34.'
Vladimir Šikuljak
28.'
Protokol
Glavni sudija: Mladen Popović (I. Sarajevo) Prvi pomoćni sudija: Rajko Đurić (Višegrad) Drugi pomoćni sudija: Strahinja Trifković (Pale) Četvrti sudija: Delegat: Radivoje Ristanović (Zvornik) Кontrolor suđenja: Milorad Jugović (Ugljevik)

Jedinstvu bodovi u Srebrenici

23.04.2022 Administrator DC

Po umjereno oblačnom  , sa malo vjetra, ali za igru prijatnom vremenu, FK Guber je danas na svom terenu u Srebrenici igrao sa ekipom FK Jedinstvo (Brodac). Poražen je domaćoin sa 1:2.

Prvo poluvrijeme je proteklo u ravnopravnom nadigravanju. Greškom Guberove odbrane gosti su poveli u 28. minutu da bi sedam minuta kasnije Kuljanin poravnao na 1:1. Tim rezultatom se otišlo i na odmor.

U drugom poluvremenu nadigravanje je nastavljeno. Redali su se naizmjenični napadi jednih i drugih da bi u 81.minutu nakon neiskorištene šanse Gubera gosti u kontranapadu postigli vodeći gol, 1:2.

U 85.minutu došlo je do gužve pred golom gostiju i sudija svira penal za domaće, ali golman gostiju brani penal Smajlovića.

U 88. minutu igrač gostiju igra rukom u šesnaestercu ali sudija ne svira ništa.

Tvrda utakmica u kojoj su gosti imali više sreće i pobijedili sa 2:1, piše na klupskoj Fejsbuk stranici Gubera.

Druge lige Druge lige Druga liga RS – Istok Guber Jedinstvo (Br)