• Ako igrač kojeg želite oceniti nije na listi a igra u klubu možete ga prijaviti na strani kluba
Postava
Mićo Vukanović(G) , Harun Abaza , Miljan Petković , Zlatko Anđelović , Goran Prodanović (K), Momčilo Popović , Srđan Drašković , Elzio Lohan Alves Lucio , Edmar Junior Dos Santos Neves , Sergej Prodanović , Miljan Gutić , REZERVE Miloš Zurovac(G) , Đorđe Kljakić ,
Protokol
Stadion: Gradski stadion. Sudije: Darko Vukojević (Doboj) [Glavni], Gojko Crnobrnja (Banja Luka) [Pomoćnik], Rajko Todorović (Čelinac) [Pomoćnik],
Postava
Igor Marković(G) , Aleksa Marić , Miloš Jokić , Boris Andrić , Veljko Gavrić , Aleksandar Ilić , Matija Tadić , Bogdan Bogdanović , Aleksa Vidović , Stefan Janjić , Danijel Ćulum (K), REZERVE Nebojša Gajić(G) , Andrej Radić , Nezir Alić , Hamza Hadžiavdić , Vedad Delić , Nikola Pantić , Nikola Mićić , Luka Riđošić , Vladan Jezdić ,
Velež još jednom bolji od Drine
20.09.2023 Radio Nevesinje

VELEŽ TREĆI PUT UZASTOPNO SAVLADAO DRINU

U 7. kolu Prve lige RS Velež je danas u Nevesinju savladao Drinu rezultatom 1:0. Gol vrijedan tri boda već u 7. minutu postigao je Srđan Drašković nakon centaršuta Gorana Prodanovića. Nevesinjci danas nisu odigrali na nivou prethodnih utakmica na Gradskom stadionu, ali su ipak zabilježili trijumf koji ih je smjestio na četvrto mjesto prvenstvene tabele.

U prvom poluvremenu rivali su igrali čvrsto, dok je nastavak donio mnogo jači ritam sa dosta prilika. Velež je u 54. minutu mogao da susret trasira u željenom pravcu, ali je udarac Popovića sa bijele tačke zaustavio golman Marković. Penal je nakon solo prodora iznudio Drašković.

Drina je do kraja utakmice imala više loptu u posjedu, gosti su dva puta pogađali okvir gola, ali se rezultat nije mijenjao.

Narednog vikenda na programu je hercegovački derbi Leotar – Velež.

Vel Dri 03

VELEŽ – DRINA 1:0 (1:0)

Gradski stadion u Nevesinju. Gledalaca: 350. Darko Vukojević (Doboj). Strijelac: Drašković u 7. minutu.

VELEŽ: Vukanović, Abaza, Petković, Anđelović, G. Prodanović, Popović, Drašković (Kljakić), Lusio, Neves (Repović), S. Prodanović (Botić), Gutić.

DRINA: Marković, Marić, Jokić, Andrić, Gavrić ( Jezdić), Ilić, Tadić (Hadžiavdić), Bogdanović, Vidović (Delić), Janjić, Čulum.