XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 226 utakmica za dan
Subota, 11 Septembar 2021

Fudbal

11.09.2021 16:30 Leotar 0 : 1 Zrinjski
11.09.2021 19:00 Radnik 1 : 3 Tuzla City
11.09.2021 21:00 Sloboda 1 : 1 Borac
11.09.2021 16:30 Ljubić 3 : 0 Drina
11.09.2021 16:30 Podrinje 2 : 1 Sutjeska
11.09.2021 16:30 Borac 3 : 2 Omarska
11.09.2021 16:30 Modriča Alfa 0 : 1 Zvijezda 09
11.09.2021 16:30 Budućnost 1 : 4 Sloboda
11.09.2021 16:30 Slavija 2 : 1 Tekstilac
11.09.2021 16:30 Kozara 1 : 3 Krupa
11.09.2021 16:30 BSK 0 : 6 Sloboda
11.09.2021 16:30 Sloga (T) 2 : 0 Željezničar
11.09.2021 16:30 Jedinstvo 1 : 2 Laktaši
11.09.2021 16:30 Proleter 2 : 3 Brdo
11.09.2021 16:30 Borac 3 : 2 Progres
11.09.2021 16:30 Mladost (R) 2 : 5 Jedinstvo (Br)
11.09.2021 16:30 Rudar 1925 4 : 0 Milići
11.09.2021 16:30 Drina HE 2 : 2 Velež
11.09.2021 16:30 Proleter 0 : 2 Famos
11.09.2021 16:30 Mladost (G) 3 : 0 Guber
11.09.2021 16:30 Ilićka 01 4 : 0 Romanija
11.09.2021 16:30 Lauš 1 : 2 Slaven
11.09.2021 16:30 FSA 6 : 0 Svodna
11.09.2021 16:00 Bratstvo 5 : 2 Crni vrh
11.09.2021 16:30 Lijevče 9 : 1 Plamen
11.09.2021 16:30 Bratstvo 2 : 0 Trnovica
11.09.2021 17:00 Torpedo 2 : 0 Sloboda
11.09.2021 16:30 Mladost Farmaprom 1 : 2 Budućnost
11.09.2021 17:00 Drina (A) 2 : 0 Panteri
11.09.2021 17:00 Sloga 94 2 : 1 Jedinstvo
11.09.2021 17:00 Bratstvo 1 : 4 Mladost
11.09.2021 16:30 7. Republika 1 : 6 Kiseljak
11.09.2021 16:30 Nožičko 1 : 3 Milan
11.09.2021 19:00 Župa 2 : 0 Vrbas
11.09.2021 16:30 Modran 0 : 1 Budućnost
11.09.2021 16:30 Sloga United 4 : 0 Sloga
11.09.2021 17:00 Polet 0 : 1 Zadrugar
11.09.2021 17:00 Krbeti 3 : 5 Čelik
11.09.2021 16:30 Lazarevica 2 : 1 Borac
11.09.2021 16:30 Rudar 1 : 0 Zvijezda
11.09.2021 16:30 Igman 2 : 1 Simm Bau
11.09.2021 16:30 Orašje 2 : 2 Budućnost
11.09.2021 16:30 Jedinstvo 0 : 3 Bratstvo
11.09.2021 16:30 Tomislav 0 : 1 GOŠK
11.09.2021 16:30 Radnik 0 : 0 Travnik
11.09.2021 16:30 Gradina 4 : 3 Mladost
11.09.2021 16:30 Novi Travnik 2 : 4 Vlašić
11.09.2021 16:30 Iskra 3 : 1 FK Vitez
11.09.2021 16:30 Krajišnik 0 : 3 Brekovica 78
11.09.2021 16:30 Vitez 0 : 1 Brnjaci
11.09.2021 16:30 Sloga 1 : 0 Rudar (K)
11.09.2021 16:30 NK Vitez 2 : 0 Rudar (HB)
11.09.2021 16:30 Podgrmeč 2 : 2 Krajina
11.09.2021 16:30 Lokomotiva 0 : 2 Gornji Rahić
11.09.2021 16:30 Radnički 3 : 1 Seona
11.09.2021 16:30 Slaven 1 : 0 Orahovica 74
11.09.2021 16:30 Borac 1 : 0 Mošćanica
11.09.2021 16:30 Rudar 0 : 3 UNIS
11.09.2021 16:30 Bajer 99 0 : 2 Mladost
11.09.2021 16:30 Bratstvo 5 : 1 Željezničar
11.09.2021 16:30 Ključ 1 : 0 Omladinac
11.09.2021 16:00 Sloga (P) 1 : 0 Mladost (D)
11.09.2021 16:00 Napredak 1 : 2 19 srpanj
11.09.2021 16:30 Sloga 4 : 1 Jedinstvo 1952
11.09.2021 16:30 Iskra 2 : 2 Međugorje
11.09.2021 16:30 Krušik 3 : 0 Rudar
11.09.2021 16:30 Oskova 3 : 2 Konjuh
11.09.2021 16:30 Vrana 2 : 1 Omladinac RMU
11.09.2021 16:00 Vojvodina 2 : 2 Metalac
11.09.2021 16:00 Radnički 1923 1 : 3 Partizan
11.09.2021 20:00 Crvena zvezda 3 : 0 Proleter
11.09.2021 18:00 Sutjeska 1 : 0 Budućnost
11.09.2021 19:00 OFK Petrovac 3 : 2 Dečić
11.09.2021 20:00 Mornar 0 : 1 Iskra
11.09.2021 20:00 Podgorica 0 : 1 Rudar
11.09.2021 19:00 Zeta 1 : 2 Jezero
11.09.2021 16:00 Mladost 6 : 2 Široki Brijeg
11.09.2021 12:30 Novi Grad 0 : 0 Goražde
11.09.2021 12:30 Baton 5 : 7 Rudar
11.09.2021 12:30 Žepče 0 : 9 TOŠK
11.09.2021 11:30 Ljubuški 3 : 0 Klis
11.09.2021 12:30 GOŠK 4 : 2 Troglav 1918
11.09.2021 12:30 Brotnjo 0 : 1 Branitelj
11.09.2021 15:00 Novi Šeher 9 : 2 Čelični grad - Steel City
11.09.2021 17:30 Bokelj 0 : 3 Podgorica
11.09.2021 17:00 Rudar Prijedor 3 : 0 Leotar
11.09.2021 16:30 Zrinjski 0 : 0 Radnik
11.09.2021 16:45 Posušje 2 : 1 Sloboda
11.09.2021 16:00 Tuzla City 1 : 0 Široki Brijeg
11.09.2021 16:30 Borac 2 : 2 Velež
11.09.2021 16:00 Željezničar 0 : 3 Sarajevo
11.09.2021 10:00 Mladost 3 : 1 Igman
11.09.2021 10:00 Novi Grad 0 : 0 Goražde
11.09.2021 10:00 Famos 1 : 1 Radnik
11.09.2021 10:00 Baton 1 : 5 Rudar
11.09.2021 10:00 Žepče 6 : 2 TOŠK
11.09.2021 10:00 Ljubuški 3 : 0 Klis
11.09.2021 10:00 GOŠK 0 : 4 Troglav 1918
11.09.2021 10:00 Brotnjo 1 : 2 Branitelj
11.09.2021 11:00 Plamen 1 : 0 Bratstvo
11.09.2021 11:00 Rudar 4 : 1 Radnik Urije
11.09.2021 11:30 FSA Prijedor 5 : 1 Sloga (S)
11.09.2021 10:00 Mladost 1 : 4 Krajina
11.09.2021 11:30 OFK Spartak 2 : 1 Željezničar Sport Team
11.09.2021 11:30 BSK 2 : 0 Gorica
11.09.2021 09:00 Omladinac 1 : 0 Čelinac
11.09.2021 11:00 Jedinstvo 1 : 6 Trnovica
11.09.2021 11:30 Gomila 0 : 6 Vitez
11.09.2021 13:30 Brekovica 78 1 : 0 Ključ
11.09.2021 13:30 Novi Šeher 4 : 2 Čelični grad - Steel City
11.09.2021 17:00 Cim 2 : 5 Sloga
11.09.2021 11:00 Mramor 0 : 12 Betaklub Tango
11.09.2021 11:00 Jedinstvo 3 : 0 Memići
11.09.2021 12:30 Igman 2 : 0 FA Akademika
11.09.2021 11:00 Jedinstvo 2 : 2 Baton
11.09.2021 10:00 Famos 1 : 5 Glasinac
11.09.2021 09:30 Omladinac 3 : 2 Miske - Akademija
11.09.2021 10:30 Željezničar 3 : 0 Vratnik
11.09.2021 17:30 Igalo 1 : 3 Rudar
11.09.2021 17:30 Budućnost 0 : 3 OFK Titograd
11.09.2021 17:30 Brskovo 2 : 2 Dečić
11.09.2021 17:30 Jezero 1 : 3 Berane
11.09.2021 17:30 Iskra 10 : 1 Petrovac
11.09.2021 17:30 Grbalj 2 : 3 Mornar 1923
11.09.2021 15:00 Rudar Prijedor 1 : 0 Leotar
11.09.2021 15:00 Zrinjski 3 : 0 Radnik
11.09.2021 15:00 Posušje 1 : 3 Sloboda
11.09.2021 14:30 Tuzla City 1 : 0 Široki Brijeg
11.09.2021 14:30 Borac 1 : 0 Velež
11.09.2021 14:00 Željezničar 2 : 1 Sarajevo
11.09.2021 10:00 Borac (Š) 1 : 4 Ljubić
11.09.2021 10:00 Kozara 3 : 0 Modriča Alfa
11.09.2021 10:00 Polet 1926 2 : 4 Tekstilac
11.09.2021 10:00 Radnik Urije 0 : 12 Borac (BL)
11.09.2021 10:00 Željezničar 0 : 0 Proleter
11.09.2021 10:00 OFK Spartak 2013 3 : 0 Krupa
11.09.2021 10:00 Drina 9 : 0 Radnik
11.09.2021 10:00 Pelagićevo 3 : 0 Lokomotiva
11.09.2021 11:00 Borac 9 : 1 Omladinac
11.09.2021 11:00 Svodna 3 : 0 Gomjenica
11.09.2021 11:00 Omarska 6 : 0 Sloga
11.09.2021 10:00 Dubrave : Borac
11.09.2021 10:00 FSA Prijedor 0 : 0 Sloga
11.09.2021 09:30 Naprijed 5 : 3 Lauš
11.09.2021 12:30 Mladost 1 : 2 Mladost Farmaprom
11.09.2021 10:00 OFK Spartak 2013 1 : 2 Željezničar Sport team
11.09.2021 10:00 BSK 10 : 0 Gorica
11.09.2021 10:30 Omladinac 0 : 1 Čelinac
11.09.2021 10:00 Vrbas 3 : 3 Progres
11.09.2021 11:00 Sloga United 4 : 5 Partizan
11.09.2021 10:00 Birač 1 : 3 Šekovići
11.09.2021 11:30 Podgrmeč 1 : 2 Jedinstvo
11.09.2021 11:30 Brekovica 78 2 : 2 Ključ
11.09.2021 11:30 OFK Bihać 1 : 0 Kolibri
11.09.2021 11:30 Jezerski 1 : 1 ABC
11.09.2021 17:00 Sporting 0 : 1 Mladost
11.09.2021 14:00 Fortuna 3 : 1 Tempo sport
11.09.2021 11:30 Čelik 9 : 2 Čelični grad - Steel City
11.09.2021 11:30 Borac - Tetovo 0 : 4 Rudar (B)
11.09.2021 12:30 Betaklub 1 : 1 Miske - Akademija
11.09.2021 08:30 Željezničar 5 : 0 Igman
11.09.2021 08:30 FA Akademika 2 : 0 Novi Grad 1
11.09.2021 11:30 Moševac 0 : 3 Simm Bau
11.09.2021 11:30 Borac 1 : 0 Don Bosco
11.09.2021 11:30 Pobjeda 0 : 6 Natron
11.09.2021 14:30 Baton 1 : 0 Sarajevo
11.09.2021 16:00 Novi Grad 1 1 : 0 Igman
11.09.2021 15:30 AF Devetka 9 : 2 Una Premium
11.09.2021 18:30 Soccer 3 : 3 Famos
11.09.2021 09:00 Famos 1 : 1 Sokolac
11.09.2021 10:30 FA Akademika 1 : 2 UNIS
11.09.2021 11:00 Ozren 3 : 1 Novi Grad
11.09.2021 17:00 Šampion 7 : 1 Romanija
11.09.2021 09:00 Igman 3 : 1 SAŠK Napredak
11.09.2021 11:30 Zrinjski 0 : 2 Brotnjo
11.09.2021 10:30 Blagaj 1 : 4 Igman
11.09.2021 17:30 Mostar 3 : 0 Čapljina
11.09.2021 11:30 Stolac 0 : 0 Branitelj
11.09.2021 11:30 Rama 1 : 1 Velež
11.09.2021 14:30 Međugorje : Višići
11.09.2021 10:30 Cim 5 : 2 Turbina
11.09.2021 17:30 Klis 3 : 1 Iskra
11.09.2021 11:00 Sloboda 5 : 1 Bratstvo
11.09.2021 11:00 Di - Five 4 : 0 Eurofudbal
11.09.2021 11:00 Orašje 0 : 2 Gradina
11.09.2021 11:00 Asscheim 1 : 0 Bambi
11.09.2021 11:00 Gornji Rahić 0 : 11 Budućnost
11.09.2021 11:00 Proleter 1 : 3 Tuzla City
11.09.2021 12:00 Borac (Š) 0 : 11 Ljubić
11.09.2021 12:00 Kozara 6 : 3 Modriča Alfa
11.09.2021 12:00 Polet 1926 1 : 4 Tekstilac
11.09.2021 12:00 Rudar Prijedor 0 : 4 Borac (BL)
11.09.2021 10:00 Željezničar 3 : 1 Proleter
11.09.2021 12:00 Spartak 2013 6 : 2 Krupa
11.09.2021 10:00 Podgrmeč 8 : 0 Jedinstvo
11.09.2021 10:00 Bihać 0 : 3 Kolibri
11.09.2021 15:00 Sporting 0 : 1 Mladost (DK)
11.09.2021 13:00 Fortuna 0 : 1 Tempo sport
11.09.2021 10:00 Čelik 7 : 1 Čelični grad - Steel city
11.09.2021 10:00 Borac - Tetovo 0 : 3 Rudar (B)
11.09.2021 10:00 Moševac 2 : 6 Simm Bau
11.09.2021 10:00 Borac 1 : 2 Don Bosco
11.09.2021 10:00 Pobjeda 1 : 3 Natron
11.09.2021 10:00 Igman 0 : 5 Bambinosi
11.09.2021 17:00 Sparta 2 : 2 Željezničar
11.09.2021 12:00 J Akademija 1 : 0 Miske - Akademija
11.09.2021 18:00 Sparta 0 : 0 Famos
11.09.2021 11:00 Fair - Play 2 : 0 F.A. Akademika
11.09.2021 14:00 AF Devetka 1 : 0 Bambinosi
11.09.2021 10:00 Sloboda 4 : 0 Bratstvo
11.09.2021 10:00 Di - Five 0 : 0 Eurofudbal
11.09.2021 10:00 Orašje 3 : 0 Gradina
11.09.2021 10:00 Asscheim 0 : 8 Bambi
11.09.2021 10:00 Gornji Rahić 1 : 9 Budućnost
11.09.2021 10:00 Proleter 0 : 2 Tuzla City
11.09.2021 15:00 Lokomotiva 10 : 0 Drina
11.09.2021 12:00 Respekt 0 : 6 Čelik
11.09.2021 11:30 ŽNK Sloboda 4 : 3 ŽFK Sarajevo
11.09.2021 Spartak DOO : Zemun
11.09.2021 16:00 Napredak Junior 2018 2 : 1 Levač
11.09.2021 16:00 Jedinstvo 2014 1 : 2 Mačva
11.09.2021 Breznica : Ekonomist
11.09.2021 Danilovgrad 1 : 0 Mladost 2015
11.09.2021 10:00 Fortuna 0 : 11 Radnik Bumerang
11.09.2021 17:00 Iskra 2 : 1 Emina
11.09.2021 11:00 SFK 2000 2 : 0 Široki Brijeg