XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 16.08.2015 17:00 Ilićka 01 - Napredak 1:2
2 22.08.2015 17:00 Napredak - Radnički (K) 3:0
3 30.08.2015 16:30 Mladost (BS) - Napredak 2:1
4 05.09.2015 16:30 Rudar - Napredak 0:2
5 12.09.2015 16:00 Napredak - Sloga Junajted 2:1
6 20.09.2015 16:00 Proleter - Napredak 3:0
7 26.09.2015 15:30 Napredak - Famos 1:0
8 03.10.2015 15:30 Jedinstvo (Bč) - Napredak 2:2
9 10.10.2015 15:00 Napredak - Mladost (R) 3:0
10 18.10.2015 14:30 Jedinstvo (Br) - Napredak 1:2
11 24.10.2015 14:00 Napredak - Mladost (G) 1:1
13 07.11.2015 13:30 Napredak - Podrinje 2:2
14 14.11.2015 13:00 Glasinac 2011 - Napredak 3:1
15 21.11.2015 13:00 Napredak - Lokomotiva 6:0
16 05.03.2016 Napredak - Ilićka 01 5:2
17 13.03.2016 14:00 Radnički (K) - Napredak 1:0
18 19.03.2016 14:30 Napredak - Mladost (BS) 5:2
19 26.03.2016 14:30 Napredak - Rudar 2:0
20 03.04.2016 15:00 Sloga Junajted - Napredak 0:0
21 09.04.2016 15:30 Napredak - Proleter 4:1
22 16.04.2016 15:30 Famos - Napredak 2:0
23 23.04.2016 16:00 Napredak - Jedinstvo (Bč) 1:0
24 27.04.2016 16:00 Mladost (R) - Napredak 0:1
25 30.04.2016 16:30 Napredak - Jedinstvo (Br) 5:2
26 08.05.2016 16:30 Mladost (G) - Napredak 1:1
28 22.05.2016 17:00 Podrinje - Napredak 2:0
29 29.05.2016 17:00 Napredak - Glasinac 2011 1:0
30 05.06.2016 17:00 Lokomotiva - Napredak 2:4
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga RS - Liga za opstanak Podrinje 28 18 6 4 60
2 Napredak 28 17 5 6 56
3 Famos 28 16 1 11 49
4 Mladost (BS) 28 11 7 10 40
5 Mladost (G) 28 9 12 7 39
6 Glasinac 2011 28 11 5 12 38
7 Proleter 28 12 2 14 38
8 Mladost (R) 28 11 4 13 37
9 Jedinstvo (Bč) 28 11 4 13 37
10 Jedinstvo (Br) 28 11 4 13 37
11 Ilićka 01 28 11 3 14 36
12 Sloga Junajted 28 11 2 15 35
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Regionalna liga RS – Istok Radnički (K) 28 9 5 14 32
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Regionalna liga RS – Istok Lokomotiva 28 9 4 15 31
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Regionalna liga RS – Istok Rudar 28 8 6 14 30