XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 222 utakmica za dan
Subota, 27 April 2019

Fudbal

27.04.2019 17:00 TSC 2 : 1 Radnički 1923
27.04.2019 16:00 Zlatibor 4 : 0 Sinđelić
27.04.2019 19:00 Javor Matis 3 : 1 Bežanija
27.04.2019 16:00 Inđija 1 : 0 Metalac
27.04.2019 19:00 Trajal 1 : 1 OFK Žarkovo
27.04.2019 16:00 Bečej 1918 2 : 1 Budućnost
27.04.2019 16:00 Teleoptik 2 : 1 Borac
27.04.2019 16:00 Sloboda 1 : 4 Novi Pazar
27.04.2019 17:00 Široki Brijeg 2 : 1 Krupa
27.04.2019 20:00 Sloboda 0 : 0 Željezničar
27.04.2019 17:00 Mladost 2 : 2 Zrinjski
27.04.2019 17:00 Radnik 0 : 0 Sarajevo
27.04.2019 17:00 Čelik 1 : 0 GOŠK
27.04.2019 19:00 Borac 5 : 0 Kozara
27.04.2019 17:00 Željezničar Sport team 1 : 0 Rudar Prijedor
27.04.2019 16:30 Sloga 3 : 0 Podrinje
27.04.2019 16:30 Tekstilac 1 : 0 Sutjeska
27.04.2019 14:00 Sloboda 1 : 3 Drina
27.04.2019 16:30 Slavija 1 : 1 Modriča
27.04.2019 16:30 Karanovac 7 : 1 Ozren
27.04.2019 16:30 Vranjak 2 : 2 Laktaši
27.04.2019 16:30 Polet 1926 0 : 4 Proleter
27.04.2019 16:30 Ljubić 2 : 1 Sloga(S)
27.04.2019 16:30 Jedinstvo 3 : 0 Sloga(T)
27.04.2019 16:30 Dubrave 0 : 3 Borac
27.04.2019 16:30 Mladost 3 : 1 Omarska
27.04.2019 16:30 Sloboda 2 : 1 Sloga(D)
27.04.2019 16:30 Velež 3 : 0 Guber
27.04.2019 16:30 Budućnost 2 : 2 Proleter
27.04.2019 16:30 Drina HE 0 : 2 Jedinstvo(Bč)
27.04.2019 16:30 Mladost(R) 2 : 0 Famos
27.04.2019 16:30 Mladost(G) 1 : 0 Glasinac 2011
27.04.2019 16:30 Jedinstvo(Br) 0 : 1 Ilićka 01
27.04.2019 16:30 Bratstvo 1 : 4 Leotar
27.04.2019 16:30 Mladost 1 : 1 Naprijed
27.04.2019 16:30 Gorica 3 : 1 Partizan
27.04.2019 16:30 Lijevče 1 : 0 OFK Brdo
27.04.2019 16:30 Bratstvo 5 : 2 Čelinac
27.04.2019 16:30 Krajina 2 : 1 BSK
27.04.2019 16:30 Progres 3 : 0 Sloga
27.04.2019 16:30 OFK Pridjel 1 : 5 Sloga
27.04.2019 16:30 Naša krila 4 : 1 Sloga
27.04.2019 16:30 Hajduk 4 : 0 Rudanka
27.04.2019 16:30 Zvijezda 2 : 2 Crvena zvijezda
27.04.2019 16:30 Vučijak 2 : 1 Skugrić
27.04.2019 16:30 Mineral 2 : 1 Trebava
27.04.2019 16:30 Sloboda 2 : 0 Lokomotiva
27.04.2019 16:30 Milići 4 : 2 Partizan
27.04.2019 16:30 OFK Šekovići 7 : 0 Mladost
27.04.2019 16:30 Čelopek 2 : 1 OFK Trnovica
27.04.2019 16:30 Omladinac 6 : 1 Vlasenica
27.04.2019 16:30 Birač 4 : 0 Majevica
27.04.2019 16:30 Jedinstvo 4 : 3 Podrinje
27.04.2019 16:30 Rudar 1925 8 : 0 BSK Ledinci
27.04.2019 16:30 Rudo 2 : 0 Željeznica
27.04.2019 16:30 Podgrmeč 3 : 0 Svodna
27.04.2019 16:30 Slaven 4 : 0 Brzi
27.04.2019 16:30 OFK Ravan 1 : 3 Gomjenica
27.04.2019 11:00 Mrakovica 3 : 0 Radnik
27.04.2019 16:30 Ljubija 0 : 2 Plamen
27.04.2019 17:00 13 Skojevki 4 : 1 Potkozarje
27.04.2019 17:30 Kalemi 4 : 3 Župa
27.04.2019 17:00 Sloga DIPO 2 : 0 Biseri
27.04.2019 17:00 Tamaris 1 : 8 Kozara
27.04.2019 16:30 Polet Krajišnik 4 : 2 Gomionica
27.04.2019 16:30 Sloga Nektar 1 : 0 Rekreativo
27.04.2019 16:30 Budućnost 2 : 2 Mladost Farmaprom
27.04.2019 16:30 Džaja 1 : 6 Omladinac
27.04.2019 16:30 Hajduk 5 : 1 Sloga 73
27.04.2019 17:00 Borac(BL) 2 : 0 Skugrić 1964
27.04.2019 16:30 Kladari Gornji 2 : 0 BSK
27.04.2019 16:30 Rudar 4 : 0 Budućnost
27.04.2019 16:30 Trebavac 3 : 0 Borac(O)
27.04.2019 16:30 Bratstvo 3 : 1 Ukrina
27.04.2019 16:30 Pelagićevo 4 : 6 Borac(K)
27.04.2019 17:00 Mladost 2003 1 : 3 Borac
27.04.2019 17:30 Gredice 2 : 0 Grčica
27.04.2019 17:00 Obilić 0 : 0 OFK Brezik
27.04.2019 17:00 Borac 3 : 0 Jadar
27.04.2019 16:30 Radnik Urije 2 : 1 Moštanica
27.04.2019 16:30 Rasavci 3 : 0 Rudar
27.04.2019 17:00 Jablanica 0 : 10 Laminci
27.04.2019 16:30 Sveti Jovan 4 : 2 Čelik
27.04.2019 16:30 Sloboda 4 : 1 Strijelac
27.04.2019 16:00 Budućnost Red Star 5 : 2 Polet
27.04.2019 17:00 Polet 2 : 0 Borac
27.04.2019 17:00 Velež 4 : 0 Rudar
27.04.2019 17:00 Slaven 1 : 0 Orašje
27.04.2019 17:00 Jedinstvo 3 : 1 Igman
27.04.2019 17:00 Čapljina 4 : 3 Goražde
27.04.2019 17:00 Bosna 1 : 2 Olimpik
27.04.2019 17:00 Bratstvo 1 : 0 Zvijezda
27.04.2019 17:00 Novi Travnik 0 : 3 Metalleghe BSI
27.04.2019 17:00 FK Vitez 2 : 1 Kiseljak
27.04.2019 17:00 Sloga 0 : 2 Brekovica 78
27.04.2019 17:00 Bratstvo 0 : 3 Travnik
27.04.2019 17:00 Krajina 2 : 0 Iskra
27.04.2019 17:00 Mramor 2 : 0 Mladost
27.04.2019 17:00 Budućnost 1 : 0 Gradina
27.04.2019 17:00 Lokomotiva 2 : 0 Bosna(M)
27.04.2019 17:00 Sloga 4 : 1 Prokosovići
27.04.2019 17:00 Famos 2 : 1 Azot
27.04.2019 17:00 Ključ 2 : 1 Omladinac
27.04.2019 17:00 Mladost(V) 3 : 1 Mladost(P)
27.04.2019 17:00 Dizdaruša 3 : 0 Sloga(T)
27.04.2019 17:00 Hajduk 1 : 0 Napredak
27.04.2019 17:00 Mladost(B) 1 : 2 Gornji Rahić
27.04.2019 17:00 Mladost(T) 1 : 1 Rijeka
27.04.2019 17:00 Željezničar 3 : 2 Proleter
27.04.2019 16:30 Fortuna 5 : 0 Rudar
27.04.2019 17:00 Mladost 1 : 0 Ozren
27.04.2019 17:00 Rakitno 2 : 2 Junak
27.04.2019 16:30 Višići 3 : 2 Blagaj
27.04.2019 17:30 Šantići 7 : 1 OFK Lugovi
27.04.2019 17:00 Bukovik 4 : 0 Orahovica 77
27.04.2019 17:00 Zelinja 76 0 : 4 Posavina
27.04.2019 16:30 Sapna 3 : 0 Memići
27.04.2019 16:30 Lovćen 1 : 1 Budućnost
27.04.2019 16:30 Mornar 1 : 5 OFK Petrovac
27.04.2019 16:30 Sutjeska 4 : 0 Rudar
27.04.2019 16:30 Grbalj 2 : 1 Iskra
27.04.2019 16:00 Zeta 1 : 1 OFK Titograd
27.04.2019 18:30 Brighton 1 : 1 Newcastle United
27.04.2019 16:00 Crystal Palace 0 : 0 Everton
27.04.2019 16:00 Fulham 1 : 0 Cardiff City
27.04.2019 16:00 Southampton 3 : 3 AFC Bournemouth
27.04.2019 13:30 Tottenham Hotspur 0 : 1 West Ham United
27.04.2019 16:00 Watford 1 : 2 Wolverhampton
27.04.2019 16:15 Atlético Madrid 1 : 0 Real Valladolid
27.04.2019 20:45 Barcelona 1 : 0 Levante
27.04.2019 13:00 Athletic Club 1 : 1 Deportivo Alavés
27.04.2019 18:30 Leganés 0 : 0 Celta de Vigo
27.04.2019 15:30 Borussia Dortmund 2 : 4 Schalke 04
27.04.2019 15:30 RB Leipzig 2 : 1 Freiburg
27.04.2019 18:30 Stuttgart 1 : 0 Borussia Mönchengladbach
27.04.2019 15:30 Eintracht 0 : 0 Hertha BSC
27.04.2019 15:30 Hannover 96 1 : 0 Mainz 05
27.04.2019 15:30 Fortuna 4 : 1 Werder
27.04.2019 20:30 Internazionale 1 : 1 Juventus
27.04.2019 18:00 Roma 3 : 0 Cagliari
27.04.2019 15:00 Bologna 3 : 1 Empoli
27.04.2019 16:00 Iskra 2 : 1 Lokomotiva
27.04.2019 17:30 Modriča 1 : 2 Gradina
27.04.2019 15:00 Banja Luka 1 : 0 Radnik Bumerang
27.04.2019 11:00 Čelik 1 : 4 Drina
27.04.2019 16:00 Rosa Brandis 0 : 5 Fortuna
27.04.2019 14:30 Sloboda 2 : 1 Libero
27.04.2019 17:00 Čelik 1 : 3 Široki Brijeg
27.04.2019 12:00 Široki Brijeg 3 : 0 Čelik
27.04.2019 11:00 Zvijezda 09 2 : 4 Radnik
27.04.2019 12:00 Sloboda 1 : 5 Jedinstvo
27.04.2019 12:00 Tuzla City 11 : 0 Sloga(GC)
27.04.2019 12:00 Radnički 1 : 4 Budućnost
27.04.2019 13:00 Radnik 8 : 1 Novi Grad
27.04.2019 13:00 Žepče 3 : 4 NK Vitez
27.04.2019 13:00 TOŠK 0 : 1 Borac
27.04.2019 13:00 Radnik 3 : 1 Novi Travnik
27.04.2019 13:00 Brotnjo 3 : 0 Branitelj
27.04.2019 13:00 Troglav 1918 2 : 2 Stolac
27.04.2019 10:00 Vučijak 3 : 1 Naša krila
27.04.2019 14:00 Čelik 0 : 0 Zvijezda 09
27.04.2019 10:00 Sloboda 2 : 1 Jedinstvo
27.04.2019 10:00 Borac 3 : 1 Rudar Prijedor
27.04.2019 10:00 Tuzla City 8 : 0 Sloga(GC)
27.04.2019 10:00 Radnički 0 : 0 Budućnost
27.04.2019 11:00 Radnik 4 : 1 Novi Grad
27.04.2019 11:00 Žepče 2 : 0 NK Vitez
27.04.2019 11:00 TOŠK 3 : 1 Borac
27.04.2019 11:00 Radnik 2 : 0 Novi Travnik
27.04.2019 11:00 Brotnjo 2 : 2 Branitelj
27.04.2019 11:00 Troglav 1918 3 : 1 Stolac
27.04.2019 12:00 Čelik 1 : 3 Zvijezda 09
27.04.2019 10:00 Sloga(D) 1 : 3 Mineral
27.04.2019 14:00 Sloboda 1 : 1 OFK Spartak 2013
27.04.2019 10:00 Proleter 0 : 7 Kozara
27.04.2019 10:00 Modriča 6 : 0 Željezničar
27.04.2019 10:00 Rudar Prijedor 4 : 1 Polet 1926
27.04.2019 10:00 Jedinstvo 1 : 3 Drina
27.04.2019 10:00 Rudar 1925 0 : 7 Borac
27.04.2019 10:00 Podrinje 4 : 0 Sloga
27.04.2019 10:00 Ilićka 01 1 : 1 Radnik
27.04.2019 10:00 Rudo 2 : 2 Mladost
27.04.2019 11:00 Hercegovac 2 : 0 Mladost
27.04.2019 11:00 Stakorina 1 : 7 Sutjeska
27.04.2019 11:30 Sloga 0 : 2 Mineral
27.04.2019 11:30 Proleter 0 : 2 Kozara
27.04.2019 11:30 Modriča 3 : 0 Željezničar
27.04.2019 11:30 Rudar Prijedor 3 : 0 Polet 1926
27.04.2019 10:00 Hercegovac 7 : 0 Mladost

Futsal

Polufinale Druga utakmica
27.04.2019 20:15 Salines 2 : 7 Mostar SG

Košarka

27.04.2019 19:30 Sloboda 76 : 82 Široki
27.04.2019 20:00 Mladost 82 : 83 Vogošća
27.04.2019 18:00 Spars 56 : 75 Zrinjski
Finale Treća utakmica
27.04.2019 20:00 Borac 61 : 50 Leotar
27.04.2019 19:00 HEO 99 : 65 Teslić
27.04.2019 19:00 Zlatibor 61 : 74 FMP
27.04.2019 18:00 Crvena zvezda MTS 101 : 60 Dunav
27.04.2019 19:30 OKK Beograd 90 : 97 Borac
27.04.2019 18:00 OKK Novi Pazar 81 : 90 Sloboda

Odbojka

27.04.2019 19:00 Crvena zvijezda 3 : 0 Drina
27.04.2019 16:00 Glasinac 0 : 3 HE na Drini
27.04.2019 18:00 Ljubinje 3 : 0 Hercegovac
27.04.2019 12:00 Drina 2 : 3 Slavija

Rukomet

27.04.2019 19:00 Konjuh 34 : 32 Sloga(D)
27.04.2019 19:00 Maglaj 27 : 29 Leotar
27.04.2019 19:00 Borac M:TEL 29 : 20 Slavija
27.04.2019 19:00 Lokomotiva 22 : 24 Bosna
27.04.2019 19:00 Gračanica 26 : 24 Sloga(GV-U)
27.04.2019 19:00 Zrinjski 28 : 29 Derventa
27.04.2019 19:00 Vogošća Poljine Hills 38 : 30 Goražde
27.04.2019 19:00 Krivaja 30 : 28 Čelik
27.04.2019 18:00 Sloboda 47 : 25 BosnaTS
27.04.2019 19:30 Velež 35 : 32 Travnik AG
27.04.2019 16:00 Vogošča Poljine Hills 2 25 : 30 Međugorje
27.04.2019 15:00 Donji Vakuf 27 : 41 Radnički
27.04.2019 19:00 Bosna 30 : 28 RA Čapljina
27.04.2019 18:00 Mira 24 : 35 Grude
27.04.2019 16:00 Jedinstvo(T) 53 : 30 Hrasnica
27.04.2019 18:00 Hadžići 27 : 28 Jedinstvo(B)
27.04.2019 15:00 Borac 33 : 15 Radnik
27.04.2019 15:30 Rogatica 19 : 12 Leotar
27.04.2019 20:30 Nestro grupa Brod 15 : 25 Knežopoljka
-:-
Vojkovići. Sudije: Boško Lazić (Zvornik), Mile Barjaktarević ( Bijeljina), Vladimir Divčić ( Bijeljina). Delegat: Boško Vasić (Zvornik). Posmatrač suđenja: Saša Andrijašević ( Brčko).
-:-
Gacko. Sudije: Marko Taborin (Zvornik), Velibor Vidaković ( Zvornik), Slobodan Marković ( Bijeljina). Delegat: Duško Kojović (Trebinje). Posmatrač suđenja: Dobro Skakavac (I. Sarajevo).
-:-
Trebinje. Sudije: Maro Domazet (I. Sarajevo), Mladen Popović (I. Sarajevo), Đorđe Krunić (Foča). Delegat: Gradimir Stojanović (Foča). Posmatrač suđenja: Miomir Šiljegović.