2 : 1
0 : 0

Lacio pobedio sam sebe

18.11.2017 Administrator DC

UĀ "Derbiju dela Kapitale"Ā Roma je kao domaćin slavila protiv Lacija 2:1, za koje je naÅ” Adam MaruÅ”ić odigrao svih 90 minuta.

Malo uzbuđenja, nekoliko oÅ”trih startova,Ā uz primijetan strah od poraza, pa se na odmor otiÅ”lo bez golova, ali i velikih emocija.

A onda, uragan. Kolarov je proÅ”ao kao brzi voz, ruÅ”i ga Bastos, zakasnio je sa intervencijom, za sudiju Rokija to je penal, Peroti iz koraka pogađa malu mrežuĀ za 1:0.

Ubrzo, početnička greÅ”ka na 40 metara od gola, Peroti je asistent, Rađa NaingolanĀ pogađa zaĀ 2:0, za četiri minuta, "Vučica" jeĀ nadigrala najvećeg rivala.

Roma je i nakon toga imala viÅ”e od igre, a onda neshvatljiva glupost Kostasa Manolasa. Naime, Å”toper Rome je bez ikakve potrebe isturio ruku, poslije VAR sudija je pokazao na bijelu tačku, Imobile ne grijeÅ”i, ni iz čega Lacio se vratio u utakmicu.Ā

Do kraja napadi Lacija, jedan opasan udarac Parola, par gužvi pred golom "Vučice", ali ne i prava Å”ansa da Lacio izjednači.Ā

Lider Napoli večeras u drugom meču kola od 20:45 dočekuje Milan,piŔe na sjatu antenam.net