Mladost (VO)
Velika Obarska
|
|
Kozara
Gradiška
|
17.04.2016 15:30 | Mladost (VO) | 4 : 0 | Kozara |
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
|
|
Vlasenica
Vlasenica
|
17.04.2016 15:30 | Sloboda (MG) | 2 : 1 | Vlasenica |
Borac
Kozarska Dubica
|
|
Sloga (D)
Doboj
|
17.04.2016 15:30 | Borac | 0 : 5 | Sloga (D) | ||||||
Omarska
Omarska
|
|
Sloga (T)
Trn
|
17.04.2016 15:30 | Omarska | 2 : 0 | Sloga (T) |
Jedinstvo (Br)
Brodac
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
17.04.2016 15:30 | Jedinstvo (Br) | 2 : 1 | Ilićka 01 | ||||||
Mladost (R)
Rogatica
|
|
Radnički (K)
Karakaj
|
17.04.2016 15:30 | Mladost (R) | 1 : 0 | Radnički (K) | ||||||
Proleter
Dvorovi
|
|
Sloga Junajted
Bijeljina
|
17.04.2016 15:30 | Proleter | 1 : 0 | Sloga Junajted |
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
|
|
OFK Ravan
Međeđa
|
17.04.2016 15:30 | Sloga DIPO | 2 : 3 | OFK Ravan | ||||||
Gomjenica
Prijedor
|
|
OFK Lauš
Banja Luka
|
17.04.2016 11:00 | Gomjenica | 2 : 2 | OFK Lauš |
Hajduk
Batkuša
|
|
Rudanka
Rudanka
|
17.04.2016 15:30 | Hajduk | 3 : 2 | Rudanka | ||||||
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Skugrić
Skugrić
|
17.04.2016 15:30 | Crvena zvijezda | 2 : 1 | Skugrić | ||||||
Budućnost
Gornja Slatina
|
|
Ozren
Paklenica
|
17.04.2016 15:30 | Budućnost | 2 : 1 | Ozren | ||||||
Vranjak
Vranjak
|
|
Mineral
Banja Vrućica
|
17.04.2016 15:30 | Vranjak | 2 : 0 | Mineral | ||||||
Posavina
Miloševac
|
|
OFK Pridjel
Pridjel
|
17.04.2016 15:30 | Posavina | 1 : 2 | OFK Pridjel | ||||||
Naša krila
Kostajnica
|
|
Sloga
Dugo Polje
|
17.04.2016 15:30 | Naša krila | 2 : 3 | Sloga |
Majevica
Lopare
|
|
Proleter
Ruhotina-Johovac
|
17.04.2016 15:30 | Majevica | 3 : 3 | Proleter | ||||||
OFK Trnovica
Trnovica
|
|
Guber
Srebrenica
|
17.04.2016 15:30 | OFK Trnovica | 0 : 4 | Guber | ||||||
Podrinje
Tršić
|
|
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
17.04.2016 15:30 | Podrinje | 4 : 0 | Zadrugar | ||||||
Birač
Derventa
|
|
Bratstvo
Bratunac
|
17.04.2016 15:30 | Birač | 3 : 2 | Bratstvo |
Romanija
Pale
|
|
Velež
Nevesinje
|
17.04.2016 15:30 | Romanija | 0 : 1 | Velež |
Knežopoljac
Knežica
|
|
Omladinac
Draksenić
|
17.04.2016 15:30 | Knežopoljac | 4 : 1 | Omladinac | ||||||
Mrakovica
Kozaruša
|
|
Plamen
Donje Vodičevo
|
17.04.2016 15:30 | Mrakovica | 3 : 0 | Plamen | ||||||
Berek 1975
Prijedor
|
|
Partizan
Kostajnica
|
17.04.2016 15:30 | Berek 1975 | 0 : 3 | Partizan | ||||||
Slaven
Dobrljin
|
|
Brzi
Busnovi
|
17.04.2016 15:30 | Slaven | 3 : 2 | Brzi | ||||||
Kozara
Donji Orlovci
|
|
Radnik Urije
Prijedor
|
17.04.2016 15:30 | Kozara | 2 : 1 | Radnik Urije | ||||||
Bratstvo
Kozarac
|
|
Sloga
Rakelići
|
17.04.2016 15:30 | Bratstvo | 3 : 4 | Sloga |
Ratar
Stara Topola
|
|
Borac (Š)
Šibovska
|
17.04.2016 16:30 | Ratar | 1 : 1 | Borac (Š) | ||||||
Borac (M)
Maglajani
|
|
Tamaris
Mrčevci
|
17.04.2016 16:30 | Borac (M) | 4 : 0 | Tamaris | ||||||
Kladari
Gornji Kladari
|
|
Milan
Kosjerovo
|
17.04.2016 16:30 | Kladari | 2 : 1 | Milan | ||||||
Mladi Krajišnik
Kukulje
|
|
Sloboda
Donji Podgradci
|
17.04.2016 16:30 | Mladi Krajišnik | 3 : 1 | Sloboda |
Krajina
Banja Luka
|
|
Mladost
Zalužani
|
17.04.2016 11:00 | Krajina | 4 : 2 | Mladost | ||||||
Sloga-Nektar
Potkozarje
|
|
Gorica
Šipovo
|
17.04.2016 15:30 | Sloga-Nektar | 3 : 3 | Gorica | ||||||
Rekreativo
Banja Luka
|
|
Šnjegotina
Šnjegotina
|
17.04.2016 15:30 | Rekreativo | 5 : 4 | Šnjegotina | ||||||
Polet-Krajišnik
Dragočaj
|
|
Čelinac
Čelinac
|
17.04.2016 15:30 | Polet-Krajišnik | 0 : 7 | Čelinac | ||||||
Džaja
Banja Luka
|
|
Omladinac
Banja Luka
|
17.04.2016 15:30 | Džaja | 0 : 11 | Omladinac |
Sloga
Jakeš
|
|
Sloboda
Vinska
|
17.04.2016 17:00 | Sloga | 3 : 0 | Sloboda | ||||||
Crkvina
Crkvina
|
|
Crvena Zvijezda
Gajevi
|
17.04.2016 17:00 | Crkvina | 2 : 0 | Crvena Zvijezda | ||||||
Kladari
Kladari Gornji
|
|
Rudar
Stanari
|
17.04.2016 17:00 | Kladari | 2 : 0 | Rudar | ||||||
Mladost
Dobrinja
|
|
Pelagićevo
Pelagićevo
|
17.04.2016 17:00 | Mladost | 3 : 1 | Pelagićevo | ||||||
Bratstvo
Donja Dubica
|
|
Ukrina
Čečava
|
17.04.2016 17:00 | Bratstvo | 2 : 2 | Ukrina | ||||||
Bosna
Modrički Lug
|
|
Jedinstvo
Crkvina
|
17.04.2016 17:00 | Bosna | 3 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Borac
Osinja
|
|
Zvijezda
Kakmuž
|
17.04.2016 17:00 | Borac | 3 : 2 | Zvijezda |
Mladost (T)
Trnjaci
|
|
Sveti Jovan
Donji Brezik
|
17.04.2016 16:00 | Mladost (T) | 5 : 2 | Sveti Jovan | ||||||
Omladinac
Potočari
|
|
Grčica
Brčko
|
17.04.2016 16:00 | Omladinac | 7 : 0 | Grčica | ||||||
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
|
Mladost (S)
Sandići
|
17.04.2016 16:00 | OFK Brezik | 1 : 1 | Mladost (S) | ||||||
Jugović
Brčko
|
|
Mladost 2003
Popovo Polje
|
17.04.2016 16:00 | Jugović | 0 : 4 | Mladost 2003 | ||||||
Sava 04
Brezovo Polje Selo
|
|
Gredice
Gredice 1
|
17.04.2016 16:00 | Sava 04 | 3 : 5 | Gredice | ||||||
Mladost (L)
Lončari
|
|
Slijepčevići
Slijepčevići
|
17.04.2016 16:00 | Mladost (L) | 4 : 2 | Slijepčevići | ||||||
Obilić
Krepšić
|
|
OFK Krbeti
Krbeti
|
17.04.2016 16:00 | Obilić | 1 : 3 | OFK Krbeti |
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
|
|
Sloga 94
Bijeljina
|
17.04.2016 15:30 | Miloš Obilić | 3 : 1 | Sloga 94 | ||||||
Majevica
Donje Zabrđe
|
|
Drina
Amajlije
|
17.04.2016 15:30 | Majevica | 3 : 1 | Drina | ||||||
BSK Ledinci
Batković
|
|
Balatun
Balatun
|
17.04.2016 15:30 | BSK Ledinci | 2 : 0 | Balatun | ||||||
Jedinstvo
Suvo Polje
|
|
Semberija
Popovi
|
17.04.2016 15:30 | Jedinstvo | 3 : 3 | Semberija | ||||||
Novo doba
Čardačine
|
|
Sloboda
Donji Zagoni
|
17.04.2016 15:30 | Novo doba | 1 : 1 | Sloboda | ||||||
Međaši
Međaši
|
|
SFK Akademac UIS
Bijeljina
|
17.04.2016 15:30 | Međaši | 4 : 6 | SFK Akademac UIS |
Srpski Soko
Čelopek
|
|
Branjevo
Branjevo
|
17.04.2016 16:00 | Srpski Soko | 2 : 2 | Branjevo | ||||||
Jasenica
Jasenica
|
|
Tabanci
Tabanci
|
17.04.2016 16:00 | Jasenica | 0 : 1 | Tabanci | ||||||
Jardan
Jardan
|
|
Budućnost (P)
Pilica
|
17.04.2016 16:00 | Jardan | 1 : 2 | Budućnost (P) | ||||||
Polet
Kravica
|
|
Budućnost (S)
Skelani
|
17.04.2016 16:00 | Polet | 2 : 2 | Budućnost (S) |
Kiseljak
Koprivna
|
|
Radnik
Kozarska Dubica
|
17.04.2016 15:30 | Kiseljak | 1 : 3 | Radnik | ||||||
Svodna
Svodna
|
|
Željezničar
Ravnice
|
17.04.2016 15:30 | Svodna | 6 : 1 | Željezničar | ||||||
Rudar
Blagaj
|
|
Moštanica
Božići
|
17.04.2016 15:30 | Rudar | 8 : 0 | Moštanica | ||||||
Podgrmeč
Oštra Luka
|
|
Rasavci
Rasavci
|
17.04.2016 15:30 | Podgrmeč | 2 : 1 | Rasavci |
Omladinac
Brestovčina
|
|
Polet
Elezagići
|
17.04.2016 17:30 | Omladinac | 5 : 1 | Polet | ||||||
Stevan Dukić
Rogolji
|
|
Borac
Mašići
|
17.04.2016 17:30 | Stevan Dukić | 1 : 0 | Borac | ||||||
Jablanica
Jablanica
|
|
Obradovac
Obradovac
|
17.04.2016 17:30 | Jablanica | 0 : 3 | Obradovac | ||||||
Romanovci
Romanovci
|
|
Novi Napredak
Gornji Karajzovci
|
17.04.2016 17:30 | Romanovci | 1 : 0 | Novi Napredak |
Borac (K)
Kotorsko
|
|
Borac 1975
Osinja
|
17.04.2016 16:00 | Borac (K) | 7 : 1 | Borac 1975 | ||||||
Polet
Podnovlje
|
|
Vučijak
Majevac
|
17.04.2016 16:00 | Polet | 1 : 2 | Vučijak | ||||||
Zadrugar
Sijekovac
|
|
BSK
Bušletić
|
17.04.2016 16:00 | Zadrugar | 4 : 0 | BSK | ||||||
4. Juli
Pojezna
|
|
Radnički
Brodsko Polje
|
17.04.2016 16:00 | 4. Juli | 1 : 0 | Radnički | ||||||
Borac (L)
Lužani
|
|
OFK Zborište
Zborište
|
17.04.2016 16:00 | Borac (L) | 1 : 0 | OFK Zborište | ||||||
Hajduk
Kožuhe
|
|
27. Juli
Kalenderovci
|
17.04.2016 16:00 | Hajduk | 8 : 0 | 27. Juli |
Omladinac
Modriča
|
|
Trebavac
Vranjak
|
17.04.2016 16:30 | Omladinac | 2 : 0 | Trebavac | ||||||
Sloga 73
Ždreban
|
|
Mladost
Botajica
|
17.04.2016 16:30 | Sloga 73 | 2 : 0 | Mladost | ||||||
Partizan
Koprivna
|
|
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
|
17.04.2016 16:30 | Partizan | 1 : 1 | Skugrić 1964 |
Jedinstvo
Obudovac 2
|
|
Zvijezda
Kruškovo Polje
|
17.04.2016 16:00 | Jedinstvo | 1 : 3 | Zvijezda | ||||||
Mladost
Srpska Tišina
|
|
Polet
Čović Polje
|
17.04.2016 16:00 | Mladost | 3 : 1 | Polet |
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
|
|
Budućnost Red Star
Vučilovac
|
17.04.2016 11:00 | Bobetino Brdo | 5 : 0 | Budućnost Red Star | ||||||
Jedinstvo
Koretaši
|
|
Crvena zvijezda
Donji Žabar
|
17.04.2016 11:00 | Jedinstvo | 1 : 2 | Crvena zvijezda | ||||||
Sloboda
Mrtvica
|
|
Borac
Ražljevo
|
17.04.2016 11:00 | Sloboda | 4 : 1 | Borac | ||||||
Čelik
Grbavica
|
|
Zadrugar
Bukvik
|
17.04.2016 11:00 | Čelik | 1 : 4 | Zadrugar |
Stević Jovan
Vršani
|
|
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
|
17.04.2016 15:30 | Stević Jovan | 1 : 4 | OFK Magnojević | ||||||
Omladinac
Gornja Čađavica
|
|
Ljeljenča
Ljeljenča
|
17.04.2016 15:30 | Omladinac | 2 : 3 | Ljeljenča | ||||||
Panteri
Zagoni
|
|
Jedinstvo
Donja Čađavica
|
17.04.2016 15:30 | Panteri | 3 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Sloboda
Donji Dragaljevac
|
|
Obarska
Velika Obarska
|
17.04.2016 15:30 | Sloboda | 0 : 4 | Obarska | ||||||
Građanski
Bijeljina
|
|
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
|
17.04.2016 15:30 | Građanski | 0 : 1 | Magnojević 2001 | ||||||
Proleter
Gornji Dragaljevac
|
|
Koridor 2011
Bijeljina
|
17.04.2016 15:30 | Proleter | 2 : 2 | Koridor 2011 |
Modran
Modran
|
|
Drina
Batar
|
17.04.2016 16:00 | Modran | 2 : 0 | Drina | ||||||
Sloga
Dazdarevo
|
|
Brodac
Brodac
|
17.04.2016 16:00 | Sloga | 0 : 8 | Brodac | ||||||
Mladost
Patkovača
|
|
Bjeloševac
Bjeloševac
|
17.04.2016 16:00 | Mladost | 2 : 0 | Bjeloševac | ||||||
Glogovac
Glogovac
|
|
VSK
Velino Selo
|
17.04.2016 16:00 | Glogovac | 4 : 3 | VSK | ||||||
OFK Batković
Batković
|
|
Tavna
Banjica
|
17.04.2016 16:00 | OFK Batković | 3 : 0 | Tavna |
Polet
Mala Obarska
|
|
Mladen Perić
Glogovac
|
17.04.2016 10:30 | Polet | 5 : 1 | Mladen Perić | ||||||
Semberija Gaj
Srednja Čađavica
|
|
Kovačići 08
Kovačići
|
17.04.2016 10:30 | Semberija Gaj | 1 : 2 | Kovačići 08 | ||||||
Sava
Gradac
|
|
Buk
Gornja Bukovica
|
17.04.2016 10:30 | Sava | 11 : 1 | Buk |
Borac
Trnjaci
|
|
Ljeskovac
Ljeskovac
|
17.04.2016 10:30 | Borac | 9 : 0 | Ljeskovac | ||||||
Polet
Gornji Kojčinovac
|
|
Napredak
Dijelovi
|
17.04.2016 10:30 | Polet | 5 : 0 | Napredak | ||||||
Lazarevica
Čengić
|
|
Nacional
Bijeljina
|
17.04.2016 10:30 | Lazarevica | 0 : 3 | Nacional |
Mladost (G)
Gacko
|
|
Rudo
Rudo
|
17.04.2016 | Mladost (G) | 3 : 0 | Rudo |
Mladost (G)
Gacko
|
|
Rudo
Rudo
|
17.04.2016 | Mladost (G) | 1 : 1 | Rudo |
Proleter
Teslić
|
|
Sloga Kakmuž-Petrovo
Petrovo
|
17.04.2016 14:00 | Proleter | 0 : 3 | Sloga Kakmuž-Petrovo |
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Leotar
Trebinje
|
17.04.2016 18:00 | Slavija | 30 : 24 | Leotar | ||||||
Hercegovina
Nevesinje
|
|
Hercegovac
Bileća
|
17.04.2016 18:00 | Hercegovina | 36 : 22 | Hercegovac | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Bijeljina
Bijeljina
|
17.04.2016 18:00 | Lokomotiva | 32 : 27 | Bijeljina | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Kozara Mlijekoprodukt
Kozarska Dubica
|
17.04.2016 18:00 | Drina | 37 : 27 | Kozara Mlijekoprodukt |