Povela Mladost
Utakmica završena

Petarda Gačana

29.08.2021 Administrator DC

Meč u Gacku pratilo je oko 200 gledalaca i mogli su biti zadovoljni višenim fudbalom. Domaći tim Mladosti bio je razigrani i efikasniji od gostiju iz Brčkog i zasluženo su stigli do tri boda. Pitanje pobjednika bilo je praktično riješeno još u prvom poluvremenu kada su Gačani poveli sa 2:0 golovima Mrkovića o Goranovića.

U nastavku su došli oni još do tri gola, Mrežu su pogađali  Mastilović, dva puta, te Pušara, jedini gol za Ilićku dao je Kablinović.

Mladost Gacko – Ilićka 01 5:1 (2:0)

Gacko. Stadion Mladosti. Sudija: Milan Tadić (Pale). Strelci: Mrković 16. Goranović 27. Mastilović 67. 79. Pušara 82. (Mladost), Kablinović 68. (Ilićka 01).

Mladost: S. Guzina,  J. Guzina, Mrković, Tepavčević, Lozo (od 85.- Višnjevac), Elek, Goranović (od 71. Avdalović), Nikoli (od 80. Lučić), Pušara, Mastilović (od 85. Buha), Sušić.

Ilićka o1: Mićanović, Čelik (od 56. Božić), Ristić, Kablinović, Krsmanović, Đokić, Petrović (od 55. Jokić), Zimonjić (od 70. Todorčević) , Krstić (od 70. Opačić), Zelen (od 55. Maksimović), Arsenić.