Sloga dva poražena od Prijedora

Rukometaši Sloge dva poraženi su na svom terenu od veoma dobre ekipe Prijedora rezultatom 32:38.
Slogini momci pružili su dostojan otpor i odličnu igru protiv jednog od favorita za ulazak u viši rang. Gosti su od starta uzeli igru u svoje ruke. Poveli su 3:1. Najveću prednost u prvom dijelu Prijedorčani su naoravili u posljednjem minutu plus sedam 20:13. S tim rezultatom se otišlo na odmor.
U nastavku su gosti svoju prednost uvećavali koja je u jednom momentu iznosila plus dvanaest 36:24. Do kraja Sloga je svoj zsostatak prepolovila na konsčnih minus šest 32:38.
Kod domaćih najefikasniji su bili Nikola Stjepanović sa 11 i Aleksej Đekić sa 9 postignutih golova. U pobjedničkoj ekipi najubojitiji su bili Ognjen Puzić sa 12, te Milan Marinović i Nemanja Bezbradica sa po 6 golova.

SLOGA 2 - PRIJEDOR 32:38 (13:20)

Dvorana: Osnovne škole "Radoje Domanović" u Osječanima. Gledalaca: 30. Sudije: Darija Gajić i Nataša Radulović (obje iz Doboja). Delegat: Srđan Jović (Doboj). Sedmerci: Sloga dva 6(4), Prijedor 1(1). Isključenja: Sloga dva 10 , Prijedor 10 minuta. Diskvalifikacija (crveni karton): Đorđe Radojčić (Sloga 2) u 22.minutu.
SLOGA 2: Danilo Maksimović, Aleksa Sarkić 1, Pavle Đuričić 4(2), Sergej Šarić 1, Aljoša Karać, Aleksej Đekić 9, Sergej Đuričić 2, Ilija Krajina 1, Aleksa Ostojić, Đorđe Radojčić, Nikola Stjepanović 11, Ivan Jakobović, Branko Marković, Dejan Filipović, Andrej Lazić 3. Trener: Siniša Simić.
PRIJEDOR: Ognjen Puzić 12, Vuk Kondić, Aleksandar Mudrinić 1, Pavle Vranješ, Andrija Bojić, Milan Marinović 6, Benjamin Hamulić, Kosta Marčetić, Mladen Blagojević 5, Luka Kobas, Milan Radaković 4, Damir Sopko, Kosta Stevandić 4, Nemanja Bezbradica 6(1), Marko Tubin. Trener: Milenko Stevandić