Arsenal
London
|
|
Crystal Palace
London
|
18.10.2020 21:00 | Arsenal | 2 : 2 | Crystal Palace |
Berane
Berane
|
|
Jedinstvo
Bijelo Polje
|
18.10.2020 14:30 | Berane | 3 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Bokelj
Kotor
|
|
Grbalj
Radanovići
|
18.10.2020 14:30 | Bokelj | 0 : 1 | Grbalj | ||||||
Mornar
Bar
|
|
Kom
Podgorica
|
18.10.2020 14:30 | Mornar | 1 : 2 | Kom | ||||||
Drezga
Piperi
|
|
Arsenal
Tivat
|
18.10.2020 17:00 | Drezga | 1 : 3 | Arsenal | ||||||
Ibar
Rožaje
|
|
Igalo
Herceg Novi
|
18.10.2020 14:30 | Ibar | 1 : 2 | Igalo |
Vlasenica
Vlasenica
|
|
Proleter
Dvorovi
|
18.10.2020 15:00 | Vlasenica | 3 : 0 | Proleter | ||||||
Stakorina
Čajniče
|
|
Drina HE
Višegrad
|
18.10.2020 15:00 | Stakorina | 2 : 2 | Drina HE | ||||||
Jedinstvo
Brodac
|
|
Bratstvo
Bratunac
|
18.10.2020 15:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Bratstvo | ||||||
Mladost (Rogatica)
Rogatica
|
|
Guber
Srebrenica
|
18.10.2020 15:00 | Mladost (Rogatica) | 0 : 1 | Guber | ||||||
Glasinac 2011
Sokolac
|
|
Romanija
Pale
|
18.10.2020 15:00 | Glasinac 2011 | 2 : 2 | Romanija | ||||||
Milići
Milići
|
|
Mladost (Gacko)
Gacko
|
18.10.2020 15:00 | Milići | 4 : 0 | Mladost (Gacko) | ||||||
Ilićka 01
Brčko
|
|
Velež
Nevesinje
|
18.10.2020 15:00 | Ilićka 01 | 1 : 1 | Velež |
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Naša krila
Kostajnica
|
18.10.2020 14:30 | Crvena zvijezda | 2 : 0 | Naša krila | ||||||
Vučijak
Majevac
|
|
Hajduk (Batkuša)
Batkuša
|
18.10.2020 14:30 | Vučijak | 1 : 1 | Hajduk (Batkuša) | ||||||
Hajduk (Kožuhe)
Kožuhe
|
|
Rudanka
Rudanka
|
18.10.2020 14:30 | Hajduk (Kožuhe) | 2 : 1 | Rudanka | ||||||
Borac
Lužani
|
|
Ozren
Petrovo
|
18.10.2020 14:30 | Borac | 8 : 0 | Ozren | ||||||
Sloga (Jakeš)
Jakeš
|
|
Skugrić
Skugrić
|
18.10.2020 14:30 | Sloga (Jakeš) | 3 : 3 | Skugrić | ||||||
Zvijezda
Kakmuž
|
|
Ukrina
Čečava
|
18.10.2020 14:30 | Zvijezda | 2 : 3 | Ukrina |
Omladinac
Potočari
|
|
Tabanci
Tabanci
|
18.10.2020 14:30 | Omladinac | 1 : 0 | Tabanci | ||||||
Podrinje
Tršić
|
|
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
18.10.2020 14:30 | Podrinje | 3 : 2 | Sloga | ||||||
Lokanj
Lokanj
|
|
OFK Šekovići
Šekovići
|
18.10.2020 14:30 | Lokanj | 3 : 0 | OFK Šekovići | ||||||
Jedinstvo
Roćević
|
|
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
18.10.2020 14:30 | Jedinstvo | 2 : 3 | Zadrugar | ||||||
Sloboda
Donji Zagoni
|
|
OFK Trnovica
Trnovica
|
18.10.2020 14:30 | Sloboda | 3 : 1 | OFK Trnovica | ||||||
OFK Janja 2009
Janja
|
|
Mladost
Bogutovo Selo
|
18.10.2020 14:30 | OFK Janja 2009 | 1 : 3 | Mladost | ||||||
Partizan
Donja Trnova
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
18.10.2020 14:30 | Partizan | 2 : 0 | Lokomotiva |
OFK Podgrab
Podgrab
|
|
Željeznica
Trnovo
|
18.10.2020 16:00 | OFK Podgrab | 0 : 3 | Željeznica |
Ljubija
Ljubija
|
|
Berek 1975
Prijedor
|
18.10.2020 14:30 | Ljubija | 1 : 0 | Berek 1975 | ||||||
Moštanica
Božići
|
|
Slaven
Dobrljin
|
18.10.2020 14:30 | Moštanica | 2 : 5 | Slaven | ||||||
Kozara
Donji Orlovci
|
|
Radnik Urije
Prijedor
|
18.10.2020 14:30 | Kozara | 1 : 0 | Radnik Urije | ||||||
Mrakovica
Kozaruša
|
|
7. Republika
Svodna
|
18.10.2020 14:30 | Mrakovica | 3 : 0 | 7. Republika |
Rudar
Blagaj
|
|
Knežopoljac
Knežica
|
18.10.2020 14:30 | Rudar | 0 : 4 | Knežopoljac | ||||||
Kiseljak
Koprivna
|
|
Brzi
Busnovi
|
18.10.2020 14:30 | Kiseljak | 0 : 2 | Brzi | ||||||
Gomjenica
Prijedor
|
|
Rasavci
Rasavci
|
18.10.2020 14:30 | Gomjenica | 2 : 2 | Rasavci | ||||||
Podgrmeč
Oštra Luka
|
|
OFK Ravan
Međeđa
|
18.10.2020 14:30 | Podgrmeč | 0 : 2 | OFK Ravan |
Omladinac
Brestovčina
|
|
Kozara
Turjak
|
18.10.2020 14:30 | Omladinac | 2 : 4 | Kozara | ||||||
13 Skojevki
Grbavci
|
|
Sloboda
Donji Podgradci
|
18.10.2020 14:30 | 13 Skojevki | 2 : 2 | Sloboda | ||||||
Biseri
Čatrnja
|
|
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
|
18.10.2020 14:30 | Biseri | 2 : 2 | Sloga DIPO | ||||||
Torpedo
Cerovljani
|
|
Borac (Mašići)
Mašići
|
18.10.2020 14:30 | Torpedo | 5 : 1 | Borac (Mašići) | ||||||
Borac (Šibovska)
Šibovska
|
|
Obradovac
Gradiška
|
18.10.2020 14:30 | Borac (Šibovska) | 2 : 1 | Obradovac | ||||||
Kalemi
Trebovljani
|
|
Mladi Krajišnik
Kukulje
|
18.10.2020 14:30 | Kalemi | 4 : 1 | Mladi Krajišnik | ||||||
Potkozarje
Aleksandrovac
|
|
Župa
Milosavci
|
18.10.2020 14:30 | Potkozarje | 6 : 0 | Župa |
Mladost
Zalužani
|
|
Polet Krajišnik
Ramići-Dragočaj
|
18.10.2020 14:30 | Mladost | 2 : 4 | Polet Krajišnik | ||||||
Karanovac
Karanovac
|
|
Rekreativo
Banja Luka
|
18.10.2020 14:30 | Karanovac | 2 : 7 | Rekreativo | ||||||
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
|
OFK Banja Luka
Banja Luka
|
18.10.2020 14:30 | OFK Spartak 2013 | 2 : 1 | OFK Banja Luka | ||||||
Omladinac
Banja Luka
|
|
Budućnost
Banja Luka
|
18.10.2020 14:30 | Omladinac | 4 : 0 | Budućnost | ||||||
Vrbas
Banja Luka
|
|
Šnjegotina
Velika Šnjegotina
|
18.10.2020 14:30 | Vrbas | 0 : 4 | Šnjegotina |
Mineral
Banja Vrućica
|
|
Polet
Podnovlje
|
18.10.2020 17:00 | Mineral | 6 : 0 | Polet | ||||||
Rudar
Stanari
|
|
Zborište
Zborište
|
18.10.2020 17:00 | Rudar | 5 : 0 | Zborište | ||||||
BSK
Bušletić
|
|
Borac (O)
Osinja
|
18.10.2020 17:00 | BSK | 1 : 1 | Borac (O) | ||||||
Liješće
Liješće
|
|
OFK Pridjel
Pridjel Donji
|
18.10.2020 17:00 | Liješće | 2 : 1 | OFK Pridjel | ||||||
Ozrenski sokolovi
Boljanić
|
|
Zadrugar
Sijekovac
|
18.10.2020 17:00 | Ozrenski sokolovi | 2 : 0 | Zadrugar | ||||||
Borac (K)
Kotorsko
|
|
Sloga
Kolibe Gornje
|
18.10.2020 17:00 | Borac (K) | 1 : 3 | Sloga |
Bratstvo
Donja Dubica
|
|
Zadrugar
Tarevci
|
18.10.2020 14:30 | Bratstvo | 4 : 0 | Zadrugar | ||||||
Pelagićevo
Pelagićevo
|
|
Posavina
Miloševac
|
18.10.2020 17:30 | Pelagićevo | 1 : 3 | Posavina | ||||||
Kladari Gornji
Kladari Gornji
|
|
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
|
18.10.2020 14:30 | Kladari Gornji | 2 : 1 | Skugrić 1964 | ||||||
Budućnost
Gornja Slatina
|
|
Trebavac
Vranjak
|
18.10.2020 14:30 | Budućnost | 1 : 0 | Trebavac | ||||||
Crkvina
Crkvina
|
|
Crvena zvijezda
Gajevi
|
18.10.2020 14:30 | Crkvina | 3 : 0 | Crvena zvijezda | ||||||
Omladinac
Modriča
|
|
Sloga 73
Ždreban
|
18.10.2020 14:30 | Omladinac | 2 : 4 | Sloga 73 |
Budućnost Red Star
Vučilovac
|
|
Jugović
Gredice
|
18.10.2020 15:00 | Budućnost Red Star | 0 : 2 | Jugović | ||||||
Mladost (Lončari)
Lončari
|
|
Zadrugar
Bukvik
|
18.10.2020 15:00 | Mladost (Lončari) | 3 : 1 | Zadrugar | ||||||
Gredice
Gredice
|
|
Slijepčevići
Slijepčevići
|
18.10.2020 15:00 | Gredice | 3 : 3 | Slijepčevići | ||||||
Borac
Ražljevo
|
|
Grčica
Brčko
|
18.10.2020 15:00 | Borac | 4 : 0 | Grčica | ||||||
Mladost (Sandići)
Sandići
|
|
Jedinstvo
Koretaši
|
18.10.2020 15:00 | Mladost (Sandići) | 1 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Mladost 2003
Popovo Polje
|
|
Obilić
Krepšić
|
18.10.2020 15:00 | Mladost 2003 | 4 : 2 | Obilić | ||||||
Strijelac
Tutnjevac
|
|
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
18.10.2020 15:00 | Strijelac | 1 : 1 | OFK Brezik | ||||||
Majevica
Lopare
|
|
Crvena zvijezda
Donji Žabar
|
18.10.2020 15:00 | Majevica | 2 : 0 | Crvena zvijezda |
Kolektiv
Međaši
|
|
Jedinstvo
Suvo Polje
|
18.10.2020 14:30 | Kolektiv | 1 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Semberija
Popovi
|
|
Balatun
Balatun
|
18.10.2020 14:30 | Semberija | 3 : 4 | Balatun | ||||||
Panteri
Zagoni
|
|
Proleter
Johovac-Ruhotina
|
18.10.2020 14:30 | Panteri | 3 : 0 | Proleter | ||||||
Obarska
Velika Obarska
|
|
Drina (A)
Amajlije
|
18.10.2020 14:30 | Obarska | 4 : 2 | Drina (A) | ||||||
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
|
|
Mladost
Velika Obarska
|
18.10.2020 14:30 | Miloš Obilić | 0 : 2 | Mladost | ||||||
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
|
|
Priboj
Priboj
|
18.10.2020 14:30 | OFK Magnojević | 5 : 2 | Priboj | ||||||
Novo doba
Čardačine
|
|
Drina (B)
Batar
|
18.10.2020 14:30 | Novo doba | 1 : 0 | Drina (B) |
Jasenica
Jasenica
|
|
Jadar
Nova Kasaba
|
18.10.2020 14:30 | Jasenica | 4 : 3 | Jadar | ||||||
Birač
Derventa
|
|
Budućnost
Skelani
|
18.10.2020 14:30 | Birač | 2 : 1 | Budućnost | ||||||
Borac
Osmaci
|
|
Jardan
Jardan
|
18.10.2020 14:30 | Borac | 0 : 3 | Jardan | ||||||
Pecka
Roćević
|
|
Branjevo
Branjevo
|
18.10.2020 14:30 | Pecka | 3 : 3 | Branjevo | ||||||
Radnički
Karakaj
|
|
Polet
Kravica
|
18.10.2020 14:30 | Radnički | 1 : 4 | Polet |
Bratstvo (K)
Kozinci
|
|
Bratstvo (O)
Orahova
|
18.10.2020 14:30 | Bratstvo (K) | 1 : 2 | Bratstvo (O) | ||||||
Stevan Dukić
Rogolji
|
|
Ratar
Stara Topola
|
18.10.2020 14:30 | Stevan Dukić | 3 : 1 | Ratar | ||||||
Romanovci
Romanovci
|
|
Mladost
Seferovci
|
18.10.2020 14:30 | Romanovci | 1 : 2 | Mladost |
Bratstvo
Povelič
|
|
Milan
Kosjerovo
|
18.10.2020 17:30 | Bratstvo | 2 : 0 | Milan | ||||||
Budućnost
Donji Galjipovci
|
|
Vrbas
Prijebljezi
|
18.10.2020 17:30 | Budućnost | 5 : 2 | Vrbas |
Budućnost
Ravno Polje
|
|
Stević Jovan
Vršani
|
18.10.2020 15:00 | Budućnost | 0 : 0 | Stević Jovan | ||||||
Koridor 2011
Bijeljina
|
|
Kovačići 08
Kovačići
|
18.10.2020 15:00 | Koridor 2011 | 2 : 0 | Kovačići 08 | ||||||
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
|
|
Gorica
Pučile
|
18.10.2020 15:00 | Magnojević 2001 | 4 : 3 | Gorica | ||||||
Sloga 94
Bijeljina
|
|
Omladinac
Gornja Čađavica
|
18.10.2020 15:00 | Sloga 94 | 3 : 2 | Omladinac | ||||||
Proleter
Gornji Dragaljevac
|
|
Ljeljenča
Ljeljenča
|
18.10.2020 15:00 | Proleter | 2 : 5 | Ljeljenča | ||||||
Jedinstvo
Donja Čađavica
|
|
Piperci
Piperci
|
18.10.2020 15:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Piperci |
Tavna
Banjica
|
|
OFK Batković
Batković
|
18.10.2020 14:30 | Tavna | 4 : 1 | OFK Batković | ||||||
Polet
Gornji Kojčinovac
|
|
Građanski
Bijeljina
|
18.10.2020 14:30 | Polet | 2 : 0 | Građanski | ||||||
Modran
Modran
|
|
Sloga
Dazdarevo
|
18.10.2020 14:30 | Modran | 0 : 3 | Sloga | ||||||
Pobjeda
Triješnica
|
|
Ljeskovac
Ljeskovac
|
18.10.2020 14:30 | Pobjeda | 0 : 7 | Ljeskovac | ||||||
Glogovac
Glogovac
|
|
Sloga Junajted
Bijeljina
|
18.10.2020 14:30 | Glogovac | 1 : 5 | Sloga Junajted |
Sava
Gradac
|
|
Lazarevica
Čengić
|
18.10.2020 16:30 | Sava | 2 : 2 | Lazarevica | ||||||
Borac
Ugljevička Obrijež
|
|
BUK
Gornja Bukovica
|
18.10.2020 16:30 | Borac | 0 : 3 | BUK | ||||||
Nacional
Bijeljina
|
|
Mladen Perić
Glogovac
|
18.10.2020 16:30 | Nacional | 1 : 2 | Mladen Perić | ||||||
Crnjelovo
Gornje Crnjelovo
|
|
Koridor 2011-3 Koviljuše
Bijeljina
|
18.10.2020 16:30 | Crnjelovo | 4 : 0 | Koridor 2011-3 Koviljuše |
Radnik
Hadžići
|
|
Zvijezda
Gradačac
|
18.10.2020 14:30 | Radnik | 2 : 1 | Zvijezda | ||||||
Posušje
Posušje
|
|
Orašje
Orašje
|
18.10.2020 14:30 | Posušje | 4 : 0 | Orašje | ||||||
Vis Simm Bau
Kosova
|
|
Goražde
Goražde
|
18.10.2020 14:30 | Vis Simm Bau | 1 : 2 | Goražde |
Radnik
Donji Vakuf
|
|
Vlašić
Turbe
|
18.10.2020 14:30 | Radnik | 2 : 2 | Vlašić | ||||||
Busovača
Busovača
|
|
FK Vitez
Vitez
|
18.10.2020 14:30 | Busovača | 0 : 4 | FK Vitez |
Krajina
Cazin
|
|
Rudar
Kamengrad
|
18.10.2020 14:30 | Krajina | 4 : 1 | Rudar |
Priluk
Priluk
|
|
Gradina
Srebrenik
|
18.10.2020 14:30 | Priluk | 0 : 3 | Gradina | ||||||
Prokosovići
Prokosovići
|
|
Orahovica 74
Orahovica
|
18.10.2020 14:30 | Prokosovići | 1 : 1 | Orahovica 74 | ||||||
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
|
Dizdaruša
Brčko
|
18.10.2020 14:30 | Gornji Rahić | 3 : 2 | Dizdaruša | ||||||
Svatovac
Poljice
|
|
Mladost
Malešići
|
18.10.2020 14:30 | Svatovac | 1 : 1 | Mladost |
Usora
Žabljak-Usora
|
|
Stupčanica
Olovo
|
18.10.2020 14:30 | Usora | 0 : 0 | Stupčanica | ||||||
Borac
Jelah
|
|
Bosna
Visoko
|
18.10.2020 14:30 | Borac | 1 : 1 | Bosna | ||||||
Moševac
Moševac
|
|
Kolina
Ustikolina
|
18.10.2020 14:30 | Moševac | 2 : 0 | Kolina | ||||||
Azot
Vitkovići
|
|
Natron
Maglaj
|
18.10.2020 14:30 | Azot | 2 : 0 | Natron | ||||||
Ilijaš
Ilijaš
|
|
UNIS
Vogošća
|
18.10.2020 14:30 | Ilijaš | 2 : 0 | UNIS | ||||||
SAŠK Napredak
Sarajevo
|
|
Pobjeda
Tešanjka
|
18.10.2020 14:30 | SAŠK Napredak | 2 : 0 | Pobjeda |
Klis
Buturović Polje
|
|
Stolac
Stolac
|
18.10.2020 14:30 | Klis | 3 : 1 | Stolac | ||||||
Ljubuški
Ljubuški
|
|
Turbina
Jablanica
|
18.10.2020 14:30 | Ljubuški | 5 : 0 | Turbina | ||||||
Grude
Grude
|
|
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
18.10.2020 14:30 | Grude | 1 : 2 | Sloga | ||||||
Neum
Neum
|
|
Rama
Prozor-Rama
|
18.10.2020 14:30 | Neum | 3 : 3 | Rama | ||||||
Bjelopoljac
Bijelo Polje-Potoci
|
|
Kamešnica
Podhum
|
18.10.2020 14:30 | Bjelopoljac | 4 : 1 | Kamešnica |
Hajduk
Orašje
|
|
Mladi zadrugar
Donji Rahić
|
18.10.2020 14:30 | Hajduk | 1 : 0 | Mladi zadrugar | ||||||
Kostrč
Kostrč
|
|
Mladost (S)
Sibovac
|
18.10.2020 14:30 | Kostrč | 4 : 0 | Mladost (S) | ||||||
Napredak
Matići
|
|
Bok
Bok
|
18.10.2020 14:30 | Napredak | 3 : 1 | Bok | ||||||
Dragovoljac
Novo Selo
|
|
Mladost (DS)
Donji Svilaj
|
18.10.2020 14:30 | Dragovoljac | 2 : 0 | Mladost (DS) | ||||||
19 srpanj
Oštra Luka
|
|
Mladost (D)
Domaljevac
|
18.10.2020 14:30 | 19 srpanj | 2 : 0 | Mladost (D) | ||||||
Vitanovići 78
Vitanovići
|
|
Frankopan
Špionica Srednja
|
18.10.2020 14:30 | Vitanovići 78 | 4 : 0 | Frankopan |
Žepče
Žepče
|
|
Novi Šeher
Novi Šeher
|
18.10.2020 14:00 | Žepče | 2 : 0 | Novi Šeher | ||||||
Nemila
Nemila
|
|
Borac
Tetovo - Zenica
|
18.10.2020 14:00 | Nemila | 1 : 0 | Borac | ||||||
Napredak
Šije
|
|
Vareš
Vareš
|
18.10.2020 14:00 | Napredak | 3 : 3 | Vareš | ||||||
Fortuna
Zenica
|
|
Proleter
Makljenovac
|
18.10.2020 14:00 | Fortuna | 3 : 1 | Proleter |
Respekt
Sarajevo
|
|
Jedinstvo
Ljubnići
|
18.10.2020 | Respekt | 2 : 7 | Jedinstvo | ||||||
Pofalićki
Sarajevo
|
|
Ozren
Semizovac
|
18.10.2020 | Pofalićki | 3 : 3 | Ozren | ||||||
Vratnik
Sarajevo
|
|
Bojnik
Bojnik
|
18.10.2020 | Vratnik | 4 : 0 | Bojnik |
Hrid
Sarajevo
|
|
Igman
Ilidža
|
18.10.2020 10:00 | Hrid | 1 : 8 | Igman | ||||||
Baton
Sarajevo
|
|
Saobraćajac
Sarajevo
|
18.10.2020 10:00 | Baton | 3 : 1 | Saobraćajac | ||||||
Omadinac
Doglodi-Stup
|
|
Butmir
Butmir-Ilidža
|
18.10.2020 10:00 | Omadinac | 1 : 3 | Butmir |
Blagaj
Blagaj
|
|
Cim
Cim
|
18.10.2020 14:30 | Blagaj | 2 : 4 | Cim | ||||||
Lokomotiva
Mostar
|
|
Višići
Višići
|
18.10.2020 14:30 | Lokomotiva | 1 : 0 | Višići | ||||||
Sport talent
Mostar
|
|
Iskra
Stolac
|
18.10.2020 14:30 | Sport talent | 1 : 0 | Iskra | ||||||
Buna
Buna
|
|
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
18.10.2020 14:30 | Buna | 3 : 7 | Branitelj |
Mladost (B)
Velika Brijesnica
|
|
Mladost (GŽ)
Gornje Živinice
|
18.10.2020 14:30 | Mladost (B) | 0 : 3 | Mladost (GŽ) | ||||||
Rijeka
Šerići
|
|
Vražići 92
Vražići
|
18.10.2020 14:30 | Rijeka | 2 : 0 | Vražići 92 | ||||||
Doboj Istok
Doboj Istok
|
|
Polet
Palanka
|
18.10.2020 14:30 | Doboj Istok | 2 : 1 | Polet | ||||||
Mladost (K)
Kikači
|
|
Čelić
Čelić
|
18.10.2020 14:30 | Mladost (K) | 5 : 0 | Čelić | ||||||
Jedinstvo
Lukavica
|
|
Trešnjevka
Maoča
|
18.10.2020 14:30 | Jedinstvo | 3 : 2 | Trešnjevka | ||||||
Jedinstvo 1952
Vučkovci
|
|
Mladost 78
Donje Vukovije
|
18.10.2020 14:30 | Jedinstvo 1952 | 4 : 2 | Mladost 78 |
OFK Lugovi
Lugovi
|
|
Romari
Vitez
|
18.10.2020 16:00 | OFK Lugovi | 1 : 5 | Romari | ||||||
Šantići
Šantići
|
|
Katarina
Fojnica
|
18.10.2020 16:00 | Šantići | 2 : 2 | Katarina | ||||||
Kaćuni
Kaćuni
|
|
Bilalovac
Bilalovac
|
18.10.2020 16:00 | Kaćuni | 3 : 5 | Bilalovac | ||||||
Fojnica
Fojnica
|
|
Brnjaci
Brnjaci
|
18.10.2020 16:00 | Fojnica | 2 : 1 | Brnjaci |
Nova Bila
Nova Bila
|
|
Dnoluka
Kruščica
|
18.10.2020 14:30 | Nova Bila | 3 : 2 | Dnoluka | ||||||
Metalleghe-BSI
Jajce
|
|
Gorica
Guča Gora
|
18.10.2020 14:30 | Metalleghe-BSI | 2 : 1 | Gorica | ||||||
Elektrobosna
Jajce
|
|
Mladost
Nević Polje
|
18.10.2020 14:30 | Elektrobosna | 3 : 1 | Mladost |
BKB
Berič-Kiseljak
|
|
Radnički
Goražde
|
18.10.2020 14:30 | BKB | 4 : 0 | Radnički | ||||||
Drina
Goražde
|
|
Jahorina
Prača
|
18.10.2020 12:00 | Drina | 2 : 5 | Jahorina |
Podrinje
Mosorovac
|
|
Rudar
Zagorje
|
18.10.2020 14:30 | Podrinje | 0 : 3 | Rudar | ||||||
Mladost (P)
Puračić
|
|
Željezničar
Dobošnica
|
18.10.2020 14:30 | Mladost (P) | 3 : 1 | Željezničar | ||||||
BSK
Bokavići
|
|
25 maj
Uroža
|
18.10.2020 14:30 | BSK | 5 : 2 | 25 maj | ||||||
Mladost (D)
Doborovci
|
|
Bukovik
Gornji Srebrenik
|
18.10.2020 14:30 | Mladost (D) | 0 : 3 | Bukovik | ||||||
Sloga
Bikodže
|
|
Špionica 1953
Špionica
|
18.10.2020 14:30 | Sloga | 1 : 1 | Špionica 1953 | ||||||
DSK
Devetak
|
|
Pribava
Pribava
|
18.10.2020 14:30 | DSK | 1 : 0 | Pribava | ||||||
Polet
Hrvati
|
|
Stjepan Polje
Stjepan Polje
|
18.10.2020 14:30 | Polet | 4 : 1 | Stjepan Polje |
Mladost
Vidovice
|
|
Tramošnica
Tramošnica
|
18.10.2020 14:30 | Mladost | 2 : 1 | Tramošnica | ||||||
OFK Brčko
Brčko
|
|
HAŠK Napredak
Ulović
|
18.10.2020 14:30 | OFK Brčko | 3 : 0 | HAŠK Napredak |
Krušik
Gornje Vukovije
|
|
Napredak
Tupkovići
|
18.10.2020 14:30 | Krušik | 1 : 0 | Napredak | ||||||
Srnica
Treštenica
|
|
Budućnost
Donja Lukavica
|
18.10.2020 14:30 | Srnica | 1 : 2 | Budućnost | ||||||
Rudar
Bukinje
|
|
Partizan
Kiseljak
|
18.10.2020 14:30 | Rudar | 1 : 1 | Partizan | ||||||
Grivice
Grivice
|
|
Vrana
Banovići Selo
|
18.10.2020 14:30 | Grivice | 3 : 1 | Vrana | ||||||
Slatina
Bašigovci
|
|
Mladost (Suha)
Suha
|
18.10.2020 14:30 | Slatina | 5 : 0 | Mladost (Suha) |
Izbor
Brčko
|
|
Željezničar
Jelovče Selo
|
18.10.2020 14:30 | Izbor | 4 : 1 | Željezničar | ||||||
Koraj
Koraj
|
|
Mionica 85
Mionica
|
18.10.2020 14:30 | Koraj | 2 : 0 | Mionica 85 | ||||||
12 decembar
Rajska
|
|
Graničar
Brezovo Polje
|
18.10.2020 14:30 | 12 decembar | 1 : 3 | Graničar | ||||||
OFK Vida
Vida
|
|
Trebava
Donja Zelinja
|
18.10.2020 14:30 | OFK Vida | 1 : 3 | Trebava | ||||||
Biberovo Polje
Biberovo Polje
|
|
Ograđenovac
Ograđenovac
|
18.10.2020 14:30 | Biberovo Polje | 2 : 0 | Ograđenovac | ||||||
OFK Međiđa
Donja Međiđa
|
|
Sloboda
Kerep
|
18.10.2020 14:30 | OFK Međiđa | 3 : 0 | Sloboda | ||||||
Napredak
Omerbegovača
|
|
Voćar
Šatorovići
|
18.10.2020 14:30 | Napredak | 1 : 1 | Voćar |
Gornje Dubrave
Gornje Dubrave
|
|
Memići
Memići
|
18.10.2020 11:00 | Gornje Dubrave | 0 : 0 | Memići | ||||||
Mladost
Gornja Tuzla
|
|
Radnik 2018
Lipnica
|
18.10.2020 11:00 | Mladost | 4 : 3 | Radnik 2018 |
Partizan
Beograd
|
|
Crvena zvezda
Beograd
|
18.10.2020 17:00 | Partizan | 1 : 1 | Crvena zvezda |
Trayal
Kruševac
|
|
RFK Grafičar
Beograd
|
18.10.2020 15:00 | Trayal | 4 : 1 | RFK Grafičar | ||||||
Budućnost
Dobanovci
|
|
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
|
18.10.2020 15:00 | Budućnost | 1 : 1 | Radnički (SM) | ||||||
GFK Jagodina
Jagodina
|
|
Sloga (K)
Kraljevo
|
18.10.2020 15:00 | GFK Jagodina | 2 : 0 | Sloga (K) | ||||||
Železničar (P)
Pančevo
|
|
GFK Dubočica
Leskovac
|
18.10.2020 15:00 | Železničar (P) | 0 : 0 | GFK Dubočica |
Crystal Palace
London
|
|
Brighton
Brighton
|
18.10.2020 16:00 | Crystal Palace | 1 : 1 | Brighton | ||||||
Leicester City
Leicester
|
|
Aston Villa
Birmingem
|
18.10.2020 16:00 | Leicester City | 0 : 1 | Aston Villa | ||||||
Sheffield United
Sheffield
|
|
Fulham
London
|
18.10.2020 16:00 | Sheffield United | 1 : 1 | Fulham | ||||||
Tottenham Hotspur
London
|
|
West Ham United
London
|
18.10.2020 16:00 | Tottenham Hotspur | 3 : 3 | West Ham United |
Preston North End
Preston
|
|
Cardiff City
Cardiff
|
18.10.2020 13:00 | Preston North End | 0 : 1 | Cardiff City |
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
|
|
Elche
Elche
|
18.10.2020 18:30 | Deportivo Alavés | 0 : 2 | Elche | ||||||
Athletic Club
Bilbao
|
|
Levante
Valencia
|
18.10.2020 14:00 | Athletic Club | 2 : 0 | Levante | ||||||
Real Betis
Sevilla
|
|
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
|
18.10.2020 21:00 | Real Betis | 0 : 3 | Real Sociedad | ||||||
Eibar
Eibar
|
|
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
|
18.10.2020 12:00 | Eibar | 0 : 0 | Osasuna | ||||||
Huesca
Huesca
|
|
Real Valladolid
Valladolid
|
18.10.2020 18:30 | Huesca | 2 : 2 | Real Valladolid | ||||||
Villarreal
Villarreal
|
|
Valencia
Valencia
|
18.10.2020 16:00 | Villarreal | 2 : 1 | Valencia |
Schalke 04
Gelsenkirchen
|
|
Union Berlin
Berlin
|
18.10.2020 18:00 | Schalke 04 | 1 : 1 | Union Berlin | ||||||
Köln
Köln
|
|
Eintracht Frankfurt
Frankfurt am Main
|
18.10.2020 15:30 | Köln | 1 : 1 | Eintracht Frankfurt |
Angers SCO
Angers
|
|
Metz
Longeville-lès-Metz
|
18.10.2020 15:00 | Angers SCO | 1 : 1 | Metz | ||||||
Lille
Villeneuve d'Ascq
|
|
Lens
Lens
|
18.10.2020 21:00 | Lille | 4 : 0 | Lens | ||||||
Monaco
Monaco
|
|
Montpellier
Montpellier
|
18.10.2020 15:00 | Monaco | 1 : 1 | Montpellier | ||||||
Nantes
Nantes
|
|
Brest
Brest
|
18.10.2020 15:00 | Nantes | 3 : 1 | Brest | ||||||
Saint-Etienne
Saint-Ètienne
|
|
Nice
Nice
|
18.10.2020 17:00 | Saint-Etienne | 1 : 3 | Nice | ||||||
Strasbourg
Strasbourg
|
|
Olympique Lyonnais
Lyon
|
18.10.2020 13:00 | Strasbourg | 2 : 3 | Olympique Lyonnais |
Bologna
Bologna
|
|
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
|
18.10.2020 12:30 | Bologna | 3 : 4 | Sassuolo | ||||||
Spezia
La Spezia
|
|
Fiorentina
Firenze
|
18.10.2020 15:00 | Spezia | 2 : 2 | Fiorentina | ||||||
Torino
Torino
|
|
Cagliari
Cagliari
|
18.10.2020 15:00 | Torino | 2 : 3 | Cagliari | ||||||
Udinese
Udine
|
|
Parma
Parma
|
18.10.2020 18:00 | Udinese | 3 : 2 | Parma | ||||||
Roma
Roma
|
|
Benevento
Benevento
|
18.10.2020 20:45 | Roma | 5 : 2 | Benevento |
Željezničar
Sarajevo
|
|
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
18.10.2020 15:00 | Željezničar | 0 : 1 | Zvijezda 09 | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Radnik (H)
Hadžići
|
18.10.2020 15:30 | Zrinjski | 3 : 1 | Radnik (H) |
Zvijezda
Gradačac
|
|
Sloga
Doboj
|
18.10.2020 12:00 | Zvijezda | 2 : 1 | Sloga | ||||||
Ilićka 01
Brčko
|
|
Bratstvo
Gračanica
|
18.10.2020 12:00 | Ilićka 01 | 3 : 2 | Bratstvo | ||||||
Modriča
Modriča
|
|
Mineral
Teslić
|
18.10.2020 12:00 | Modriča | 3 : 0 | Mineral | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Orašje
Orašje
|
18.10.2020 12:00 | Proleter | 1 : 0 | Orašje | ||||||
Tekstilac Kort
Derventa
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
18.10.2020 12:00 | Tekstilac Kort | 4 : 1 | Jedinstvo |
Radnički
Lukavac
|
|
Tuzla City
Simin Han
|
18.10.2020 12:00 | Radnički | 0 : 3 | Tuzla City | ||||||
Bosna
Kalesija
|
|
Seona
Seona
|
18.10.2020 12:00 | Bosna | 5 : 1 | Seona | ||||||
Sloga
Tojšići
|
|
Gradina
Srebrenik
|
18.10.2020 12:00 | Sloga | 4 : 1 | Gradina | ||||||
Podrinje
Janja
|
|
Radnik
Bijeljina
|
18.10.2020 12:00 | Podrinje | 0 : 4 | Radnik | ||||||
Budućnost
Banovići
|
|
Slaven
Živinice
|
18.10.2020 12:00 | Budućnost | 3 : 0 | Slaven | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
18.10.2020 12:00 | Drina | 3 : 1 | Lokomotiva |
Sutjeska
Foča
|
|
UNIS
Vogošća
|
18.10.2020 12:00 | Sutjeska | 6 : 1 | UNIS | ||||||
Famos (V)
Vojkovići
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
18.10.2020 12:00 | Famos (V) | 1 : 5 | Sarajevo | ||||||
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Famos (H)
Hrasnica
|
18.10.2020 12:00 | Ilijaš | 3 : 2 | Famos (H) | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
18.10.2020 12:00 | Željezničar | 1 : 2 | Slavija | ||||||
Bosna
Visoko
|
|
Novi Grad
Sarajevo
|
18.10.2020 12:00 | Bosna | 2 : 0 | Novi Grad | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Olimpik
Sarajevo
|
18.10.2020 12:00 | Goražde | 2 : 2 | Olimpik |
Romari
Vitez
|
|
Borac
Jelah
|
18.10.2020 12:00 | Romari | 7 : 1 | Borac | ||||||
Novi Travnik
Novi Travnik
|
|
Iskra
Bugojno
|
18.10.2020 12:00 | Novi Travnik | 0 : 4 | Iskra | ||||||
Krivaja
Zavidovići
|
|
Natron
Maglaj
|
18.10.2020 12:00 | Krivaja | 4 : 0 | Natron | ||||||
Vis Simm Bau
Kosova
|
|
Žepče
Žepče
|
18.10.2020 12:00 | Vis Simm Bau | 3 : 0 | Žepče |
Krajina
Cazin
|
|
Podgrmeč
Sanski Most
|
18.10.2020 12:00 | Krajina | 1 : 0 | Podgrmeč | ||||||
Omarska
Omarska
|
|
Jedinstvo
Bihać
|
18.10.2020 12:00 | Omarska | 1 : 8 | Jedinstvo | ||||||
Borac
Kozarska Dubica
|
|
Sloboda
Novi Grad
|
18.10.2020 12:00 | Borac | 1 : 3 | Sloboda | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Brdo
Hambarina
|
18.10.2020 12:00 | Kozara | 4 : 0 | Brdo | ||||||
Ljubić
Prnjavor
|
|
Metalleghe BSI
Jajce
|
18.10.2020 12:00 | Ljubić | 1 : 3 | Metalleghe BSI |
Tomislav
Tomislavgrad
|
|
Neum
Neum
|
18.10.2020 12:30 | Tomislav | 5 : 1 | Neum | ||||||
Brotnjo
Čitluk
|
|
Posušje
Posušje
|
18.10.2020 12:30 | Brotnjo | 0 : 4 | Posušje | ||||||
Čapljina
Čapljina
|
|
GOŠK
Gabela
|
18.10.2020 12:30 | Čapljina | 1 : 2 | GOŠK | ||||||
Grude
Grude
|
|
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
18.10.2020 12:30 | Grude | 5 : 2 | Branitelj | ||||||
Stolac
Stolac
|
|
Leotar
Trebinje
|
18.10.2020 12:30 | Stolac | 0 : 2 | Leotar |
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Tuzla Siti
Simin Han
|
18.10.2020 15:30 | Široki Brijeg | 2 : 4 | Tuzla Siti | ||||||
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
18.10.2020 15:00 | Krupa | 0 : 4 | Sarajevo |
Radnički
Lukavac
|
|
Tuzla Siti
Simin Han
|
18.10.2020 10:00 | Radnički | 0 : 2 | Tuzla Siti | ||||||
Bosna
Kalesija
|
|
Seona
Seona
|
18.10.2020 10:00 | Bosna | 0 : 2 | Seona | ||||||
Sloga
Tojšići
|
|
Gradina
Srebrenik
|
18.10.2020 10:00 | Sloga | 0 : 2 | Gradina | ||||||
Podrinje
Janja
|
|
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
18.10.2020 10:00 | Podrinje | 0 : 4 | Zvijezda 09 | ||||||
Budućnost
Banovići
|
|
Slaven
Živinice
|
18.10.2020 10:00 | Budućnost | 5 : 1 | Slaven | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
18.10.2020 10:00 | Drina | 5 : 1 | Lokomotiva |
Trebava
Osječani
|
|
Ozren
Petrovo
|
18.10.2020 10:00 | Trebava | 3 : 3 | Ozren | ||||||
Zvijezda
Kakmuž
|
|
Rudanka
Rudanka
|
18.10.2020 10:00 | Zvijezda | 4 : 1 | Rudanka | ||||||
Vučijak
Majevac
|
|
Borac
Bosanski Lužani
|
18.10.2020 10:00 | Vučijak | 0 : 1 | Borac |
LeoStars
Trebinje
|
|
Hercegovac
Bileća
|
18.10.2020 15:30 | LeoStars | 1 : 3 | Hercegovac |
Modriča Alfa
Modriča
|
|
Mineral
Teslić
|
18.10.2020 10:00 | Modriča Alfa | 2 : 1 | Mineral | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Orašje
Orašje
|
18.10.2020 10:00 | Proleter | 3 : 0 | Orašje | ||||||
Tekstilac Kort
Derventa
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
18.10.2020 10:00 | Tekstilac Kort | 1 : 1 | Jedinstvo |
Sutjeska
Foča
|
|
UNIS
Vogošća
|
18.10.2020 10:00 | Sutjeska | 1 : 1 | UNIS | ||||||
Radnik
Hadžići
|
|
Rudar (B)
Breza
|
18.10.2020 10:00 | Radnik | 2 : 0 | Rudar (B) | ||||||
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Famos (H)
Hrasnica
|
18.10.2020 10:00 | Ilijaš | 3 : 0 | Famos (H) | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
18.10.2020 10:00 | Željezničar | 4 : 0 | Slavija | ||||||
Bosna
Visoko
|
|
Novi Grad
Sarajevo
|
18.10.2020 10:00 | Bosna | 2 : 1 | Novi Grad | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Olimpik
Sarajevo
|
18.10.2020 10:00 | Goražde | 1 : 1 | Olimpik |
Romari
Vitez
|
|
Borac
Jelah
|
18.10.2020 10:00 | Romari | 3 : 0 | Borac | ||||||
Krivaja
Zavidovići
|
|
Natron
Maglaj
|
18.10.2020 10:00 | Krivaja | 2 : 1 | Natron | ||||||
Vis Simm Bau
Kosova
|
|
Žepče
Žepče
|
18.10.2020 10:00 | Vis Simm Bau | 2 : 0 | Žepče |
Progres
Kneževo
|
|
Vrbas
Banja Luka
|
18.10.2020 12:00 | Progres | 0 : 3 | Vrbas |
Lokanj
Lokanj
|
|
Trnovica
Trnovica
|
18.10.2020 11:00 | Lokanj | 1 : 5 | Trnovica | ||||||
Budućnost
Pilica
|
|
Vlasenica
Vlasenica
|
18.10.2020 11:00 | Budućnost | 1 : 5 | Vlasenica | ||||||
Milići
Milići
|
|
Bratstvo
Bratunac
|
18.10.2020 11:00 | Milići | 2 : 2 | Bratstvo |
Igman
Konjic
|
|
Troglav 1918
Livno
|
18.10.2020 11:00 | Igman | 5 : 4 | Troglav 1918 | ||||||
Tomislav
Tomislavgrad
|
|
Neum
Neum
|
18.10.2020 11:00 | Tomislav | 8 : 0 | Neum | ||||||
Čapljina
Čapljina
|
|
GOŠK
Gabela
|
18.10.2020 11:00 | Čapljina | 0 : 0 | GOŠK | ||||||
Stolac
Stolac
|
|
Leotar
Trebinje
|
18.10.2020 10:30 | Stolac | 1 : 1 | Leotar |
Drina HE
Višegrad
|
|
Olimp
Pale
|
18.10.2020 15:00 | Drina HE | 3 : 0 | Olimp |
Crni vrh
Jaružani
|
|
Lijevče
Lijevče
|
18.10.2020 10:30 | Crni vrh | 1 : 0 | Lijevče | ||||||
Laktaši
Laktaši
|
|
Dubrave
Dubrave
|
18.10.2020 11:30 | Laktaši | 3 : 0 | Dubrave |
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Tuzla City
Simin Han
|
18.10.2020 14:00 | Široki Brijeg | 6 : 1 | Tuzla City | ||||||
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
18.10.2020 13:00 | Krupa | 0 : 6 | Sarajevo |
Laktaši
Laktaši
|
|
Dubrave
Dubrave
|
18.10.2020 10:00 | Laktaši | 13 : 0 | Dubrave |
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
|
Mladost Farma Prom
Banja Luka
|
18.10.2020 10:00 | Željezničar Sport Team | 7 : 0 | Mladost Farma Prom | ||||||
Budućnost
Banja Luka
|
|
Naprijed
Banja Luka
|
18.10.2020 10:00 | Budućnost | 1 : 0 | Naprijed | ||||||
Progres
Kneževo
|
18.10.2020
10:00
|
Vrbas
Banja Luka
|
18.10.2020 10:00 | Progres | : | Vrbas | ||||||
Omladinac
Banja Luka
|
|
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
18.10.2020 10:00 | Omladinac | 6 : 0 | Sloboda | ||||||
Mladost
Kotor Varoš
|
|
BSK
Banja Luka
|
18.10.2020 10:00 | Mladost | 0 : 0 | BSK | ||||||
Čelinac
Čelinac
|
|
Lauš
Lauš - Banja Luka
|
18.10.2020 10:00 | Čelinac | 0 : 1 | Lauš |
Mladost
Rogatica
|
|
Famos
Vojkovići
|
18.10.2020 10:00 | Mladost | 3 : 2 | Famos | ||||||
Drina HE
Višegrad
|
|
Olimp
Pale
|
18.10.2020 10:00 | Drina HE | 2 : 2 | Olimp | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Romanija
Pale
|
18.10.2020 10:00 | Slavija | 4 : 0 | Romanija | ||||||
Rudo
Rudo
|
|
Glasinac 2011
Sokolac
|
18.10.2020 10:00 | Rudo | 3 : 0 | Glasinac 2011 |
LeoStars
Trebinje
|
|
Hercegovac
Bileća
|
18.10.2020 14:00 | LeoStars | 0 : 3 | Hercegovac | ||||||
Velež
Nevesinje
|
|
Stakorina
Čajniče
|
18.10.2020 10:00 | Velež | 3 : 0 | Stakorina | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Mladost
Gacko
|
18.10.2020 11:00 | Leotar | 5 : 2 | Mladost |
Podrinje
Tršić
|
|
Branjevo
Branjevo
|
18.10.2020 10:00 | Podrinje | 1 : 6 | Branjevo | ||||||
Čelopek
Čelopek
|
|
Šekovići
Šekovići
|
18.10.2020 10:00 | Čelopek | 2 : 2 | Šekovići |
Budućnost
Pilica
|
|
Vlasenica
Vlasenica
|
18.10.2020 10:00 | Budućnost | 1 : 1 | Vlasenica | ||||||
Milići
Milići
|
|
Bratstvo
Bratunac
|
18.10.2020 10:00 | Milići | 5 : 0 | Bratstvo |
Mladost 1938
B. Petrovac
|
|
Jedinstvo
Bihać
|
18.10.2020 11:00 | Mladost 1938 | 0 : 8 | Jedinstvo | ||||||
Ključ
Ključ
|
|
Kamenica
Kamenica - Bihać
|
18.10.2020 11:00 | Ključ | 4 : 2 | Kamenica | ||||||
Omladinac (Sanica)
Sanica
|
|
Omladinac 75 Brekovica
Brekovica - Bihać
|
18.10.2020 11:00 | Omladinac (Sanica) | 1 : 1 | Omladinac 75 Brekovica | ||||||
Podgrmeč
Sanski Most
|
|
Kolibri
Pokoj - Bihać
|
18.10.2020 11:00 | Podgrmeč | 13 : 0 | Kolibri |
Vitez
Bužim
|
|
Mladost (V)
Vrnograč
|
18.10.2020 11:00 | Vitez | 1 : 0 | Mladost (V) | ||||||
Sloga
Bosanska Otoka
|
|
ABC
Podzvizd
|
18.10.2020 11:00 | Sloga | 1 : 1 | ABC | ||||||
Krajišnik
Velika Kladuša
|
|
Željezničar
Bosanska Krupa
|
18.10.2020 11:00 | Krajišnik | 4 : 0 | Željezničar |
Fojnica
Fojnica
|
|
Brnjaci
Brnjaci
|
18.10.2020 10:00 | Fojnica | 3 : 3 | Brnjaci | ||||||
Novi Travnik
Novi Travnik
|
|
Rudar
Han Bila
|
18.10.2020 10:00 | Novi Travnik | 0 : 1 | Rudar |
Travnik
Travnik
|
|
Globus
Bugojno
|
18.10.2020 10:00 | Travnik | 4 : 1 | Globus | ||||||
Vlašić
Turbe
|
|
Sportprevent
Bugojno
|
18.10.2020 10:00 | Vlašić | 0 : 2 | Sportprevent | ||||||
Iskra
Bugojno
|
|
Radnik
Donji Vakuf
|
18.10.2020 10:00 | Iskra | 0 : 4 | Radnik |
Neum
Neum
|
|
Velež
Mostar
|
18.10.2020 11:30 | Neum | 5 : 0 | Velež |
Kolibri
Husino
|
|
Proleter
Tuzla
|
18.10.2020 11:00 | Kolibri | 7 : 0 | Proleter | ||||||
Gradina
Srebrenik
|
|
Betaklub Tango
Devetak
|
18.10.2020 11:00 | Gradina | 2 : 1 | Betaklub Tango | ||||||
Slaven
Živinice
|
|
Eurogol
Živinoce
|
18.10.2020 11:00 | Slaven | 1 : 6 | Eurogol |
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Unis
Vogošča
|
18.10.2020 10:00 | Slavija | 2 : 1 | Unis | ||||||
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
18.10.2020 09:00 | Ilijaš | 0 : 1 | Željezničar |
LeoStars
Trebinje
|
|
Hercegovac
Bileća
|
18.10.2020 10:00 | LeoStars | 2 : 0 | Hercegovac | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Mladost
Gacko
|
18.10.2020 10:00 | Leotar | 0 : 0 | Mladost |
Modriča Alfa
Modriča
|
|
Borac (KD)
Kozarska Dubica
|
18.10.2020 11:30 | Modriča Alfa | 7 : 0 | Borac (KD) |
Kolibri
Husino
|
|
Proleter
Tuzla
|
18.10.2020 11:00 | Kolibri | 0 : 5 | Proleter | ||||||
Gradina
Srebrenik
|
|
Betaklub Tango
Devetak
|
18.10.2020 11:00 | Gradina | 0 : 6 | Betaklub Tango |
Mostar
Mostar
|
|
Igman
Konjic
|
18.10.2020 10:00 | Mostar | 0 : 0 | Igman |
Novi Travnik
Novi Travnik
|
|
Bilalovac CPU
Bilalovac
|
18.10.2020 12:00 | Novi Travnik | 3 : 0 | Bilalovac CPU |
Vlašić
Turbe
|
|
Sport Prevent
Bugojno
|
18.10.2020 12:00 | Vlašić | 0 : 4 | Sport Prevent | ||||||
Iskra
Bugojno
|
|
Radnik
Donji Vakuf
|
18.10.2020 12:00 | Iskra | 0 : 11 | Radnik |
Betaklub
Doglodi
|
|
Novi Grad
Sarajevo
|
18.10.2020 10:00 | Betaklub | 4 : 1 | Novi Grad |
Olimpik 2
Sarajevo
|
|
Unis
Vogošća
|
18.10.2020 10:00 | Olimpik 2 | 2 : 2 | Unis |
Heroj Polet
Jajinci
|
|
Jedinstvo 2014
Pirot
|
18.10.2020 15:00 | Heroj Polet | 0 : 0 | Jedinstvo 2014 | ||||||
Moskva
Novi Sad
|
|
Majdanpek
Majdanpek
|
18.10.2020 15:00 | Moskva | 2 : 1 | Majdanpek | ||||||
Spartak DOO
Subotica
|
|
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
|
18.10.2020 15:00 | Spartak DOO | 1 : 2 | ŽFU Zvezda B 2018 |
Breznica
Pljevlja
|
|
Budućnost
Podgorica
|
18.10.2020 15:00 | Breznica | 1 : 1 | Budućnost |
Marjan
Split
|
|
Agram
Zagreb
|
18.10.2020 15:00 | Marjan | 0 : 0 | Agram | ||||||
Neretva
Metković
|
|
Osijek
Osijek
|
18.10.2020 14:00 | Neretva | 0 : 10 | Osijek | ||||||
Split
Split
|
|
Viktorija
Slavonski Brod
|
18.10.2020 15:00 | Split | 8 : 0 | Viktorija | ||||||
Dinamo
Zagreb
|
|
Donat
Zadar
|
18.10.2020 15:30 | Dinamo | 3 : 0 | Donat |
Banja Luka
Banja Luka
|
|
Iskra
Bugojno
|
18.10.2020 13:00 | Banja Luka | 0 : 4 | Iskra | ||||||
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
|
Fortuna
Živinice
|
18.10.2020 12:00 | Radnik Bumerang | 3 : 1 | Fortuna | ||||||
Emina
Mostar
|
|
SFK 2000
Sarajevo
|
18.10.2020 15:00 | Emina | 0 : 2 | SFK 2000 |
Čelik
Doboj
|
|
Mladost
Rogatica
|
18.10.2020 11:00 | Čelik | 1 : 3 | Mladost | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Prijedor
Prijedor
|
18.10.2020 14:30 | Drina | 4 : 1 | Prijedor | ||||||
ŽFK Sloga
Petrovo
|
|
Borac
Šamac
|
18.10.2020 15:00 | ŽFK Sloga | 7 : 5 | Borac |
Troglav 1918
Livno
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
18.10.2020 14:30 | Troglav 1918 | 0 : 7 | Široki Brijeg |
Modriča Alfa
Modriča
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
18.10.2020 15:00 | Modriča Alfa | 1 : 4 | Lokomotiva |
Mostar SG
Mostar
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
18.10.2020 18:00 | Mostar SG | 7 : 2 | Brotnjo | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Policajac
Banja Luka
|
18.10.2020 18:00 | Zrinjski | 1 : 3 | Policajac |
Cibona
Zagreb
|
|
Mega Soccerbet
Beograd
|
18.10.2020 17:00 | Cibona | 73 : 77 | Mega Soccerbet | ||||||
Crvena zvezda MTS
Beograd
|
|
Mornar
Bar
|
18.10.2020 20:00 | Crvena zvezda MTS | 93 : 62 | Mornar |
Mladost
Mrkonjić Grad
|
|
Zrinjski
Mostar
|
18.10.2020 20:00 | Mladost | 77 : 82 | Zrinjski |
Sloboda 73
Novi Grad
|
|
Budućnost BN
Bijeljina
|
18.10.2020 20:00 | Sloboda 73 | 84 : 89 | Budućnost BN | ||||||
Radnik BN Basket
Bijeljina
|
|
Sutjeska
Foča
|
18.10.2020 20:00 | Radnik BN Basket | 70 : 60 | Sutjeska |
Hunters
Prijedor
|
|
Kozara
Gradiška
|
18.10.2020 18:00 | Hunters | 71 : 77 | Kozara | ||||||
Una
Kozarska Dubica
|
|
Stars Basket
Gradiška
|
18.10.2020 18:00 | Una | 73 : 75 | Stars Basket | ||||||
Partizan Grave
Banja Luka
|
|
Lijevče
Nova Topola
|
18.10.2020 18:00 | Partizan Grave | 73 : 80 | Lijevče |
Mladost (KV)
Kotor Varoš
|
|
OKK Borac Mako Print
Banja Luka
|
18.10.2020 18:00 | Mladost (KV) | 55 : 116 | OKK Borac Mako Print |
Lovćen 1947
Cetinje
|
|
Jedinstvo 1950
Bijelo Polje
|
18.10.2020 19:30 | Lovćen 1947 | 93 : 73 | Jedinstvo 1950 |
Brčanka
Brčko
|
|
Jedinstvo Dženeks
Tuzla
|
18.10.2020 18:00 | Brčanka | 63 : 74 | Jedinstvo Dženeks | ||||||
Igman
Istočna Ilidža
|
|
Leotar 03
Trebinje
|
18.10.2020 18:00 | Igman | 71 : 112 | Leotar 03 |
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Jahorina
Pale
|
18.10.2020 14:00 | Crvena zvijezda | 3 : 0 | Jahorina |
Olovo
Olovo
|
|
Ilidža
Ilidža
|
18.10.2020 17:30 | Olovo | 3 : 1 | Ilidža | ||||||
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Bosna
Sarajevo
|
18.10.2020 17:00 | Ilijaš | 3 : 2 | Bosna | ||||||
Block Out
Zenica
|
|
Breza 1934
Breza
|
18.10.2020 17:30 | Block Out | 3 : 2 | Breza 1934 |
Maglić
Foča
|
|
Libero
Bijeljina
|
18.10.2020 18:00 | Maglić | 0 : 3 | Libero | ||||||
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
ŽOK Leotar
Trebinje
|
18.10.2020 18:00 | Crvena zvijezda | 3 : 0 | ŽOK Leotar | ||||||
Ljubinje
Ljubinje
|
|
Hercegovac
Bileća
|
18.10.2020 18:00 | Ljubinje | 3 : 0 | Hercegovac |
Kozara
Gradiška
|
|
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
18.10.2020 17:00 | Kozara | 3 : 0 | Kotor Varoš |
Ukrina
Prnjavor
|
|
Crvena zvijezda 2
Obudovac
|
18.10.2020 17:30 | Ukrina | 0 : 3 | Crvena zvijezda 2 | ||||||
Modriča - Optima
Modriča
|
|
Derventa
Derventa
|
18.10.2020 17:30 | Modriča - Optima | 1 : 3 | Derventa | ||||||
Panter
Doboj
|
|
Bratunac
Bratunac
|
18.10.2020 17:30 | Panter | 3 : 2 | Bratunac |
OOK Leotar
Trebinje
|
|
Mladost
Rogatica
|
18.10.2020 14:00 | OOK Leotar | 3 : 0 | Mladost |
Alipašino Polje
Sarajevo
|
|
Centar ORT
Sarajevo
|
18.10.2020 14:00 | Alipašino Polje | 0 : 3 | Centar ORT | ||||||
Vogošća
Vogošća
|
|
Smeč
Široki Brijeg
|
18.10.2020 16:00 | Vogošća | 1 : 3 | Smeč | ||||||
Troglav
Livno
|
|
Volley
Sarajevo
|
18.10.2020 16:30 | Troglav | 3 : 0 | Volley | ||||||
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Novi Grad
Sarajevo
|
18.10.2020 18:00 | Ilijaš | 0 : 3 | Novi Grad |
Stars
Živinice
|
|
Smeč DN
Brčko
|
18.10.2020 12:00 | Stars | 0 : 3 | Smeč DN | ||||||
Lami
Brčko
|
|
Mikasa
Tuzla
|
18.10.2020 13:00 | Lami | 3 : 2 | Mikasa | ||||||
Sloboda 2
Tuzla
|
|
ŽOK Gračanica Forteks
Gračanica
|
18.10.2020 13:00 | Sloboda 2 | 0 : 3 | ŽOK Gračanica Forteks |
Gradiška
Gradiška
|
|
Pionir - Prijedor
Kozarska Dubica
|
18.10.2020 10:00 | Gradiška | 3 : 0 | Pionir - Prijedor |
Pliva
Šipovo
|
|
Balkana MP
Mrkonjić Grad
|
18.10.2020 13:00 | Pliva | 0 : 3 | Balkana MP |
Bratunac
Bratunac
|
|
Rudar
Ugljevik
|
18.10.2020 15:00 | Bratunac | 3 : 1 | Rudar | ||||||
Net
Vlasenica
|
|
Libero
Bijeljina
|
18.10.2020 13:00 | Net | 0 : 3 | Libero |
Jahorina
Pale
|
|
Slavija
Istočno Novo Sarajevo
|
18.10.2020 12:00 | Jahorina | 0 : 3 | Slavija |
Borac
Banja Luka
|
|
Gradiška
Kozara
|
18.10.2020 14:00 | Borac | 0 : 3 | Gradiška | ||||||
Modriča
Modriča
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
18.10.2020 14:00 | Modriča | 3 : 0 | Crvena zvijezda |
Tempo
Ražljevo
|
|
Mladost
Brčko
|
18.10.2020 14:30 | Tempo | 0 : 3 | Mladost |
Ljubinje - Bankom
Ljubinje
|
|
Maglić
Foča
|
18.10.2020 14:30 | Ljubinje - Bankom | 3 : 0 | Maglić |
Izviđač
Ljubuški
|
|
Vogošća
Vogošća
|
18.10.2020 18:00 | Izviđač | 37 : 30 | Vogošća |
Višegrad
Višegrad
|
|
Bijeljina
Bijeljina
|
18.10.2020 18:00 | Višegrad | 25 : 29 | Bijeljina | ||||||
Mladost
Banja Luka
|
|
Kozara (Gr)
Gradiška
|
18.10.2020 21:00 | Mladost | 38 : 30 | Kozara (Gr) | ||||||
ORK Borac
Banja Luka
|
|
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
18.10.2020 15:00 | ORK Borac | 34 : 29 | Kotor Varoš | ||||||
Sloga 2
Doboj
|
|
Jedinstvo 2015
Brčko
|
18.10.2020 18:00 | Sloga 2 | 23 : 34 | Jedinstvo 2015 |
Laktaši
Laktaši
|
|
ORK Sava Brod 2019
Brod
|
18.10.2020 17:00 | Laktaši | 31 : 18 | ORK Sava Brod 2019 | ||||||
Prijedor 2
Prijedor
|
|
Borac M:TEL 2
Banja Luka
|
18.10.2020 16:30 | Prijedor 2 | 29 : 31 | Borac M:TEL 2 |
Bosna TS
Tešanj
|
|
Gradačac
Gradačac
|
18.10.2020 17:00 | Bosna TS | 35 : 40 | Gradačac | ||||||
Rudar
Banovići
|
|
Jajce
Jajce
|
18.10.2020 16:00 | Rudar | 23 : 26 | Jajce | ||||||
Donji Vakuf
Donji Vakuf
|
|
Kakanj
Kakanj
|
18.10.2020 17:00 | Donji Vakuf | 31 : 32 | Kakanj |
Čapljina
Čapljina
|
|
Bosna
Sarajevo
|
18.10.2020 18:00 | Čapljina | 13 : 36 | Bosna | ||||||
Međugorje
Međugorje
|
|
Vogošča Poljine Hills 2
Vogošća
|
18.10.2020 18:00 | Međugorje | 33 : 25 | Vogošča Poljine Hills 2 |
Izviđač
Ljubuški
|
|
Mira
Prijedor
|
18.10.2020 18:00 | Izviđač | 31 : 30 | Mira | ||||||
Krivaja
Zavidovići
|
|
Hadžići
Hadžići
|
18.10.2020 18:00 | Krivaja | 36 : 26 | Hadžići | ||||||
Jedinstvo
Brčko
|
|
Borac
Banjaluka
|
18.10.2020 18:00 | Jedinstvo | 29 : 37 | Borac |
Radnik
Bijeljina
|
|
Nestro grupa Brod
Brod
|
18.10.2020 18:00 | Radnik | 32 : 9 | Nestro grupa Brod | ||||||
Borac 2
Banja Luka
|
|
Borja
Teslić
|
18.10.2020 18:00 | Borac 2 | 39 : 13 | Borja |
Bihać
Bihać
|
|
Turbina
Jablanica
|
18.10.2020 18:00 | Bihać | 25 : 37 | Turbina | ||||||
Živinice
Živinice
|
|
Jedinstvo
Tuzla
|
18.10.2020 18:00 | Živinice | 16 : 25 | Jedinstvo | ||||||
Lokomotiva
Mostar
|
|
Ilidža
Ilidža
|
18.10.2020 18:00 | Lokomotiva | 23 : 39 | Ilidža | ||||||
Sloga 2013
Gornji Vakuf - Uskoplje
|
|
Krajina
Cazin
|
18.10.2020 18:00 | Sloga 2013 | 35 : 25 | Krajina |
Rudar
Pljevlja
|
|
Budućnost 2
Podgorica
|
18.10.2020 17:00 | Rudar | 25 : 22 | Budućnost 2 | ||||||
Trebjesa
Nikšić
|
|
Feniks
Podgorica
|
18.10.2020 17:00 | Trebjesa | 26 : 29 | Feniks |