XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 220 utakmica za dan
Subota, 17 April 2021


Fudbal

Rudar
Pljevlja
0 : 1
Zeta
Golubovci
17.04.2021 14:00
Rudar
0 : 1
Zeta
Jezero
Plav
1 : 0
Dečić
Tuzi
17.04.2021 14:00
Jezero
1 : 0
Dečić
Iskra
Danilovgrad
0 : 0
Sutjeska
Nikšić
17.04.2021 17:00
Iskra
0 : 0
Sutjeska
Budućnost
Podgorica
1 : 2
Podgorica
Podgorica
17.04.2021 18:00
Budućnost
1 : 2
Podgorica
OFK Petrovac
Petrovac
0 : 0
OFK Titograd
Podgorica
17.04.2021 16:00
OFK Petrovac
0 : 0
OFK Titograd
Bratstvo
Gračanica
1 : 0
TOŠK
Tešanj
17.04.2021 16:30
Bratstvo
1 : 0
TOŠK
Zvijezda
Gradačac
5 : 1
Slaven
Živinice
17.04.2021 16:30
Zvijezda
5 : 1
Slaven
Jedinstvo
Bihać
1 : 0
Travnik
Travnik
17.04.2021 16:30
Jedinstvo
1 : 0
Travnik
Orašje
Orašje
3 : 1
Rudar
Kakanj
17.04.2021 16:30
Orašje
3 : 1
Rudar
Goražde
Goražde
3 : 0
Čapljina
Čapljina
17.04.2021 16:30
Goražde
3 : 0
Čapljina
Novi Travnik
Novi Travnik
3 : 1
Busovača
Busovača
17.04.2021 16:30
Novi Travnik
3 : 1
Busovača
NK Vitez
Vitez
1 : 0
FK Vitez
Vitez
17.04.2021 16:30
NK Vitez
1 : 0
FK Vitez
Sloga
Bosanska Otoka
4 : 0
Krajišnik
Velika Kladuša
17.04.2021 16:30
Sloga
4 : 0
Krajišnik
Brekovica 78
Brekovica
4 : 1
Krajina
Cazin
17.04.2021 16:30
Brekovica 78
4 : 1
Krajina
Podgrmeč
Sanski Most
2 : 0
Rudar
Kamengrad
17.04.2021 16:30
Podgrmeč
2 : 0
Rudar
Mladost
Malešići
3 : 2
Priluk
Priluk
17.04.2021 16:30
Mladost
3 : 2
Priluk
Bosna (K)
Kalesija
4 : 3
Prokosovići
Prokosovići
17.04.2021 16:30
Bosna (K)
4 : 3
Prokosovići
Lokomotiva
Miričina
1 : 5
Gornji Rahić
Gornji Rahić
17.04.2021 16:30
Lokomotiva
1 : 5
Gornji Rahić
Famos
Hrasnica
1 : 0
Usora
Žabljak-Usora
17.04.2021 16:30
Famos
1 : 0
Usora
UNIS
Vogošća
2 : 0
Krivaja
Zavidovići
17.04.2021 16:30
UNIS
2 : 0
Krivaja
Stolac
Stolac
3 : 0
Turbina
Jablanica
17.04.2021 16:30
Stolac
3 : 0
Turbina
Omladinac 75
Pokoj
5 : 1
Omladinac
Sanica
17.04.2021 16:30
Omladinac 75
5 : 1
Omladinac
Bajer 99
Velagići
0 : 1
Mladost
Vrnograč
17.04.2021 16:30
Bajer 99
0 : 1
Mladost
Ozren
Semizovac
1 : 0
Bojnik
Bojnik
17.04.2021 10:00
Ozren
1 : 0
Bojnik
Sport talent
Mostar
4 : 1
Međugorje
Međugorje
17.04.2021 14:30
Sport talent
4 : 1
Međugorje
Kruševo
Kruševo
0 : 0
Mostar
Mostar
17.04.2021 14:30
Kruševo
0 : 0
Mostar
Cim
Cim
2 : 3
Višići
Višići
17.04.2021 14:30
Cim
2 : 3
Višići
Sloga
Tojšići
3 : 1
Mladost 78
Donje Vukovije
17.04.2021 16:30
Sloga
3 : 1
Mladost 78
Mramor
Babice
3 : 2
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
17.04.2021 16:30
Mramor
3 : 2
Ingram
Budućnost
Donja Lukavica
3 : 2
Krušik
Gornje Vukovije
17.04.2021 16:30
Budućnost
3 : 2
Krušik
Vrana
Banovići Selo
3 : 2
Srnica
Treštenica
17.04.2021 16:30
Vrana
3 : 2
Srnica
Proleter
Slavinovići
1 : 3
Mladost
Gornja Tuzla
17.04.2021 13:30
Proleter
1 : 3
Mladost
Spreča
Donji Rainci
1 : 1
Radnik 2018
Lipnica
17.04.2021 13:30
Spreča
1 : 1
Radnik 2018
Sapna
Sapna
0 : 3
Memići
Memići
17.04.2021 13:30
Sapna
0 : 3
Memići
Oskova
Oskova
2 : 1
Omladinac RMU
Đurđevik
17.04.2021 15:30
Oskova
2 : 1
Omladinac RMU
Borac
Kovači
0 : 6
Jablanica
Barice
17.04.2021 15:30
Borac
0 : 6
Jablanica
Crvena zvezda
Beograd
2 : 1
Radnik
Surdulica
17.04.2021 19:00
Crvena zvezda
2 : 1
Radnik
Radnički 1923
Kragujevac
3 : 0
Borac 1926
Čačak
17.04.2021 16:00
Radnički 1923
3 : 0
Borac 1926
Kabel
Novi Sad
1 : 0
Zemun
Zemun
17.04.2021 16:00
Kabel
1 : 0
Zemun
Radnički (P)
Pirot
2 : 1
Loznica
Loznica
17.04.2021 16:00
Radnički (P)
2 : 1
Loznica
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 0
GFK Jagodina
Jagodina
17.04.2021 16:00
Sloga (K)
0 : 0
GFK Jagodina
Arsenal
London
1 : 1
Fulham
London
17.04.2021 16:00
Arsenal
1 : 1
Fulham
Aston Villa
Birmingem
1 : 2
Manchester City
Manchester
17.04.2021 16:00
Aston Villa
1 : 2
Manchester City
Chelsea
London
0 : 0
Brighton
Brighton
17.04.2021 16:00
Chelsea
0 : 0
Brighton
Everton
Liverpool
2 : 2
Tottenham Hotspur
London
17.04.2021 16:00
Everton
2 : 2
Tottenham Hotspur
Leeds United
Leeds
1 : 1
Liverpool
Liverpool
17.04.2021 16:00
Leeds United
1 : 1
Liverpool
Leicester City
Leicester
3 : 0
West Bromwich Albion
West Bromwich
17.04.2021 16:00
Leicester City
3 : 0
West Bromwich Albion
Manchester United
Manchester
3 : 1
Burnley
Burnley
17.04.2021 16:00
Manchester United
3 : 1
Burnley
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
3 : 2
West Ham United
London
17.04.2021 16:00
Newcastle United
3 : 2
West Ham United
Southampton
Southampton
3 : 1
Crystal Palace
London
17.04.2021 16:00
Southampton
3 : 1
Crystal Palace
Wolverhampton
Wolverhampton
1 : 0
Sheffield United
Sheffield
17.04.2021 16:00
Wolverhampton
1 : 0
Sheffield United
Blackburn Rovers
Blackburn
2 : 1
Derby County
Derby
17.04.2021 16:00
Blackburn Rovers
2 : 1
Derby County
Brentford
Brentford
1 : 0
Millwall
London
17.04.2021 16:00
Brentford
1 : 0
Millwall
Coventry City
Coventry
2 : 0
Barnsley
Barnsley
17.04.2021 16:00
Coventry City
2 : 0
Barnsley
Luton Town
Luton
1 : 0
Watford
Watford
17.04.2021 16:00
Luton Town
1 : 0
Watford
Middlesbrough
Middlesbrough
1 : 2
Queens Park Rangers
London
17.04.2021 16:00
Middlesbrough
1 : 2
Queens Park Rangers
Norwich City
Norwich
1 : 3
AFC Bournemouth
Bournemouth
17.04.2021 16:00
Norwich City
1 : 3
AFC Bournemouth
Nottingham Forest
Nottingham
0 : 2
Huddersfield Town
Huddersfield
17.04.2021 16:00
Nottingham Forest
0 : 2
Huddersfield Town
Reading
Reading
1 : 1
Cardiff City
Cardiff
17.04.2021 16:00
Reading
1 : 1
Cardiff City
Rotherham United
Rotherham
0 : 1
Birmingham City
Birmingham
17.04.2021 16:00
Rotherham United
0 : 1
Birmingham City
Sheffield Wednesday
Sheffield
1 : 1
Bristol City
Bristol
17.04.2021 16:00
Sheffield Wednesday
1 : 1
Bristol City
Stoke City
Stoke-on-Trent
0 : 0
Preston North End
Preston
17.04.2021 16:00
Stoke City
0 : 0
Preston North End
Swansea City
Swansea
2 : 2
Wycombe Wanderers
High Wycombe
17.04.2021 16:00
Swansea City
2 : 2
Wycombe Wanderers
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
4 : 0
Eintracht Frankfurt
Frankfurt am Main
17.04.2021 15:30
Borussia M'gladbach
4 : 0
Eintracht Frankfurt
Bayer 04
Leverkusen
3 : 0
Köln
Köln
17.04.2021 18:30
Bayer 04
3 : 0
Köln
Wolfsburg
Wolfsburg
2 : 3
Bayern
München
17.04.2021 15:30
Wolfsburg
2 : 3
Bayern
Freiburg
Freiburg im Breisgau
4 : 0
Schalke 04
Gelsenkirchen
17.04.2021 15:30
Freiburg
4 : 0
Schalke 04
Union Berlin
Berlin
2 : 1
Stuttgart
Stuttgart
17.04.2021 15:30
Union Berlin
2 : 1
Stuttgart
Augsburg
Augsburg
0 : 0
Arminia
Bielefeld
17.04.2021 15:30
Augsburg
0 : 0
Arminia
Angers SCO
Angers
0 : 3
Rennes
Rennes
17.04.2021 12:45
Angers SCO
0 : 3
Rennes
Olympique Marseille
Marseille
3 : 2
Lorient
Lorient
17.04.2021 17:00
Olympique Marseille
3 : 2
Lorient
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
3 : 1
Fiorentina
Firenze
17.04.2021 18:00
Sassuolo
3 : 1
Fiorentina
Cagliari
Cagliari
4 : 3
Parma
Parma
17.04.2021 20:45
Cagliari
4 : 3
Parma
Crotone
Crotone
1 : 2
Udinese
Udine
17.04.2021 15:00
Crotone
1 : 2
Udinese
Sampdoria
Genova
3 : 1
Hellas Verona
Verona
17.04.2021 15:00
Sampdoria
3 : 1
Hellas Verona
Krupa
Krupa na Vrbasu
1 : 0
Sloboda
Tuzla
17.04.2021 15:00
Krupa
1 : 0
Sloboda
Mladost
Doboj-Kakanj
2 : 0
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
17.04.2021 15:00
Mladost
2 : 0
Tuzla City
Sarajevo
Sarajevo
0 : 2
Borac
Banja Luka
17.04.2021 19:00
Sarajevo
0 : 2
Borac
Podrinje
Janja
0 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
17.04.2021 16:00
Podrinje
0 : 0
Slavija
Ljubić
Prnjavor
1 : 2
Kozara
Gradiška
17.04.2021 16:00
Ljubić
1 : 2
Kozara
Jedinstvo
Brčko
2 : 1
Sloga
Doboj
17.04.2021 16:00
Jedinstvo
2 : 1
Sloga
Borac
Kozarska Dubica
1 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
17.04.2021 16:00
Borac
1 : 0
Rudar Prijedor
Leotar
Trebinje
0 : 0
Sloboda
Novi Grad
17.04.2021 16:00
Leotar
0 : 0
Sloboda
Tekstilac
Derventa
0 : 0
Željezničar
Banja Luka
17.04.2021 16:00
Tekstilac
0 : 0
Željezničar
Drina
Zvornik
2 : 0
Sutjeska
Foča
17.04.2021 16:00
Drina
2 : 0
Sutjeska
Modriča
Modriča
1 : 1
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
17.04.2021 16:00
Modriča
1 : 1
Zvijezda 09
Široki Brijeg
Široki Brijeg
2 : 1
Velež
Mostar
17.04.2021 11:00
Široki Brijeg
2 : 1
Velež
Zrinjski
Mostar
2 : 0
Sarajevo
Sarajevo
17.04.2021 13:00
Zrinjski
2 : 0
Sarajevo
Sloboda
Tuzla
0 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
17.04.2021 15:00
Sloboda
0 : 0
Rudar Prijedor
Željezničar
Sarajevo
0 : 1
Krupa
Krupa na Vrbasu
17.04.2021 15:00
Željezničar
0 : 1
Krupa
Romari
Vitez
2 : 1
Žepče
Žepče
17.04.2021 12:00
Romari
2 : 1
Žepče
Iskra
Bugojno
3 : 0
Natron
Maglaj
17.04.2021 12:00
Iskra
3 : 0
Natron
Borac
Kozarska Dubica
1 : 0
Ljubić
Prnjavor
17.04.2021 12:00
Borac
1 : 0
Ljubić
Omarska
Omarska
0 : 0
Metalleghe BSI
Jajce
17.04.2021 12:00
Omarska
0 : 0
Metalleghe BSI
Krajina
Cazin
4 : 1
Brdo
Hambarina
17.04.2021 12:00
Krajina
4 : 1
Brdo
Podgrmeč
Sanski Most
0 : 1
Jedinstvo
Bihać
17.04.2021 12:00
Podgrmeč
0 : 1
Jedinstvo
Novi Šeher
Novi Šeher
2 : 3
Stupčanica
Olovo
17.04.2021 11:00
Novi Šeher
2 : 3
Stupčanica
Borac
Banja Luka
1 : 3
Željezničar
Sarajevo
17.04.2021 13:00
Borac
1 : 3
Željezničar
Tuzla City
Tuzla
6 : 2
Radnik
Bijeljina
17.04.2021 13:00
Tuzla City
6 : 2
Radnik
Mladost
Doboj Kakanj
0 : 0
Velež
Mostar
17.04.2021 13:00
Mladost
0 : 0
Velež
Radnik
Hadžići
6 : 0
Goražde
Goražde
17.04.2021 10:00
Radnik
6 : 0
Goražde
Romari
Vitez
3 : 1
Žepče
Žepče
17.04.2021 11:00
Romari
3 : 1
Žepče
Iskra
Bugojno
3 : 0
Natron
Maglaj
17.04.2021 11:00
Iskra
3 : 0
Natron
FA Academica
Sarajevo
6 : 0
Radnik Hadžići
Hadžići
17.04.2021 12:00
FA Academica
6 : 0
Radnik Hadžići
Željezničar 1
Sarajevo
1 : 1
Mlade Nade
Sarajevo
17.04.2021 12:00
Željezničar 1
1 : 1
Mlade Nade
Ozren
Semizovac
0 : 7
Sarajevo
Sarajevo
17.04.2021 12:00
Ozren
0 : 7
Sarajevo
Dar
Sarajevo
4 : 3
Jedinstvo
Ljubinići
17.04.2021 12:00
Dar
4 : 3
Jedinstvo
Bambinosi
Sarajevo
3 : 1
Željezničar 2
Sarajevo
17.04.2021 12:00
Bambinosi
3 : 1
Željezničar 2
Glasinac 2011
Sokolac
3 : 0
Romanija
Pale
17.04.2021 12:00
Glasinac 2011
3 : 0
Romanija
Novi Šeher
Novi Šeher
4 : 3
Stupčanica
Olovo
17.04.2021 13:00
Novi Šeher
4 : 3
Stupčanica
Borac
Banja Luka
0 : 0
Željezničar
Sarajevo
17.04.2021 12:00
Borac
0 : 0
Željezničar
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
2 : 1
Radnik
Bijeljina
17.04.2021 12:00
Tuzla City
2 : 1
Radnik
Mladost
Doboj - Kakanj
2 : 2
Velež
Mostar
17.04.2021 12:00
Mladost
2 : 2
Velež
Rudar
Kamengrad
1 : 1
Ključ
Ključ
17.04.2021 11:30
Rudar
1 : 1
Ključ
Bihać
Bihać
0 : 8
Podgrmeč
Sanski Most
17.04.2021 11:30
Bihać
0 : 8
Podgrmeč
Kamenica
Kamenica - Bihać
5 : 1
Omladinac 75 Brekovica
Brekovica - Bihać
17.04.2021 11:30
Kamenica
5 : 1
Omladinac 75 Brekovica
Ćoralići
Ćoralići
2 : 1
Sloga
Bosanska Otoka
17.04.2021 11:30
Ćoralići
2 : 1
Sloga
Krajina
Cazin
0 : 2
Krajišnik
Velika Kladuša
17.04.2021 11:30
Krajina
0 : 2
Krajišnik
Mladost (V)
Vrnograč
7 : 1
Željezničar
Bosanska Krupa
17.04.2021 11:30
Mladost (V)
7 : 1
Željezničar
Radnik
Donji Vakuf
2 : 0
Globus
Bugojno
17.04.2021 10:00
Radnik
2 : 0
Globus
AN Vrbas
Gornji Vakuf - Uskoplje
1 : 5
Metalleghe BSI
Jajce
17.04.2021 10:00
AN Vrbas
1 : 5
Metalleghe BSI
Igman
Konjic
3 : 2
Brotnjo
Čitluk
17.04.2021 11:30
Igman
3 : 2
Brotnjo
GOŠK
Gabela
0 : 3
Blagaj
Blagaj
17.04.2021 11:30
GOŠK
0 : 3
Blagaj
Velež
Mostar
1 : 3
Branitelj
Rodoč - Jasenica
17.04.2021 11:30
Velež
1 : 3
Branitelj
Stolac
Stolac
1 : 2
Zrinjski
Mostar
17.04.2021 11:30
Stolac
1 : 2
Zrinjski
Tuzla City
Simin Han
1 : 0
Bambi
Tuzla
17.04.2021 11:00
Tuzla City
1 : 0
Bambi
Gradina
Srebrenik
0 : 2
Zvijezda
Gradačac
17.04.2021 16:00
Gradina
0 : 2
Zvijezda
Radnik
Hadžići
3 : 1
Igman
ilidža
17.04.2021 10:00
Radnik
3 : 1
Igman
Jedinstvo
Ilijaš - Ljubinci
0 : 3
Željezničar
Sarajevo
17.04.2021 10:00
Jedinstvo
0 : 3
Željezničar
Unis
Vogošča
1 : 1
Sarajevo
Sarajevo
17.04.2021 10:00
Unis
1 : 1
Sarajevo
Željezničar 2
Sarajevo
1 : 1
Sarajevo 2
Sarajevo
17.04.2021 10:00
Željezničar 2
1 : 1
Sarajevo 2
Novi Grad 1
Sarajevo
2 : 0
Akademika 1
Sarajevo
17.04.2021 10:00
Novi Grad 1
2 : 0
Akademika 1
Valter
Sarajevo
3 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
17.04.2021 10:00
Valter
3 : 0
Slavija
Mlade Nade
Ilidža
2 : 0
AF Devetka
Sarajevo
17.04.2021 10:00
Mlade Nade
2 : 0
AF Devetka
FA Akademika
Sarajevo
1 : 0
J Akademi
Sarajevo
17.04.2021 10:00
FA Akademika
1 : 0
J Akademi
Atletiko
Sarajevo
4 : 0
Novi Grad 1
Sarajevo
17.04.2021 10:00
Atletiko
4 : 0
Novi Grad 1
Biser 96
Sarajevo
0 : 1
KMN Vogošća
Vogošča
17.04.2021 10:00
Biser 96
0 : 1
KMN Vogošća
Vratnik
Sarajevo
0 : 2
Sarajevo 3
Sarajevo
17.04.2021 10:00
Vratnik
0 : 2
Sarajevo 3
Jang Bojs
Sarajevo
5 : 0
Omladinac
Doglode
17.04.2021 10:00
Jang Bojs
5 : 0
Omladinac
Slaven
Živinice
0 : 4
Radnički
Lukavac
17.04.2021 10:00
Slaven
0 : 4
Radnički
Betaklub Tango
Devetak
3 : 1
Sloboda
Tuzla
17.04.2021 10:00
Betaklub Tango
3 : 1
Sloboda
Eurofudbal
Stjepan Polje
1 : 1
Eurogol
Živinice
17.04.2021 10:00
Eurofudbal
1 : 1
Eurogol
Igman
Konjic
2 : 2
Brotnjo
Čitluk
17.04.2021 10:00
Igman
2 : 2
Brotnjo
GOŠK
Gabela
2 : 1
Blagaj
Blagaj
17.04.2021 10:00
GOŠK
2 : 1
Blagaj
Velež
Mostar
8 : 0
Branitelj
Rodoč - Jasenica
17.04.2021 10:00
Velež
8 : 0
Branitelj
Neum
Neum
1 : 3
Mostar
Mostar
17.04.2021 10:00
Neum
1 : 3
Mostar
Stolac
Stolac
1 : 3
Zrinjski
Mostar
17.04.2021 10:00
Stolac
1 : 3
Zrinjski
Lokomotiva
Mostar
3 : 0
Bjelopoljac
Bijelo Polje - Mostar
17.04.2021 10:00
Lokomotiva
3 : 0
Bjelopoljac
Međugorje
Međugorje
0 : 3
Sport talent
Mostar
17.04.2021 10:00
Međugorje
0 : 3
Sport talent
Turbina
Jablanica
0 : 16
Velež
Mostar
17.04.2021 10:00
Turbina
0 : 16
Velež
Višići
Višići
0 : 8
Cim
Mostar
17.04.2021 10:00
Višići
0 : 8
Cim
Novi Travnik
Novi Travnik
6 : 0
Rijeka
Rijeka - Vitez
17.04.2021 12:00
Novi Travnik
6 : 0
Rijeka
Željezničar
Sarajevo
1 : 0
Sarajevo 2
Sarajevo
17.04.2021 12:30
Željezničar
1 : 0
Sarajevo 2
Bambinosi 1
Sarajevo
5 : 0
Radnik
Hadžići
17.04.2021 16:00
Bambinosi 1
5 : 0
Radnik
J Akademija
Sarajevo
1 : 2
Sarajevo
Sarajevo
17.04.2021 10:00
J Akademija
1 : 2
Sarajevo
Željezničar
Sarajevo
1 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
17.04.2021 10:00
Željezničar
1 : 0
Slavija
Olimp
Pale
5 : 1
Novi Grad
Sarajevo
17.04.2021 10:00
Olimp
5 : 1
Novi Grad
Bambinosi 2
Sarajevo
3 : 0
Šampioni
Ilidža
17.04.2021 10:00
Bambinosi 2
3 : 0
Šampioni
Željezničar 3
Sarajevo
1 : 5
Fer plej
Sarajevo
17.04.2021 10:00
Željezničar 3
1 : 5
Fer plej
Unis
Vogošća
0 : 0
AF Devetka
Sarajevo
17.04.2021 10:00
Unis
0 : 0
AF Devetka
Dar
Sarajevo
4 : 0
F.A. Akademika
Sarajevo
17.04.2021 10:00
Dar
4 : 0
F.A. Akademika
Romanija
Pale
6 : 1
La Paz
Pazarić
17.04.2021 10:00
Romanija
6 : 1
La Paz
SAŠK Napredak
Sarajevo
5 : 0
ŠF Soker
Sarajevo
17.04.2021 10:00
SAŠK Napredak
5 : 0
ŠF Soker
S.A. Ilijaš
ilijaš
0 : 2
Dobrinja
Dobrinja - Sarajevo
17.04.2021 10:00
S.A. Ilijaš
0 : 2
Dobrinja
Spartak
Subotica
5 : 0
Sloga
Zemun
17.04.2021 16:00
Spartak
5 : 0
Sloga
Mašinac
Niš
1 : 0
Crvena zvezda
Beograd
17.04.2021 15:00
Mašinac
1 : 0
Crvena zvezda
TSC
Kanjiža
3 : 0
Zemun
Zemun
17.04.2021 16:00
TSC
3 : 0
Zemun
Požarevac
Požarevac
1 : 0
Vojvodina
Novi Sad
17.04.2021 16:30
Požarevac
1 : 0
Vojvodina
Mačva
Šabac
0 : 2
Spartak DOO
Subotica
17.04.2021 16:30
Mačva
0 : 2
Spartak DOO
Loznica
Loznica
0 : 6
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
17.04.2021 16:30
Loznica
0 : 6
ŽFU Zvezda B 2018
Rad
Beograd
0 : 2
Majdanpek
Majdanpek
17.04.2021 16:30
Rad
0 : 2
Majdanpek
Breznica
Pljevlja
13 : 0
Mladost 2015
Podgorica
17.04.2021 16:30
Breznica
13 : 0
Mladost 2015
Fortuna
Živinice
1 : 1
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
17.04.2021 16:30
Fortuna
1 : 1
Lokomotiva
Prijedor
Prijedor
3 : 0
Čelik
Doboj
17.04.2021 11:00
Prijedor
3 : 0
Čelik
FK Sarajevo
Sarajevo
1 : 2
Libero
Goražde
17.04.2021 14:00
FK Sarajevo
1 : 2
Libero
Troglav 1918
Livno
2 : 0
Respekt
Sarajevo
17.04.2021 15:00
Troglav 1918
2 : 0
Respekt

Futsal

Ulcinj
Ulcinj
0 : 3
Bajo Pivljanin
Plužine
17.04.2021 18:00
Ulcinj
0 : 3
Bajo Pivljanin
Brskovo
Mojkovac
6 : 3
Onogošt
Nikšić
17.04.2021 18:00
Brskovo
6 : 3
Onogošt
Gorštak
Kolašin
1 : 6
Studentski dom
Podgorica
17.04.2021 18:00
Gorštak
1 : 6
Studentski dom
Mirabile Moda
Podgorica
5 : 1
Kataro 2019
Kotor
17.04.2021 18:30
Mirabile Moda
5 : 1
Kataro 2019
Nikšić
Nikšić
1 : 5
Titograd
Podgorica
17.04.2021 18:00
Nikšić
1 : 5
Titograd
Mostar SG
Mostar
7 : 4
Salines
Tuzla
17.04.2021 18:00
Mostar SG
7 : 4
Salines

Košarka

Mladost
Mrkonjić Grad
97 : 72
Kakanj
Kakanj
17.04.2021 20:00
Mladost
97 : 72
Kakanj
Promo
Donji Vakuf
85 : 67
Bosna Royal
Sarajevo
17.04.2021 20:00
Promo
85 : 67
Bosna Royal
Široki
Široki Brijeg
86 : 81
Zrinjski
Mostar
17.04.2021 20:00
Široki
86 : 81
Zrinjski
Radnik BN Basket
Bijeljina
71 : 46
Slavija
Istočno Sarajevo
17.04.2021 17:30
Radnik BN Basket
71 : 46
Slavija
Podgorica
Podgorica
87 : 79
Teodo
Tivat
17.04.2021 20:00
Podgorica
87 : 79
Teodo
Danilovgrad
Danilovgrad
77 : 73
Ibar
Rožaje
17.04.2021 19:30
Danilovgrad
77 : 73
Ibar
Sutjeska
Nikšić
101 : 48
Pljevlja
Pljevlja
17.04.2021 20:00
Sutjeska
101 : 48
Pljevlja
Jedinstvo 1950
Bijelo Polje
89 : 79
Primorje 1945
Herceg Novi
17.04.2021 20:00
Jedinstvo 1950
89 : 79
Primorje 1945
Rudar
Pljevlja
84 : 126
Milenijum
Podgorica
17.04.2021 19:30
Rudar
84 : 126
Milenijum
Sutomore
Sutomore
75 : 79
Podgorica 2
Podgorica
17.04.2021 19:00
Sutomore
75 : 79
Podgorica 2
Šušanj
Bar
59 : 71
Mornar 2
Bar
17.04.2021 17:30
Šušanj
59 : 71
Mornar 2
Play Off Ultra
Sarajevo
58 : 83
Orlovi
Banja Luka
17.04.2021 18:00
Play Off Ultra
58 : 83
Orlovi
Čelik
Zenica
106 : 53
Igman
Istočna Ilidža
17.04.2021 18:00
Čelik
106 : 53
Igman
Mladi Krajišnik
Banja Luka
84 : 26
Rudar Sport
Ugljevik
17.04.2021 18:00
Mladi Krajišnik
84 : 26
Rudar Sport
Feniks
Banja Luka
122 : 39
Džamper
Zenica
17.04.2021 18:00
Feniks
122 : 39
Džamper
RMU Banovići
Banovići
101 : 63
Jedinstvo Dženeks
Tuzla
17.04.2021 18:00
RMU Banovići
101 : 63
Jedinstvo Dženeks

Odbojka

Mladost
Brčko
3 : 1
Domaljevac
Domaljevac
17.04.2021 14:30
Mladost
3 : 1
Domaljevac
Bimal-Jedinstvo
Brčko
3 : 1
BL Volley
Banjaluka
17.04.2021 19:00
Bimal-Jedinstvo
3 : 1
BL Volley
Hercegovac
Bileća
0 : 3
Drina
Zvornik
17.04.2021 15:30
Hercegovac
0 : 3
Drina
Slavija
Istočno Sarajevo
2 : 3
ŽOK Leotar
Trebinje
17.04.2021 16:00
Slavija
2 : 3
ŽOK Leotar
Ljubinje
Ljubinje
3 : 1
Radnik
Bijeljina
17.04.2021 17:00
Ljubinje
3 : 1
Radnik
Crvena zvijezda
Obudovac
3 : 0
HE na Drini
Višegrad
17.04.2021 14:00
Crvena zvijezda
3 : 0
HE na Drini
Maglić
Foča
1 : 3
Inova
Banja Luka
17.04.2021 14:00
Maglić
1 : 3
Inova

Rukomet

Konjuh
Živinice
30 : 24
Bosna
Visoko
17.04.2021 18:00
Konjuh
30 : 24
Bosna
Iskra
Bugojno
10 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
17.04.2021 18:00
Iskra
10 : 0
Slavija
Krivaja
Zavidovići
29 : 30
Vogošća
Vogošća
17.04.2021 18:00
Krivaja
29 : 30
Vogošća
Sloboda
Tuzla
28 : 25
Gračanica
Gračanica
17.04.2021 18:00
Sloboda
28 : 25
Gračanica
Sloga (Do)
Doboj
39 : 30
Derventa
Derventa
17.04.2021 18:00
Sloga (Do)
39 : 30
Derventa
Borac M:TEL
Banja Luka
38 : 30
Maglaj
Maglaj
17.04.2021 18:00
Borac M:TEL
38 : 30
Maglaj
Sloga (GV - U)
Gornji Vakuf-Uskoplje
26 : 21
Leotar
Trebinje
17.04.2021 18:00
Sloga (GV - U)
26 : 21
Leotar
Hercegovina
Nevesinje
30 : 19
Bijeljina
Bijeljina
17.04.2021 18:00
Hercegovina
30 : 19
Bijeljina
Kozara (KD)
Kozarska Dubica
43 : 33
Kotor Varoš
Kotor Varoš
17.04.2021 20:00
Kozara (KD)
43 : 33
Kotor Varoš
ORK Borac
Banja Luka
21 : 21
Mladost
Banja Luka
17.04.2021 14:00
ORK Borac
21 : 21
Mladost
RK Respect
Sarajevo
29 : 26
Radnički
Goražde
17.04.2021 18:00
RK Respect
29 : 26
Radnički
Zrinjski
Mostar
24 : 20
Izviđač CO 2
Ljubuški
17.04.2021 18:00
Zrinjski
24 : 20
Izviđač CO 2
Briješće
Sarajevo
24 : 28
Bosna
Sarajevo
17.04.2021 18:00
Briješće
24 : 28
Bosna
Borac 2
Banja Luka
23 : 28
Leotar
Trebinje
17.04.2021 15:00
Borac 2
23 : 28
Leotar
Derventa
Derventa
23 : 35
Dubica
Kozarska Dubica
17.04.2021 18:00
Derventa
23 : 35
Dubica
86' Gol (Sutjeska)
Nikola Mojović
Novi gol sa linije 11 metara postiogao je Nikola Mojović. Bio je to treći penakl za domaćina.
Gol (Radnik)
59' Gol (Kozara)
Drago Maksimović
U gužvi pred golom Sutjeske najbolje se snšao Maksimović.
40' Gol (Sutjeska)
Nikola Mojović
Novi penal za Sutjesku. Srušen je Dačević,a Mojović siguran.
Gol (Radnik)