XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 81 utakmica za dan
Subota, 17 Februar 2018

Fudbal

17.02.2018 17:30 Čelik 1 : 0 Vitez
17.02.2018 14:30 Zrinjski 3 : 2 GOŠK
17.02.2018 14:30 Sloboda 2 : 0 Mladost
17.02.2018 14:30 Krupa 2 : 4 Željezničar
17.02.2018 17:00 Čukarički 2 : 0 Mačva
17.02.2018 17:00 Rad 1 : 1 Radnik
17.02.2018 14:00 Zemun 3 : 0 Borac
17.02.2018 14:30 Crvena zvezda 3 : 0 Javor Matis
17.02.2018 17:00 Vojvodina 2 : 0 Voždovac
17.02.2018 16:15 Eibar 0 : 2 Barcelona
17.02.2018 20:45 Málaga 1 : 2 Valencia
17.02.2018 13:00 Las Palmas 1 : 2 Sevilla
17.02.2018 18:30 Alavés 1 : 0 La Coruña
17.02.2018 15:30 Köln 1 : 1 Hannover 96
17.02.2018 15:30 Freiburg 1 : 0 Werder
17.02.2018 18:30 Schalke 04 2 : 1 Hoffenheim
17.02.2018 15:30 Hamburger SV 1 : 2 Bayer Leverkusen
17.02.2018 15:30 Wolfsburg 1 : 2 Bayern
17.02.2018 18:00 Chievo 2 : 1 Cagliari
17.02.2018 20:45 Genoa 2 : 0 Internazionale
17.02.2018 15:00 Udinese 0 : 2 Roma
17.02.2018 20:00 Amiens SC 0 : 0 Toulouse
17.02.2018 20:00 Angers 0 : 1 Saint-Étienne
17.02.2018 20:00 Caen 2 : 2 Rennes
17.02.2018 20:00 Montpellier 1 : 1 Guingamp
17.02.2018 17:00 PSG 5 : 2 Strasbourg
17.02.2018 20:00 Troyes 1 : 0 Metz
17.02.2018 14:00 Željezničar 4 : 0 Krupa
17.02.2018 15:00 Borac 0 : 1 Radnik
17.02.2018 14:30 Sarajevo 2 : 0 Široki Brijeg
17.02.2018 12:00 Željezničar 4 : 3 Krupa
17.02.2018 13:00 Borac 1 : 1 Radnik
17.02.2018 12:30 Sarajevo 2 : 0 Široki Brijeg

Futsal

17.02.2018 Salines 9 : 6 Željezničar
17.02.2018 Leotar 4 : 1 Centar
17.02.2018 Banovići 5 : 3 Nevesinje
17.02.2018 Tango 3 : 5 Mostar SG Staklorad
17.02.2018 Zrinjski 7 : 1 Brčko Zdravlje
17.02.2018 20:00 Ljubić 0 : 5 Beli anđeo
17.02.2018 16:30 Čelinac 5 : 3 Jahorina
17.02.2018 18:00 Obilić 1 : 5 Šampion
17.02.2018 21:00 Brod 7 : 5 Glavica

Košarka

17.02.2018 Rudar 2015 68 : 66 Varda HE
17.02.2018 Sutjeska 69 : 85 Leotar
17.02.2018 Slavija 1996 65 : 77 Bratunac
17.02.2018 Rudar 40 : 86 Zvornik Basket
17.02.2018 Teslić 105 : 104 Šamac
17.02.2018 Budućnost BN 86 : 50 Ozren
17.02.2018 Igman 76 : 66 Obilić
17.02.2018 OKK Leotar 71 : 73 Gacko
17.02.2018 Mladi Krajišnik 113 : 33 Bugojno
17.02.2018 Kozara 63 : 60 Igman

Odbojka

17.02.2018 Borac m:tel 3 : 0 7 Lukavac
17.02.2018 Jedinstvo 2 : 3 Radnik
17.02.2018 Mladost 3 : 0 Domaljevac
17.02.2018 18:00 Crvena zvijezda 2 : 3 Ljubinje Bankom
17.02.2018 18:00 Tempo 1 : 3 Gradiška
17.02.2018 18:00 Drina 3 : 0 Jahorina
17.02.2018 Breza 1934 0 : 3 Krivaja
17.02.2018 Ilijaš 3 : 0 Ilidža
17.02.2018 Bosna 3 : 0 Mladost
17.02.2018 Jahorina 1 : 3 Kula Gradačac
17.02.2018 HE na Drini 0 : 3 Goražde
17.02.2018 Gacko 3 : 0 Mostar
17.02.2018 Sloboda Tuzlafarm 0 : 3 BL Volley
17.02.2018 18:00 Inova 3 : 0 Ljubinje Bankom
17.02.2018 18:00 Hercegovac 3 : 1 Glasinac
17.02.2018 18:00 Crvena zvijezda 3 : 1 Gradiška
17.02.2018 18:00 Slavija 3 : 2 Radnik
17.02.2018 18:00 Maglić 3 : 0 Derventa
17.02.2018 13:00 Stakorina 1 : 3 ŽOK Leotar
17.02.2018 Libero 1 : 3 Drina
17.02.2018 Han Pijesak 1 : 3 Bratunac
17.02.2018 Laktaši 3 : 0 Panter
17.02.2018 Kozara 3 : 0 Pliva
17.02.2018 Prijedor 3 : 0 Balkana MP
17.02.2018 Smeč 3 : 0 Maglaj
17.02.2018 Bihać Preminger 0 : 3 Žepče
17.02.2018 Gradina-Herceg 0 : 3 Bosna
17.02.2018 Gračanica Forteks 3 : 0 Lukavac

Rukomet

17.02.2018 Borac M:TEL 32 : 26 Kozara Mlijekoprodukt
0:2
Utakmica završena (Mladost)
Gosti nose tri boda u Slatinu
0:2
Gol (Mladost)
Gosti pred osvajanjem 3 boda sa vrućeg gostovanja.
0:2
Crveni karton (Jedinstvo)
Jedinstvo u nastavku sa igračem manje,pocrvenio je golman Đakušić
0:2
Gol (Mladost)
Gosti iz Slatine su poveli u Žeravici
0:2
(Jedinstvo)