Sloboda
Mrkonjić Grad
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
03.09.2016 16:30 | Sloboda | 1 : 0 | Slavija | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
Kozara
Gradiška
|
03.09.2016 16:30 | Sloga | 1 : 0 | Kozara | ||||||
Podrinje
Janja
|
|
Borac (BL)
Banja Luka
|
03.09.2016 16:30 | Podrinje | 0 : 0 | Borac (BL) | ||||||
Tekstilac Kort
Derventa
|
|
Zvijezda 09
Etno selo Stanišići
|
03.09.2016 16:30 | Tekstilac Kort | 1 : 0 | Zvijezda 09 | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Drina
Zvornik
|
03.09.2016 16:30 | Rudar Prijedor | 1 : 1 | Drina | ||||||
Borac (Š)
Šamac
|
|
Sutjeska
Foča
|
03.09.2016 16:30 | Borac (Š) | 2 : 0 | Sutjeska |
Glasinac 2011
Sokolac
|
|
Vlasenica
Vlasenica
|
03.09.2016 16:30 | Glasinac 2011 | 2 : 0 | Vlasenica | ||||||
Mladost (G)
Gacko
|
|
Famos
Vojkovići
|
03.09.2016 16:30 | Mladost (G) | 1 : 0 | Famos | ||||||
Ilićka 01
Brčko
|
|
Jedinstvo (Br)
Brodac
|
03.09.2016 16:30 | Ilićka 01 | 4 : 0 | Jedinstvo (Br) | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Napredak
Donji Šepak
|
03.09.2016 16:30 | Leotar | 0 : 4 | Napredak |
Sloboda
Novi Grad
|
|
Modriča
Modriča
|
03.09.2016 16:30 | Sloboda | 1 : 0 | Modriča | ||||||
Sloga (T)
Trn
|
|
Borac
Kozarska Dubica
|
03.09.2016 16:30 | Sloga (T) | 6 : 0 | Borac | ||||||
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
|
Proleter
Teslić
|
03.09.2016 16:30 | Željezničar Sport Team | 5 : 0 | Proleter |
OFK Pridjel
Pridjel Donji
|
|
Sloga
Dugo Polje
|
03.09.2016 16:30 | OFK Pridjel | 1 : 2 | Sloga |
Lokanj
Lokanj
|
|
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
03.09.2016 16:30 | Lokanj | 3 : 1 | Zadrugar | ||||||
Bratstvo
Bratunac
|
|
OFK Trnovica
Trnovica
|
03.09.2016 16:30 | Bratstvo | 1 : 1 | OFK Trnovica | ||||||
Partizan
Donja Trnova
|
|
Rudar
Ugljevik
|
03.09.2016 16:30 | Partizan | 1 : 1 | Rudar |
Karanovac
Karanovac
|
|
Progres
Kneževo
|
03.09.2016 16:30 | Karanovac | 3 : 0 | Progres |
Borac
Istočni Drvar
|
|
Krajina
Banja Luka
|
03.09.2016 16:30 | Borac | 0 : 2 | Krajina | ||||||
Vrbas
Banja Luka
|
|
Budućnost
Banja Luka
|
03.09.2016 16:30 | Vrbas | 3 : 1 | Budućnost |
Torpedo
Cerovljani
|
|
Sloboda
Donji Podgradci
|
03.09.2016 17:30 | Torpedo | 2 : 0 | Sloboda |
Radnik
Kozarska Dubica
|
|
Kozara
Donji Orlovci
|
03.09.2016 16:30 | Radnik | 4 : 2 | Kozara |
Mladost (ST)
Srpska Tišina
|
|
Crvena zvijezda
Gajevi
|
03.09.2016 16:30 | Mladost (ST) | 0 : 3 | Crvena zvijezda |
13 Skojevki
Grbavci
|
|
Bratstvo
Orahova
|
03.09.2016 17:30 | 13 Skojevki | 8 : 0 | Bratstvo | ||||||
Polet
Elezagići
|
|
Mladost
Seferovci
|
03.09.2016 17:30 | Polet | 2 : 1 | Mladost |
OFK Janja 2009
Janja
|
|
VSK
Velino Selo
|
03.09.2016 17:00 | OFK Janja 2009 | 3 : 0 | VSK |
Sloga 94
Bijeljina
|
|
Polet
Mala Obarska
|
03.09.2016 17:00 | Sloga 94 | 5 : 3 | Polet |
Mladost
Poljavnice-Novi Grad
|
|
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
03.09.2016 16:00 | Mladost | 0 : 3 | Radnik Bumerang | ||||||
Banja Luka
Banja Luka
|
|
Modriča
Modriča
|
03.09.2016 16:00 | Banja Luka | 2 : 1 | Modriča | ||||||
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
|
|
Iskra
Bugojno
|
03.09.2016 16:00 | Lokomotiva | 0 : 0 | Iskra |