Sloga dva deklasirala Savu 2019

Rukometaši Sloge dva deklasirali su ekipu Sava 2019 iz Broda rezultatom 47:22. Utakmica je odigrana u okviru trećeg kola Druge lige Republike Srpske grupa Zapad. Sloga je tako zabilježila drugu uzastopnu pobjedu.
Sloga je bila ubjedljiva od samog starta. U devetom minutu domaći imaju vođstvo 8:1. U 21.minutu Sloga je imala plus deset 19:9. Na odmor Dobojlije odlaze sa vođstvom 22:10.
U nastavku ista slika na terenu. Trener Siniša Simić pružio je priliku svim igračima. Tekao je 51.minut kada je Sloga stigla do 20 golova prednosti. Do kraja prednost je uvećana za konačnih 47:22.
Najefikasniji u pobjedničkom timu bili su Aleksej Đekić sa 8, te Aljoša Karać sa 7 i Nikola Stjepanović sa 6 golova. Kod gostiju donekle su se istakli Danijel Jovičić sa 6 i Marko Teofilović sa 5 golova.
SLOGA 2 - SAVA 2019 47:22 (22:10)

Dvorana: Osnovne škole "Radoje Domanović" u Osječanima. Sudije: Aleksandar Petrović (Doboj) i Edis Silajdžić (Teslić). Delegat: Armin Oručević (Bijeljina). Sedmerci: Sloga dva 2(2), Sava 2019 6(1). Isključenja: Sloga dva 16, Sava 2019 10 minuta.
SLOGA 2: Danilo Maksimović, Aleksa Sarkić 3, Pavle Đuričić 5, Sergej Šarić 1, Aljoša Karać 7, Aleksej Đekić 8, Sergej Đuričić 1, Ilija Krajina 5, Aleksa OstDvoranaojić, Đorđe Radojčić, Danilo Simić 3, Nikola Stjepanović 6, Ivan Jakobović 4(2), Branko Marković, Dejan Filipović 2, Andrej Lazić 2. Trener: Siniša Simić.
SAVA 2019: Mihajlo Lazarević, Alen Ramadanović 4, Marko Teofilović 5, Igor Popratin 2, Danijel Jovičić 6, Marko Kosić 1, Adi Beganović 1, Nebojša Trivunović, Leonardo Nikolić 2, Ognjen Ruškić, Nikola Drugović 1, Marko Maslić. Trener: Saša Đurić.