Paskal Gros iz jedanesterca donosi izjednačenje svom timu.
Diogo Žota novim pogotkom donosi prednost gostima.
Mopej je promaŔio cijeli gol iz penala. Ostaje 0-0.
20'

Cirkus u režiji VAR-a i podjela bodova

28.11.2020 Đ. MaleÅ”ević

Fudbaleri Brajtona i liverpula remizirali su u okviru desetog kola. Meč u Brajtonu zavrŔen je rezultatom 1-1.

Brajton je bolje otvorio meč. Prvu veliku Å”ansu imali su preko Konolija ali je ostalo 0-0. U 20. minuti Mopej je promaÅ”io cijeli gol iz penala. Do kraja prvog poluvremena Salah je dao gol ali je on poniÅ”ten nakon VAR-a. U nastavku susreta gosti su poveli golom Žote. VAR je potom poniÅ”tio joÅ” jedan gol a ovaj put Maneu. U nadoknadi susreta, uz signalizaciju VAR-a, dosuđen je diskutabilan jedanesterac za domaće a Gros je pogodio.

Liverpul je prvi dok je Brajton doŔao do bitnog boda.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Premier League Brighton Liverpool