Šut na gol
Prečka Aleksandra Demonjića umesto izjednačenje.
70'
Šut na gol
Sjajne prilike za Nebojšu Prljetu i Aleksandra Demonjića, gosti su loptu izbili u korner.
64'
Edin Kesić
54'
54'
46'
Miloš Nikolić
46'
Budimir Šarčević je dobio poklon loptu od Nemanje Ninkovića i taj poklon bez najave krunisao u pogodak.
39'
Šut na gol
Golman domaćih Aleksandar Simić dva puta je sprečio sigurno vođstvo Zvijezde 09.
19'
Ostalo
Gosti bolji, opasniji. Modričani hladni, kao i vreme, jer u ovom delu Srpske umesto aprila kao da se "uzjogunio" decembar.
8'
Protokol
Glavni sudija: Žarić Dragan Delegat utakmice: Vujat Zoran Prvi pomoćni sudija: Ilinčić Goran Drugi pomoćni sudija: Čelica Željko 4. sudija: Jevtić Aleksandar