XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 323 utakmica za dan
Nedelja, 1 Novembar 2020


Fudbal

Stakorina
Čajniče
0 : 3
Proleter
Dvorovi
01.11.2020 14:00
Stakorina
0 : 3
Proleter
Jedinstvo
Brodac
1 : 1
Vlasenica
Vlasenica
01.11.2020 14:00
Jedinstvo
1 : 1
Vlasenica
Mladost (Rogatica)
Rogatica
1 : 2
Drina HE
Višegrad
01.11.2020 14:00
Mladost (Rogatica)
1 : 2
Drina HE
Glasinac 2011
Sokolac
3 : 0
Bratstvo
Bratunac
01.11.2020 14:00
Glasinac 2011
3 : 0
Bratstvo
Milići
Milići
1 : 0
Guber
Srebrenica
01.11.2020 14:00
Milići
1 : 0
Guber
Ilićka 01
Brčko
5 : 1
Mladost (Gacko)
Gacko
01.11.2020 14:00
Ilićka 01
5 : 1
Mladost (Gacko)
Velež
Nevesinje
0 : 3
Budućnost
Pilica
01.11.2020 14:00
Velež
0 : 3
Budućnost
Crvena zvijezda
Obudovac
3 : 2
Sloga (Dugo Polje)
Dugo Polje
01.11.2020 14:00
Crvena zvijezda
3 : 2
Sloga (Dugo Polje)
Vučijak
Majevac
1 : 2
Željezničar
Doboj
01.11.2020 14:00
Vučijak
1 : 2
Željezničar
Hajduk (Kožuhe)
Kožuhe
2 : 1
Naša krila
Kostajnica
01.11.2020 14:00
Hajduk (Kožuhe)
2 : 1
Naša krila
Borac
Lužani
0 : 0
Rudanka
Rudanka
01.11.2020 14:00
Borac
0 : 0
Rudanka
Sloga (Jakeš)
Jakeš
1 : 0
Vranjak
Vranjak
01.11.2020 14:00
Sloga (Jakeš)
1 : 0
Vranjak
Zvijezda
Kakmuž
4 : 1
Ozren
Petrovo
01.11.2020 14:00
Zvijezda
4 : 1
Ozren
Ukrina
Čečava
1 : 0
Skugrić
Skugrić
01.11.2020 14:00
Ukrina
1 : 0
Skugrić
Podrinje
Tršić
1 : 1
Tabanci
Tabanci
01.11.2020 14:00
Podrinje
1 : 1
Tabanci
Lokanj
Lokanj
1 : 2
Sloga
Gornje Crnjelovo
01.11.2020 14:00
Lokanj
1 : 2
Sloga
Jedinstvo
Roćević
3 : 0
Čelopek
Čelopek
01.11.2020 14:00
Jedinstvo
3 : 0
Čelopek
Sloboda
Donji Zagoni
2 : 1
OFK Šekovići
Šekovići
01.11.2020 14:00
Sloboda
2 : 1
OFK Šekovići
OFK Janja 2009
Janja
4 : 1
Zadrugar
Donje Crnjelovo
01.11.2020 14:00
OFK Janja 2009
4 : 1
Zadrugar
Partizan
Donja Trnova
3 : 1
OFK Trnovica
Trnovica
01.11.2020 14:00
Partizan
3 : 1
OFK Trnovica
Lokomotiva
Brčko
1 : 0
Mladost
Bogutovo Selo
01.11.2020 14:00
Lokomotiva
1 : 0
Mladost
Polet
Elezagići
1 : 0
Kozara
Turjak
01.11.2020 14:00
Polet
1 : 0
Kozara
Biseri
Čatrnja
3 : 1
Laminci
Laminci
01.11.2020 14:00
Biseri
3 : 1
Laminci
Torpedo
Cerovljani
3 : 0
Sloboda
Donji Podgradci
01.11.2020 14:00
Torpedo
3 : 0
Sloboda
Borac (Šibovska)
Šibovska
4 : 5
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
01.11.2020 14:00
Borac (Šibovska)
4 : 5
Sloga DIPO
Kalemi
Trebovljani
3 : 3
Borac (Mašići)
Mašići
01.11.2020 14:00
Kalemi
3 : 3
Borac (Mašići)
Potkozarje
Aleksandrovac
2 : 0
Obradovac
Gradiška
01.11.2020 14:00
Potkozarje
2 : 0
Obradovac
Župa
Milosavci
3 : 1
Mladi Krajišnik
Kukulje
01.11.2020 14:00
Župa
3 : 1
Mladi Krajišnik
Karanovac
Karanovac
3 : 3
Mladost
Zalužani
01.11.2020 14:00
Karanovac
3 : 3
Mladost
OFK Spartak 2013
Banja Luka
7 : 1
Gomionica
Bronzani Majdan
01.11.2020 14:00
OFK Spartak 2013
7 : 1
Gomionica
Omladinac
Banja Luka
1 : 1
Rekreativo
Banja Luka
01.11.2020 14:00
Omladinac
1 : 1
Rekreativo
Vrbas
Banja Luka
2 : 3
OFK Banja Luka
Banja Luka
01.11.2020 14:00
Vrbas
2 : 3
OFK Banja Luka
Šnjegotina
Velika Šnjegotina
1 : 3
Budućnost
Banja Luka
01.11.2020 14:00
Šnjegotina
1 : 3
Budućnost
Rudar
Stanari
3 : 1
Polet
Podnovlje
01.11.2020 17:00
Rudar
3 : 1
Polet
BSK
Bušletić
3 : 0
Mineral
Banja Vrućica
01.11.2020 17:00
BSK
3 : 0
Mineral
Liješće
Liješće
5 : 0
Zborište
Zborište
01.11.2020 17:00
Liješće
5 : 0
Zborište
Ozrenski sokolovi
Boljanić
1 : 4
Borac (O)
Osinja
01.11.2020 17:00
Ozrenski sokolovi
1 : 4
Borac (O)
Borac (K)
Kotorsko
1 : 1
OFK Pridjel
Pridjel Donji
01.11.2020 17:00
Borac (K)
1 : 1
OFK Pridjel
Sloga
Kolibe Gornje
3 : 1
Zadrugar
Sijekovac
01.11.2020 17:00
Sloga
3 : 1
Zadrugar
Pelagićevo
Pelagićevo
3 : 3
Dobor
Modriča
01.11.2020 17:30
Pelagićevo
3 : 3
Dobor
Kladari Gornji
Kladari Gornji
1 : 1
Zadrugar
Tarevci
01.11.2020 13:30
Kladari Gornji
1 : 1
Zadrugar
Budućnost
Gornja Slatina
2 : 0
Posavina
Miloševac
01.11.2020 13:30
Budućnost
2 : 0
Posavina
Partizan
Koprivna
0 : 3
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
01.11.2020 13:30
Partizan
0 : 3
Skugrić 1964
Crkvina
Crkvina
2 : 1
Trebavac
Vranjak
01.11.2020 13:30
Crkvina
2 : 1
Trebavac
Sloga 73
Ždreban
2 : 0
Crvena zvijezda
Gajevi
01.11.2020 13:30
Sloga 73
2 : 0
Crvena zvijezda
Budućnost Red Star
Vučilovac
0 : 3
Mladost (Lončari)
Lončari
01.11.2020 14:00
Budućnost Red Star
0 : 3
Mladost (Lončari)
Gredice
Gredice
0 : 0
Jugović
Gredice
01.11.2020 14:00
Gredice
0 : 0
Jugović
Borac
Ražljevo
5 : 0
Zadrugar
Bukvik
01.11.2020 14:00
Borac
5 : 0
Zadrugar
Mladost (Sandići)
Sandići
0 : 0
Slijepčevići
Slijepčevići
01.11.2020 14:00
Mladost (Sandići)
0 : 0
Slijepčevići
Mladost 2003
Popovo Polje
1 : 2
Grčica
Brčko
01.11.2020 14:00
Mladost 2003
1 : 2
Grčica
Strijelac
Tutnjevac
2 : 1
Jedinstvo
Koretaši
01.11.2020 14:00
Strijelac
2 : 1
Jedinstvo
Majevica
Lopare
1 : 5
Obilić
Krepšić
01.11.2020 14:00
Majevica
1 : 5
Obilić
Crvena zvijezda
Donji Žabar
2 : 2
OFK Brezik
Gornji Brezik
01.11.2020 14:00
Crvena zvijezda
2 : 2
OFK Brezik
Semberija
Popovi
3 : 0
Jedinstvo
Suvo Polje
01.11.2020 14:00
Semberija
3 : 0
Jedinstvo
Panteri
Zagoni
3 : 1
Kolektiv
Međaši
01.11.2020 14:00
Panteri
3 : 1
Kolektiv
Obarska
Velika Obarska
0 : 0
Balatun
Balatun
01.11.2020 14:00
Obarska
0 : 0
Balatun
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
0 : 1
Proleter
Johovac-Ruhotina
01.11.2020 14:00
Miloš Obilić
0 : 1
Proleter
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
1 : 2
Drina (A)
Amajlije
01.11.2020 14:00
OFK Magnojević
1 : 2
Drina (A)
Novo doba
Čardačine
0 : 4
Mladost
Velika Obarska
01.11.2020 14:00
Novo doba
0 : 4
Mladost
Drina (B)
Batar
6 : 1
Priboj
Priboj
01.11.2020 14:00
Drina (B)
6 : 1
Priboj
Budućnost
Ravno Polje
1 : 2
Koridor 2011
Bijeljina
01.11.2020 14:00
Budućnost
1 : 2
Koridor 2011
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
4 : 2
Stević Jovan
Vršani
01.11.2020 14:00
Magnojević 2001
4 : 2
Stević Jovan
Sloga 94
Bijeljina
4 : 0
Kovačići 08
Kovačići
01.11.2020 14:00
Sloga 94
4 : 0
Kovačići 08
Proleter
Gornji Dragaljevac
5 : 1
Gorica
Pučile
01.11.2020 14:00
Proleter
5 : 1
Gorica
Jedinstvo
Donja Čađavica
2 : 1
Omladinac
Gornja Čađavica
01.11.2020 14:00
Jedinstvo
2 : 1
Omladinac
Polet
Gornji Kojčinovac
1 : 1
VSK
Velino Selo
01.11.2020 14:30
Polet
1 : 1
VSK
Modran
Modran
1 : 2
OFK Batković
Batković
01.11.2020 14:00
Modran
1 : 2
OFK Batković
Pobjeda
Triješnica
0 : 3
Građanski
Bijeljina
01.11.2020 14:30
Pobjeda
0 : 3
Građanski
Glogovac
Glogovac
5 : 2
Sloga
Dazdarevo
01.11.2020 14:30
Glogovac
5 : 2
Sloga
Borac
Ugljevička Obrijež
9 : 0
Lazarevica
Čengić
01.11.2020 16:30
Borac
9 : 0
Lazarevica
Nacional
Bijeljina
3 : 1
Sava
Gradac
01.11.2020 16:30
Nacional
3 : 1
Sava
Zenit
Bijeljina
7 : 1
BUK
Gornja Bukovica
01.11.2020 16:30
Zenit
7 : 1
BUK
Crnjelovo
Gornje Crnjelovo
1 : 2
Mladen Perić
Glogovac
01.11.2020 16:30
Crnjelovo
1 : 2
Mladen Perić
Koridor 2011-3 Koviljuše
Bijeljina
5 : 2
Sloga
Donja Bukovica
01.11.2020 16:30
Koridor 2011-3 Koviljuše
5 : 2
Sloga
Radnik
Hadžići
3 : 0
Budućnost
Banovići
01.11.2020 14:30
Radnik
3 : 0
Budućnost
Posušje
Posušje
1 : 0
Zvijezda
Gradačac
01.11.2020 14:30
Posušje
1 : 0
Zvijezda
Vis Simm Bau
Kosova
3 : 0
Jedinstvo
Bihać
01.11.2020 14:30
Vis Simm Bau
3 : 0
Jedinstvo
Radnik
Donji Vakuf
5 : 1
Kiseljak
Kiseljak
01.11.2020 14:30
Radnik
5 : 1
Kiseljak
Busovača
Busovača
5 : 3
Iskra
Bugojno
01.11.2020 14:30
Busovača
5 : 3
Iskra
Krajina
Cazin
5 : 0
Sloga
Bosanska Otoka
01.11.2020 14:30
Krajina
5 : 0
Sloga
Priluk
Priluk
1 : 2
Bosna (M)
Mionica
01.11.2020 13:30
Priluk
1 : 2
Bosna (M)
Prokosovići
Prokosovići
4 : 2
Odžak 102
Odžak
01.11.2020 13:30
Prokosovići
4 : 2
Odžak 102
Gornji Rahić
Gornji Rahić
3 : 2
Gradina
Srebrenik
01.11.2020 13:30
Gornji Rahić
3 : 2
Gradina
Svatovac
Poljice
4 : 3
Dizdaruša
Brčko
01.11.2020 13:30
Svatovac
4 : 3
Dizdaruša
Borac
Jelah
6 : 1
Stupčanica
Olovo
01.11.2020 14:30
Borac
6 : 1
Stupčanica
Moševac
Moševac
3 : 1
Bosna
Visoko
01.11.2020 14:30
Moševac
3 : 1
Bosna
Azot
Vitkovići
2 : 0
Kolina
Ustikolina
01.11.2020 14:30
Azot
2 : 0
Kolina
Ilijaš
Ilijaš
2 : 6
Famos
Hrasnica
01.11.2020 14:30
Ilijaš
2 : 6
Famos
SAŠK Napredak
Sarajevo
2 : 2
Natron
Maglaj
01.11.2020 14:30
SAŠK Napredak
2 : 2
Natron
Pobjeda
Tešanjka
1 : 2
UNIS
Vogošća
01.11.2020 14:30
Pobjeda
1 : 2
UNIS
Ljubuški
Ljubuški
4 : 0
Troglav 1918
Livno
01.11.2020 13:30
Ljubuški
4 : 0
Troglav 1918
Grude
Grude
2 : 1
Stolac
Stolac
01.11.2020 13:30
Grude
2 : 1
Stolac
Neum
Neum
1 : 5
Turbina
Jablanica
01.11.2020 13:30
Neum
1 : 5
Turbina
Bjelopoljac
Bijelo Polje-Potoci
5 : 1
Rama
Prozor-Rama
01.11.2020 13:30
Bjelopoljac
5 : 1
Rama
Kamešnica
Podhum
0 : 3
Brotnjo
Čitluk
01.11.2020 13:30
Kamešnica
0 : 3
Brotnjo
Hajduk
Orašje
3 : 1
Kostrč
Kostrč
01.11.2020 13:30
Hajduk
3 : 1
Kostrč
Napredak
Matići
2 : 0
Mladi zadrugar
Donji Rahić
01.11.2020 13:30
Napredak
2 : 0
Mladi zadrugar
Dragovoljac
Novo Selo
3 : 0
Mladost (S)
Sibovac
01.11.2020 13:30
Dragovoljac
3 : 0
Mladost (S)
19 srpanj
Oštra Luka
3 : 0
Bok
Bok
01.11.2020 13:30
19 srpanj
3 : 0
Bok
Vitanovići 78
Vitanovići
3 : 0
Mladost (D)
Domaljevac
01.11.2020 13:30
Vitanovići 78
3 : 0
Mladost (D)
Frankopan
Špionica Srednja
1 : 0
Sloga (T)
Tolisa
01.11.2020 13:30
Frankopan
1 : 0
Sloga (T)
Omadinac
Doglodi-Stup
0 : 3
Saobraćajac
Sarajevo
01.11.2020 10:00
Omadinac
0 : 3
Saobraćajac
Butmir
Butmir-Ilidža
1 : 0
El Tarik
Sarajevo
01.11.2020 10:00
Butmir
1 : 0
El Tarik
Blagaj
Blagaj
2 : 1
Međugorje
Međugorje
01.11.2020 14:30
Blagaj
2 : 1
Međugorje
Lokomotiva
Mostar
2 : 1
Kruševo
Kruševo
01.11.2020 14:30
Lokomotiva
2 : 1
Kruševo
Sport talent
Mostar
2 : 4
Višići
Višići
01.11.2020 14:30
Sport talent
2 : 4
Višići
Buna
Buna
1 : 5
Mostar
Mostar
01.11.2020 14:30
Buna
1 : 5
Mostar
Branitelj
Rodoč-Jasenica
1 : 4
Iskra
Stolac
01.11.2020 14:30
Branitelj
1 : 4
Iskra
Mladost (B)
Velika Brijesnica
5 : 1
Mramor
Babice
01.11.2020 13:30
Mladost (B)
5 : 1
Mramor
Rijeka
Šerići
2 : 0
Mladost (GŽ)
Gornje Živinice
01.11.2020 13:30
Rijeka
2 : 0
Mladost (GŽ)
Doboj Istok
Doboj Istok
1 : 0
Omladinac 68
Mionica
01.11.2020 13:30
Doboj Istok
1 : 0
Omladinac 68
Mladost (K)
Kikači
4 : 2
Polet
Palanka
01.11.2020 13:30
Mladost (K)
4 : 2
Polet
Jedinstvo
Lukavica
5 : 2
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
01.11.2020 13:30
Jedinstvo
5 : 2
Ingram
Jedinstvo 1952
Vučkovci
10 : 2
Čelić
Čelić
01.11.2020 13:30
Jedinstvo 1952
10 : 2
Čelić
Mladost 78
Donje Vukovije
3 : 1
Trešnjevka
Maoča
01.11.2020 13:30
Mladost 78
3 : 1
Trešnjevka
Podrinje
Mosorovac
4 : 1
Mladost (P)
Puračić
01.11.2020 14:30
Podrinje
4 : 1
Mladost (P)
BSK
Bokavići
0 : 0
Rudar
Zagorje
01.11.2020 14:30
BSK
0 : 0
Rudar
Mladost (D)
Doborovci
2 : 2
Željezničar
Dobošnica
01.11.2020 14:30
Mladost (D)
2 : 2
Željezničar
Sloga
Bikodže
8 : 0
25 maj
Uroža
01.11.2020 14:30
Sloga
8 : 0
25 maj
DSK
Devetak
1 : 1
Bukovik
Gornji Srebrenik
01.11.2020 14:30
DSK
1 : 1
Bukovik
Polet
Hrvati
4 : 0
Špionica 1953
Špionica
01.11.2020 14:30
Polet
4 : 0
Špionica 1953
Stjepan Polje
Stjepan Polje
1 : 1
Pribava
Pribava
01.11.2020 14:30
Stjepan Polje
1 : 1
Pribava
Krušik
Gornje Vukovije
6 : 2
Srnica
Treštenica
01.11.2020 13:30
Krušik
6 : 2
Srnica
Rudar
Bukinje
3 : 0
Napredak
Tupkovići
01.11.2020 13:30
Rudar
3 : 0
Napredak
Grivice
Grivice
4 : 0
Budućnost
Donja Lukavica
01.11.2020 13:30
Grivice
4 : 0
Budućnost
Slatina
Bašigovci
4 : 2
Rainci
Gornji Rainci
01.11.2020 13:30
Slatina
4 : 2
Rainci
Mladost (Suha)
Suha
4 : 0
OFK Tuzla
Tuzla
01.11.2020 13:30
Mladost (Suha)
4 : 0
OFK Tuzla
Izbor
Brčko
2 : 2
Koraj
Koraj
01.11.2020 13:30
Izbor
2 : 2
Koraj
12 decembar
Rajska
4 : 2
Željezničar
Jelovče Selo
01.11.2020 13:30
12 decembar
4 : 2
Željezničar
OFK Vida
Vida
1 : 1
Mionica 85
Mionica
01.11.2020 13:30
OFK Vida
1 : 1
Mionica 85
Biberovo Polje
Biberovo Polje
4 : 1
Graničar
Brezovo Polje
01.11.2020 13:30
Biberovo Polje
4 : 1
Graničar
OFK Međiđa
Donja Međiđa
0 : 1
Trebava
Donja Zelinja
01.11.2020 13:30
OFK Međiđa
0 : 1
Trebava
Napredak
Omerbegovača
1 : 2
Ograđenovac
Ograđenovac
01.11.2020 13:30
Napredak
1 : 2
Ograđenovac
Voćar
Šatorovići
3 : 2
Sloboda
Kerep
01.11.2020 13:30
Voćar
3 : 2
Sloboda
Gornje Dubrave
Gornje Dubrave
1 : 2
Pasci 78
Pasci
01.11.2020 11:00
Gornje Dubrave
1 : 2
Pasci 78
Mladost
Gornja Tuzla
2 : 1
Bijeljevac
Miljanovci
01.11.2020 11:00
Mladost
2 : 1
Bijeljevac
Radnik 2018
Lipnica
4 : 1
Memići
Memići
01.11.2020 11:00
Radnik 2018
4 : 1
Memići
Mladost (L)
Lučani
0 : 0
Proleter
Novi Sad
01.11.2020 15:00
Mladost (L)
0 : 0
Proleter
Napredak
Kruševac
1 : 1
Spartak ŽK
Subotica
01.11.2020 15:00
Napredak
1 : 1
Spartak ŽK
Javor Matis
Ivanjica
1 : 0
Radnički (N)
Niš
01.11.2020 15:00
Javor Matis
1 : 0
Radnički (N)
Radnik
Surdulica
1 : 4
Crvena zvezda
Beograd
01.11.2020 15:00
Radnik
1 : 4
Crvena zvezda
Budućnost
Dobanovci
2 : 1
IMT
Beograd
01.11.2020 13:30
Budućnost
2 : 1
IMT
GFK Jagodina
Jagodina
0 : 0
RFK Grafičar
Beograd
01.11.2020 13:30
GFK Jagodina
0 : 0
RFK Grafičar
Železničar (P)
Pančevo
0 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
01.11.2020 13:30
Železničar (P)
0 : 1
Radnički (SM)
Aston Villa
Birmingem
3 : 4
Southampton
Southampton
01.11.2020 13:00
Aston Villa
3 : 4
Southampton
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
2 : 1
Everton
Liverpool
01.11.2020 15:00
Newcastle United
2 : 1
Everton
Manchester United
Manchester
0 : 1
Arsenal
London
01.11.2020 17:30
Manchester United
0 : 1
Arsenal
Tottenham Hotspur
London
2 : 1
Brighton
Brighton
01.11.2020 20:15
Tottenham Hotspur
2 : 1
Brighton
Real Betis
Sevilla
3 : 1
Elche
Elche
01.11.2020 14:00
Real Betis
3 : 1
Elche
Celta Vigo
Vigo
1 : 4
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
01.11.2020 16:00
Celta Vigo
1 : 4
Real Sociedad
Granada
Granada
1 : 1
Levante
Valencia
01.11.2020 18:30
Granada
1 : 1
Levante
Valencia
Valencia
2 : 2
Getafe
Getafe (Madrid)
01.11.2020 21:00
Valencia
2 : 2
Getafe
Freiburg
Freiburg im Breisgau
2 : 4
Bayer 04
Leverkusen
01.11.2020 15:30
Freiburg
2 : 4
Bayer 04
Hertha BSC
Berlin
1 : 1
Wolfsburg
Wolfsburg
01.11.2020 18:00
Hertha BSC
1 : 1
Wolfsburg
Angers SCO
Angers
0 : 3
Nice
Nice
01.11.2020 15:00
Angers SCO
0 : 3
Nice
Dijon
Dijon
0 : 0
Lorient
Lorient
01.11.2020 15:00
Dijon
0 : 0
Lorient
Lille
Villeneuve d'Ascq
1 : 1
Olympique Lyonnais
Lyon
01.11.2020 21:00
Lille
1 : 1
Olympique Lyonnais
Monaco
Monaco
4 : 0
Bordeaux
Bordeaux
01.11.2020 17:00
Monaco
4 : 0
Bordeaux
Nîmes
Nîmes
0 : 1
Metz
Longeville-lès-Metz
01.11.2020 15:00
Nîmes
0 : 1
Metz
Reims
Reims
2 : 1
Strasbourg
Strasbourg
01.11.2020 15:00
Reims
2 : 1
Strasbourg
Saint-Etienne
Saint-Ètienne
0 : 1
Montpellier
Montpellier
01.11.2020 13:00
Saint-Etienne
0 : 1
Montpellier
Napoli
Napoli
0 : 2
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
01.11.2020 18:00
Napoli
0 : 2
Sassuolo
Roma
Roma
2 : 0
Fiorentina
Firenze
01.11.2020 18:00
Roma
2 : 0
Fiorentina
Sampdoria
Genova
1 : 1
Genoa
Genova
01.11.2020 20:45
Sampdoria
1 : 1
Genoa
Spezia
La Spezia
1 : 4
Juventus
Torino
01.11.2020 15:00
Spezia
1 : 4
Juventus
Torino
Torino
3 : 4
Lazio
Roma
01.11.2020 15:00
Torino
3 : 4
Lazio
Udinese
Udine
1 : 2
Milan
Milano
01.11.2020 12:30
Udinese
1 : 2
Milan
Borac
Banja Luka
4 : 3
Željezničar
Sarajevo
01.11.2020 13:30
Borac
4 : 3
Željezničar
Željezničar
Sarajevo
5 : 0
Olimpik
Sarajevo
01.11.2020 14:00
Željezničar
5 : 0
Olimpik
Zrinjski
Mostar
4 : 1
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
01.11.2020 14:00
Zrinjski
4 : 1
Zvijezda 09
Velež
Mostar
0 : 1
Borac
Banja Luka
01.11.2020 16:00
Velež
0 : 1
Borac
Ilićka 01
Brčko
2 : 0
Gornji Rahić
Gornji Rahić
01.11.2020 12:00
Ilićka 01
2 : 0
Gornji Rahić
Modriča
Modriča
1 : 0
Sloga
Doboj
01.11.2020 12:00
Modriča
1 : 0
Sloga
Proleter
Teslić
1 : 1
Bratstvo
Gračanica
01.11.2020 12:00
Proleter
1 : 1
Bratstvo
Tekstilac Kort
Derventa
1 : 2
Mineral
Teslić
01.11.2020 12:00
Tekstilac Kort
1 : 2
Mineral
Jedinstvo
Brčko
6 : 1
Orašje
Orašje
01.11.2020 12:00
Jedinstvo
6 : 1
Orašje
Radnički
Lukavac
0 : 2
Bosna
Kalesija
01.11.2020 12:00
Radnički
0 : 2
Bosna
Sloga
Tojšići
0 : 8
Tuzla City
Simin Han
01.11.2020 12:00
Sloga
0 : 8
Tuzla City
Podrinje
Janja
4 : 1
Seona
Seona
01.11.2020 12:00
Podrinje
4 : 1
Seona
Budućnost
Banovići
4 : 0
Gradina
Srebrenik
01.11.2020 12:00
Budućnost
4 : 0
Gradina
Drina
Zvornik
0 : 2
Radnik
Bijeljina
01.11.2020 12:00
Drina
0 : 2
Radnik
Lokomotiva
Brčko
2 : 4
Slaven
Živinice
01.11.2020 12:00
Lokomotiva
2 : 4
Slaven
Famos (V)
Vojkovići
0 : 3
Sutjeska
Foča
01.11.2020 12:00
Famos (V)
0 : 3
Sutjeska
Ilijaš
Ilijaš
1 : 0
Sarajevo
Sarajevo
01.11.2020 12:00
Ilijaš
1 : 0
Sarajevo
Željezničar
Sarajevo
2 : 0
Rudar (B)
Breza
01.11.2020 12:00
Željezničar
2 : 0
Rudar (B)
Bosna
Visoko
2 : 1
Famos (H)
Hrasnica
01.11.2020 12:00
Bosna
2 : 1
Famos (H)
Goražde
Goražde
0 : 2
Slavija
Istočno Sarajevo
01.11.2020 12:00
Goražde
0 : 2
Slavija
Olimpik
Sarajevo
3 : 0
Novi Grad
Sarajevo
01.11.2020 12:00
Olimpik
3 : 0
Novi Grad
Novi Travnik
Novi Travnik
0 : 2
NK Vitez
Vitez
01.11.2020 12:00
Novi Travnik
0 : 2
NK Vitez
Krivaja
Zavidovići
2 : 1
Borac
Jelah
01.11.2020 12:00
Krivaja
2 : 1
Borac
Fortuna
Zenica
2 : 4
Vis Simm Bau
Kosova
01.11.2020 12:00
Fortuna
2 : 4
Vis Simm Bau
FK Vitez
Vitez
1 : 3
Kiseljak
Kiseljak
01.11.2020 12:00
FK Vitez
1 : 3
Kiseljak
OFK Spartak
Banja Luka
0 : 4
Krajina
Cazin
01.11.2020 12:00
OFK Spartak
0 : 4
Krajina
Borac
Kozarska Dubica
1 : 2
Podgrmeč
Sanski Most
01.11.2020 12:00
Borac
1 : 2
Podgrmeč
Kozara
Gradiška
2 : 1
Jedinstvo
Bihać
01.11.2020 12:00
Kozara
2 : 1
Jedinstvo
Ljubić
Prnjavor
4 : 2
Sloboda
Novi Grad
01.11.2020 12:00
Ljubić
4 : 2
Sloboda
Metalleghe BSI
Jajce
3 : 0
Brdo
Hambarina
01.11.2020 12:00
Metalleghe BSI
3 : 0
Brdo
Brotnjo
Čitluk
0 : 0
Igman
Konjic
01.11.2020 12:30
Brotnjo
0 : 0
Igman
Čapljina
Čapljina
1 : 3
Neum
Neum
01.11.2020 12:30
Čapljina
1 : 3
Neum
Grude
Grude
3 : 1
Posušje
Posušje
01.11.2020 12:30
Grude
3 : 1
Posušje
Stolac
Stolac
0 : 1
GOŠK
Gabela
01.11.2020 12:30
Stolac
0 : 1
GOŠK
Branitelj
Rodoč-Jasenica
0 : 2
Leotar
Trebinje
01.11.2020 12:30
Branitelj
0 : 2
Leotar
Krupa
Krupa na Vrbasu
0 : 1
Olimpik
Sarajevo
01.11.2020 14:00
Krupa
0 : 1
Olimpik
Sarajevo
Sarajevo
6 : 1
Tuzla Siti
Simin Han
01.11.2020 14:00
Sarajevo
6 : 1
Tuzla Siti
Radnički
Lukavac
1 : 1
Bosna
Kalesija
01.11.2020 10:00
Radnički
1 : 1
Bosna
Sloga
Tojšići
1 : 2
Tuzla Siti
Simin Han
01.11.2020 10:00
Sloga
1 : 2
Tuzla Siti
Podrinje
Janja
4 : 1
Seona
Seona
01.11.2020 10:00
Podrinje
4 : 1
Seona
Budućnost
Banovići
3 : 1
Gradina
Srebrenik
01.11.2020 10:00
Budućnost
3 : 1
Gradina
Drina
Zvornik
0 : 2
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
01.11.2020 10:00
Drina
0 : 2
Zvijezda 09
Lokomotiva
Brčko
4 : 3
Slaven
Živinice
01.11.2020 10:00
Lokomotiva
4 : 3
Slaven
Zvijezda
Kakmuž
2 : 2
Ozren
Petrovo
01.11.2020 10:00
Zvijezda
2 : 2
Ozren
Vučijak
Majevac
1 : 0
Naša krila
Kostajnica
01.11.2020 10:00
Vučijak
1 : 0
Naša krila
Ukrina
Čečava
1 : 1
Borac
Bosanski Lužani
01.11.2020 10:00
Ukrina
1 : 1
Borac
Proleter
Teslić
0 : 1
Bratstvo
Gračanica
01.11.2020 10:00
Proleter
0 : 1
Bratstvo
Tekstilac Kort
Derventa
0 : 0
Mineral
Teslić
01.11.2020 09:30
Tekstilac Kort
0 : 0
Mineral
Radnik
Hadžići
1 : 2
Rudar (K)
Kakanj
01.11.2020 10:00
Radnik
1 : 2
Rudar (K)
Ilijaš
Ilijaš
1 : 8
Sarajevo
Sarajevo
01.11.2020 10:00
Ilijaš
1 : 8
Sarajevo
Željezničar
Sarajevo
2 : 1
Rudar (B)
Breza
01.11.2020 10:00
Željezničar
2 : 1
Rudar (B)
Bosna
Visoko
3 : 2
Famos (H)
Hrasnica
01.11.2020 10:00
Bosna
3 : 2
Famos (H)
Goražde
Goražde
2 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
01.11.2020 10:00
Goražde
2 : 0
Slavija
Olimpik
Sarajevo
4 : 1
Novi Grad
Sarajevo
01.11.2020 10:00
Olimpik
4 : 1
Novi Grad
Krivaja
Zavidovići
2 : 1
Borac
Jelah
01.11.2020 10:00
Krivaja
2 : 1
Borac
Fortuna
Zenica
3 : 5
Vis Simm Bau
Kosova
01.11.2020 10:00
Fortuna
3 : 5
Vis Simm Bau
FK Vitez
Vitez
0 : 2
Kiseljak
Kiseljak
01.11.2020 10:00
FK Vitez
0 : 2
Kiseljak
Gorica
Šipovo
0 : 3
Borac
Banja Luka
01.11.2020 12:00
Gorica
0 : 3
Borac
Lauš
Lauš
0 : 1
BSK
Banja Luka
01.11.2020 12:00
Lauš
0 : 1
BSK
Laktaši
Laktaši
1 : 0
Sloga (T)
Trn
01.11.2020 11:30
Laktaši
1 : 0
Sloga (T)
Jedinstvo
Žeravica
3 : 0
Dubrave
Dubrave
01.11.2020 11:30
Jedinstvo
3 : 0
Dubrave
Krupa
Krupa na Vrbasu
2 : 1
Olimpik
Sarajevo
01.11.2020 12:00
Krupa
2 : 1
Olimpik
Sarajevo
Sarajevo
3 : 1
Tuzla City
Simin Han
01.11.2020 12:00
Sarajevo
3 : 1
Tuzla City
Laktaši
Laktaši
3 : 0
Sloga (T)
Trn
01.11.2020 10:00
Laktaši
3 : 0
Sloga (T)
Jedinstvo
Žeravica
14 : 0
Dubrave
Dubrave
01.11.2020 10:00
Jedinstvo
14 : 0
Dubrave
Budućnost
Banja Luka
2 : 2
Spartak 2013
Banja Luka
01.11.2020 10:00
Budućnost
2 : 2
Spartak 2013
Progres
Kneževo
1 : 2
Mladost Farma Prom
Banja Luka
01.11.2020 10:00
Progres
1 : 2
Mladost Farma Prom
Naprijed
Banja Luka
0 : 5
Sloboda
Mrkonjić Grad
01.11.2020 10:00
Naprijed
0 : 5
Sloboda
Mladost
Kotor Varoš
7 : 0
Vrbas
Banja Luka
01.11.2020 10:00
Mladost
7 : 0
Vrbas
Čelinac
Čelinac
4 : 0
Omladinac
Banja Luka
01.11.2020 10:00
Čelinac
4 : 0
Omladinac
Lauš
Lauš - Banja Luka
2 : 1
BSK
Banja Luka
01.11.2020 10:00
Lauš
2 : 1
BSK
Mladost (BS)
Bogutovo selo
10 : 3
Priboj
Priboj
01.11.2020 10:30
Mladost (BS)
10 : 3
Priboj
Fojnica
Fojnica
0 : 4
Lašva
Lašva - Dolac
01.11.2020 10:00
Fojnica
0 : 4
Lašva
Novi Travnik
Novi Travnik
4 : 2
FK Vitez
Vitez
01.11.2020 10:00
Novi Travnik
4 : 2
FK Vitez
Rudar
Han Bila
2 : 0
Brnjaci
Brnjaci
01.11.2020 10:00
Rudar
2 : 0
Brnjaci
Vlašić
Turbe
3 : 2
AN Vrbas
Gornji Vakuf - Uskoplje
01.11.2020 10:00
Vlašić
3 : 2
AN Vrbas
Iskra
Bugojno
2 : 0
Globus
Bugojno
01.11.2020 10:00
Iskra
2 : 0
Globus
Brotnjo
Čitluk
2 : 2
Branitelj
Rodoč - Jasenica
01.11.2020 11:30
Brotnjo
2 : 2
Branitelj
Neum
Neum
5 : 1
GOŠK
Gabela
01.11.2020 11:30
Neum
5 : 1
GOŠK
Kolibri
Husino
1 : 4
Gradina
Srebrenik
01.11.2020 11:00
Kolibri
1 : 4
Gradina
Modriča Alfa
Modriča
3 : 0
Radnik Urije
Urije
01.11.2020 11:30
Modriča Alfa
3 : 0
Radnik Urije
Kolibri
Husino
3 : 1
Gradina
Srebrenik
01.11.2020 10:00
Kolibri
3 : 1
Gradina
Tuzla City
Simin Han
2 : 1
Proleter
Tuzla
01.11.2020 10:00
Tuzla City
2 : 1
Proleter
Zvijezda
Gradačac
7 : 1
Budućnost
Banovići
01.11.2020 10:00
Zvijezda
7 : 1
Budućnost
Novi Travnik
Novi Travnik
8 : 0
FK Vitez
Vitez
01.11.2020 12:00
Novi Travnik
8 : 0
FK Vitez
Bilalovac CPU
Bilalovac
1 : 2
Brnjaci
Brnjaci
01.11.2020 12:00
Bilalovac CPU
1 : 2
Brnjaci
Metalleghe BSI
Jajce
1 : 0
Radnik
Donji Vakuf
01.11.2020 12:00
Metalleghe BSI
1 : 0
Radnik
Iskra
Bugojno
0 : 2
Emina
Mostar
01.11.2020 13:00
Iskra
0 : 2
Emina
Fortuna
Živinice
0 : 5
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
01.11.2020 12:00
Fortuna
0 : 5
Lokomotiva
Banja Luka
Banja Luka
1 : 2
Modriča Alfa
Modriča
01.11.2020 14:30
Banja Luka
1 : 2
Modriča Alfa

Futsal

Mostar SG
Mostar
6 : 1
Salines
Tuzla
01.11.2020 18:00
Mostar SG
6 : 1
Salines
Zrinjski
Mostar
4 : 1
Bosna Kompred
Tuzla
01.11.2020 18:00
Zrinjski
4 : 1
Bosna Kompred

Košarka

Zadar
Zadar
66 : 72
Split
Split
01.11.2020 21:00
Zadar
66 : 72
Split
Student Igokea
Banja Luka
90 : 62
Sloboda 73
Novi Grad
01.11.2020 19:00
Student Igokea
90 : 62
Sloboda 73
Una
Kozarska Dubica
50 : 83
Kozara
Gradiška
01.11.2020 18:00
Una
50 : 83
Kozara
Partizan Grave
Banja Luka
60 : 85
Hunters
Prijedor
01.11.2020 18:00
Partizan Grave
60 : 85
Hunters
Lijevče
Nova Topola
78 : 63
Stars Basket
Gradiška
01.11.2020 18:00
Lijevče
78 : 63
Stars Basket
Mladost (MG)
Mrkonjić Grad
44 : 66
SKK Borac 1947
Banja Luka
01.11.2020 13:30
Mladost (MG)
44 : 66
SKK Borac 1947
Ušće
Banja Luka
60 : 69
OKK Borac Mako Print
Banja Luka
01.11.2020 18:00
Ušće
60 : 69
OKK Borac Mako Print
SKK Borac 1947
Banja Luka
88 : 64
Mladost (KV)
Kotor Varoš
01.11.2020 18:00
SKK Borac 1947
88 : 64
Mladost (KV)
Borac 72
Istočni Drvar
01.11.2020
18:00
Mladost (MG)
Mrkonjić Grad
01.11.2020 18:00
Borac 72
:
Mladost (MG)
Lovćen 1947
Cetinje
83 : 95
Sutjeska
Nikšić
01.11.2020 19:30
Lovćen 1947
83 : 95
Sutjeska

Odbojka

Olovo
Olovo
2 : 3
Ilijaš
Ilijaš
01.11.2020 17:30
Olovo
2 : 3
Ilijaš
Ilidža
Ilidža
3 : 0
Block Out
Zenica
01.11.2020 17:30
Ilidža
3 : 0
Block Out
Bosna
Sarajevo
3 : 1
Breza 1934
Breza
01.11.2020 17:00
Bosna
3 : 1
Breza 1934
Maglić
Foča
1 : 3
HE na Drini
Višegrad
01.11.2020 18:00
Maglić
1 : 3
HE na Drini
Crvena zvijezda
Obudovac
3 : 2
Radnik
Bijeljina
01.11.2020 18:00
Crvena zvijezda
3 : 2
Radnik
Ljubinje
Ljubinje
3 : 1
Libero
Bijeljina
01.11.2020 18:00
Ljubinje
3 : 1
Libero
Kozara
Gradiška
0 : 3
Gradiška
Gradiška
01.11.2020 17:30
Kozara
0 : 3
Gradiška
Borac
Banja Luka
3 : 0
Kotor Varoš
Kotor Varoš
01.11.2020 17:30
Borac
3 : 0
Kotor Varoš
Modriča - Optima
Modriča
0 : 3
Modriča
Modriča
01.11.2020 17:30
Modriča - Optima
0 : 3
Modriča
Crvena zvijezda 2
Obudovac
1 : 3
Panter
Doboj
01.11.2020 17:30
Crvena zvijezda 2
1 : 3
Panter
Mladost
Rogatica
1 : 3
Rudo
Rudo
01.11.2020 14:00
Mladost
1 : 3
Rudo
Alipašino Polje
Sarajevo
0 : 3
Vogošća
Vogošća
01.11.2020 18:30
Alipašino Polje
0 : 3
Vogošća
Čapljina
Čapljina
0 : 3
Centar ORT
Sarajevo
01.11.2020 18:30
Čapljina
0 : 3
Centar ORT
Novi Grad
Sarajevo
3 : 0
Volley
Sarajevo
01.11.2020 18:30
Novi Grad
3 : 0
Volley
Breza 1934
Breza
3 : 0
Delminium
Tomislavgrad
01.11.2020 15:00
Breza 1934
3 : 0
Delminium
Željezara
Zenica
3 : 0
Krivaja
Zavidovići
01.11.2020 15:00
Željezara
3 : 0
Krivaja
Student
Mostar
3 : 0
Turbina
Jablanica
01.11.2020 15:00
Student
3 : 0
Turbina
Gradiška
Kozara
3 : 1
Modriča
Modriča
01.11.2020 14:00
Gradiška
3 : 1
Modriča
Borac
Banja Luka
3 : 0
Crvena zvijezda
Obudovac
01.11.2020 14:00
Borac
3 : 0
Crvena zvijezda
Smeč
Novi Grad
1 : 3
Kozara
Gradiška
01.11.2020 12:00
Smeč
1 : 3
Kozara
Prijedor
Prijedor
3 : 0
Pionir - Prijedor
Kozarska Dubica
01.11.2020 12:00
Prijedor
3 : 0
Pionir - Prijedor
Mladost
Brčko
0 : 3
Radnik
Bijlejina
01.11.2020 14:30
Mladost
0 : 3
Radnik
Pliva
Šipovo
0 : 3
Inova
Banja Luka
01.11.2020 12:00
Pliva
0 : 3
Inova
Balkana MP
Mrkonjić Grad
2 : 3
Banjaluka volej
Banja Luka
01.11.2020 12:00
Balkana MP
2 : 3
Banjaluka volej
Kotor Varoš
Kotor Varoš
3 : 0
Laktaši
Laktaši
01.11.2020 12:00
Kotor Varoš
3 : 0
Laktaši
Derventa
Derventa
0 : 3
Panter
Doboj
01.11.2020 12:00
Derventa
0 : 3
Panter
Bimnal Jedinstvo
Brčko
3 : 0
Modriča Optima
Modriča
01.11.2020 12:00
Bimnal Jedinstvo
3 : 0
Modriča Optima
Tempo
Ražljevo
0 : 3
Crvena zvijezda
Obudovac
01.11.2020 12:00
Tempo
0 : 3
Crvena zvijezda
Net
Vlasenica
2 : 3
Radnik
Bijeljina
01.11.2020 12:00
Net
2 : 3
Radnik
Libero
Bijeljina
3 : 0
Rudar
Ugljevik
01.11.2020 12:00
Libero
3 : 0
Rudar
Slavija
Istočno Novo Sarajevo
0 : 3
Volero
Pale
01.11.2020 12:00
Slavija
0 : 3
Volero
He na Drini
Višegrad
1 : 3
Stakorina
Čajniče
01.11.2020 12:00
He na Drini
1 : 3
Stakorina
Maglić
Foča
3 : 0
Rudo
Rudo
01.11.2020 12:00
Maglić
3 : 0
Rudo
Hercegovac
Bileća
3 : 0
Gacko
Gacko
01.11.2020 12:00
Hercegovac
3 : 0
Gacko
Velež
Nevesinje
3 : 0
Ljubinje - Bankom
Ljubinje
01.11.2020 12:00
Velež
3 : 0
Ljubinje - Bankom

Rukomet

Vogošća
Vogošća
28 : 27
Sloga (Do)
Doboj
01.11.2020 18:00
Vogošća
28 : 27
Sloga (Do)
Sloga 2
Doboj
36 : 35
Kozara (Gr)
Gradiška
01.11.2020 18:00
Sloga 2
36 : 35
Kozara (Gr)
Srbac
Srbac
51 : 19
ORK Sava Brod 2019
Brod
01.11.2020 18:00
Srbac
51 : 19
ORK Sava Brod 2019
Derventa 2
Derventa
23 : 34
Laktaši
Laktaši
01.11.2020 12:00
Derventa 2
23 : 34
Laktaši
Prijedor 2
Prijedor
29 : 30
Srednjoškolac
Novi Grad
01.11.2020 17:00
Prijedor 2
29 : 30
Srednjoškolac
Borac M:TEL 2
Banja Luka
28 : 18
Čelinac
Čelinac
01.11.2020 14:00
Borac M:TEL 2
28 : 18
Čelinac
Izviđač
Ljubuški
23 : 27
Grude
Grude
01.11.2020 18:30
Izviđač
23 : 27
Grude
Krivaja
Zavidovići
37 : 31
Mira
Prijedor
01.11.2020 18:30
Krivaja
37 : 31
Mira
Jedinstvo
Brčko
29 : 39
Hadžići
Hadžići
01.11.2020 18:30
Jedinstvo
29 : 39
Hadžići
Borac
Banjaluka
35 : 14
Goražde
Goražde
01.11.2020 18:30
Borac
35 : 14
Goražde
Radnik
Bijeljina
10 : 0
Leotar
Trebinje
01.11.2020 18:00
Radnik
10 : 0
Leotar
Borac 2
Banja Luka
24 : 25
Rogatica
Rogatica
01.11.2020 18:00
Borac 2
24 : 25
Rogatica
Borja
Teslić
36 : 11
Nestro grupa Brod
Brod
01.11.2020 18:00
Borja
36 : 11
Nestro grupa Brod
Živinice
Živinice
14 : 29
Turbina
Jablanica
01.11.2020 18:00
Živinice
14 : 29
Turbina
Lokomotiva
Mostar
47 : 22
Bihać
Bihać
01.11.2020 18:00
Lokomotiva
47 : 22
Bihać
Sloga 2013
Gornji Vakuf - Uskoplje
36 : 25
Jedinstvo
Tuzla
01.11.2020 18:00
Sloga 2013
36 : 25
Jedinstvo
Krajina
Cazin
27 : 33
Ilidža
Ilidža
01.11.2020 18:00
Krajina
27 : 33
Ilidža
Rudar
Pljevlja
37 : 19
Nikšić
Nikšić
01.11.2020 17:00
Rudar
37 : 19
Nikšić
Budućnost 2
Podgorica
39 : 17
Feniks
Podgorica
01.11.2020 19:30
Budućnost 2
39 : 17
Feniks