Ivan Đorić iz slobodnog udarca šutirao pravo iz golmana Borca Ćetkovića
25'
Ostalo
Prelijepa atmosfera na stadionu Dr.Milan Jelić u Modriči obje navijačke grupe Vojvode i Vulturesi gromoglasno navijaju za svoje klubove
21'
Prelijep evrogol Dejana Melega sa nekih 22-23 metra iz slobodnog udarca za Sloga - Borac 0:2
17'
Slobodan udarac
Dejan Meleg 24
16'
Meleg je centrirao a loptu prihvatio Vojnović i pogodio za 0:1
6'
Ostalo
Počela je utakmica Sloga - Borac
1'
Protokol
Glavni sudija: Jelić Frano (Široki Brijeg) Delegat utakmice: Marić Radika (Bijeljina) Prvi pomoćni sudija: Zelenika Marko (Mostar) Drugi pomoćni sudija: Musa Jure (Čitluk) 4. sudija: Kesić Dragan (Gradiška)
0'
Postava
1 Đulčić Danilo, 3. Dadić Franko, 4. Hasanbegović Aldin, 8. Đorić Ivan, 9. Stevanović Uglješa, 10. Milaković Aleksandar, 18. Čolić David, 20. Starčević Obrad, 22. Bilal Adonis, 23. Stapić Karlo, 25. RistićDušan
0'
Postava
Postava: Amar Begić, Nikola Ćetković, Momčilo Mrkajić, Aleksandar Vojnović, Nikola Andrić, Milan Spremo , Dejan Meleg , Darko Lazić, Enver Kulašin , Benjamin Tatar, Nedeljko Piščević
0'
Postava
Rezerve: 29.Dabić Mihajlo, 5. Omić Albin, 6. Zajić Dimitrije, 7. Popara Nikola, 14. Šaula Ostoja, 16. Janković Leo, 27. Baštić Staša, 33. Trako Elvir, 47. Jašarević Tarik
0'
Postava
Rezerve:1. Pavlović Bojan, 6. Bošnjak Strahinja, 7. Ćorić Dino, 13. Gajić Marko, 19. Lukić Jovo, 22. Čavić David, 28. Milojević Đorđe, 29. Popara Dejan, 99. Zakarić Goran
0'
Jerinić pratio Sloga - Borac

Boris Jerinić

Utakmicu prvog kola Premijer lige u Modriči, a igrali su Sloga Doboj i Borac Banja Luka pratio je veliki broj gledalaca. Imali su šta da vide. Meč je okončanje  neriješenim rezultatom 2:2.

Borac je imao prednost od dva gola, da bi igrači Zorana Ćurguza u nastavku poravnali.

Među prisutnim na tribinama stadiona dr Milan jelić našao je i gradonačelnik Doboja Boris Jerinić. On kada je god u prilici prati dobojske fudbalere.

Premijer liga BiH Premijer liga BiH m:tel Premijer liga BiH Sloga Meridian Borac