44 : 31

Stevanović i Latinović predvodili Bijeljinu u ubjedljivoj pobjedi protiv Slavije.

23.04.2023 Administrator DC

Bijeljina

Meč 18 kolo prve M-tel lige Republike Srpske Bijeljina – Slavija zasluženo je pripalo ekipi trenera Slavena Lončara. Porazili su oni Slaviju rezultatom 44:31.

Strijelci za RK Bijeljina su bili::Latinović 7, Stevanović 6, Žuža 5, Jevtić 6, Purić 5, Živanović 4, Marinković 4, Matić 1, Mehmedović 1, Kapor 1.

Kod gostujuće ekipe iz Istočnog Sarajeva najraspoloženiji je bio Mihailo Domazet sa 14 postignutih golova.

Na današnjoj utakmici rukometaše Bijeljine je gledao i legendarni golman reprezentacije Bosne i Hercegovine Enid Tahirović. Enid je svoje prve rukometne korake napravio u RK Bijeljina.

Igrači i uprava RK Bijeljina su sa velikim zadovoljstvom ugostili svog nekadašnjeg igrača i legendarnog golmana.

Bivši igrač RK Bijeljina i bivši direktor kluba Darko Domuz i Vasko Todić iskoristili su priliku na poluvremenu utakmice da pozdrave igrače i da im pruže podršku u nastavku sezone.