XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 348 utakmica za dan
Nedelja, 27 Septembar 2020


Fudbal

Crystal Palace
London
1 : 1
Brighton & Hove Albion
Brighton
27.09.2020 21:00
Crystal Palace
1 : 1
Brighton & Hove Albion
Široki Brijeg
Široki Brijeg
2 : 1
Mladost
Doboj-Kakanj
27.09.2020 16:00
Široki Brijeg
2 : 1
Mladost
Proleter
Novi Sad
1 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
27.09.2020 16:00
Proleter
1 : 0
Novi Pazar
Napredak
Kruševac
1 : 2
Metalac
Gornji Milanovac
27.09.2020 16:00
Napredak
1 : 2
Metalac
Dinamo
Vranje
0 : 1
GFK Jagodina
Jagodina
27.09.2020 16:00
Dinamo
0 : 1
GFK Jagodina
Železničar (P)
Pančevo
2 : 1
Budućnost
Dobanovci
27.09.2020 16:00
Železničar (P)
2 : 1
Budućnost
Sloga (K)
Kraljevo
3 : 1
Kolubara
Lazarevac
27.09.2020 16:00
Sloga (K)
3 : 1
Kolubara
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 1
Loznica
Loznica
27.09.2020 16:00
Radnički (SM)
0 : 1
Loznica
RFK Grafičar
Beograd
1 : 0
Zemun
Zemun
27.09.2020 16:00
RFK Grafičar
1 : 0
Zemun
IMT
Beograd
0 : 1
Borac 1926
Čačak
27.09.2020 16:00
IMT
0 : 1
Borac 1926
Radnički (P)
Pirot
2 : 1
OFK Žarkovo
Beograd
27.09.2020 16:00
Radnički (P)
2 : 1
OFK Žarkovo
Kabel
Novi Sad
1 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
27.09.2020 16:00
Kabel
1 : 1
Radnički 1923
Proleter
Dvorovi
1 : 1
Famos
Vojkovići
27.09.2020 16:00
Proleter
1 : 1
Famos
Ilićka 01
Brčko
2 : 1
Milići
Milići
27.09.2020 16:00
Ilićka 01
2 : 1
Milići
Velež
Nevesinje
2 : 0
Glasinac 2011
Sokolac
27.09.2020 16:00
Velež
2 : 0
Glasinac 2011
Budućnost
Pilica
1 : 0
Mladost (Rogatica)
Rogatica
27.09.2020 16:00
Budućnost
1 : 0
Mladost (Rogatica)
Romanija
Pale
1 : 3
Stakorina
Čajniče
27.09.2020 16:00
Romanija
1 : 3
Stakorina
Sloga (Dugo Polje)
Dugo Polje
2 : 1
Sloga (Jakeš)
Jakeš
27.09.2020 16:00
Sloga (Dugo Polje)
2 : 1
Sloga (Jakeš)
Zvijezda
Kakmuž
5 : 2
Borac
Lužani
27.09.2020 16:00
Zvijezda
5 : 2
Borac
Ukrina
Čečava
2 : 1
Trebava
Osječani
27.09.2020 16:00
Ukrina
2 : 1
Trebava
Skugrić
Skugrić
7 : 0
Hajduk (Kožuhe)
Kožuhe
27.09.2020 16:00
Skugrić
7 : 0
Hajduk (Kožuhe)
Ozren
Petrovo
1 : 0
Vučijak
Majevac
27.09.2020 16:00
Ozren
1 : 0
Vučijak
Vranjak
Vranjak
6 : 2
Crvena zvijezda
Obudovac
27.09.2020 16:00
Vranjak
6 : 2
Crvena zvijezda
Rudanka
Rudanka
3 : 1
Željezničar
Doboj
27.09.2020 16:00
Rudanka
3 : 1
Željezničar
Hajduk (Batkuša)
Batkuša
1 : 3
Naša krila
Kostajnica
27.09.2020 16:00
Hajduk (Batkuša)
1 : 3
Naša krila
Tabanci
Tabanci
4 : 0
OFK Janja 2009
Janja
27.09.2020 16:00
Tabanci
4 : 0
OFK Janja 2009
Partizan
Donja Trnova
0 : 1
Sloboda
Donji Zagoni
27.09.2020 16:00
Partizan
0 : 1
Sloboda
Lokomotiva
Brčko
1 : 0
Jedinstvo
Roćević
27.09.2020 16:00
Lokomotiva
1 : 0
Jedinstvo
Mladost
Bogutovo Selo
4 : 0
Lokanj
Lokanj
27.09.2020 16:00
Mladost
4 : 0
Lokanj
OFK Trnovica
Trnovica
4 : 1
Rudar 1925
Ugljevik
27.09.2020 16:00
OFK Trnovica
4 : 1
Rudar 1925
Zadrugar
Donje Crnjelovo
1 : 2
Podrinje
Tršić
27.09.2020 16:00
Zadrugar
1 : 2
Podrinje
OFK Šekovići
Šekovići
2 : 3
Omladinac
Potočari
27.09.2020 16:00
OFK Šekovići
2 : 3
Omladinac
Čelopek
Čelopek
0 : 4
Sloga
Gornje Crnjelovo
27.09.2020 16:00
Čelopek
0 : 4
Sloga
Rudo
Rudo
1 : 3
Željeznica
Trnovo
27.09.2020 15:30
Rudo
1 : 3
Željeznica
OFK Podgrab
Podgrab
2 : 3
Olimp
Pale
27.09.2020 15:30
OFK Podgrab
2 : 3
Olimp
Kozara
Donji Orlovci
1 : 3
Ljubija
Ljubija
27.09.2020 16:00
Kozara
1 : 3
Ljubija
Mrakovica
Kozaruša
7 : 1
Moštanica
Božići
27.09.2020 16:00
Mrakovica
7 : 1
Moštanica
7. Republika
Svodna
2 : 6
Berek 1975
Prijedor
27.09.2020 16:00
7. Republika
2 : 6
Berek 1975
Radnik Urije
Prijedor
2 : 8
Slaven
Dobrljin
27.09.2020 16:00
Radnik Urije
2 : 8
Slaven
Gomjenica
Prijedor
3 : 0
Rudar
Blagaj
27.09.2020 16:00
Gomjenica
3 : 0
Rudar
Podgrmeč
Oštra Luka
5 : 0
Kiseljak
Koprivna
27.09.2020 16:00
Podgrmeč
5 : 0
Kiseljak
OFK Ravan
Međeđa
2 : 1
Knežopoljac
Knežica
27.09.2020 16:00
OFK Ravan
2 : 1
Knežopoljac
Rasavci
Rasavci
0 : 1
Brzi
Busnovi
27.09.2020 16:00
Rasavci
0 : 1
Brzi
Kozara
Turjak
5 : 0
Kalemi
Trebovljani
27.09.2020 16:00
Kozara
5 : 0
Kalemi
Župa
Milosavci
1 : 1
Torpedo
Cerovljani
27.09.2020 16:00
Župa
1 : 1
Torpedo
Mladi Krajišnik
Kukulje
2 : 0
Biseri
Čatrnja
27.09.2020 16:00
Mladi Krajišnik
2 : 0
Biseri
Obradovac
Gradiška
3 : 1
13 Skojevki
Grbavci
27.09.2020 16:00
Obradovac
3 : 1
13 Skojevki
Borac (Mašići)
Mašići
1 : 4
Polet
Elezagići
27.09.2020 16:00
Borac (Mašići)
1 : 4
Polet
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
4 : 2
Omladinac
Brestovčina
27.09.2020 16:00
Sloga DIPO
4 : 2
Omladinac
Sloboda
Donji Podgradci
4 : 0
Laminci
Laminci
27.09.2020 16:00
Sloboda
4 : 0
Laminci
Polet Krajišnik
Ramići-Dragočaj
2 : 3
Omladinac
Banja Luka
27.09.2020 16:00
Polet Krajišnik
2 : 3
Omladinac
Vrbas
Banja Luka
2 : 3
OFK Spartak 2013
Banja Luka
27.09.2020 16:00
Vrbas
2 : 3
OFK Spartak 2013
Šnjegotina
Velika Šnjegotina
4 : 0
Karanovac
Karanovac
27.09.2020 16:00
Šnjegotina
4 : 0
Karanovac
Budućnost
Banja Luka
3 : 2
Borac (istočni Drvar)
Istočni Drvar
27.09.2020 16:00
Budućnost
3 : 2
Borac (istočni Drvar)
OFK Banja Luka
Banja Luka
1 : 3
Mladost
Zalužani
27.09.2020 16:00
OFK Banja Luka
1 : 3
Mladost
Rekreativo
Banja Luka
4 : 1
Gomionica
Bronzani Majdan
27.09.2020 16:00
Rekreativo
4 : 1
Gomionica
Polet
Podnovlje
1 : 1
Ozrenski sokolovi
Boljanić
27.09.2020 17:00
Polet
1 : 1
Ozrenski sokolovi
Borac (K)
Kotorsko
2 : 1
Liješće
Liješće
27.09.2020 17:00
Borac (K)
2 : 1
Liješće
Sloga
Kolibe Gornje
1 : 2
BSK
Bušletić
27.09.2020 17:00
Sloga
1 : 2
BSK
Zadrugar
Sijekovac
1 : 3
Rudar
Stanari
27.09.2020 17:00
Zadrugar
1 : 3
Rudar
Borac (O)
Osinja
3 : 2
Zborište
Zborište
27.09.2020 17:00
Borac (O)
3 : 2
Zborište
Omladinac
Modriča
2 : 2
Partizan
Koprivna
27.09.2020 16:00
Omladinac
2 : 2
Partizan
Sloga 73
Ždreban
0 : 3
Budućnost
Gornja Slatina
27.09.2020 16:00
Sloga 73
0 : 3
Budućnost
Crvena zvijezda
Gajevi
0 : 3
Kladari Gornji
Kladari Gornji
27.09.2020 16:00
Crvena zvijezda
0 : 3
Kladari Gornji
Trebavac
Vranjak
1 : 1
Bratstvo
Donja Dubica
27.09.2020 16:00
Trebavac
1 : 1
Bratstvo
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
6 : 0
Dobor
Modriča
27.09.2020 16:00
Skugrić 1964
6 : 0
Dobor
Posavina
Miloševac
2 : 2
Zadrugar
Tarevci
27.09.2020 16:00
Posavina
2 : 2
Zadrugar
Strijelac
Tutnjevac
1 : 0
Budućnost Red Star
Vučilovac
27.09.2020 16:00
Strijelac
1 : 0
Budućnost Red Star
Majevica
Lopare
3 : 0
Mladost 2003
Popovo Polje
27.09.2020 16:00
Majevica
3 : 0
Mladost 2003
Crvena zvijezda
Donji Žabar
1 : 0
Mladost (Sandići)
Sandići
27.09.2020 16:00
Crvena zvijezda
1 : 0
Mladost (Sandići)
OFK Brezik
Gornji Brezik
0 : 1
Borac
Ražljevo
27.09.2020 16:00
OFK Brezik
0 : 1
Borac
Obilić
Krepšić
1 : 2
Gredice
Gredice
27.09.2020 16:00
Obilić
1 : 2
Gredice
Jedinstvo
Koretaši
2 : 1
Mladost (Lončari)
Lončari
27.09.2020 16:00
Jedinstvo
2 : 1
Mladost (Lončari)
Grčica
Brčko
2 : 5
Jugović
Gredice
27.09.2020 16:00
Grčica
2 : 5
Jugović
Slijepčevići
Slijepčevići
2 : 0
Zadrugar
Bukvik
27.09.2020 16:00
Slijepčevići
2 : 0
Zadrugar
Jedinstvo
Suvo Polje
2 : 3
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
27.09.2020 16:00
Jedinstvo
2 : 3
OFK Magnojević
Novo doba
Čardačine
2 : 3
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
27.09.2020 16:00
Novo doba
2 : 3
Miloš Obilić
Drina (B)
Batar
2 : 2
Obarska
Velika Obarska
27.09.2020 16:00
Drina (B)
2 : 2
Obarska
Priboj
Priboj
3 : 5
Panteri
Zagoni
27.09.2020 16:00
Priboj
3 : 5
Panteri
Mladost
Velika Obarska
4 : 0
Semberija
Popovi
27.09.2020 16:00
Mladost
4 : 0
Semberija
Drina (A)
Amajlije
0 : 3
Kolektiv
Međaši
27.09.2020 16:00
Drina (A)
0 : 3
Kolektiv
Proleter
Johovac-Ruhotina
1 : 7
Balatun
Balatun
27.09.2020 16:00
Proleter
1 : 7
Balatun
Radnički
Karakaj
1 : 2
Borac
Osmaci
27.09.2020 16:00
Radnički
1 : 2
Borac
Polet
Kravica
2 : 3
Birač
Derventa
27.09.2020 16:00
Polet
2 : 3
Birač
Branjevo
Branjevo
3 : 0
Jadar
Nova Kasaba
27.09.2020 16:00
Branjevo
3 : 0
Jadar
Jardan
Jardan
0 : 1
Budućnost
Skelani
27.09.2020 16:00
Jardan
0 : 1
Budućnost
Bratstvo (O)
Orahova
5 : 1
Vilusi
Vilusi
27.09.2020 16:00
Bratstvo (O)
5 : 1
Vilusi
Bratstvo (K)
Kozinci
3 : 2
Romanovci
Romanovci
27.09.2020 16:00
Bratstvo (K)
3 : 2
Romanovci
Ratar
Stara Topola
0 : 1
Mladost
Seferovci
27.09.2020 16:00
Ratar
0 : 1
Mladost
Borac
Maglajani
1 : 3
Budućnost
Donji Galjipovci
27.09.2020 17:00
Borac
1 : 3
Budućnost
OFK Nožičko
Nožičko
0 : 4
Bratstvo
Povelič
27.09.2020 17:00
OFK Nožičko
0 : 4
Bratstvo
Mladost
Bajinci
1 : 0
Polet
Mali Sitneši
27.09.2020 17:00
Mladost
1 : 0
Polet
Vrbas
Prijebljezi
1 : 1
Milan
Kosjerovo
27.09.2020 17:00
Vrbas
1 : 1
Milan
Proleter
Gornji Dragaljevac
1 : 2
Budućnost
Ravno Polje
27.09.2020 16:00
Proleter
1 : 2
Budućnost
Jedinstvo
Donja Čađavica
0 : 4
Sloga 94
Bijeljina
27.09.2020 16:00
Jedinstvo
0 : 4
Sloga 94
Ljeljenča
Ljeljenča
0 : 1
Koridor 2011
Bijeljina
27.09.2020 16:00
Ljeljenča
0 : 1
Koridor 2011
Omladinac
Gornja Čađavica
2 : 1
Stević Jovan
Vršani
27.09.2020 16:00
Omladinac
2 : 1
Stević Jovan
Gorica
Pučile
0 : 0
Kovačići 08
Kovačići
27.09.2020 16:00
Gorica
0 : 0
Kovačići 08
Pobjeda
Triješnica
2 : 0
Borac
Trnjaci
27.09.2020 16:00
Pobjeda
2 : 0
Borac
Glogovac
Glogovac
1 : 1
Modran
Modran
27.09.2020 16:00
Glogovac
1 : 1
Modran
Sloga
Dazdarevo
2 : 3
VSK
Velino Selo
27.09.2020 16:00
Sloga
2 : 3
VSK
Građanski
Bijeljina
3 : 1
OFK Batković
Batković
27.09.2020 16:00
Građanski
3 : 1
OFK Batković
Sloboda
Mrtvica
3 : 0
Krbeti
Krbeti
27.09.2020 11:00
Sloboda
3 : 0
Krbeti
Crnjelovo
Gornje Crnjelovo
5 : 1
Nacional
Bijeljina
27.09.2020 16:30
Crnjelovo
5 : 1
Nacional
Koridor 2011-3 Koviljuše
Bijeljina
1 : 3
Borac
Ugljevička Obrijež
27.09.2020 16:30
Koridor 2011-3 Koviljuše
1 : 3
Borac
Sloga
Donja Bukovica
1 : 4
Sava
Gradac
27.09.2020 16:30
Sloga
1 : 4
Sava
Mladen Perić
Glogovac
3 : 0
BUK
Gornja Bukovica
27.09.2020 16:30
Mladen Perić
3 : 0
BUK
GOŠK
Gabela
1 : 1
Posušje
Posušje
27.09.2020 15:30
GOŠK
1 : 1
Posušje
Vis Simm Bau
Kosova
2 : 0
Igman
Konjic
27.09.2020 15:30
Vis Simm Bau
2 : 0
Igman
Busovača
Busovača
3 : 1
Novi Travnik
Novi Travnik
27.09.2020 15:30
Busovača
3 : 1
Novi Travnik
Vlašić
Turbe
2 : 0
Rudar
Han Bila
27.09.2020 15:30
Vlašić
2 : 0
Rudar
Dinamo
Donja Mahala
3 : 1
Svatovac
Poljice
27.09.2020 15:30
Dinamo
3 : 1
Svatovac
Seona
Seona
1 : 1
Priluk
Priluk
27.09.2020 15:30
Seona
1 : 1
Priluk
Dizdaruša
Brčko
2 : 1
Radnički
Lukavac
27.09.2020 15:30
Dizdaruša
2 : 1
Radnički
Orahovica 74
Orahovica
3 : 2
Bosna (M)
Mionica
27.09.2020 15:30
Orahovica 74
3 : 2
Bosna (M)
Stupčanica
Olovo
3 : 1
Ilijaš
Ilijaš
27.09.2020 15:30
Stupčanica
3 : 1
Ilijaš
SAŠK Napredak
Sarajevo
3 : 3
Azot
Vitkovići
27.09.2020 15:30
SAŠK Napredak
3 : 3
Azot
Pobjeda
Tešanjka
0 : 1
Rudar
Breza
27.09.2020 15:30
Pobjeda
0 : 1
Rudar
Natron
Maglaj
3 : 0
Krivaja
Zavidovići
27.09.2020 15:30
Natron
3 : 0
Krivaja
Kolina
Ustikolina
2 : 1
Usora
Žabljak-Usora
27.09.2020 15:30
Kolina
2 : 1
Usora
Mošćanica
Sarajevo
2 : 1
Bosna
Visoko
27.09.2020 15:30
Mošćanica
2 : 1
Bosna
Bjelopoljac
Bijelo Polje-Potoci
1 : 2
Neum
Neum
27.09.2020 15:30
Bjelopoljac
1 : 2
Neum
Kamešnica
Podhum
0 : 1
Grude
Grude
27.09.2020 15:30
Kamešnica
0 : 1
Grude
Brotnjo
Čitluk
0 : 2
Ljubuški
Ljubuški
27.09.2020 15:30
Brotnjo
0 : 2
Ljubuški
Rama
Prozor-Rama
0 : 1
Klis
Buturović Polje
27.09.2020 15:30
Rama
0 : 1
Klis
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
0 : 2
Troglav 1918
Livno
27.09.2020 15:30
Sloga
0 : 2
Troglav 1918
Vitanovići 78
Vitanovići
5 : 4
19 srpanj
Oštra Luka
27.09.2020 15:30
Vitanovići 78
5 : 4
19 srpanj
Frankopan
Špionica Srednja
0 : 3
Dragovoljac
Novo Selo
27.09.2020 15:30
Frankopan
0 : 3
Dragovoljac
Sloga (T)
Tolisa
1 : 1
Napredak
Matići
27.09.2020 15:30
Sloga (T)
1 : 1
Napredak
Mladost (D)
Domaljevac
2 : 1
Kostrč
Kostrč
27.09.2020 15:30
Mladost (D)
2 : 1
Kostrč
Mladost (DS)
Donji Svilaj
2 : 0
Mladi zadrugar
Donji Rahić
27.09.2020 15:30
Mladost (DS)
2 : 0
Mladi zadrugar
Bok
Bok
3 : 1
Mladost (S)
Sibovac
27.09.2020 15:30
Bok
3 : 1
Mladost (S)
Novi Šeher
Novi Šeher
1 : 0
Fortuna
Zenica
27.09.2020 15:00
Novi Šeher
1 : 0
Fortuna
Proleter
Makljenovac
0 : 4
Žepče
Žepče
27.09.2020 15:00
Proleter
0 : 4
Žepče
Vareš
Vareš
3 : 3
Borac
Tetovo - Zenica
27.09.2020 15:00
Vareš
3 : 3
Borac
Vratnik
Sarajevo
5 : 0
Respekt
Sarajevo
27.09.2020
Vratnik
5 : 0
Respekt
Stup
Sarajevo
2 : 5
Pofalićki
Sarajevo
27.09.2020
Stup
2 : 5
Pofalićki
Omadinac
Doglodi-Stup
0 : 9
Baton
Sarajevo
27.09.2020 10:00
Omadinac
0 : 9
Baton
Butmir
Butmir-Ilidža
3 : 0
Hrid
Sarajevo
27.09.2020 10:00
Butmir
3 : 0
Hrid
Saobraćajac
Sarajevo
1 : 5
Igman
Ilidža
27.09.2020 10:00
Saobraćajac
1 : 5
Igman
Međugorje
Međugorje
2 : 3
Sport talent
Mostar
27.09.2020 14:30
Međugorje
2 : 3
Sport talent
Branitelj
Rodoč-Jasenica
2 : 5
Lokomotiva
Mostar
27.09.2020 14:30
Branitelj
2 : 5
Lokomotiva
Iskra
Stolac
2 : 0
Blagaj
Blagaj
27.09.2020 14:30
Iskra
2 : 0
Blagaj
Višići
Višići
2 : 0
Cim
Cim
27.09.2020 14:30
Višići
2 : 0
Cim
Mladost (B)
Velika Brijesnica
3 : 2
Vražići 92
Vražići
27.09.2020 15:30
Mladost (B)
3 : 2
Vražići 92
Omladinac 68
Mionica
3 : 1
Polet
Palanka
27.09.2020 15:30
Omladinac 68
3 : 1
Polet
Mladost (GŽ)
Gornje Živinice
0 : 0
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
27.09.2020 15:30
Mladost (GŽ)
0 : 0
Ingram
Rijeka
Šerići
2 : 1
Trešnjevka
Maoča
27.09.2020 15:30
Rijeka
2 : 1
Trešnjevka
Doboj Istok
Doboj Istok
1 : 0
Mladost 78
Donje Vukovije
27.09.2020 15:30
Doboj Istok
1 : 0
Mladost 78
Mladost (K)
Kikači
3 : 0
Jedinstvo
Lukavica
27.09.2020 15:30
Mladost (K)
3 : 0
Jedinstvo
Kaćuni
Kaćuni
2 : 2
OFK Lugovi
Lugovi
27.09.2020 16:00
Kaćuni
2 : 2
OFK Lugovi
Fojnica
Fojnica
4 : 0
Šantići
Šantići
27.09.2020 16:00
Fojnica
4 : 0
Šantići
Brnjaci
Brnjaci
1 : 0
Romari
Vitez
27.09.2020 16:00
Brnjaci
1 : 0
Romari
Bilalovac
Bilalovac
2 : 1
Katarina
Fojnica
27.09.2020 16:00
Bilalovac
2 : 1
Katarina
Elektrobosna
Jajce
0 : 0
Dnoluka
Kruščica
27.09.2020 15:30
Elektrobosna
0 : 0
Dnoluka
Mladost
Nević Polje
5 : 2
Karaula
Karaula
27.09.2020 15:30
Mladost
5 : 2
Karaula
Metalleghe-BSI
Jajce
1 : 0
Nova Bila
Nova Bila
27.09.2020 15:30
Metalleghe-BSI
1 : 0
Nova Bila
DSK
Devetak
2 : 0
Podrinje
Mosorovac
27.09.2020 15:30
DSK
2 : 0
Podrinje
Polet
Hrvati
5 : 3
Sloga
Bikodže
27.09.2020 15:30
Polet
5 : 3
Sloga
Stjepan Polje
Stjepan Polje
2 : 0
Mladost (D)
Doborovci
27.09.2020 15:30
Stjepan Polje
2 : 0
Mladost (D)
Pribava
Pribava
1 : 0
BSK
Bokavići
27.09.2020 15:30
Pribava
1 : 0
BSK
Špionica 1953
Špionica
1 : 1
Mladost (P)
Puračić
27.09.2020 15:30
Špionica 1953
1 : 1
Mladost (P)
Bukovik
Gornji Srebrenik
1 : 0
Rudar
Zagorje
27.09.2020 15:30
Bukovik
1 : 0
Rudar
25 maj
Uroža
2 : 1
Željezničar
Dobošnica
27.09.2020 15:30
25 maj
2 : 1
Željezničar
Korpar
Grebnice
4 : 1
HAŠK Napredak
Ulović
27.09.2020 15:30
Korpar
4 : 1
HAŠK Napredak
Slatina
Bašigovci
3 : 0
Omazići 1937
Omazići
27.09.2020 15:30
Slatina
3 : 0
Omazići 1937
Mladost (Suha)
Suha
1 : 1
Grivice
Grivice
27.09.2020 15:30
Mladost (Suha)
1 : 1
Grivice
OFK Tuzla
Tuzla
6 : 0
Rudar
Bukinje
27.09.2020 15:30
OFK Tuzla
6 : 0
Rudar
Rainci
Gornji Rainci
5 : 0
Srnica
Treštenica
27.09.2020 15:30
Rainci
5 : 0
Srnica
Partizan
Kiseljak
3 : 2
Budućnost
Donja Lukavica
27.09.2020 15:30
Partizan
3 : 2
Budućnost
OFK Međiđa
Donja Međiđa
4 : 1
Izbor
Brčko
27.09.2020 15:30
OFK Međiđa
4 : 1
Izbor
Napredak
Omerbegovača
0 : 3
Biberovo Polje
Biberovo Polje
27.09.2020 15:30
Napredak
0 : 3
Biberovo Polje
Voćar
Šatorovići
2 : 1
OFK Vida
Vida
27.09.2020 15:30
Voćar
2 : 1
OFK Vida
Sloboda
Kerep
5 : 1
12 decembar
Rajska
27.09.2020 15:30
Sloboda
5 : 1
12 decembar
Ograđenovac
Ograđenovac
2 : 0
Koraj
Koraj
27.09.2020 15:30
Ograđenovac
2 : 0
Koraj
Trebava
Donja Zelinja
6 : 0
Željezničar
Jelovče Selo
27.09.2020 15:30
Trebava
6 : 0
Željezničar
Graničar
Brezovo Polje
7 : 0
Mionica 85
Mionica
27.09.2020 15:30
Graničar
7 : 0
Mionica 85
Posavina
Brod
2 : 2
Brka 1948
Brka
27.09.2020 15:30
Posavina
2 : 2
Brka 1948
Mladost
Gornja Tuzla
3 : 0
Proleter
Slavinovići
27.09.2020 11:00
Mladost
3 : 0
Proleter
Radnik 2018
Lipnica
1 : 2
Spreča
Donji Rainci
27.09.2020 11:00
Radnik 2018
1 : 2
Spreča
Bijeljevac
Miljanovci
0 : 1
Pasci 78
Pasci
27.09.2020 11:00
Bijeljevac
0 : 1
Pasci 78
Rudar
Pljevlja
1 : 2
Budućnost
Podgorica
27.09.2020 17:00
Rudar
1 : 2
Budućnost
Iskra
Danilovgrad
1 : 0
OFK Petrovac
Petrovac
27.09.2020 18:00
Iskra
1 : 0
OFK Petrovac
Zeta
Golubovci
1 : 1
Podgorica
Podgorica
27.09.2020 19:00
Zeta
1 : 1
Podgorica
Dečić
Tuzi
1 : 1
Sutjeska
Nikšić
27.09.2020 18:00
Dečić
1 : 1
Sutjeska
Mornar
Bar
2 : 1
Jedinstvo
Bijelo Polje
27.09.2020 16:00
Mornar
2 : 1
Jedinstvo
Bokelj
Kotor
3 : 1
Drezga
Piperi
27.09.2020 16:00
Bokelj
3 : 1
Drezga
Berane
Berane
1 : 0
Ibar
Rožaje
27.09.2020 16:00
Berane
1 : 0
Ibar
Grbalj
Radanovići
0 : 2
Igalo
Herceg Novi
27.09.2020 16:00
Grbalj
0 : 2
Igalo
Kom
Podgorica
2 : 2
Arsenal
Tivat
27.09.2020 17:00
Kom
2 : 2
Arsenal
Sheffield United
Sheffield
0 : 1
Leeds United
Leeds
27.09.2020 13:00
Sheffield United
0 : 1
Leeds United
Tottenham Hotspur
London
1 : 1
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
27.09.2020 15:00
Tottenham Hotspur
1 : 1
Newcastle United
Manchester City
Manchester
2 : 5
Leicester City
Leicester
27.09.2020 17:30
Manchester City
2 : 5
Leicester City
West Ham United
London
4 : 0
Wolverhampton
Wolverhampton
27.09.2020 20:00
West Ham United
4 : 0
Wolverhampton
Bristol City
Bristol
2 : 0
Sheffield Wednesday
Sheffield
27.09.2020 14:00
Bristol City
2 : 0
Sheffield Wednesday
AFC Bournemouth
Bournemouth
1 : 0
Norwich City
Norwich
27.09.2020 17:00
AFC Bournemouth
1 : 0
Norwich City
Atletico Madrid
Madrid
6 : 1
Granada
Granada
27.09.2020 16:00
Atletico Madrid
6 : 1
Granada
Barcelona
Barcelona
4 : 0
Villarreal
Villarreal
27.09.2020 21:00
Barcelona
4 : 0
Villarreal
Eibar
Eibar
1 : 2
Athletic Club
Bilbao
27.09.2020 14:00
Eibar
1 : 2
Athletic Club
Cádiz
Cádiz
1 : 3
Sevilla
Sevilla
27.09.2020 18:30
Cádiz
1 : 3
Sevilla
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
1 : 3
Levante
Valencia
27.09.2020 12:00
Osasuna
1 : 3
Levante
Real Valladolid
Valladolid
1 : 1
Celta Vigo
Vigo
27.09.2020 18:30
Real Valladolid
1 : 1
Celta Vigo
Hoffenheim
Sinsheim
4 : 1
Bayern
München
27.09.2020 15:30
Hoffenheim
4 : 1
Bayern
Freiburg
Freiburg im Breisgau
1 : 1
Wolfsburg
Wolfsburg
27.09.2020 18:00
Freiburg
1 : 1
Wolfsburg
Angers SCO
Angers
3 : 2
Brest
Brest
27.09.2020 15:00
Angers SCO
3 : 2
Brest
Bordeaux
Bordeaux
0 : 0
Nice
Nice
27.09.2020 13:00
Bordeaux
0 : 0
Nice
Dijon
Dijon
2 : 2
Montpellier
Montpellier
27.09.2020 15:00
Dijon
2 : 2
Montpellier
Lorient
Lorient
1 : 1
Olympique Lyonnais
Lyon
27.09.2020 17:00
Lorient
1 : 1
Olympique Lyonnais
Monaco
Monaco
3 : 2
Strasbourg
Strasbourg
27.09.2020 15:00
Monaco
3 : 2
Strasbourg
Nîmes
Nîmes
1 : 1
Lens
Lens
27.09.2020 15:00
Nîmes
1 : 1
Lens
Reims
Reims
0 : 2
PSG
Paris
27.09.2020 21:00
Reims
0 : 2
PSG
Spezia
La Spezia
1 : 4
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
27.09.2020 12:30
Spezia
1 : 4
Sassuolo
Napoli
Napoli
6 : 0
Genoa
Genova
27.09.2020 18:00
Napoli
6 : 0
Genoa
Hellas Verona
Verona
1 : 0
Udinese
Udine
27.09.2020 15:00
Hellas Verona
1 : 0
Udinese
Crotone
Crotone
0 : 2
Milan
Milano
27.09.2020 18:00
Crotone
0 : 2
Milan
Roma
Roma
2 : 2
Juventus
Torino
27.09.2020 20:45
Roma
2 : 2
Juventus
Velež
Mostar
0 : 0
Sarajevo
Sarajevo
27.09.2020 18:00
Velež
0 : 0
Sarajevo
Proleter
Teslić
27.09.2020
12:00
Ilićka 01
Brčko
27.09.2020 12:00
Proleter
:
Ilićka 01
Tekstilac Kort
Derventa
0 : 0
Modriča
Modriča
27.09.2020 12:00
Tekstilac Kort
0 : 0
Modriča
Jedinstvo
Brčko
3 : 2
Ilićka 01
Brčko
27.09.2020 12:00
Jedinstvo
3 : 2
Ilićka 01
Orašje
Orašje
0 : 6
Zvijezda
Gradačac
27.09.2020 12:00
Orašje
0 : 6
Zvijezda
Mineral
Teslić
5 : 3
Gornji Rahić
Gornji Rahić
27.09.2020 12:00
Mineral
5 : 3
Gornji Rahić
Bratstvo
Gračanica
4 : 5
Sloga
Doboj
27.09.2020 12:00
Bratstvo
4 : 5
Sloga
Budućnost
Banovići
3 : 1
Radnički
Lukavac
27.09.2020 12:00
Budućnost
3 : 1
Radnički
Drina
Zvornik
4 : 0
Podrinje
Janja
27.09.2020 12:00
Drina
4 : 0
Podrinje
Lokomotiva
Brčko
3 : 0
Sloga
Tojšići
27.09.2020 12:00
Lokomotiva
3 : 0
Sloga
Slaven
Živinice
3 : 1
Bosna
Kalesija
27.09.2020 12:00
Slaven
3 : 1
Bosna
Radnik
Bijeljina
2 : 1
Tuzla City
Simin Han
27.09.2020 12:00
Radnik
2 : 1
Tuzla City
Gradina
Srebrenik
1 : 2
Seona
Seona
27.09.2020 12:00
Gradina
1 : 2
Seona
Goražde
Goražde
0 : 5
Željezničar
Sarajevo
27.09.2020 12:00
Goražde
0 : 5
Željezničar
Olimpik
Sarajevo
3 : 0
Ilijaš
Ilijaš
27.09.2020 12:00
Olimpik
3 : 0
Ilijaš
Slavija
Istočno Sarajevo
2 : 0
Famos (V)
Vojkovići
27.09.2020 12:00
Slavija
2 : 0
Famos (V)
Famos (H)
Hrasnica
1 : 0
Olimp
Pale
27.09.2020 12:00
Famos (H)
1 : 0
Olimp
Rudar (B)
Breza
3 : 2
UNIS
Vogošća
27.09.2020 12:00
Rudar (B)
3 : 2
UNIS
Rudar (K)
Kakanj
3 : 3
Sutjeska
Foča
27.09.2020 12:00
Rudar (K)
3 : 3
Sutjeska
FK Vitez
Vitez
0 : 3
Čelik
Zenica
27.09.2020 12:00
FK Vitez
0 : 3
Čelik
Travnik
Travnik
2 : 1
Novi Travnik
Novi Travnik
27.09.2020 12:00
Travnik
2 : 1
Novi Travnik
Fortuna
Zenica
0 : 6
Romari
Vitez
27.09.2020 12:00
Fortuna
0 : 6
Romari
Iskra
Bugojno
5 : 2
Borac
Jelah
27.09.2020 12:00
Iskra
5 : 2
Borac
Kozara
Gradiška
10 : 0
OFK Spartak
Banja Luka
27.09.2020 12:00
Kozara
10 : 0
OFK Spartak
Ljubić
Prnjavor
4 : 2
Borac
Kozarska Dubica
27.09.2020 12:00
Ljubić
4 : 2
Borac
Metalleghe BSI
Jajce
4 : 0
Omarska
Omarska
27.09.2020 12:00
Metalleghe BSI
4 : 0
Omarska
Brdo
Hambarina
1 : 4
Krajina
Cazin
27.09.2020 12:00
Brdo
1 : 4
Krajina
Jedinstvo
Bihać
0 : 0
Podgrmeč
Sanski Most
27.09.2020 12:00
Jedinstvo
0 : 0
Podgrmeč
Stolac
Stolac
4 : 1
Čapljina
Čapljina
27.09.2020 12:30
Stolac
4 : 1
Čapljina
Leotar
Trebinje
6 : 0
Brotnjo
Čitluk
27.09.2020 12:30
Leotar
6 : 0
Brotnjo
Branitelj
Rodoč-Jasenica
0 : 3
Tomislav
Tomislavgrad
27.09.2020 12:30
Branitelj
0 : 3
Tomislav
GOŠK
Gabela
1 : 0
Igman
Konjic
27.09.2020 12:30
GOŠK
1 : 0
Igman
Posušje
Posušje
0 : 1
Neum
Neum
27.09.2020 12:30
Posušje
0 : 1
Neum
Sporting
Zenica
2 : 3
Stupčanica
Olovo
27.09.2020 13:00
Sporting
2 : 3
Stupčanica
Novi Šeher
Novi Šeher
3 : 0
Don Bosco
Žepče
27.09.2020 13:00
Novi Šeher
3 : 0
Don Bosco
Mladost
Donji Kakanj
2 : 0
Široki Brijeg
Široki Brijeg
27.09.2020 13:00
Mladost
2 : 0
Široki Brijeg
Budućnost
Banovići
4 : 0
Radnički
Lukavac
27.09.2020 10:00
Budućnost
4 : 0
Radnički
Drina
Zvornik
6 : 2
Podrinje
Janja
27.09.2020 10:00
Drina
6 : 2
Podrinje
Lokomotiva
Brčko
3 : 0
Sloga
Tojšići
27.09.2020 10:00
Lokomotiva
3 : 0
Sloga
Slaven
Živinice
2 : 2
Bosna
Kalesija
27.09.2020 10:00
Slaven
2 : 2
Bosna
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
5 : 0
Tuzla Siti
Simin Han
27.09.2020 10:00
Zvijezda 09
5 : 0
Tuzla Siti
Gradina
Srebrenik
2 : 0
Seona
Seona
27.09.2020 10:00
Gradina
2 : 0
Seona
Vučijak
Majevac
3 : 0
Trebava
Osječani
27.09.2020 10:00
Vučijak
3 : 0
Trebava
Ukrina
Čečava
3 : 1
Hajduk
Kožuhe
27.09.2020 10:00
Ukrina
3 : 1
Hajduk
Borac
Bosanski Lužani
4 : 1
Ozren
Petrovo
27.09.2020 10:00
Borac
4 : 1
Ozren
Sporting
Zenica
3 : 3
Stupčanica
Olovo
27.09.2020 11:00
Sporting
3 : 3
Stupčanica
Tekstilac Kort
Derventa
3 : 1
Modriča Alfa
Modriča
27.09.2020 10:00
Tekstilac Kort
3 : 1
Modriča Alfa
Jedinstvo
Brčko
2 : 1
Ilićka 01
Brčko
27.09.2020 10:00
Jedinstvo
2 : 1
Ilićka 01
Orašje
Orašje
0 : 1
Zvijezda
Gradačac
27.09.2020 10:00
Orašje
0 : 1
Zvijezda
Mineral
Teslić
6 : 0
Gornji Rahić
Gornji Rahić
27.09.2020 10:00
Mineral
6 : 0
Gornji Rahić
Bratstvo
Gračanica
1 : 1
Sloga
Doboj
27.09.2020 10:00
Bratstvo
1 : 1
Sloga
Goražde
Goražde
0 : 4
Željezničar
Sarajevo
27.09.2020 10:00
Goražde
0 : 4
Željezničar
Olimpik
Sarajevo
1 : 2
Ilijaš
Ilijaš
27.09.2020 10:00
Olimpik
1 : 2
Ilijaš
Famos (H)
Hrasnica
3 : 1
Olimp
Pale
27.09.2020 10:00
Famos (H)
3 : 1
Olimp
Rudar (B)
Breza
1 : 5
UNIS
Vogošća
27.09.2020 10:00
Rudar (B)
1 : 5
UNIS
Rudar (K)
Kakanj
6 : 3
Sutjeska
Foča
27.09.2020 10:00
Rudar (K)
6 : 3
Sutjeska
FK Vitez
Vitez
0 : 3
Čelik
Zenica
27.09.2020 10:00
FK Vitez
0 : 3
Čelik
Travnik
Travnik
5 : 1
Novi Travnik
Novi Travnik
27.09.2020 10:00
Travnik
5 : 1
Novi Travnik
Fortuna
Zenica
1 : 1
Romari
Vitez
27.09.2020 10:00
Fortuna
1 : 1
Romari
Iskra
Bugojno
5 : 4
Borac
Jelah
27.09.2020 10:00
Iskra
5 : 4
Borac
Milići
Milići
14 : 0
Budućnost
Pilica
27.09.2020 11:00
Milići
14 : 0
Budućnost
Bratstvo
Bratunac
7 : 2
Trnovica
Trnovica
27.09.2020 11:00
Bratstvo
7 : 2
Trnovica
Guber
Srebrenica
0 : 0
Vlasenica
Vlasenica
27.09.2020 11:00
Guber
0 : 0
Vlasenica
Stolac
Stolac
2 : 1
Čapljina
Čapljina
27.09.2020 10:00
Stolac
2 : 1
Čapljina
Leotar
Trebinje
4 : 2
Brotnjo
Čitluk
27.09.2020 10:00
Leotar
4 : 2
Brotnjo
Branitelj
Rodoč-Jasenica
0 : 8
Tomislav
Tomislavgrad
27.09.2020 10:00
Branitelj
0 : 8
Tomislav
Omladinac
Han Pijesak
1 : 8
Drina HE
Višegrad
27.09.2020 15:00
Omladinac
1 : 8
Drina HE
Jedinstvo
Žeravica
8 : 0
Omarska
Omarska
27.09.2020 11:30
Jedinstvo
8 : 0
Omarska
Mladost
Doboj - Kakanj
2 : 1
Široki Brijeg
Široki Brijeg
27.09.2020 11:00
Mladost
2 : 1
Široki Brijeg
Borac
Banja Luka
1 : 1
Modriča Alfa
Modriča
27.09.2020 10:00
Borac
1 : 1
Modriča Alfa
Jedinstvo
Žeravica
2 : 2
Omarska
Omarska
27.09.2020 10:00
Jedinstvo
2 : 2
Omarska
Naprijed
Banja Luka
2 : 6
Mladost Farma Prom
Banja Luka
27.09.2020 10:00
Naprijed
2 : 6
Mladost Farma Prom
Famos
Vojkovići
0 : 2
Slavija
Istočno Sarajevo
27.09.2020 10:00
Famos
0 : 2
Slavija
Rudo
Rudo
3 : 3
Drina HE
Višegrad
27.09.2020 10:00
Rudo
3 : 3
Drina HE
Glasinac 2011
Sokolac
1 : 2
Mladost
Rogatica
27.09.2020 10:00
Glasinac 2011
1 : 2
Mladost
Romanija
Pale
0 : 3
Olimp
Pale
27.09.2020 10:00
Romanija
0 : 3
Olimp
Čelopek
Čelopek
0 : 2
Birač
Derventa
27.09.2020 10:00
Čelopek
0 : 2
Birač
Milići
Milići
11 : 2
Budućnost
Pilica
27.09.2020 10:00
Milići
11 : 2
Budućnost
Bratstvo
Bratunac
2 : 2
Trnovica
Trnovica
27.09.2020 10:00
Bratstvo
2 : 2
Trnovica
Guber
Srebrenica
2 : 3
Vlasenica
Vlasenica
27.09.2020 10:00
Guber
2 : 3
Vlasenica
Omladinac (Sanica)
Sanica
0 : 4
Rudar
Kamengrad
27.09.2020 11:15
Omladinac (Sanica)
0 : 4
Rudar
Kolibri
Pokoj - Bihać
0 : 5
Mladost 1938
B. Petrovac
27.09.2020 11:15
Kolibri
0 : 5
Mladost 1938
Krajišnik
Velika Kladuša
2 : 0
Sloga
Bosanska Otoka
27.09.2020 11:15
Krajišnik
2 : 0
Sloga
Željezničar
Bosanska Krupa
1 : 4
Vitez
Bužim
27.09.2020 11:15
Željezničar
1 : 4
Vitez
ABC
Podzvizd
0 : 1
Mladost (V)
Vrnograč
27.09.2020 11:15
ABC
0 : 1
Mladost (V)
Novi Travnik
Novi Travnik
6 : 0
Busovača
Busovača
27.09.2020 10:00
Novi Travnik
6 : 0
Busovača
FK Vitez
Vitez
3 : 2
Lašva
Lašva - Dolac
27.09.2020 10:00
FK Vitez
3 : 2
Lašva
Radnik
Donji Vakuf
3 : 0
AN Vrbas
Gornji Vakuf - Uskoplje
27.09.2020 10:00
Radnik
3 : 0
AN Vrbas
Sportprevent
Bugojno
4 : 0
Globus
Bugojno
27.09.2020 10:00
Sportprevent
4 : 0
Globus
Neum
Neum
1 : 0
Zrinjski
Mostar
27.09.2020 11:30
Neum
1 : 0
Zrinjski
Zvijezda
Gradačac
5 : 0
Slaven
Živinice
27.09.2020 11:00
Zvijezda
5 : 0
Slaven
Budućnost
Banovići
1 : 0
Tuzla City
Simin Han
27.09.2020 16:30
Budućnost
1 : 0
Tuzla City
Bambinosi
Sarajevo
1 : 2
Sarajevo 2
Sarajevo
27.09.2020 17:00
Bambinosi
1 : 2
Sarajevo 2
Novi Grad 1
Sarajevo
5 : 1
Sokolac
Sokolac
27.09.2020 10:30
Novi Grad 1
5 : 1
Sokolac
Željezničar 2
Sarajevo
0 : 2
Akademika 1
Sarajevo
27.09.2020 08:30
Željezničar 2
0 : 2
Akademika 1
Borac (BL)
Banja Luka
3 : 0
Modriča Alfa
Modriča
27.09.2020 11:30
Borac (BL)
3 : 0
Modriča Alfa
Zvijezda
Gradačac
11 : 0
Slaven
Živinice
27.09.2020 10:00
Zvijezda
11 : 0
Slaven
Budućnost
Banovići
0 : 0
Tuzla City
Simin Han
27.09.2020 16:30
Budućnost
0 : 0
Tuzla City
Čapljina
Čapljina
1 : 0
Branitelj
Rodoč - Jasenica
27.09.2020 10:00
Čapljina
1 : 0
Branitelj
Novi Travnik
Novi Travnik
9 : 0
Busovača
Busovača
27.09.2020 12:00
Novi Travnik
9 : 0
Busovača
F.A. Akademika
Sarajevo
1 : 1
Sporting
ilidža
27.09.2020 17:15
F.A. Akademika
1 : 1
Sporting
Željezničar
Sarajevo
0 : 4
Sarajevo
Sarajevo
27.09.2020 10:00
Željezničar
0 : 4
Sarajevo
Sarajevo
Sarajevo
2 : 1
J Akademija
Sarajevo
27.09.2020 10:00
Sarajevo
2 : 1
J Akademija
Novi Grad
Sarajevo
0 : 3
Olimp
Pale
27.09.2020 10:00
Novi Grad
0 : 3
Olimp
Iskra
Bugojno
5 : 0
Fortuna
Živinice
27.09.2020 15:00
Iskra
5 : 0
Fortuna
SFK 2000
Sarajevo
10 : 0
Modriča
Modriča
27.09.2020 17:00
SFK 2000
10 : 0
Modriča
Radnik Bumerang
Bijeljina
2 : 7
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
27.09.2020 16:30
Radnik Bumerang
2 : 7
Lokomotiva
Drina
Zvornik
4 : 1
Čelik
Doboj
27.09.2020 15:00
Drina
4 : 1
Čelik
Željezničar 2011
Bosanska Krupa
1 : 7
FK Sloboda
Tuzla
27.09.2020 16:00
Željezničar 2011
1 : 7
FK Sloboda
Troglav 1918
Livno
1 : 4
Libero
Goražde
27.09.2020 15:00
Troglav 1918
1 : 4
Libero
FK Sarajevo
Sarajevo
3 : 0
Inter
Posušje
27.09.2020 12:30
FK Sarajevo
3 : 0
Inter
Spartak DOO
Subotica
3 : 3
Mačva
Šabac
27.09.2020 14:00
Spartak DOO
3 : 3
Mačva
Radnički 2012
Niš
1 : 0
Moskva
Novi Sad
27.09.2020 13:00
Radnički 2012
1 : 0
Moskva
Napredak Junior 2018
Kruševac
4 : 0
Heroj Polet
Jajinci
27.09.2020 16:00
Napredak Junior 2018
4 : 0
Heroj Polet
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
9 : 1
Loznica
Loznica
27.09.2020 13:00
ŽFU Zvezda B 2018
9 : 1
Loznica
Majdanpek
Majdanpek
3 : 0
Rad
Beograd
27.09.2020 16:00
Majdanpek
3 : 0
Rad
Ekonomist
Nikšić
0 : 6
Breznica
Pljevlja
27.09.2020 15:00
Ekonomist
0 : 6
Breznica
Dinamo
Zagreb
3 : 0
Neretva
Metković
27.09.2020 16:30
Dinamo
3 : 0
Neretva
Donat
Zadar
1 : 2
Agram
Zagreb
27.09.2020 13:30
Donat
1 : 2
Agram
Viktorija
Slavonski Brod
0 : 15
Osijek
Osijek
27.09.2020 16:00
Viktorija
0 : 15
Osijek
Banja Luka
Banja Luka
2 : 1
Emina
Mostar
27.09.2020 16:00
Banja Luka
2 : 1
Emina

Futsal

Ulcinj
Ulcinj
10 : 4
Nikšić
Nikšić
27.09.2020 18:00
Ulcinj
10 : 4
Nikšić
Pruška
Bijelo Polje
7 : 3
Mirabile Moda
Podgorica
27.09.2020 18:00
Pruška
7 : 3
Mirabile Moda
Studentski dom
Podgorica
5 : 1
Brskovo
Mojkovac
27.09.2020 15:00
Studentski dom
5 : 1
Brskovo

Odbojka

Ljubinje
Ljubinje
3 : 0
Maglić
Foča
27.09.2020 11:00
Ljubinje
3 : 0
Maglić
Ilijaš
Ilijaš
3 : 0
Bosna
Sarajevo
27.09.2020 17:00
Ilijaš
3 : 0
Bosna
Block Out
Zenica
1 : 3
Olovo
Olovo
27.09.2020 17:30
Block Out
1 : 3
Olovo
Breza 1934
Breza
0 : 3
Ilidža
Ilidža
27.09.2020 17:00
Breza 1934
0 : 3
Ilidža
Maglić
Foča
0 : 3
Gacko
Gacko
27.09.2020 13:00
Maglić
0 : 3
Gacko
Borac
Banja Luka
0 : 3
BL Volley
Banjaluka
27.09.2020 18:00
Borac
0 : 3
BL Volley

Rukomet

Izviđač
Ljubuški
26 : 32
Hadžići
Hadžići
27.09.2020 18:00
Izviđač
26 : 32
Hadžići
Krivaja
Zavidovići
25 : 23
Borac
Banjaluka
27.09.2020 18:00
Krivaja
25 : 23
Borac