26 : 22

Bijeljina pala u Nevesinju

06.11.2017 Miljan Spremo

U 7.kolu Prve lige Republike Srpske pred vise od 300 gledalaca u sportskoj dvorani "Nevesinjka" ekipa Hercegovine pobijedila je do sada neporaženi tim iz Bijeljine rezultatom 26:22.

Od samog starta Hercegovina je krenula čvrsto i sa 12 odbrana odličnog Križanovića, prvo poluvrijeme je zavrseno 13:7 u korist domaćina.

U drugom poluvremenu Hercegovina je nastavila sa disciplinovanom igrom,tako da statični gosti nisu rezultatski ugrozili Nevesinjce ni u jednom dijelu utakmice. Na krilima domaćih navijača uz fenomenalnu partiju Šarenca(7 pogodaka) i golmana Križanovića(16 odbrana) Hercegovina je ostvarila sigurnu pobjedu.

Mora se istaći da je trener Savčić polovinom drugog poluvremenaĀ  u igru ubacio omladinceĀ  Avdalovića (1. gol) , Å ipovca, Manigodau i Kovacevica i time nagovjestio da u budućnosti ekipa Hercegovine ozbiljno može da računa na mlade snage.

U narednom kolu Hercegovina gostuje Borcu iz Banjaluke.