Korner za Famos u 95. Bjeloš šutira pored gola
Zicer za Omarsku Milan Vračar izlazi sam na Terzića, golman Famosa brani
90'
Šut na gol
Sjajna šansa za Vranešića, odlazi lopta pored gola
88'
Sjajna prilika za Famos. Marko Tešanović je ubacio iz slobodnog udarca, odbrana Omarske u posljednji trenutak izbacuje u korner
81'
Ostalo
Mladen Mirić je sada zaukvao utakmicu, evo i veće gužve igrača, svako traži svoje
77'
Omah u narednom napadu novi zicer za Famos. Mladen Perović je centrirao, Bjeloiš šutira glavom, Jokić brani zicer
76'
Crveni karton
Marko Marković
75'
Šut na gol
Otović i Vranešić kombinuju po desnoj strani, centsršut ovog drugog, lopta prolazi sve
71'
Šut na gol
Adnan Vranešić
Adnan Vranešić je zamijenio Blažića otrčao do kaznenog i odma pogodiio za 1:1. Drinjak, šef stručnog štaba Famosa pogodio sa izmjenom.
66'
Famos je krenuo igrati. Zoran Kokot postiže gol, prvi pomoćnik Aleksandar Kapur pokazuje ofsajd
55'
Šut na gol
Zoran Kokot
Zoran Kokot natrčava na povratnu Radovića, stativa spašava Omarsku
54'
Opet Jaćimović istrčava po desnoj strani, šutira pored gola
52'
Ostalo
Trnutni prekid utakmice. Zoran Kokot je izmakao loptu ispred Jokića, ovaj ga obora i obojica ostaju na zemlji.Mirić pokazuje samo da se igra nastavi, ali je na kraju dozvolio da im se ukaže pomoć.
51'
Šut na gol
Anes Demirović
Dobar šut Anesa Demirovića, ide lopta preko gola
38'
Luka Banović je poslao dugu loptu iz zadnje linije, Jaćimović je istrčao sam na Terzića, malo iskosa, ali iz prve lob udarcem prelijepo pogađa
31'
Šut na gol
Ognjen Mičić
Zicer za Famos. Lalović je odložio za Mičića loptu, ovaj oštro po zemlji ubacio ali Blažić promašuje zicer
18'
Šut na gol
Tihomir Lalović
Odmah u narednom napadu dobra šansa za Famos. Oduzeli su loptu gostima, Lalović je sve uradio kako trrba osim završnice. Šutirao je pravo u dobro postavljenog Jokića
13'
Prva opasnost pred domaćim golom. Bio je to slobodan udarac na lijevoj strani, odbrana Famosa otklanja opasnost, ali lopta se odbija fo Zdjelara koji dlabo šutira preko gola iz dobre pozicije
12'
Šut na gol
Mladen Perović
Prvi šut četveta minuta. Mladen Perović je odbijenu loptu iz voleja šutirao, Jokić lako hvata