2 : 0
Domaćin je doÅ”ao do gola, a strelac je bio Milović.
13.'
Protokol
Glavni sudija: Kićić Predrag Delegat utakmice: Slagalo Petar Prvi pomoćni sudija: Bokić Stefan Drugi pomoćni sudija: Vulić Ranko
0'
Ostalo
Susret počinje u 14 i 30 časova.
0'
Spajić za vođstvo Stakorine od 2:0.

Domaćin vodio, pa zaribao

19.10.2020 SlaviÅ”a VukaÅ”inović

Stakorina je u susretu protiv Drine He od gotovog napavila veresiju. Čajničani su polovinom prvog dela utakmice imala ubedljivo vođstvo od 2:0.

Već u 7. minutu domaći tim je stekao predost, a strelac je bio Milović.

U 24. minutu je dosuđen kazneni udarac za Stakorina, a siguran sa 11. metara bio je Spajić.

U drugom delu gosti iz Višegrada  su bili dosta agilniji, pa su preko kapitena i najboljeg igrača ovog susrea Bojana Marković pogocima u 72. i 87.minutu anulirali predost Čajničana i stigli do zasluženog izjednačenja.

STAKORINA - DRINA HE 2:2 (2:0)

Stadion: Rakovice. Bez gledalaca. Sudija: Predrag Kićić (Bijeljina) 6. Strelci: Milović 7. i Spajić  (Stakorina), Marković  72. i 87. (Drina HE) Žuti kartoni: Simović  (Stakorina) , Pljevaljčić, Bojat, Spasojević, Krsmanović (Drina HE)

Stakorina: Marić, Simović , Bjelogrlić , Milović , Spajić , T. Tadić , A. Tadić  (od 76. Todorović) Katana, Kajević , Pjević , Ristanović .

Drina He: Bojanović , Ždralo  (od 82.Milović), Mitrašinović  (od 74.V.Radović) Pljevaljčić  , R. Radović,  Bojat , Marković , Okuka , Spasojević , Krsmanović  (od 68. Kilibarda), Gračanin .

Igrač utakmce :Bojan Marković (Drina HE)