Sterling postiže pogodak na asistenciju De Brujnea.
5'

Siti siguran, remi u Barnliju

05.12.2020 Đ. Malešević

Fudbaleri Mančester Sitija savladali su Fulam u 11. kolu Premijer lige. Siti je na svom stadionu slavio sa 2-0.

Domaći su poveli već u petoj minuti. De Brujne je uposlio terlinga koji je pogodio za 1-0. Nastavili su domaći sa pritiskom. U 25. minuti Sterling je izborio penal a De Brujne je pogodio za 2-0. Do kraja prvog poluvremena nije bilo većih uzbuđenja. U nastavku je De Brujne pogodio prečku, Areola mu odbranio situaciju 1 na 1 tako da nije bilo promjene rezultata.

U prvom meču kola, Barnli i Everton odigrali su 1-1. Domaći su poveli preko Brejdija dok je Kalvert-Luin pogodio za 1-1.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Premier League Manchester City Fulham