XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 312 utakmica za dan
Nedelja, 6 Oktobar 2019

Fudbal

06.10.2019 15:30 Mladost 2 : 2 Velež
06.10.2019 17:30 Borac 3 : 0 Željezničar
06.10.2019 15:00 Inđija 0 : 2 Mladost
06.10.2019 18:00 Partizan 1 : 2 Voždovac
06.10.2019 16:00 Napredak 0 : 1 Crvena zvezda
06.10.2019 15:30 Polet 1926 1 : 2 Sloboda (MG)
06.10.2019 15:30 Omarska 5 : 2 Dubrave
06.10.2019 11:00 Jedinstvo 4 : 0 Sloboda (NG)
06.10.2019 15:30 Mladost 2 : 1 Sloga (S)
06.10.2019 15:30 Stakorina 4 : 2 Drina HE
06.10.2019 15:30 Ilićka 01 0 : 2 Leotar
06.10.2019 15:30 Jedinstvo 2 : 1 Proleter
06.10.2019 15:30 Mladost (R) 4 : 1 Budućnost
06.10.2019 11:00 Krajina 1 : 0 Sloga Nektar
06.10.2019 15:30 Plamen 2 : 0 Mladost
06.10.2019 15:30 OFK Brdo 1 : 0 Gorica
06.10.2019 15:30 Vranjak 4 : 4 Crvena zvijezda
06.10.2019 15:30 Željezničar 2 : 0 Hajduk (B)
06.10.2019 15:30 Naša krila 4 : 3 Skugrić
06.10.2019 15:30 Hajduk (K) 4 : 2 Sloga (DP)
06.10.2019 15:30 Zvijezda 4 : 0 Rudanka
06.10.2019 15:30 Ozren 3 : 2 Trebava
06.10.2019 15:30 Vučijak 4 : 3 Sloga (J)
06.10.2019 15:30 OFK Šekovići 2 : 1 Vlasenica
06.10.2019 15:30 OFK Janja 2009 1 : 0 Jedinstvo
06.10.2019 15:30 Podrinje 5 : 0 BSK Ledinci
06.10.2019 15:30 Partizan 3 : 0 Rudar 1925
06.10.2019 15:30 OFK Trnovica 3 : 2 Tabanci
06.10.2019 15:30 Mladost 2 : 1 Čelopek
06.10.2019 15:30 Željeznica 2 : 1 Rudo
06.10.2019 15:30 Mrakovica 4 : 1 Brzi
06.10.2019 15:30 Kozara 0 : 2 Svodna
06.10.2019 15:30 Ravan 4 : 0 Ljubija
06.10.2019 11:00 Gomjenica 3 : 0 Podgrmeč
06.10.2019 15:30 Slaven 3 : 0 Rasavci
06.10.2019 16:00 Torpedo 1 : 0 Mladi Krajišnik
06.10.2019 16:00 Sloga DIPO 2 : 0 Sloboda
06.10.2019 16:00 Crni vrh 0 : 1 Obradovac
06.10.2019 16:00 Kalemi 5 : 1 Biseri
06.10.2019 16:00 Kozara 4 : 2 Omladinac
06.10.2019 16:00 Laminci 3 : 3 Župa
06.10.2019 15:30 OFK Spartak 2013 0 : 4 Budućnost
06.10.2019 15:30 Šnjegotina 2 : 5 Polet Krajišnik
06.10.2019 15:30 Omladinac 0 : 0 Mladost Farmaprom
06.10.2019 15:30 OFK Banja Luka 0 : 1 Vrbas
06.10.2019 15:30 Rekreativo 2 : 0 Borac
06.10.2019 15:30 Polet 0 : 2 Posavina
06.10.2019 15:30 Bratstvo 9 : 1 Trebavac
06.10.2019 15:30 Budućnost 4 : 0 Kladari Gornji
06.10.2019 15:30 Borac (BL) 4 : 1 Ozrenski sokolovi
06.10.2019 15:30 Ukrina 2 : 0 Skugrić 1964
06.10.2019 15:30 Borac (O) 4 : 1 BSK
06.10.2019 16:00 Obilić 3 : 2 Budućnost Red Star
06.10.2019 16:00 Mladost 2 : 0 Crvena zvijezda
06.10.2019 16:00 Zadrugar 1 : 2 Lokomotiva
06.10.2019 16:00 Gredice 7 : 2 Grčica
06.10.2019 16:00 Mladost 2003 2 : 3 Mladost
06.10.2019 16:00 Jugović 1 : 0 OFK Brezik
06.10.2019 16:00 Jedinstvo 2 : 2 Majevica
06.10.2019 16:00 Borac 1 : 0 Slijepčevići
06.10.2019 15:30 Obarska 8 : 1 Proleter
06.10.2019 15:30 Jedinstvo 8 : 4 Priboj
06.10.2019 15:30 Kolektiv 1 : 0 Miloš Obilić
06.10.2019 15:30 Semberija 3 : 5 Zadrugar
06.10.2019 15:30 Sloga 2 9 : 0 OFK Magnojević
06.10.2019 15:30 Drina 0 : 1 Novo doba
06.10.2019 15:30 Balatun 2 : 1 Panteri
06.10.2019 15:00 Pecka 1 : 3 Birač
06.10.2019 15:00 Jadar 2 : 0 Branjevo
06.10.2019 15:00 Jardan 1 : 5 Lokanj
06.10.2019 12:00 Jasenica 2 : 4 Budućnost
06.10.2019 15:30 Radnik Urije 3 : 1 Kiseljak
06.10.2019 15:30 Berek 1975 3 : 1 7. Republika
06.10.2019 15:30 Knežopoljac 4 : 2 Rudar
06.10.2019 16:00 Borac 3 : 2 Ratar
06.10.2019 16:00 Romanovci 2 : 3 Vilusi
06.10.2019 15:00 Bratstvo (K) 15 : 1 Mladost
06.10.2019 16:00 Bratstvo (O) 2 : 2 Polet
06.10.2019 15:30 Polet 3 : 1 Mladost
06.10.2019 15:30 Borac (M) 1 : 2 Borac (Š)
06.10.2019 11:00 Bratstvo 5 : 4 Vrbas
06.10.2019 15:30 Budućnost 6 : 2 Crvena zemlja
06.10.2019 11:00 Milan 3 : 0 Nožičko
06.10.2019 15:30 Zborište 1 : 0 Zadrugar
06.10.2019 15:30 Rudar 5 : 1 4. juli
06.10.2019 15:30 Borac 1 : 0 Liješće
06.10.2019 15:30 27. Juli 1 : 1 Sloga
06.10.2019 15:30 Jedinstvo 1 : 6 Zvijezda
06.10.2019 15:30 Pelagićevo 2 : 0 Omladinac
06.10.2019 15:30 Sloga 73 6 : 0 Dobor
06.10.2019 15:30 Partizan 4 : 0 Crvena zvijezda
06.10.2019 15:30 Mladost 1 : 3 Crkvina
06.10.2019 11:00 Sava 04 0 : 8 Strijelac
06.10.2019 11:00 Sloboda 2 : 0 Polet
06.10.2019 11:00 Čelik 1 : 4 Mladost
06.10.2019 15:30 Kovačići 08 3 : 0 Koridor 2011
06.10.2019 15:30 Ljeljenča 0 : 1 Jedinstvo
06.10.2019 15:30 Omladinac 2 : 6 Sloga 94
06.10.2019 15:30 Proleter 3 : 0 Budućnost
06.10.2019 15:30 Stević Jovan 1 : 3 Mladost
06.10.2019 15:30 Magnojević 2001 1 : 5 Gorica
06.10.2019 15:30 Ostojićevo 2 : 3 VSK
06.10.2019 15:30 Građanski 0 : 0 Polet (GK)
06.10.2019 15:30 Pobjeda 3 : 0 Tavna
06.10.2019 15:30 Drina 3 : 0 Borac
06.10.2019 10:30 Borac 1 : 1 Buk
06.10.2019 10:30 Sloga 2 : 2 Piperci
06.10.2019 10:30 Sava 1 : 2 Sloga Junajted
06.10.2019 15:30 TOŠK 3 : 2 Bratstvo
06.10.2019 15:30 Busovača 3 : 1 Rudar
06.10.2019 15:30 Krajišnik 0 : 1 Krajina
06.10.2019 15:30 Novi Travnik 3 : 1 FK Vitez
06.10.2019 15:30 Vlašić 1 : 1 Kiseljak
06.10.2019 15:30 Prokosovići 4 : 1 Mladost
06.10.2019 15:30 Bosna (M) 11 : 1 Sloga
06.10.2019 15:30 Seona 2 : 0 Dinamo
06.10.2019 15:30 Igman 1 : 4 Moševac
06.10.2019 15:30 Usora 2 : 2 Vis Simm Bau
06.10.2019 15:30 Natron 1 : 0 Pobjeda
06.10.2019 15:30 Žepče 5 : 2 SAŠK Napredak
06.10.2019 15:30 Tomislav 2 : 2 Sloga
06.10.2019 15:30 Rama 0 : 4 Posušje
06.10.2019 15:30 Ljubuški 2 : 0 Kamešnica
06.10.2019 15:30 Troglav 1918 1 : 0 Brotnjo
06.10.2019 15:30 Bjelopoljac 3 : 1 Grude
06.10.2019 15:30 Branitelj 1 : 5 Klis
06.10.2019 15:30 Kaćuni 6 : 0 Dnoluka
06.10.2019 15:30 Elektrobosna 7 : 2 Mladost
06.10.2019 15:30 Napredak 9 : 1 Sloga (T)
06.10.2019 15:30 Mladost (S) 4 : 4 Vitanovići 78
06.10.2019 15:30 Mladost (DS) 0 : 7 Dragovoljac
06.10.2019 15:30 Kostrč 2 : 1 Sloga (P)
06.10.2019 15:30 Mladost (D) 2 : 1 Frankopan
06.10.2019 15:30 19 srpanj 1 : 2 Dizdaruša
06.10.2019 15:30 Omazići 1937 2 : 1 Rijeka
06.10.2019 15:30 Mladost (K) 5 : 1 Mladost (B)
06.10.2019 15:30 Željezničar 1 : 2 Jedinstvo
06.10.2019 15:30 Polet 0 : 3 Gornji Rahić
06.10.2019 15:30 Omladinac 68 1 : 0 Vražići 92
06.10.2019 15:30 DSK 2 : 4 Pribava
06.10.2019 15:30 Doboj Istok 5 : 1 Ingram
06.10.2019 15:30 Mladost (GŽ) 3 : 1 Trešnjevka
06.10.2019 15:00 Nemila 4 : 0 Napredak
06.10.2019 15:00 Fortuna 4 : 0 ZSK 2013
06.10.2019 15:00 Rudar 10 : 0 Novi Šeher
06.10.2019 15:00 Vareš 5 : 1 Proleter
06.10.2019 11:00 Butmir 2 : 3 Hrid
06.10.2019 15:30 UNIS 1 : 0 Pofalićki
06.10.2019 12:00 Jug 0 : 1 Vratnik
06.10.2019 16:00 Novi Grad 1 : 0 Vrbanjuša
06.10.2019 16:00 Ozren 2 : 1 Mladost
06.10.2019 16:00 Saobraćajac 6 : 0 Stup
06.10.2019 12:00 Kolina 2 : 1 BKB
06.10.2019 12:00 Radnički 3 : 8 Jahorina
06.10.2019 13:00 Buna 0 : 4 Višići
06.10.2019 15:30 Mostar 1 : 3 Kruševo
06.10.2019 16:00 Međugorje 0 : 6 Lokomotiva
06.10.2019 15:30 Šujica 1 : 1 Šator
06.10.2019 15:30 Drinovci 3 : 0 Junak
06.10.2019 15:30 Mesihovina 1 : 3 Kupres
06.10.2019 15:30 Katarina 3 : 1 Šantići
06.10.2019 15:30 Romari 6 : 3 Karaula
06.10.2019 15:30 Nova Bila 4 : 0 OFK Lugovi
06.10.2019 15:30 Tramošnica 0 : 0 OFK Brčko
06.10.2019 15:30 Korpar 1 : 5 Mladi zadrugar
06.10.2019 15:30 Mladost 2 : 1 HAŠK Napredak
06.10.2019 15:30 Ravne 0 : 0 Posavina 108
06.10.2019 15:30 Bukovik 3 : 1 Podrinje
06.10.2019 15:30 Stjepan Polje 4 : 1 BSK
06.10.2019 15:30 Špionica 1953 0 : 1 Polet
06.10.2019 15:30 25 maj 1 : 0 Sloga
06.10.2019 15:30 Mladost (D) 4 : 0 Mladost (P)
06.10.2019 15:30 Mramor 5 : 0 Rudar
06.10.2019 15:30 Orahovica 77 1 : 1 Mladost (T)
06.10.2019 15:30 Voćar 5 : 1 Biberovo Polje
06.10.2019 15:30 Koraj 2 : 1 Izbor
06.10.2019 15:30 Željezničar 3 : 2 Napredak
06.10.2019 15:30 Sloboda (K) 4 : 0 Sloboda (M)
06.10.2019 15:30 Jedinstvo 7 : 1 OFK Vida
06.10.2019 15:30 Graničar 0 : 4 OFK Međiđa
06.10.2019 15:30 12 decembar 0 : 1 Trebava
06.10.2019 15:30 Budućnost 2 : 0 Rainci
06.10.2019 15:30 Srnica 2 : 1 Mladost
06.10.2019 15:30 Proleter 0 : 3 Mladost 78
06.10.2019 15:30 Rudar 4 : 0 Krušik
06.10.2019 15:30 Napredak 1 : 1 OFK Tuzla
06.10.2019 15:30 Partizan 1 : 1 Slatina
06.10.2019 13:30 Ljiljan 0 : 5 Bratstvo
06.10.2019 13:30 Zmaj 4 : 0 Omladinac
06.10.2019 16:00 Poriječani 0 : 0 Liješeva
06.10.2019 16:00 Monjare 0 : 1 Kralupi
06.10.2019 16:00 Moštre 0 : 5 Dijamant
06.10.2019 15:30 Mionica 85 3 : 0 Rahićki ljiljani
06.10.2019 15:30 Ograđenovac 3 : 0 Majevica
06.10.2019 15:30 Brka 1948 8 : 0 Zelinja 76
06.10.2019 15:30 Posavina 5 : 2 Brčko 72
06.10.2019 12:00 Mladost 2 : 0 Oskova
06.10.2019 12:00 Toplice 1 : 0 Omladinac RMU
06.10.2019 12:00 Jablanica 3 : 3 Konjuh
06.10.2019 12:00 Borac 1 : 0 Metalac
06.10.2019 11:00 Mladost 6 : 1 Memići
06.10.2019 11:00 Gornje Dubrave 4 : 1 Bijeljevac
06.10.2019 14:00 OFK Titograd 0 : 1 Iskra
06.10.2019 14:30 Jezero 0 : 0 Bokelj
06.10.2019 14:30 Arsenal 0 : 1 Jedinstvo (BP)
06.10.2019 14:30 Mornar 1 : 0 Ibar
06.10.2019 14:30 Dečić 2 : 1 Otrant Olympic
06.10.2019 14:30 Drezga 0 : 4 Lovćen
06.10.2019 15:00 Manchester City 0 : 2 Wolverhampton
06.10.2019 15:00 Arsenal 1 : 0 Bournemouth
06.10.2019 15:00 Southampton 1 : 4 Chelsea
06.10.2019 17:30 Newcastle United 1 : 0 Manchester United
06.10.2019 21:00 Barcelona 4 : 0 Sevilla
06.10.2019 14:00 Celta de Vigo 1 : 0 Athletic Club
06.10.2019 12:00 Mallorca 2 : 0 Espanyol
06.10.2019 18:30 Real Sociedad 1 : 2 Getafe
06.10.2019 16:00 Real Valladolid 0 : 0 Atlético Madrid
06.10.2019 13:30 Borussia M'gladbach 5 : 1 Augsburg
06.10.2019 15:30 Wolfsburg 1 : 0 Union Berlin
06.10.2019 18:00 Eintracht 2 : 2 Werder Bremen
06.10.2019 15:00 Atalanta 3 : 1 Lecce
06.10.2019 15:00 Bologna 2 : 2 Lazio
06.10.2019 12:30 Fiorentina 1 : 0 Udinese
06.10.2019 20:45 Internazionale 1 : 2 Juventus
06.10.2019 15:00 Roma 1 : 1 Cagliari
06.10.2019 18:00 Torino 0 : 0 Napoli
06.10.2019 17:00 Rennes 0 : 1 Reims
06.10.2019 15:00 Lille 2 : 2 Nîmes
06.10.2019 21:00 Saint-Étienne 1 : 0 Olympique Lyonnais
06.10.2019 15:00 Željezničar 2011 2 : 15 Fortuna
06.10.2019 13:30 Široki Brijeg 0 : 2 Krupa
06.10.2019 15:00 Olimpik 0 : 0 Sloboda
06.10.2019 13:00 Travnik 0 : 3 Rudar Prijedor
06.10.2019 12:00 Željezničar Sport team 8 : 1 Metalleghe BSI
06.10.2019 12:00 Kozara 3 : 1 Podgrmeč
06.10.2019 12:00 Proleter 0 : 0 Orašje
06.10.2019 12:00 Jedinstvo 0 : 1 Alfa Modriča
06.10.2019 12:00 Bratstvo 5 : 0 Bosna
06.10.2019 12:00 Tekstilac 2 : 0 Zvijezda
06.10.2019 12:00 Sloga 2 : 1 Ilićka 01
06.10.2019 10:00 Radnik 0 : 1 Podrinje
06.10.2019 12:00 Sloga (T) 1 : 3 Drina
06.10.2019 12:00 Budućnost 3 : 2 Lokomotiva
06.10.2019 12:00 Gradina 0 : 1 Slaven
06.10.2019 12:00 Tuzla Siti 9 : 1 Radnički
06.10.2019 12:30 UNIS 0 : 1 Željezničar
06.10.2019 12:30 Bosna 4 : 1 Rudar
06.10.2019 12:30 Goražde 3 : 0 Olimpik
06.10.2019 12:30 Iskra 2 : 0 Krivaja
06.10.2019 12:30 NK Vitez 5 : 0 FK Vitez
06.10.2019 12:30 Igman 0 : 0 Čapljina
06.10.2019 12:30 GOŠK 1 : 0 Brotnjo
06.10.2019 16:00 Radnik 2 : 0 Tuzla City
06.10.2019 12:00 Čelik 0 : 4 Sarajevo
06.10.2019 10:00 Krajina 3 : 2 Rudar Prijedor
06.10.2019 10:00 Jedinstvo 0 : 2 Krupa
06.10.2019 10:00 Željezničar Sport Team 2 : 0 Metalleghe BSI
06.10.2019 10:00 Kozara 5 : 1 Podgrmeč
06.10.2019 10:00 Proleter 6 : 0 Orašje
06.10.2019 10:00 Jedinstvo 2 : 1 Alfa Modriča
06.10.2019 10:00 Bratstvo 6 : 0 Bosna
06.10.2019 10:00 Tekstilac 1 : 3 Zvijezda
06.10.2019 10:00 Sloga 6 : 0 Ilićka 01
06.10.2019 10:00 Sloga(T) 2 : 2 Drina
06.10.2019 10:00 Budućnost 1 : 0 Lokomotiva
06.10.2019 10:00 Gradina 2 : 0 Slaven
06.10.2019 10:00 Tuzla City 2 : 1 Radnički
06.10.2019 10:00 UNIS 0 : 0 Željezničar
06.10.2019 10:00 Slavija 0 : 1 Sutjeska
06.10.2019 10:00 Bosna 2 : 0 Rudar
06.10.2019 10:00 Goražde 0 : 4 Olimpik
06.10.2019 10:00 Iskra 3 : 1 Krivaja
06.10.2019 10:00 NK Vitez 4 : 2 FK Vitez
06.10.2019 10:00 Igman 0 : 1 Čapljina
06.10.2019 10:00 GOŠK 2 : 2 Brotnjo
06.10.2019 11:30 Sloga (T) 1 : 1 Dubrave
06.10.2019 11:30 Ljubić 4 : 2 Laktaši
06.10.2019 14:00 Radnik 1 : 0 Tuzla City
06.10.2019 10:00 Čelik 0 : 2 Sarajevo
06.10.2019 10:00 Borac 0 : 0 Proleter
06.10.2019 10:00 Sloboda 0 : 2 Podrinje
06.10.2019 10:00 Famos 8 : 0 Mladost
06.10.2019 15:00 Slavija 0 : 2 Glasinac 2011
06.10.2019 11:30 Velež 3 : 0 LeoStars
06.10.2019 10:00 Sloga (T) 6 : 0 Dubrave
06.10.2019 10:00 Ljubić 0 : 0 Laktaši
06.10.2019 11:30 Borac 8 : 1 Proleter
06.10.2019 10:30 Velež 1 : 1 LeoStars

Futsal

06.10.2019 18:00 Mostar SG 3 : 0 Beli anđeo

Košarka

06.10.2019 20:00 Crvena zvezda MTS 90 : 64 Koper Primorska
06.10.2019 18:00 Budućnost VOLI 93 : 80 Zadar

Odbojka

06.10.2019 17:00 Ilijaš 3 : 1 Olovo
06.10.2019 17:00 Krivaja 3 : 1 Ilidža
06.10.2019 14:00 Crvena zvijezda 3 : 0 Glasinac
06.10.2019 13:30 ŽOK Leotar 0 : 3 Ljubinje

Rukomet

06.10.2019 19:00 Kotor Varoš 22 : 28 ORK Borac
06.10.2019 18:00 Srbac 34 : 29 Višegrad
06.10.2019 18:00 Mladost 30 : 20 Kozara Mlijekoprodukt
06.10.2019 15:00 Kozara 27 : 32 Derventa
06.10.2019 20:00 Sloga 23 : 31 Borac M:TEL 2
06.10.2019 18:00 Kaluđer 26 : 22 Prijedor 2
06.10.2019 17:00 Bosna TS 22 : 38 Čelik
06.10.2019 16:00 Žepče 32 : 38 Sloboda 2
06.10.2019 16:30 Čelik Junior 30 : 29 Gradačac
06.10.2019 17:00 Donji Vakuf 20 : 27 Jajce
06.10.2019 17:00 Bosna 34 : 32 Međugorje
06.10.2019 17:00 Radnički 43 : 29 Travnik
06.10.2019 17:00 Leotar 14 : 14 Radnik
06.10.2019 19:00 Doboj 38 : 19 Borja
06.10.2019 19:00 Goražde 2 20 : 28 Ilidža
06.10.2019 17:00 Sloga 2013 38 : 21 Bihać
06.10.2019 15:00 Turbina 29 : 22 Lokomotiva