XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 148 utakmica za dan
Subota, 28 Novembar 2020

Fudbal

28.11.2020 13:00 Sloboda 0 : 0 Zrinjski
28.11.2020 17:00 Borac 1 : 1 Široki Brijeg
28.11.2020 15:00 Velež 0 : 0 Sarajevo
28.11.2020 13:00 Olimpik 3 : 2 Tuzla City
28.11.2020 13:00 Mačva 3 : 0 Inđija
28.11.2020 13:00 Loznica 3 : 3 Dinamo
28.11.2020 13:00 Budućnost 2 : 1 OFK Žarkovo
28.11.2020 13:00 GFK Jagodina 0 : 0 Radnički 1923
28.11.2020 13:00 Železničar (P) 0 : 2 Kabel
28.11.2020 13:00 GFK Dubočica 3 : 2 Radnički (P)
28.11.2020 17:00 Olympique Marseille 3 : 1 Nantes
28.11.2020 21:00 PSG 2 : 2 Bordeaux
28.11.2020 13:30 Brighton 1 : 1 Liverpool
28.11.2020 16:00 Manchester City 5 : 0 Burnley
28.11.2020 18:30 Everton 0 : 1 Leeds United
28.11.2020 21:00 West Bromwich Albion 1 : 0 Sheffield United
28.11.2020 15:30 Borussia Dortmund 1 : 2 Köln
28.11.2020 15:30 RB Leipzig 2 : 1 Arminia
28.11.2020 18:30 Borussia M'gladbach 4 : 1 Schalke 04
28.11.2020 15:30 Union Berlin 3 : 3 Eintracht Frankfurt
28.11.2020 15:30 Augsburg 1 : 1 Freiburg
28.11.2020 15:30 Stuttgart 1 : 3 Bayern
28.11.2020 18:30 Huesca 0 : 1 Sevilla
28.11.2020 21:00 Real Madrid 1 : 2 Deportivo Alavés
28.11.2020 16:15 Valencia 0 : 1 Atletico Madrid
28.11.2020 14:00 Elche 1 : 1 Cádiz
28.11.2020 20:45 Atalanta 0 : 2 Hellas Verona
28.11.2020 18:00 Benevento 1 : 1 Juventus
28.11.2020 15:00 Sassuolo 0 : 3 Internazionale
28.11.2020 13:00 Zrinjski 4 : 2 Mladost
28.11.2020 13:30 Široki Brijeg 0 : 1 Željezničar
28.11.2020 14:00 Sarajevo 2 : 1 Borac
28.11.2020 14:00 Tuzla Siti 0 : 3 Radnik
28.11.2020 11:00 Zrinjski 4 : 0 Mladost
28.11.2020 12:00 Široki Brijeg 0 : 1 Željezničar
28.11.2020 12:00 Sarajevo 1 : 0 Borac
28.11.2020 12:00 Tuzla City 2 : 1 Radnik

Futsal

28.11.2020 20:00 GFC Sarajevo 5 : 4 Brotnjo
28.11.2020 18:00 Bosna Kompred 6 : 4 Policajac
28.11.2020 17:30 Mostar SG 9 : 7 Zrinjski
28.11.2020 17:00 Kotor Varoš 3 : 7 Brčko Zdravlje
28.11.2020 19:00 Šampion 3 : 8 Doboj
28.11.2020 20:00 Nevesinje 5 : 1 Jahorina
28.11.2020 20:00 Ugljevik 6 : 5 Glasinac
28.11.2020 19:30 Student 3 : 3 Kozara
28.11.2020 19:30 Čelinac 6 : 3 Viktorija
28.11.2020 18:00 Teslić 4 : 1 Ljubić
28.11.2020 19:30 Obilić 1 : 1 Derventa
28.11.2020 17:30 Neimar 6 : 5 Željezničar
28.11.2020 15:30 DIABIH 5 : 1 Konjic
28.11.2020 18:00 Lilium 2 : 6 MNK Lukavac
28.11.2020 18:00 Banovići 7 : 0 Klanac

Košarka

28.11.2020 20:00 Leotar 94 : 88 Čapljina
28.11.2020 20:00 Borac 83 : 74 Mladost
28.11.2020 20:00 Čelik 83 : 80 Bratunac
28.11.2020 18:30 Prijedor Spartak 80 : 73 Budućnost BN
28.11.2020 20:00 Radnik BN Basket 85 : 76 Student Igokea
28.11.2020 18:00 Sokolac 63 : 54 Rogatica
28.11.2020 20:00 Slavija 87 : 81 Sloboda 73
28.11.2020 18:00 Sutjeska 82 : 65 Mladost Buldogs
28.11.2020 18:30 Drina Princip : HEO
28.11.2020 18:00 Kozara : Hunters
28.11.2020 11:00 Borac 72 59 : 88 SKK Borac 1947
28.11.2020 18:00 Milenijum 105 : 57 Šušanj
28.11.2020 18:00 Play Off Ultra 87 : 62 Džamper
28.11.2020 18:00 Jedinstvo Dženeks 59 : 63 Mladi Krajišnik
28.11.2020 18:30 Konjic 64 : 82 Leotar 03
28.11.2020 18:00 Feniks 84 : 62 Čelik
28.11.2020 18:00 Rudar Sport : Brčanka
28.11.2020 Lavovi : Mladost Basket Una
28.11.2020 18:30 Budućnost : Primorje
28.11.2020 18:30 B K M : Nikšić

Odbojka

28.11.2020 18:00 Ljubinje 3 : 0 Maglić
28.11.2020 19:00 Bosna (Ka) 0 : 3 Domaljevac
28.11.2020 18:00 Kakanj 78 2 : 3 Bosna (Sa)
28.11.2020 15:00 Modriča 2 : 3 Mladost
28.11.2020 19:00 Jahorina 1 : 3 Drina
28.11.2020 18:30 Crvena zvijezda 3 : 0 Gacko
28.11.2020 19:00 7 Lukavac 3 : 0 Krivaja
28.11.2020 19:00 Gradina-Herceg 3 : 0 Galeb
28.11.2020 17:30 Block Out : Ilidža
28.11.2020 18:00 Kula Gradačac 2 : 3 Smeč
28.11.2020 16:00 Bimal-Jedinstvo 3 : 0 Goražde
28.11.2020 15:00 BL Volley 3 : 0 Jahorina
28.11.2020 18:00 Mostar 0 : 3 Gacko
28.11.2020 18:00 Igman 3 : 0 Sloboda Tuzlafarm
28.11.2020 16:30 Drina 3 : 1 ŽOK Leotar
28.11.2020 15:00 Libero 3 : 0 Hercegovac
28.11.2020 15:00 Radnik 3 : 0 Slavija
28.11.2020 18:00 HE na Drini 0 : 3 Glasinac
28.11.2020 13:00 Maglić 0 : 3 Crvena zvijezda
28.11.2020 12:00 BL Volej 2 1 : 3 Vožd
28.11.2020 16:30 Gradiška 3 : 0 Kotor Varoš
28.11.2020 16:00 Balkana MP 0 : 3 Borac
28.11.2020 16:30 Kozara 3 : 1 Prijedor
28.11.2020 17:30 Ukrina 1 : 3 Bratunac
28.11.2020 17:30 Modriča - Optima 0 : 3 Panter
28.11.2020 17:30 Bratunac : Modriča - Optima
28.11.2020 13:00 Velež 3 : 0 Mladost
28.11.2020 14:00 Stakorina 0 : 3 OOK Leotar
28.11.2020 16:00 Bosna 3 : 1 ŽOK Žepče
28.11.2020 18:30 Kakanj 0 : 3 Orašje
28.11.2020 18:30 Gradina-Herceg 0 : 3 Bihać
28.11.2020 18:30 Napredak 3 : 0 Čelik-R
28.11.2020 18:30 Ilijaš 3 : 1 Čapljina
28.11.2020 17:00 Kula-Gradačac 2 0 : 3 Smeč DN
28.11.2020 17:00 Smeč 2 0 : 3 Sloboda 2
28.11.2020 17:00 Mikasa 3 : 0 Stars
28.11.2020 14:00 Smeč 3 : 0 Pionir - Prijedor
28.11.2020 14:30 Gradiška 3 : 1 Kozara
28.11.2020 12:00 Kotor Varoš 0 : 3 Panter
28.11.2020 13:00 Ukrina 3 : 2 Laktaši
28.11.2020 12:00 Bimnal Jedinstvo 3 : 0 Tempo
28.11.2020 14:00 Net 1 : 3 Rudar

Rukomet

28.11.2020 16:00 Slavija 20 : 31 Konjuh
28.11.2020 18:00 Vogošća 29 : 26 Bosna
28.11.2020 18:00 Gračanica 34 : 25 Iskra
28.11.2020 18:00 Derventa 23 : 37 Krivaja
28.11.2020 18:00 Maglaj 28 : 26 Sloboda
28.11.2020 17:30 Leotar 24 : 30 Sloga (Do)
28.11.2020 18:00 Lokomotiva 23 : 33 Borac M:TEL
28.11.2020 17:30 Izviđač 16 : 15 Sloga (GV - U)
28.11.2020 17:00 Prijedor 29 : 28 ORK Borac
28.11.2020 20:00 Kozara (KD) 27 : 27 Mladost
28.11.2020 17:00 Drina 34 : 28 Višegrad
28.11.2020 16:30 Hercegovina 25 : 19 Kozara (Gr)
28.11.2020 17:00 Sloga 33 : 25 ORK Sava Brod 2019
28.11.2020 18:00 Donji Vakuf 24 : 25 Rudar
28.11.2020 18:00 Čelik Junior 33 : 25 Žepče
28.11.2020 18:00 Međugorje 29 : 29 Briješće
28.11.2020 18:00 Zrinjski 23 : 34 Bosna
28.11.2020 18:00 RK Respect 25 : 25 Velež
28.11.2020 18:00 Vogošča Poljine Hills 2 31 : 21 Čapljina
28.11.2020 18:00 Radnički 27 : 25 Izviđač CO 2
28.11.2020 16:00 Partizan 1949 30 : 30 Danilovgrad
28.11.2020 17:00 Berane 1948 27 : 23 Budvanska rivijera
28.11.2020 19:00 Jedinstvo : Lovćen
28.11.2020 13:00 Partizan 1949 17 : 40 Danilovgrad
28.11.2020 14:00 Berane 1948 24 : 15 Budvanska rivijera
28.11.2020 16:00 Jedinstvo 23 : 36 Lovćen
28.11.2020 15:00 Leotar : Nestro grupa Brod
28.11.2020 16:30 Dubica 28 : 26 Borac 2
28.11.2020 Borja : Dubica
28.11.2020 Nestro grupa Brod : Doboj
28.11.2020 16:00 Nikšić 25 : 30 Levalea 2010
28.11.2020 17:30 Budućnost 2 24 : 21 Trebjesa
28.11.2020 19:00 Ulcinj 20 : 17 Zeta
28.11.2020 16:00 Podgorica 2013 28 : 20 Komovi