XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 15.08.2015 17:00 Glasinac 2011 - Proleter 3:0
2 23.08.2015 17:00 Proleter - Lokomotiva 2:0
3 30.08.2015 16:30 Ilićka 01 - Proleter 7:0
4 05.09.2015 16:30 Proleter - Radnički (K) 2:0
5 13.09.2015 16:00 Mladost (BS) - Proleter 2:0
6 20.09.2015 16:00 Proleter - Napredak 3:0
7 27.09.2015 15:30 Sloga Junajted - Proleter 3:1
8 03.10.2015 15:30 Rudar - Proleter 3:1
9 11.10.2015 15:00 Proleter - Famos 2:0
10 17.10.2015 14:30 Jedinstvo (Bč) - Proleter 6:1
11 25.10.2015 14:00 Proleter - Mladost (R) 3:2
12 01.11.2015 13:30 Jedinstvo (Br) - Proleter 3:0
13 08.11.2015 13:30 Proleter - Mladost (G) 1:1
15 22.11.2015 13:00 Proleter - Podrinje 0:2
16 06.03.2016 Proleter - Glasinac 2011 1:0
17 30.03.2016 14:30 Lokomotiva - Proleter 3:2
18 20.03.2016 14:30 Proleter - Ilićka 01 2:0
19 27.03.2016 14:30 Radnički (K) - Proleter 0:0
20 03.04.2016 15:00 Proleter - Mladost (BS) 3:1
21 09.04.2016 15:30 Napredak - Proleter 4:1
22 17.04.2016 15:30 Proleter - Sloga Junajted 1:0
23 24.04.2016 16:00 Proleter - Rudar 2:1
24 27.04.2016 16:00 Famos - Proleter 3:0
25 30.04.2016 16:30 Proleter - Jedinstvo (Bč) 3:0
26 08.05.2016 16:30 Mladost (R) - Proleter 4:3
27 15.05.2016 16:30 Proleter - Jedinstvo (Br) 2:0
28 22.05.2016 17:00 Mladost (G) - Proleter 5:0
30 05.06.2016 17:00 Podrinje - Proleter 6:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga RS - Liga za opstanak Podrinje 28 18 6 4 60
2 Napredak 28 17 5 6 56
3 Famos 28 16 1 11 49
4 Mladost (BS) 28 11 7 10 40
5 Mladost (G) 28 9 12 7 39
6 Glasinac 2011 28 11 5 12 38
7 Proleter 28 12 2 14 38
8 Mladost (R) 28 11 4 13 37
9 Jedinstvo (Bč) 28 11 4 13 37
10 Jedinstvo (Br) 28 11 4 13 37
11 Ilićka 01 28 11 3 14 36
12 Sloga Junajted 28 11 2 15 35
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Regionalna liga RS – Istok Radnički (K) 28 9 5 14 32
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Regionalna liga RS – Istok Lokomotiva 28 9 4 15 31
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Regionalna liga RS – Istok Rudar 28 8 6 14 30