4 : 0

Siti i Lester odigrali meč za pamćenje, sigurne pobjede Arsenala i Totenhema

26.12.2021 Đ. MaleÅ”ević

Fudbaleri Mančester Sitija savladali su Lester sa 6-3 u fantastičnoj utakmici.

Siti je odigrao fenomenalno prvo poluvrijeme. ve je krenulo od ranog gola De Brujena. Potom je iz penala pogodio Marez. Nije Siti stao pa je Gindogan pogodio za 3-0. Do kraja prvog poluvremena, Siti je dao joÅ” jedan gol a strijelac je bio Sterling iz penala.

U nastavku, bude se gosti. Prvo je Medison pogodio za 4-1. Potom su pogađali i Lukman te Ihenačo pa se Lester potpuno vratio u igru. ipak, golom Laporta Siti je ponovo stekao sigurnu prednost a konačan rezultat postavio je Sterling.

Arsenal je slavio ubjedljivo kod Noriča. Poveli su golom Bukaja Sake da bi Tirni pogodio za 2-0. U nastavku, Saka pogađa za 3-0. Nije Arsenal stao pa je Lakazet iz penala pogodio za 4-0 da bi u samoj zavrÅ”nici Smit-Rouv pogodio za konačnih 5-0.

Totenhem je kao domaćin savladao Kristal Palas sa 3-0 a Sautempton je kao gost savladao Vest Hem sa 3-2.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Premier League Manchester City Leicester City