2 : 2
0 : 2
Pogodiom je Stefan Arbinja za 2:2.
90+4'
Modriča blizu osvajanj sva tri boda. igraju tvrdo,a domaći nervozni i dugom loptama preskaču sredinu terena.
87.minut'
Šut na gol
Trivan je bio u doboj poziciji,ali ga je nadmudrio Butorović.
77. minut'
Šut na gol
Odlična prilika za Modriču,ali Butorović zaustavlja udarac Jaćimovića.
72.minut '
Crveni karton
Zbog dva žuta Vučina Šćepanović izlazoi van igre.
68.minut'
Korner
kolosalna prilika za Kokota. Proigrao ga je Arbinja,a Kokot slabije tukao. Golman Tripić nogom izbacuje loptu u korner.
66.minut'
Šut na gol
Dobra akcija Slavije,ali je Arbinja brzopleto reagovao i šutirao loše,
63.minut'
Traljava reakcije odbrane Modriče. sve to koristi Popovac i trese mrežu.
60.minut'
Šut na gol
Probao je Arbinja nakon proigravanja Popovcxa,ali je lopta otišla pored gola.
59.minut'
Domaćin je sve karte bacio u napad,ali nema prilika pred golom Tripića.
58.minut '
Penal
Modriča golom sa 11 metara vodi sa 0:2.Penak je napravio Regoje. Prekršaj uz korner liniju.
41,minut'
Gosti vode sa 0:1. Pogodio je Ognjen Jaćimović. Velika greška defanzivaca Slavije.
8.minut '
Slavija ima terensku inicijativu,ali nema prilika za gol.
Igra Slavije bezidejna, slaba...Gosti se dobro i mirno brane.
Očajna igra Slavije i zasluženo vođstvo Modriče od 0:2.
Domaći sada sve čine da dođu do poravnanja.
Podignute tenzije u Istočnom Sarajevu. Sudija Valjić ima pune ruke posla,a gosti koriste svaki momenat da ukradu vrijeme.
Završeno
Sudija: Ognjen Valjić (Banjaluka). Pomoćnici: Siniša Ivančević (Banjaluka), Miloš Đermanović (Čelinac). Četvrti sudija: Mario Jelić (Banjaluka). Posmatrač suđenja: Radoslav Vukasović. Delegat: Miroslav Vuković (Gacko).
Butorović, CIcović, Regoje, N.Pušara, Babić, Kokot, Popovac, Šćepanović, Lalović, Rizvanović, A. Pušara Na klupi su: Nedžibović, Radovanović, Žugić, Bojanić, Rajbhandari, Jolović, Arbinja
Tripić, Lazareski, Blagojević,Lukić, Todorović, Trivan, Jaćimović, Trifković, Radić, Vejnović, Kojić Na klupi su: Maslić, Karamanović, Miljević, Adžić, Maslić, Kostadinović