XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 232 utakmica za dan
Nedelja, 1 Septembar 2019

Fudbal

01.09.2019 20:00 Borac 3 : 1 Čelik
01.09.2019 20:00 Mladost 3 : 3 Javor Matis
01.09.2019 20:00 Čukarički 1 : 0 Radnički (N)
01.09.2019 17:00 Inđija 1 : 2 Proleter
01.09.2019 20:00 Partizan 1 : 1 TSC
01.09.2019 20:00 Napredak 4 : 0 Rad
01.09.2019 11:00 Jedinstvo 6 : 0 Proleter
01.09.2019 17:00 Mladost 4 : 0 Sloga (T)
01.09.2019 17:00 Drina HE 6 : 3 Mladost (R)
01.09.2019 17:00 Glasinac 2011 2 : 3 Ilićka 01
01.09.2019 17:00 Romanija 1 : 0 Mladost (G)
01.09.2019 17:00 Budućnost 1 : 0 Stakorina
01.09.2019 17:00 Proleter 4 : 1 Velež
01.09.2019 17:00 Milići 1 : 0 Leotar
01.09.2019 17:00 Sloga Nektar 0 : 0 Plamen
01.09.2019 17:00 OFK Brdo 5 : 3 Bratstvo
01.09.2019 17:00 Gorica 1 : 2 OFK Lauš
01.09.2019 11:00 FSA 1 : 1 Krajina
01.09.2019 17:00 Partizan 0 : 2 Čelinac
01.09.2019 17:00 Crvena zvijezda 3 : 5 Zvijezda
01.09.2019 17:00 Ozren 1 : 1 Hajduk (K)
01.09.2019 17:00 Vučijak 1 : 2 Naša krila
01.09.2019 17:00 Sloga (J) 2 : 0 Željezničar
01.09.2019 17:00 Trebava 5 : 1 Vranjak
01.09.2019 17:00 Rudanka 2 : 2 Hajduk (B)
01.09.2019 17:00 Sloga (DP) 2 : 0 Skugrić
01.09.2019 17:00 Vlasenica 1 : 0 OFK Trnovica
01.09.2019 17:00 Mladost 0 : 0 Partizan
01.09.2019 17:00 Sloboda 4 : 1 OFK Janja 2009
01.09.2019 17:00 Čelopek 1 : 1 Guber
01.09.2019 17:00 Tabanci 2 : 1 OFK Šekovići
01.09.2019 17:00 Rudar 1925 1 : 1 Omladinac
01.09.2019 17:00 BSK Ledinci 0 : 1 Jedinstvo
01.09.2019 17:00 Ravan 0 : 0 Mrakovica
01.09.2019 17:00 Gomjenica 4 : 1 Kozara
01.09.2019 17:00 Slaven 3 : 1 Brzi
01.09.2019 17:00 Rasavci 1 : 2 Svodna
01.09.2019 17:00 Podgrmeč 2 : 2 Ljubija
01.09.2019 17:30 Kalemi 3 : 3 Torpedo
01.09.2019 17:30 Laminci 0 : 1 Sloga DIPO
01.09.2019 19:00 Župa 1 : 3 Potkozarje
01.09.2019 17:30 Omladinac 0 : 1 Mladi Krajišnik
01.09.2019 17:30 Biseri 1 : 6 13 Skojevki
01.09.2019 17:30 Obradovac 5 : 1 Sloboda
01.09.2019 17:00 OFK Banja Luka 0 : 6 BSK
01.09.2019 17:00 Rekreativo 2 : 1 Šnjegotina
01.09.2019 17:00 Borac 2 : 3 OFK Spartak 2013
01.09.2019 17:00 Vrbas 4 : 2 Gomionica
01.09.2019 17:00 Mladost Farmaprom 0 : 1 Budućnost
01.09.2019 11:00 Naprijed 3 : 1 Polet Krajišnik
01.09.2019 17:00 Borac (BL) 0 : 3 Polet
01.09.2019 17:00 Ukrina 4 : 1 Budućnost
01.09.2019 17:00 Borac (O) 5 : 2 OFK Pridjel
01.09.2019 17:00 BSK 5 : 3 Bratstvo
01.09.2019 17:00 Skugrić 1964 2 : 1 Posavina
01.09.2019 17:30 Budućnost Red Star 2 : 1 Mladost
01.09.2019 17:30 Zadrugar 1 : 1 Obilić
01.09.2019 17:30 Grčica 0 : 0 Lokomotiva
01.09.2019 17:30 Mladost 2 : 1 Jugović
01.09.2019 17:30 Jedinstvo 1 : 2 Mladost 2003
01.09.2019 17:30 Borac 2 : 0 OFK Brezik
01.09.2019 17:30 Slijepčevići 3 : 0 Majevica
01.09.2019 17:30 Proleter 0 : 4 Sloga 2
01.09.2019 17:30 Balatun 5 : 2 Kolektiv
01.09.2019 17:30 Panteri 5 : 0 Jedinstvo
01.09.2019 17:30 Novo doba 2 : 3 Obarska
01.09.2019 17:30 OFK Magnojević 7 : 2 Priboj
01.09.2019 17:30 Zadrugar 3 : 2 Miloš Obilić
01.09.2019 17:00 Polet 2 : 2 Pecka
01.09.2019 17:00 Jardan 1 : 3 Jadar
01.09.2019 17:00 Jasenica 0 : 5 Birač
01.09.2019 17:00 Budućnost 2 : 3 Branjevo
01.09.2019 17:30 Bratstvo (K) 0 : 3 Borac
01.09.2019 17:30 Bratstvo (O) 2 : 5 Vilusi
01.09.2019 17:30 Polet 3 : 0 Mladost
01.09.2019 17:00 Sloga 73 3 : 0 Jedinstvo
01.09.2019 17:00 Partizan 3 : 2 Pelagićevo
01.09.2019 17:00 Mladost 3 : 0 Zvijezda
01.09.2019 17:00 Crkvina 5 : 1 Omladinac
01.09.2019 17:00 Crvena zvijezda 1 : 5 Dobor
01.09.2019 17:30 Proleter 2 : 2 Kovačići 08
01.09.2019 17:30 Stević Jovan 3 : 3 Omladinac
01.09.2019 17:30 Magnojević 2001 1 : 5 Ljeljenča
01.09.2019 17:30 Gorica 5 : 0 Koridor 2011
01.09.2019 17:30 Mladost 8 : 0 Jedinstvo
01.09.2019 16:30 Građanski 6 : 1 Polet (MO)
01.09.2019 17:30 Pobjeda 2 : 1 Ostojićevo
01.09.2019 17:30 Drina 3 : 2 Ljeskovac
01.09.2019 17:30 Borac 4 : 0 Glogovac
01.09.2019 17:30 Tavna 1 : 1 OFK Batković
01.09.2019 17:30 Polet (GK) 0 : 0 VSK
01.09.2019 16:30 TOŠK 2 : 0 Jedinstvo
01.09.2019 16:30 GOŠK 2 : 1 Igman
01.09.2019 16:30 Radnik 2 : 1 Slaven
01.09.2019 16:30 Vlašić 0 : 2 NK Vitez
01.09.2019 16:30 Radnik 3 : 1 Busovača
01.09.2019 16:30 Kiseljak 1 : 1 Sloga
01.09.2019 16:30 Prokosovići 2 : 2 Orahovica 74
01.09.2019 16:30 Bosna (M) 3 : 0 Radnički
01.09.2019 16:30 Seona 5 : 1 Mramor
01.09.2019 16:30 Dinamo 2 : 2 Lokomotiva
01.09.2019 16:30 Gradina 6 : 1 Odžak 102
01.09.2019 16:30 Čelić 0 : 7 Svatovac
01.09.2019 16:30 Natron 1 : 4 Bosna
01.09.2019 16:30 Žepče 0 : 0 Borac
01.09.2019 16:30 SAŠK Napredak 2 : 2 Krivaja
01.09.2019 16:30 Pobjeda 1 : 0 Ilijaš
01.09.2019 16:30 Azot 2 : 3 Stupčanica
01.09.2019 16:30 Vis 1 : 1 Moševac
01.09.2019 16:30 Branitelj 2 : 4 Troglav 1918
01.09.2019 16:30 Klis 3 : 0 Tomislav
01.09.2019 16:30 Grude 0 : 3 Stolac
01.09.2019 16:30 Kamešnica 1 : 5 Posušje
01.09.2019 16:30 Rudar 4 : 2 Omladinac 75
01.09.2019 16:30 Željezničar 1 : 0 Gomila
01.09.2019 16:30 Kostrč 7 : 0 Hajduk
01.09.2019 16:30 Mladost (D) 5 : 1 Mladost (DS)
01.09.2019 16:30 19 srpanj 2 : 2 Mladost (S)
01.09.2019 16:30 Dizdaruša 1 : 1 Napredak
01.09.2019 16:30 Frankopan 2 : 2 Bok
01.09.2019 16:30 Dragovoljac 1 : 1 Vitanovići 78
01.09.2019 16:30 DSK 4 : 2 Omazići 1937
01.09.2019 16:30 Doboj Istok 1 : 0 Omladinac 68
01.09.2019 16:30 Mladost (GŽ) 6 : 0 Polet
01.09.2019 16:30 Trešnjevka 6 : 1 Željezničar
01.09.2019 16:30 Pribava 0 : 1 Rijeka
01.09.2019 16:30 Vražići 92 5 : 1 Mladost (B)
01.09.2019 16:30 Gornji Rahić 3 : 2 Jedinstvo
01.09.2019 16:30 Fortuna 0 : 3 Nemila
01.09.2019 16:30 Vareš 4 : 0 ZSK 2013
01.09.2019 16:30 Proleter 7 : 2 Novi Šeher
01.09.2019 16:30 Podrinje 1 : 4 Mladost (D)
01.09.2019 16:30 Mramor 2 : 0 25 maj
01.09.2019 16:30 Orahovica 77 1 : 0 Špionica 1953
01.09.2019 16:30 Mladost (T) 0 : 2 Stjepan Polje
01.09.2019 16:30 Rudar 1 : 3 Bukovik
01.09.2019 16:30 Mladost (P) 1 : 1 BSK
01.09.2019 16:30 Sloga 2 : 1 Polet
01.09.2019 16:30 Biberovo Polje 1 : 2 Jedinstvo
01.09.2019 16:30 Graničar 0 : 1 Sloboda (K)
01.09.2019 16:30 12 decembar 2 : 1 Željezničar
01.09.2019 16:30 Trebava 2 : 1 Koraj
01.09.2019 16:30 OFK Međiđa 3 : 2 Voćar
01.09.2019 16:30 OFK Vida 2 : 3 Izbor
01.09.2019 16:30 Sloboda (M) 1 : 0 Napredak
01.09.2019 16:30 Rainci 3 : 1 Rudar
01.09.2019 16:30 Napredak 5 : 2 Proleter
01.09.2019 16:30 Partizan 3 : 2 Srnica
01.09.2019 16:30 Slatina 3 : 2 Vrana
01.09.2019 16:30 OFK Tuzla 3 : 2 Budućnost
01.09.2019 16:30 Krušik 4 : 2 Grivice
01.09.2019 16:30 Mladost 78 3 : 0 Mladost
01.09.2019 14:30 Liješeva 1 : 0 Bratstvo
01.09.2019 17:00 Omladinac 0 : 8 Kralupi
01.09.2019 17:00 Ljiljan 0 : 5 Dijamant
01.09.2019 17:00 Zmaj 4 : 0 Moštre
01.09.2019 14:30 Poriječani 2 : 2 Monjare
01.09.2019 16:00 Bokelj 1 : 1 Jedinstvo (BP)
01.09.2019 16:00 Ibar 3 : 1 Jezero
01.09.2019 16:00 Otrant Olympic 1 : 0 Arsenal
01.09.2019 16:00 Lovćen 1 : 1 Mornar
01.09.2019 16:00 Drezga 0 : 1 Dečić
01.09.2019 15:00 Everton 3 : 2 Wolverhampton
01.09.2019 17:30 Arsenal 2 : 2 Tottenham
01.09.2019 17:00 Valencia 2 : 0 Mallorca
01.09.2019 19:00 Atlético Madrid 3 : 2 Eibar
01.09.2019 19:00 Espanyol 0 : 3 Granada
01.09.2019 21:00 Villarreal 2 : 2 Real Madrid
01.09.2019 15:30 Werder Bremen 3 : 2 Augsburg
01.09.2019 18:00 Eintracht 2 : 1 Fortuna
01.09.2019 18:00 Lazio 1 : 1 Roma
01.09.2019 20:45 Atalanta 2 : 3 Torino
01.09.2019 20:45 Cagliari 1 : 2 Internazionale
01.09.2019 20:45 Genoa 2 : 1 Fiorentina
01.09.2019 20:45 Lecce 0 : 1 Verona
01.09.2019 20:45 Sassuolo 4 : 1 Sampdoria
01.09.2019 20:45 Udinese 1 : 3 Parma
01.09.2019 15:00 Reims 2 : 0 Lille
01.09.2019 15:00 Rennes 1 : 2 Nice
01.09.2019 17:00 Strasbourg 2 : 2 Monaco
01.09.2019 21:00 Olympique Marseille 1 : 0 Saint-Étienne
01.09.2019 16:30 Olimpik 1 : 1 Široki Brijeg
01.09.2019 17:00 Željezničar 4 : 0 Borac
01.09.2019 17:00 Rudar Prijedor 4 : 0 Krupa
01.09.2019 17:00 Sloboda 2 : 1 Slavija
01.09.2019 12:00 Jedinstvo 1 : 1 Krajina
01.09.2019 12:00 Podgrmeč 1 : 1 Metalleghe BSI
01.09.2019 12:00 Bratstvo 7 : 0 Proleter
01.09.2019 12:00 Tekstilac 0 : 5 Jedinstvo
01.09.2019 12:00 Zvijezda 10 : 1 Bosna
01.09.2019 10:00 Bosna 1 : 2 Radnik
01.09.2019 12:00 Budućnost 6 : 1 Gradina
01.09.2019 12:00 Tuzla Siti 6 : 1 Sloga (T)
01.09.2019 12:00 Radnički 4 : 6 Podrinje
01.09.2019 12:00 Slaven 1 : 2 Drina
01.09.2019 12:30 Goražde 1 : 2 Radnik
01.09.2019 12:30 Olimp 5 : 1 Famos
01.09.2019 15:00 Rudar 4 : 1 Sutjeska
01.09.2019 12:30 FK Vitez 0 : 3 Krivaja
01.09.2019 17:30 Zrinjski 3 : 2 Radnik
01.09.2019 17:30 Mladost 2 : 1 Čelik
01.09.2019 17:00 Tuzla City 1 : 3 Široki Brijeg
01.09.2019 17:30 Zvijezda 09 1 : 2 Sarajevo
01.09.2019 15:00 Željezničar 3 : 0 Velež
01.09.2019 12:00 Jedinstvo 0 : 4 Krajina
01.09.2019 10:00 Kozara 4 : 1 Krupa
01.09.2019 10:00 Podgrmeč 1 : 0 Metalleghe BSI
01.09.2019 10:00 Bratstvo 0 : 2 Proleter
01.09.2019 10:00 Tekstilac 3 : 0 Jedinstvo
01.09.2019 10:00 Zvijezda 13 : 0 Bosna
01.09.2019 10:00 Budućnost 5 : 0 Gradina
01.09.2019 10:00 Tuzla City 4 : 2 Sloga(T)
01.09.2019 10:00 Radnički 1 : 2 Podrinje
01.09.2019 10:00 Slaven 1 : 0 Drina
01.09.2019 10:00 Goražde 2 : 3 Radnik
01.09.2019 10:00 Olimp 3 : 3 Famos
01.09.2019 13:00 Rudar 7 : 1 Sutjeska
01.09.2019 10:00 Travnik 2 : 3 Kiseljak
01.09.2019 10:00 FK Vitez 2 : 4 Krivaja
01.09.2019 17:00 SFK 2000 12 : 0 Emina
01.09.2019 15:30 Zrinjski 3 : 1 Radnik
01.09.2019 16:00 Mladost 0 : 1 Čelik
01.09.2019 15:00 Tuzla City 0 : 2 Široki Brijeg
01.09.2019 15:00 Zvijezda 09 0 : 3 Sarajevo
01.09.2019 13:00 Željezničar 3 : 0 Velež
01.09.2019 15:30 Krupa 0 : 1 Kozara
01.09.2019 10:00 OFK Spartak 2013 4 : 0 Polet 1926
01.09.2019 10:00 Modriča 1 : 0 Rudar Prijedor
01.09.2019 10:00 Zenit 1 : 3 Drina
01.09.2019 17:00 Radnik Urije 0 : 3 Kozara
01.09.2019 11:30 OFK Spartak 2013 3 : 0 Polet 1926
01.09.2019 11:30 Modriča 6 : 0 Rudar Prijedor