0 : 0
0 : 0

Prilično nezanimljiv derbi

28.02.2021 Đ. MaleÅ”ević

Fudbaleri Čelsija i Mančester Junajteda odigrali su 0-0 u derbiju 26. kola Premijer lige.

Prvu Å”ansu na meču imali su gosti preko RaÅ”forda ali je ostalo 0-0. U 14. minuti Hadson Odoi je igrao rukom ali nije dosuđen penal za Čelsi. Do kraja prvog poluvremena nije bilo niÅ”ta zanimljivo.

U nastavku je bilo nekih Å”ansi. Zijeh je imao priliku za domaće dok su sa druge strane prijetili Grinvud i Mektominej. Ipak, golova nije bilo i derbi je definitivno razočarao po kvalitetu fudbala koji je viđen na ''Stamford Bridžu''.

Junajted je sada drugi dok je Čelsi ostao peti.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Premier League Chelsea Manchester United