Rudar
Pljevlja
|
|
Zeta
Golubovci
|
17.04.2021 14:00 | Rudar | 0 : 1 | Zeta | ||||||
Jezero
Plav
|
|
Dečić
Tuzi
|
17.04.2021 14:00 | Jezero | 1 : 0 | Dečić | ||||||
Iskra
Danilovgrad
|
|
Sutjeska
Nikšić
|
17.04.2021 17:00 | Iskra | 0 : 0 | Sutjeska | ||||||
Budućnost
Podgorica
|
|
Podgorica
Podgorica
|
17.04.2021 18:00 | Budućnost | 1 : 2 | Podgorica | ||||||
OFK Petrovac
Petrovac
|
|
OFK Titograd
Podgorica
|
17.04.2021 16:00 | OFK Petrovac | 0 : 0 | OFK Titograd |
Bratstvo
Gračanica
|
|
TOŠK
Tešanj
|
17.04.2021 16:30 | Bratstvo | 1 : 0 | TOŠK | ||||||
Zvijezda
Gradačac
|
|
Slaven
Živinice
|
17.04.2021 16:30 | Zvijezda | 5 : 1 | Slaven | ||||||
Jedinstvo
Bihać
|
|
Travnik
Travnik
|
17.04.2021 16:30 | Jedinstvo | 1 : 0 | Travnik | ||||||
Orašje
Orašje
|
|
Rudar
Kakanj
|
17.04.2021 16:30 | Orašje | 3 : 1 | Rudar | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Čapljina
Čapljina
|
17.04.2021 16:30 | Goražde | 3 : 0 | Čapljina |
Novi Travnik
Novi Travnik
|
|
Busovača
Busovača
|
17.04.2021 16:30 | Novi Travnik | 3 : 1 | Busovača | ||||||
NK Vitez
Vitez
|
|
FK Vitez
Vitez
|
17.04.2021 16:30 | NK Vitez | 1 : 0 | FK Vitez |
Sloga
Bosanska Otoka
|
|
Krajišnik
Velika Kladuša
|
17.04.2021 16:30 | Sloga | 4 : 0 | Krajišnik | ||||||
Brekovica 78
Brekovica
|
|
Krajina
Cazin
|
17.04.2021 16:30 | Brekovica 78 | 4 : 1 | Krajina | ||||||
Podgrmeč
Sanski Most
|
|
Rudar
Kamengrad
|
17.04.2021 16:30 | Podgrmeč | 2 : 0 | Rudar |
Mladost
Malešići
|
|
Priluk
Priluk
|
17.04.2021 16:30 | Mladost | 3 : 2 | Priluk | ||||||
Bosna (K)
Kalesija
|
|
Prokosovići
Prokosovići
|
17.04.2021 16:30 | Bosna (K) | 4 : 3 | Prokosovići | ||||||
Lokomotiva
Miričina
|
|
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
17.04.2021 16:30 | Lokomotiva | 1 : 5 | Gornji Rahić |
Famos
Hrasnica
|
|
Usora
Žabljak-Usora
|
17.04.2021 16:30 | Famos | 1 : 0 | Usora | ||||||
UNIS
Vogošća
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
17.04.2021 16:30 | UNIS | 2 : 0 | Krivaja |
Stolac
Stolac
|
|
Turbina
Jablanica
|
17.04.2021 16:30 | Stolac | 3 : 0 | Turbina |
Omladinac 75
Pokoj
|
|
Omladinac
Sanica
|
17.04.2021 16:30 | Omladinac 75 | 5 : 1 | Omladinac | ||||||
Bajer 99
Velagići
|
|
Mladost
Vrnograč
|
17.04.2021 16:30 | Bajer 99 | 0 : 1 | Mladost |
Ozren
Semizovac
|
|
Bojnik
Bojnik
|
17.04.2021 10:00 | Ozren | 1 : 0 | Bojnik |
Sport talent
Mostar
|
|
Međugorje
Međugorje
|
17.04.2021 14:30 | Sport talent | 4 : 1 | Međugorje | ||||||
Kruševo
Kruševo
|
|
Mostar
Mostar
|
17.04.2021 14:30 | Kruševo | 0 : 0 | Mostar | ||||||
Cim
Cim
|
|
Višići
Višići
|
17.04.2021 14:30 | Cim | 2 : 3 | Višići |
Sloga
Tojšići
|
|
Mladost 78
Donje Vukovije
|
17.04.2021 16:30 | Sloga | 3 : 1 | Mladost 78 | ||||||
Mramor
Babice
|
|
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
|
17.04.2021 16:30 | Mramor | 3 : 2 | Ingram |
Budućnost
Donja Lukavica
|
|
Krušik
Gornje Vukovije
|
17.04.2021 16:30 | Budućnost | 3 : 2 | Krušik | ||||||
Vrana
Banovići Selo
|
|
Srnica
Treštenica
|
17.04.2021 16:30 | Vrana | 3 : 2 | Srnica |
Proleter
Slavinovići
|
|
Mladost
Gornja Tuzla
|
17.04.2021 13:30 | Proleter | 1 : 3 | Mladost | ||||||
Spreča
Donji Rainci
|
|
Radnik 2018
Lipnica
|
17.04.2021 13:30 | Spreča | 1 : 1 | Radnik 2018 | ||||||
Sapna
Sapna
|
|
Memići
Memići
|
17.04.2021 13:30 | Sapna | 0 : 3 | Memići |
Oskova
Oskova
|
|
Omladinac RMU
Đurđevik
|
17.04.2021 15:30 | Oskova | 2 : 1 | Omladinac RMU | ||||||
Borac
Kovači
|
|
Jablanica
Barice
|
17.04.2021 15:30 | Borac | 0 : 6 | Jablanica |
Crvena zvezda
Beograd
|
|
Radnik
Surdulica
|
17.04.2021 19:00 | Crvena zvezda | 2 : 1 | Radnik |
Radnički 1923
Kragujevac
|
|
Borac 1926
Čačak
|
17.04.2021 16:00 | Radnički 1923 | 3 : 0 | Borac 1926 | ||||||
Kabel
Novi Sad
|
|
Zemun
Zemun
|
17.04.2021 16:00 | Kabel | 1 : 0 | Zemun | ||||||
Radnički (P)
Pirot
|
|
Loznica
Loznica
|
17.04.2021 16:00 | Radnički (P) | 2 : 1 | Loznica | ||||||
Sloga (K)
Kraljevo
|
|
GFK Jagodina
Jagodina
|
17.04.2021 16:00 | Sloga (K) | 0 : 0 | GFK Jagodina |
Blackburn Rovers
Blackburn
|
|
Derby County
Derby
|
17.04.2021 16:00 | Blackburn Rovers | 2 : 1 | Derby County | ||||||
Brentford
Brentford
|
|
Millwall
London
|
17.04.2021 16:00 | Brentford | 1 : 0 | Millwall | ||||||
Coventry City
Coventry
|
|
Barnsley
Barnsley
|
17.04.2021 16:00 | Coventry City | 2 : 0 | Barnsley | ||||||
Luton Town
Luton
|
|
Watford
Watford
|
17.04.2021 16:00 | Luton Town | 1 : 0 | Watford | ||||||
Middlesbrough
Middlesbrough
|
|
Queens Park Rangers
London
|
17.04.2021 16:00 | Middlesbrough | 1 : 2 | Queens Park Rangers | ||||||
Norwich City
Norwich
|
|
AFC Bournemouth
Bournemouth
|
17.04.2021 16:00 | Norwich City | 1 : 3 | AFC Bournemouth | ||||||
Nottingham Forest
Nottingham
|
|
Huddersfield Town
Huddersfield
|
17.04.2021 16:00 | Nottingham Forest | 0 : 2 | Huddersfield Town | ||||||
Reading
Reading
|
|
Cardiff City
Cardiff
|
17.04.2021 16:00 | Reading | 1 : 1 | Cardiff City | ||||||
Rotherham United
Rotherham
|
|
Birmingham City
Birmingham
|
17.04.2021 16:00 | Rotherham United | 0 : 1 | Birmingham City | ||||||
Sheffield Wednesday
Sheffield
|
|
Bristol City
Bristol
|
17.04.2021 16:00 | Sheffield Wednesday | 1 : 1 | Bristol City | ||||||
Stoke City
Stoke-on-Trent
|
|
Preston North End
Preston
|
17.04.2021 16:00 | Stoke City | 0 : 0 | Preston North End | ||||||
Swansea City
Swansea
|
|
Wycombe Wanderers
High Wycombe
|
17.04.2021 16:00 | Swansea City | 2 : 2 | Wycombe Wanderers |
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
|
|
Eintracht Frankfurt
Frankfurt am Main
|
17.04.2021 15:30 | Borussia M'gladbach | 4 : 0 | Eintracht Frankfurt | ||||||
Bayer 04
Leverkusen
|
|
Köln
Köln
|
17.04.2021 18:30 | Bayer 04 | 3 : 0 | Köln | ||||||
Wolfsburg
Wolfsburg
|
|
Bayern
München
|
17.04.2021 15:30 | Wolfsburg | 2 : 3 | Bayern | ||||||
Freiburg
Freiburg im Breisgau
|
|
Schalke 04
Gelsenkirchen
|
17.04.2021 15:30 | Freiburg | 4 : 0 | Schalke 04 | ||||||
Union Berlin
Berlin
|
|
Stuttgart
Stuttgart
|
17.04.2021 15:30 | Union Berlin | 2 : 1 | Stuttgart | ||||||
Augsburg
Augsburg
|
|
Arminia
Bielefeld
|
17.04.2021 15:30 | Augsburg | 0 : 0 | Arminia |
Angers SCO
Angers
|
|
Rennes
Rennes
|
17.04.2021 12:45 | Angers SCO | 0 : 3 | Rennes | ||||||
Olympique Marseille
Marseille
|
|
Lorient
Lorient
|
17.04.2021 17:00 | Olympique Marseille | 3 : 2 | Lorient |
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
|
|
Fiorentina
Firenze
|
17.04.2021 18:00 | Sassuolo | 3 : 1 | Fiorentina | ||||||
Cagliari
Cagliari
|
|
Parma
Parma
|
17.04.2021 20:45 | Cagliari | 4 : 3 | Parma | ||||||
Crotone
Crotone
|
|
Udinese
Udine
|
17.04.2021 15:00 | Crotone | 1 : 2 | Udinese | ||||||
Sampdoria
Genova
|
|
Hellas Verona
Verona
|
17.04.2021 15:00 | Sampdoria | 3 : 1 | Hellas Verona |
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Sloboda
Tuzla
|
17.04.2021 15:00 | Krupa | 1 : 0 | Sloboda | ||||||
Mladost
Doboj-Kakanj
|
|
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
|
17.04.2021 15:00 | Mladost | 2 : 0 | Tuzla City | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Borac
Banja Luka
|
17.04.2021 19:00 | Sarajevo | 0 : 2 | Borac |
Podrinje
Janja
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
17.04.2021 16:00 | Podrinje | 0 : 0 | Slavija | ||||||
Ljubić
Prnjavor
|
|
Kozara
Gradiška
|
17.04.2021 16:00 | Ljubić | 1 : 2 | Kozara | ||||||
Jedinstvo
Brčko
|
|
Sloga
Doboj
|
17.04.2021 16:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Sloga | ||||||
Borac
Kozarska Dubica
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
17.04.2021 16:00 | Borac | 1 : 0 | Rudar Prijedor | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Sloboda
Novi Grad
|
17.04.2021 16:00 | Leotar | 0 : 0 | Sloboda | ||||||
Tekstilac
Derventa
|
|
Željezničar
Banja Luka
|
17.04.2021 16:00 | Tekstilac | 0 : 0 | Željezničar | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Sutjeska
Foča
|
17.04.2021 16:00 | Drina | 2 : 0 | Sutjeska | ||||||
Modriča
Modriča
|
|
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
|
17.04.2021 16:00 | Modriča | 1 : 1 | Zvijezda 09 |
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Velež
Mostar
|
17.04.2021 11:00 | Široki Brijeg | 2 : 1 | Velež | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
17.04.2021 13:00 | Zrinjski | 2 : 0 | Sarajevo | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
17.04.2021 15:00 | Sloboda | 0 : 0 | Rudar Prijedor | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
17.04.2021 15:00 | Željezničar | 0 : 1 | Krupa |
Romari
Vitez
|
|
Žepče
Žepče
|
17.04.2021 12:00 | Romari | 2 : 1 | Žepče | ||||||
Iskra
Bugojno
|
|
Natron
Maglaj
|
17.04.2021 12:00 | Iskra | 3 : 0 | Natron |
Borac
Kozarska Dubica
|
|
Ljubić
Prnjavor
|
17.04.2021 12:00 | Borac | 1 : 0 | Ljubić | ||||||
Omarska
Omarska
|
|
Metalleghe BSI
Jajce
|
17.04.2021 12:00 | Omarska | 0 : 0 | Metalleghe BSI | ||||||
Krajina
Cazin
|
|
Brdo
Hambarina
|
17.04.2021 12:00 | Krajina | 4 : 1 | Brdo | ||||||
Podgrmeč
Sanski Most
|
|
Jedinstvo
Bihać
|
17.04.2021 12:00 | Podgrmeč | 0 : 1 | Jedinstvo |
Novi Šeher
Novi Šeher
|
|
Stupčanica
Olovo
|
17.04.2021 11:00 | Novi Šeher | 2 : 3 | Stupčanica |
Borac
Banja Luka
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
17.04.2021 13:00 | Borac | 1 : 3 | Željezničar |
Tuzla City
Tuzla
|
|
Radnik
Bijeljina
|
17.04.2021 13:00 | Tuzla City | 6 : 2 | Radnik | ||||||
Mladost
Doboj Kakanj
|
|
Velež
Mostar
|
17.04.2021 13:00 | Mladost | 0 : 0 | Velež |
Radnik
Hadžići
|
|
Goražde
Goražde
|
17.04.2021 10:00 | Radnik | 6 : 0 | Goražde |
Romari
Vitez
|
|
Žepče
Žepče
|
17.04.2021 11:00 | Romari | 3 : 1 | Žepče | ||||||
Iskra
Bugojno
|
|
Natron
Maglaj
|
17.04.2021 11:00 | Iskra | 3 : 0 | Natron |
FA Academica
Sarajevo
|
|
Radnik Hadžići
Hadžići
|
17.04.2021 12:00 | FA Academica | 6 : 0 | Radnik Hadžići | ||||||
Željezničar 1
Sarajevo
|
|
Mlade Nade
Sarajevo
|
17.04.2021 12:00 | Željezničar 1 | 1 : 1 | Mlade Nade | ||||||
Ozren
Semizovac
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
17.04.2021 12:00 | Ozren | 0 : 7 | Sarajevo | ||||||
Dar
Sarajevo
|
|
Jedinstvo
Ljubinići
|
17.04.2021 12:00 | Dar | 4 : 3 | Jedinstvo | ||||||
Bambinosi
Sarajevo
|
|
Željezničar 2
Sarajevo
|
17.04.2021 12:00 | Bambinosi | 3 : 1 | Željezničar 2 | ||||||
Glasinac 2011
Sokolac
|
|
Romanija
Pale
|
17.04.2021 12:00 | Glasinac 2011 | 3 : 0 | Romanija |
Novi Šeher
Novi Šeher
|
|
Stupčanica
Olovo
|
17.04.2021 13:00 | Novi Šeher | 4 : 3 | Stupčanica |
Borac
Banja Luka
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
17.04.2021 12:00 | Borac | 0 : 0 | Željezničar |
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
|
|
Radnik
Bijeljina
|
17.04.2021 12:00 | Tuzla City | 2 : 1 | Radnik | ||||||
Mladost
Doboj - Kakanj
|
|
Velež
Mostar
|
17.04.2021 12:00 | Mladost | 2 : 2 | Velež |
Rudar
Kamengrad
|
|
Ključ
Ključ
|
17.04.2021 11:30 | Rudar | 1 : 1 | Ključ | ||||||
Bihać
Bihać
|
|
Podgrmeč
Sanski Most
|
17.04.2021 11:30 | Bihać | 0 : 8 | Podgrmeč | ||||||
Kamenica
Kamenica - Bihać
|
|
Omladinac 75 Brekovica
Brekovica - Bihać
|
17.04.2021 11:30 | Kamenica | 5 : 1 | Omladinac 75 Brekovica |
Ćoralići
Ćoralići
|
|
Sloga
Bosanska Otoka
|
17.04.2021 11:30 | Ćoralići | 2 : 1 | Sloga | ||||||
Krajina
Cazin
|
|
Krajišnik
Velika Kladuša
|
17.04.2021 11:30 | Krajina | 0 : 2 | Krajišnik | ||||||
Mladost (V)
Vrnograč
|
|
Željezničar
Bosanska Krupa
|
17.04.2021 11:30 | Mladost (V) | 7 : 1 | Željezničar |
Radnik
Donji Vakuf
|
|
Globus
Bugojno
|
17.04.2021 10:00 | Radnik | 2 : 0 | Globus | ||||||
AN Vrbas
Gornji Vakuf - Uskoplje
|
|
Metalleghe BSI
Jajce
|
17.04.2021 10:00 | AN Vrbas | 1 : 5 | Metalleghe BSI |
Igman
Konjic
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
17.04.2021 11:30 | Igman | 3 : 2 | Brotnjo | ||||||
GOŠK
Gabela
|
|
Blagaj
Blagaj
|
17.04.2021 11:30 | GOŠK | 0 : 3 | Blagaj | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Branitelj
Rodoč - Jasenica
|
17.04.2021 11:30 | Velež | 1 : 3 | Branitelj | ||||||
Stolac
Stolac
|
|
Zrinjski
Mostar
|
17.04.2021 11:30 | Stolac | 1 : 2 | Zrinjski |
Tuzla City
Simin Han
|
|
Bambi
Tuzla
|
17.04.2021 11:00 | Tuzla City | 1 : 0 | Bambi | ||||||
Gradina
Srebrenik
|
|
Zvijezda
Gradačac
|
17.04.2021 16:00 | Gradina | 0 : 2 | Zvijezda |
Radnik
Hadžići
|
|
Igman
ilidža
|
17.04.2021 10:00 | Radnik | 3 : 1 | Igman | ||||||
Jedinstvo
Ilijaš - Ljubinci
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
17.04.2021 10:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | Željezničar | ||||||
Unis
Vogošča
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
17.04.2021 10:00 | Unis | 1 : 1 | Sarajevo |
Željezničar 2
Sarajevo
|
|
Sarajevo 2
Sarajevo
|
17.04.2021 10:00 | Željezničar 2 | 1 : 1 | Sarajevo 2 | ||||||
Novi Grad 1
Sarajevo
|
|
Akademika 1
Sarajevo
|
17.04.2021 10:00 | Novi Grad 1 | 2 : 0 | Akademika 1 |
Valter
Sarajevo
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
17.04.2021 10:00 | Valter | 3 : 0 | Slavija | ||||||
Mlade Nade
Ilidža
|
|
AF Devetka
Sarajevo
|
17.04.2021 10:00 | Mlade Nade | 2 : 0 | AF Devetka | ||||||
FA Akademika
Sarajevo
|
|
J Akademi
Sarajevo
|
17.04.2021 10:00 | FA Akademika | 1 : 0 | J Akademi | ||||||
Atletiko
Sarajevo
|
|
Novi Grad 1
Sarajevo
|
17.04.2021 10:00 | Atletiko | 4 : 0 | Novi Grad 1 |
Biser 96
Sarajevo
|
|
KMN Vogošća
Vogošča
|
17.04.2021 10:00 | Biser 96 | 0 : 1 | KMN Vogošća | ||||||
Vratnik
Sarajevo
|
|
Sarajevo 3
Sarajevo
|
17.04.2021 10:00 | Vratnik | 0 : 2 | Sarajevo 3 | ||||||
Jang Bojs
Sarajevo
|
|
Omladinac
Doglode
|
17.04.2021 10:00 | Jang Bojs | 5 : 0 | Omladinac |
Slaven
Živinice
|
|
Radnički
Lukavac
|
17.04.2021 10:00 | Slaven | 0 : 4 | Radnički | ||||||
Betaklub Tango
Devetak
|
|
Sloboda
Tuzla
|
17.04.2021 10:00 | Betaklub Tango | 3 : 1 | Sloboda | ||||||
Eurofudbal
Stjepan Polje
|
|
Eurogol
Živinice
|
17.04.2021 10:00 | Eurofudbal | 1 : 1 | Eurogol |
Igman
Konjic
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
17.04.2021 10:00 | Igman | 2 : 2 | Brotnjo | ||||||
GOŠK
Gabela
|
|
Blagaj
Blagaj
|
17.04.2021 10:00 | GOŠK | 2 : 1 | Blagaj | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Branitelj
Rodoč - Jasenica
|
17.04.2021 10:00 | Velež | 8 : 0 | Branitelj | ||||||
Neum
Neum
|
|
Mostar
Mostar
|
17.04.2021 10:00 | Neum | 1 : 3 | Mostar | ||||||
Stolac
Stolac
|
|
Zrinjski
Mostar
|
17.04.2021 10:00 | Stolac | 1 : 3 | Zrinjski |
Lokomotiva
Mostar
|
|
Bjelopoljac
Bijelo Polje - Mostar
|
17.04.2021 10:00 | Lokomotiva | 3 : 0 | Bjelopoljac | ||||||
Međugorje
Međugorje
|
|
Sport talent
Mostar
|
17.04.2021 10:00 | Međugorje | 0 : 3 | Sport talent | ||||||
Turbina
Jablanica
|
|
Velež
Mostar
|
17.04.2021 10:00 | Turbina | 0 : 16 | Velež | ||||||
Višići
Višići
|
|
Cim
Mostar
|
17.04.2021 10:00 | Višići | 0 : 8 | Cim |
Novi Travnik
Novi Travnik
|
|
Rijeka
Rijeka - Vitez
|
17.04.2021 12:00 | Novi Travnik | 6 : 0 | Rijeka |
Željezničar
Sarajevo
|
|
Sarajevo 2
Sarajevo
|
17.04.2021 12:30 | Željezničar | 1 : 0 | Sarajevo 2 | ||||||
Bambinosi 1
Sarajevo
|
|
Radnik
Hadžići
|
17.04.2021 16:00 | Bambinosi 1 | 5 : 0 | Radnik |
J Akademija
Sarajevo
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
17.04.2021 10:00 | J Akademija | 1 : 2 | Sarajevo | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
17.04.2021 10:00 | Željezničar | 1 : 0 | Slavija | ||||||
Olimp
Pale
|
|
Novi Grad
Sarajevo
|
17.04.2021 10:00 | Olimp | 5 : 1 | Novi Grad |
Bambinosi 2
Sarajevo
|
|
Šampioni
Ilidža
|
17.04.2021 10:00 | Bambinosi 2 | 3 : 0 | Šampioni | ||||||
Željezničar 3
Sarajevo
|
|
Fer plej
Sarajevo
|
17.04.2021 10:00 | Željezničar 3 | 1 : 5 | Fer plej | ||||||
Unis
Vogošća
|
|
AF Devetka
Sarajevo
|
17.04.2021 10:00 | Unis | 0 : 0 | AF Devetka |
Dar
Sarajevo
|
|
F.A. Akademika
Sarajevo
|
17.04.2021 10:00 | Dar | 4 : 0 | F.A. Akademika | ||||||
Romanija
Pale
|
|
La Paz
Pazarić
|
17.04.2021 10:00 | Romanija | 6 : 1 | La Paz | ||||||
SAŠK Napredak
Sarajevo
|
|
ŠF Soker
Sarajevo
|
17.04.2021 10:00 | SAŠK Napredak | 5 : 0 | ŠF Soker | ||||||
S.A. Ilijaš
ilijaš
|
|
Dobrinja
Dobrinja - Sarajevo
|
17.04.2021 10:00 | S.A. Ilijaš | 0 : 2 | Dobrinja |
Spartak
Subotica
|
|
Sloga
Zemun
|
17.04.2021 16:00 | Spartak | 5 : 0 | Sloga | ||||||
Mašinac
Niš
|
|
Crvena zvezda
Beograd
|
17.04.2021 15:00 | Mašinac | 1 : 0 | Crvena zvezda |
TSC
Kanjiža
|
|
Zemun
Zemun
|
17.04.2021 16:00 | TSC | 3 : 0 | Zemun | ||||||
Požarevac
Požarevac
|
|
Vojvodina
Novi Sad
|
17.04.2021 16:30 | Požarevac | 1 : 0 | Vojvodina |
Mačva
Šabac
|
|
Spartak DOO
Subotica
|
17.04.2021 16:30 | Mačva | 0 : 2 | Spartak DOO | ||||||
Loznica
Loznica
|
|
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
|
17.04.2021 16:30 | Loznica | 0 : 6 | ŽFU Zvezda B 2018 | ||||||
Rad
Beograd
|
|
Majdanpek
Majdanpek
|
17.04.2021 16:30 | Rad | 0 : 2 | Majdanpek |
Breznica
Pljevlja
|
|
Mladost 2015
Podgorica
|
17.04.2021 16:30 | Breznica | 13 : 0 | Mladost 2015 |
Fortuna
Živinice
|
|
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
|
17.04.2021 16:30 | Fortuna | 1 : 1 | Lokomotiva |
Prijedor
Prijedor
|
|
Čelik
Doboj
|
17.04.2021 11:00 | Prijedor | 3 : 0 | Čelik |
FK Sarajevo
Sarajevo
|
|
Libero
Goražde
|
17.04.2021 14:00 | FK Sarajevo | 1 : 2 | Libero | ||||||
Troglav 1918
Livno
|
|
Respekt
Sarajevo
|
17.04.2021 15:00 | Troglav 1918 | 2 : 0 | Respekt |
Ulcinj
Ulcinj
|
|
Bajo Pivljanin
Plužine
|
17.04.2021 18:00 | Ulcinj | 0 : 3 | Bajo Pivljanin | ||||||
Gorštak
Kolašin
|
|
Studentski dom
Podgorica
|
17.04.2021 18:00 | Gorštak | 1 : 6 | Studentski dom | ||||||
Brskovo
Mojkovac
|
|
Onogošt
Nikšić
|
17.04.2021 18:00 | Brskovo | 6 : 3 | Onogošt | ||||||
Mirabile Moda
Podgorica
|
|
Kataro 2019
Kotor
|
17.04.2021 18:30 | Mirabile Moda | 5 : 1 | Kataro 2019 | ||||||
Nikšić
Nikšić
|
|
Titograd
Podgorica
|
17.04.2021 18:00 | Nikšić | 1 : 5 | Titograd |
Mostar SG
Mostar
|
|
Salines
Tuzla
|
17.04.2021 18:00 | Mostar SG | 7 : 4 | Salines |
Mladost
Mrkonjić Grad
|
|
Kakanj
Kakanj
|
17.04.2021 20:00 | Mladost | 97 : 72 | Kakanj | ||||||
Promo
Donji Vakuf
|
|
Bosna Royal
Sarajevo
|
17.04.2021 20:00 | Promo | 85 : 67 | Bosna Royal | ||||||
Široki
Široki Brijeg
|
|
Zrinjski
Mostar
|
17.04.2021 20:00 | Široki | 86 : 81 | Zrinjski |
Radnik BN Basket
Bijeljina
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
17.04.2021 17:30 | Radnik BN Basket | 71 : 46 | Slavija |
Podgorica
Podgorica
|
|
Teodo
Tivat
|
17.04.2021 20:00 | Podgorica | 87 : 79 | Teodo | ||||||
Danilovgrad
Danilovgrad
|
|
Ibar
Rožaje
|
17.04.2021 19:30 | Danilovgrad | 77 : 73 | Ibar | ||||||
Sutjeska
Nikšić
|
|
Pljevlja
Pljevlja
|
17.04.2021 20:00 | Sutjeska | 101 : 48 | Pljevlja | ||||||
Jedinstvo 1950
Bijelo Polje
|
|
Primorje 1945
Herceg Novi
|
17.04.2021 20:00 | Jedinstvo 1950 | 89 : 79 | Primorje 1945 |
Rudar
Pljevlja
|
|
Milenijum
Podgorica
|
17.04.2021 19:30 | Rudar | 84 : 126 | Milenijum | ||||||
Sutomore
Sutomore
|
|
Podgorica 2
Podgorica
|
17.04.2021 19:00 | Sutomore | 75 : 79 | Podgorica 2 | ||||||
Šušanj
Bar
|
|
Mornar 2
Bar
|
17.04.2021 17:30 | Šušanj | 59 : 71 | Mornar 2 |
Play Off Ultra
Sarajevo
|
|
Orlovi
Banja Luka
|
17.04.2021 18:00 | Play Off Ultra | 58 : 83 | Orlovi | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Igman
Istočna Ilidža
|
17.04.2021 18:00 | Čelik | 106 : 53 | Igman | ||||||
Mladi Krajišnik
Banja Luka
|
|
Rudar Sport
Ugljevik
|
17.04.2021 18:00 | Mladi Krajišnik | 84 : 26 | Rudar Sport | ||||||
Feniks
Banja Luka
|
|
Džamper
Zenica
|
17.04.2021 18:00 | Feniks | 122 : 39 | Džamper | ||||||
RMU Banovići
Banovići
|
|
Jedinstvo Dženeks
Tuzla
|
17.04.2021 18:00 | RMU Banovići | 101 : 63 | Jedinstvo Dženeks |
Mladost
Brčko
|
|
Domaljevac
Domaljevac
|
17.04.2021 14:30 | Mladost | 3 : 1 | Domaljevac |
Bimal-Jedinstvo
Brčko
|
|
BL Volley
Banjaluka
|
17.04.2021 19:00 | Bimal-Jedinstvo | 3 : 1 | BL Volley |
Hercegovac
Bileća
|
|
Drina
Zvornik
|
17.04.2021 15:30 | Hercegovac | 0 : 3 | Drina | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
ŽOK Leotar
Trebinje
|
17.04.2021 16:00 | Slavija | 2 : 3 | ŽOK Leotar | ||||||
Ljubinje
Ljubinje
|
|
Radnik
Bijeljina
|
17.04.2021 17:00 | Ljubinje | 3 : 1 | Radnik | ||||||
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
HE na Drini
Višegrad
|
17.04.2021 14:00 | Crvena zvijezda | 3 : 0 | HE na Drini | ||||||
Maglić
Foča
|
|
Inova
Banja Luka
|
17.04.2021 14:00 | Maglić | 1 : 3 | Inova |
Konjuh
Živinice
|
|
Bosna
Visoko
|
17.04.2021 18:00 | Konjuh | 30 : 24 | Bosna | ||||||
Iskra
Bugojno
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
17.04.2021 18:00 | Iskra | 10 : 0 | Slavija | ||||||
Krivaja
Zavidovići
|
|
Vogošća
Vogošća
|
17.04.2021 18:00 | Krivaja | 29 : 30 | Vogošća | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Gračanica
Gračanica
|
17.04.2021 18:00 | Sloboda | 28 : 25 | Gračanica | ||||||
Sloga (Do)
Doboj
|
|
Derventa
Derventa
|
17.04.2021 18:00 | Sloga (Do) | 39 : 30 | Derventa | ||||||
Borac M:TEL
Banja Luka
|
|
Maglaj
Maglaj
|
17.04.2021 18:00 | Borac M:TEL | 38 : 30 | Maglaj | ||||||
Sloga (GV - U)
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
|
Leotar
Trebinje
|
17.04.2021 18:00 | Sloga (GV - U) | 26 : 21 | Leotar |
Hercegovina
Nevesinje
|
|
Bijeljina
Bijeljina
|
17.04.2021 18:00 | Hercegovina | 30 : 19 | Bijeljina | ||||||
Kozara (KD)
Kozarska Dubica
|
|
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
17.04.2021 20:00 | Kozara (KD) | 43 : 33 | Kotor Varoš | ||||||
ORK Borac
Banja Luka
|
|
Mladost
Banja Luka
|
17.04.2021 14:00 | ORK Borac | 21 : 21 | Mladost |
RK Respect
Sarajevo
|
|
Radnički
Goražde
|
17.04.2021 18:00 | RK Respect | 29 : 26 | Radnički | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Izviđač CO 2
Ljubuški
|
17.04.2021 18:00 | Zrinjski | 24 : 20 | Izviđač CO 2 | ||||||
Briješće
Sarajevo
|
|
Bosna
Sarajevo
|
17.04.2021 18:00 | Briješće | 24 : 28 | Bosna |
Borac 2
Banja Luka
|
|
Leotar
Trebinje
|
17.04.2021 15:00 | Borac 2 | 23 : 28 | Leotar | ||||||
Derventa
Derventa
|
|
Dubica
Kozarska Dubica
|
17.04.2021 18:00 | Derventa | 23 : 35 | Dubica |