševac 2 : 0 Famos
22.10.2017 16:00 Usora 2 : 2 Krivaja
22.10.2017 16:00 Rudar 2 : 1 Ilijaš
22.10.2017 14:30 Seona 1 : 4 Prokosovići
22.10.2017 14:30 Bosna(K) 2 : 1 Priluk
22.10.2017 14:30 Bosna(M) 5 : 4 Mramor
22.10.2017 14:30 Radnički 3 : 0 Lokomotiva
22.10.2017 14:30 Budućnost 2 : 0 Sloga
22.10.2017 14:30 Dizdaruša 2 : 0 Dinamo
22.10.2017 14:30 Svatovac 2 : 1 Gradina
22.10.2017 14:30 Stolac 3 : 0 Branitelj
22.10.2017 14:30 Troglav 1918 3 : 0 Neum
22.10.2017 14:30 Tomislav 3 : 2 Grude
22.10.2017 14:30 Klis 2 : 0 Brotnjo
22.10.2017 14:30 Sloga(Lj) 1 : 1 Sloga(U-DV)
22.10.2017 14:30 Posušje 3 : 0 Turbina
22.10.2017 14:30 Cim 2 : 2 Kamešnica
22.10.2017 14:30 Mladost 1938 1 : 1 Bajer 99
22.10.2017 14:30 Rudar 3 : 4 Omladinac
22.10.2017 14:30 Željezničar 0 : 2 Mladost(V)
22.10.2017 14:30 Borac 3 : 0 Mladost(P)
22.10.2017 14:30 Gomila 3 : 0 Omladinac 75
22.10.2017 14:30 Koraj 3 : 2 Vražići 92
22.10.2017 14:30 Gornji Rahić 6 : 0 Mladost(P)
22.10.2017 14:30 Željezničar 3 : 1 Trešnjevka
22.10.2017 14:30 Rijeka 2 : 1 Orahovica 74
22.10.2017 14:30 Proleter 4 : 1 Biberovo Polje
22.10.2017 14:30 Mladost(K) 2 : 0 Doboj Istok
22.10.2017 14:30 Mladost(T) 2 : 1 Jedinstvo
22.10.2017 14:30 Čelić 2 : 1 DSK
22.10.2017 14:30 Dubrave 4 : 0 Mladost(DS)
22.10.2017 14:30 Mladost(S) 2 : 1 19 srpanj
22.10.2017 14:30 Sloga(P) 1 : 0 HAŠK Napredak
22.10.2017 14:30 Napredak 4 : 2 Sloga(T)
22.10.2017 14:30 Vitanovići 78 0 : 0 Odžak 102
22.10.2017 14:30 Bok 2 : 1 Tramošnica
22.10.2017 14:30 Dragovoljac 3 : 1 Hajduk
22.10.2017 14:30 Novi Šeher 2 : 1 Stupčanica
22.10.2017 14:30 Zmaj 4 : 1 Rudar
22.10.2017 14:30 Proleter 3 : 1 Nemila
22.10.2017 14:30 Vis 4 : 0 Napredak
22.10.2017 14:30 Vareš 1 : 1 Fortuna
22.10.2017 14:30 Dnoluka 0 : 3 Mladost
22.10.2017 14:30 Kaćuni 1 : 1 Fojnica
22.10.2017 14:30 Kreševo 2 : 1 Elektrobosna
22.10.2017 15:00 Mošćanica 2 : 2 Butmir
22.10.2017 15:00 Bojnik 0 : 7 Saobraćajac
22.10.2017 15:00 Mladost 8 : 1 Biser 96
22.10.2017 15:00 UNIS 7 : 1 Igman
22.10.2017 15:00 Međugorje 1 : 8 Kruševo
22.10.2017 15:00 Buna 1 : 2 Bjelopoljac
22.10.2017 15:00 Blagaj 9 : 2 Mostar
22.10.2017 15:00 Lokomotiva 2 : 2 Višići
22.10.2017 14:30 OFK Lugovi 3 : 0 Šantići
22.10.2017 14:30 Gorica 0 : 0 Katarina
22.10.2017 14:30 Bilalovac 2 : 2 Brnjaci
22.10.2017 14:30 Sloboda 1 : 0 Jedinstvo
22.10.2017 14:30 Voćar 3 : 0 12 decembar
22.10.2017 14:30 Ograđenovac 1 : 0 Trebava
22.10.2017 14:30 Omladinac 68 6 : 0 Napredak
22.10.2017 14:30 OFK Međiđa 5 : 3 Graničar
22.10.2017 14:30 Posavina 2 : 1 Željezničar
22.10.2017 14:30 OFK Vida 1 : 4 Polet
22.10.2017 Turija 4 : 2 Polet
22.10.2017 Jedinstvo 1 : 3 Borac
22.10.2017 BSK 0 : 2 Rudar
22.10.2017 Mladost(VB) 2 : 2 Sloga
22.10.2017 Bukovik 6 : 0 Mladost(D)
22.10.2017 Stjepan Polje 2 : 0 Pribava
22.10.2017 Orahovica 77 2 : 3 Mramor
22.10.2017 Omladinac RMU 0 : 1 Srnica
22.10.2017 Omazići 1937 2 : 0 Gornji Rainci
22.10.2017 Mladost 78 3 : 0 Napredak
22.10.2017 OFK Tuzla 1 : 2 Grivice
22.10.2017 Slatina 2 : 1 Mladost(S)
22.10.2017 Vrana 1 : 0 Mladost(GŽ)
22.10.2017 14:30 Ravne 2 : 1 Mladost
22.10.2017 14:30 Mladi zadrugar 1 : 1 Kostrč
22.10.2017 14:30 Frankopan 3 : 2 Dinamo 75
22.10.2017 14:30 Mladost 1 : 0 OFK Brčko
22.10.2017 Sapna 3 : 1 Kiseljak
22.10.2017 Krušik 5 : 1 Bijeljevac
22.10.2017 Memići 4 : 3 Pasci 78
22.10.2017 14:30 Škahovica 7 : 0 Modrac
22.10.2017 14:30 Špionica 1953 2 : 5 25 maj
22.10.2017 Kralupi 3 : 1 Porječani
22.10.2017 Dijamant 0 : 1 Omladinac
22.10.2017 Bratstvo 2 : 3 Ljiljan
22.10.2017 Monjare 2 : 3 Liješeva
22.10.2017 11:00 Jedinstvo 9 : 4 Borac
22.10.2017 14:00 Radnik 3 : 2 Vitez
22.10.2017 12:00 Sloboda (MG) 2 : 0 Sloga
22.10.2017 12:00 Jedinstvo 1 : 1 Rudar Prijedor
22.10.2017 15:15 Slavija 2 : 1 Goražde
22.10.2017 13:00 Radnik (H) 2 : 3 Sutjeska
22.10.2017 13:00 Bosna Union 2 : 7 Olimpik
22.10.2017 12:00 Metalleghe BSI 0 : 1 Kiseljak
22.10.2017 13:00 Travnik 8 : 0 Žepče
22.10.2017 13:00 Novi Travnik 3 : 0 FK Vitez
22.10.2017 13:00 Borac 0 : 4 Iskra
22.10.2017 13:00 Čapljina 4 : 0 Blagaj
22.10.2017 13:00 Igman 0 : 3 Stolac
22.10.2017 13:00 Branitelj 0 : 3 Grude
22.10.2017 12:00 Sloga(GC) 1 : 4 Drina
22.10.2017 12:00 Radnički 3 : 0 Napredak
22.10.2017 12:00 Podrinje 2 : 1 Sloga(SH)
22.10.2017 12:00 Gradina 1 : 1 Slaven
22.10.2017 12:00 Borac 3 : 1 Sloga
22.10.2017 12:00 Ilićka 01 0 : 2 Orašje
22.10.2017 12:00 Tekstilac Kort 3 : 0 Alfa
22.10.2017 12:00 Zvijezda 4 : 0 Proleter
22.10.2017 12:00 Bratstvo 4 : 0 Jedinstvo
22.10.2017 15:00 Vitez 0 : 3 Krupa
22.10.2017 12:00 Čelik 0 : 2 Sarajevo
22.10.2017 10:00 Sloboda(MG) 2 : 1 Sloga
22.10.2017 10:00 Jedinstvo 1 : 5 Rudar Prijedor
22.10.2017 13:15 Slavija 2 : 0 Goražde
22.10.2017 11:00 Radnik (H) 5 : 1 Sutjeska
22.10.2017 11:00 Bosna Union 1 : 6 Olimpik
22.10.2017 10:00 Metalleghe BSI 1 : 5 Kiseljak
22.10.2017 11:00 Travnik 7 : 1 Žepče
22.10.2017 11:00 Novi Travnik 7 : 1 FK Vitez
22.10.2017 11:00 Borac 2 : 1 Iskra
22.10.2017 11:00 Čapljina 4 : 2 Blagaj
22.10.2017 11:00 Igman 0 : 1 Stolac
22.10.2017 11:00 Branitelj 1 : 3 Grude
22.10.2017 10:00 Sloga(GC) 0 : 2 Drina
22.10.2017 10:00 Radnički 3 : 0 Napredak
22.10.2017 10:00 Podrinje 2 : 0 Sloga(SH)
22.10.2017 10:00 Gradina 0 : 2 Slaven
22.10.2017 10:00 Borac 0 : 1 Sloga
22.10.2017 10:00 Ilićka 01 1 : 1 Orašje
22.10.2017 10:00 Tekstilac Kort 0 : 2 Alfa
22.10.2017 10:00 Zvijezda 3 : 1 Proleter
22.10.2017 10:00 Bratstvo 2 : 1 Jedinstvo
22.10.2017 13:00 Vitez 1 : 0 Krupa
22.10.2017 10:00 Čelik 0 : 2 Sarajevo
22.10.2017 10:00 Polet 1926 6 : 1 Sloboda
22.10.2017 10:00 Glasinac 2011 2 : 0 Famos
22.10.2017 11:30 Sutjeska 3 : 2 Leotar
22.10.2017 12:00 Polet 1926 11 : 0 Sloboda
22.10.2017 10:00 Sutjeska 1 : 0 Leotar

Futsal

22.10.2017 17:00 Tango 8 : 4 Brotnjo
22.10.2017 14:30 Leotar 4 : 1 Brčko Zdravlje
22.10.2017 18:00 Centar 7 : 2 Nevesinje

Košarka

22.10.2017 17:00 Cedevita 79 : 74 Crvena zvezda MTS
22.10.2017 Student -Igokea 90 : 69 Sutjeska
22.10.2017 Prijedor 77 : 59 Slavija 1996
22.10.2017 Brčanka 47 : 93 Play Off Ultra
22.10.2017 Željezničar 72 : 66 Sloboda

Odbojka

22.10.2017 18:00 Crvena zvijezda 0 : 3 Majevica
22.10.2017 Napredak 1 : 3 Sloboda
22.10.2017 Bosna 3 : 0 Gradina-Herceg
22.10.2017 Bihać 3 : 0 Galeb
22.10.2017 18:00 Inova 3 : 0 Glasinac
22.10.2017 Velež 3 : 0 Rudo
22.10.2017 ŽOK Leotar 3 : 1 Stakorina
22.10.2017 Zelengora 1 : 3 Mladost
22.10.2017 Drina 3 : 2 Libero
22.10.2017 Bratunac 3 : 1 Han Pijesak
22.10.2017 Panter 3 : 1 Laktaši
22.10.2017 Lukavac 1 : 3 Maglaj
22.10.2017 Gračanica Forteks 3 : 0 Bosna
22.10.2017 Gradina-Herceg 1 : 3 Žepče
22.10.2017 Bihać Preminger 0 : 3 Smeč
22.10.2017 Kakanj 3 : 1 Troglav
22.10.2017 Igman 3 : 1 Čapljina
22.10.2017 Novi Grad 3 : 0 Vogošća

Rukomet

22.10.2017 Vogošća Poljine Hills 24 : 19 Maglaj
22.10.2017 Slavija 29 : 35 Borac M:TEL
22.10.2017 Prijedor 31 : 23 Leotar
22.10.2017 Drina 28 : 33 ORK Borac
22.10.2017 Jedinstvo 2015 38 : 41 Kotor Varoš
22.10.2017 Mladost 29 : 29 Bijeljina
22.10.2017 Prijedor 2 18 : 25 Srbac
22.10.2017 Čelinac 32 : 25 Kozara
22.10.2017 Borac M:TEL 2 22 : 34 Laktaši
22.10.2017 Katarina 18 : 34 Jedinstvo
22.10.2017 Doboj 35 : 14 Leotar
22.10.2017 Knežopoljka 29 : 26 Jedinstvo
22.10.2017 Derventa 26 : 16 Srbac