Bratstvo
Donja Dubica
|
|
Kladari Gornji
Kladari Gornji
|
12.10.2014 15:30 | Bratstvo | 3 : 0 | Kladari Gornji | ||||||
Ukrina
Čečava
|
|
Zvijezda
Kruškovo Polje
|
12.10.2014 15:30 | Ukrina | 1 : 1 | Zvijezda | ||||||
Sloga (DP)
Dugo Polje
|
|
Mladost (T)
Tišina
|
12.10.2014 15:30 | Sloga (DP) | 9 : 0 | Mladost (T) | ||||||
Sloga (J)
Jakeš
|
|
Pelagićevo
Pelagićevo
|
12.10.2014 15:30 | Sloga (J) | 2 : 1 | Pelagićevo | ||||||
Borac
Osinja
|
|
Rudar
Stanari
|
12.10.2014 15:30 | Borac | 0 : 0 | Rudar | ||||||
Crkvina
Crkvina
|
|
Zadrugar
Sijekovac
|
12.10.2014 15:30 | Crkvina | 6 : 0 | Zadrugar | ||||||
Sloboda
Vinska
|
|
Mladost (D)
Dobrinja
|
12.10.2014 15:30 | Sloboda | 4 : 0 | Mladost (D) |
Balatun
Balatun
|
|
BUK
Gornja Bukovica
|
12.10.2014 15:30 | Balatun | 3 : 0 | BUK | ||||||
Magnojević 01
Magnojević
|
|
Novo Doba
Čardačine
|
12.10.2014 15:30 | Magnojević 01 | 0 : 3 | Novo Doba | ||||||
Jedinstvo
Suvo Polje
|
|
Priboj
Priboj
|
12.10.2014 15:30 | Jedinstvo | 0 : 3 | Priboj | ||||||
Semberija
Popovi
|
|
Međaši
Međaši
|
12.10.2014 15:30 | Semberija | 5 : 0 | Međaši | ||||||
BSK Ledinci
Batković
|
|
Sloga 94
Bijeljina
|
12.10.2014 15:30 | BSK Ledinci | 1 : 0 | Sloga 94 | ||||||
Drina Amajlije
Amajlije
|
|
Akademac-UIS
Triješnica
|
12.10.2014 15:30 | Drina Amajlije | 1 : 2 | Akademac-UIS | ||||||
Sloboda
Donji Zagoni
|
|
Partizan
Donja Trnova
|
12.10.2014 15:30 | Sloboda | 1 : 2 | Partizan |
BSK
Bušletić
|
|
Hajduk
Kožuhe
|
12.10.2014 15:30 | BSK | 1 : 4 | Hajduk | ||||||
Zborište
Zborište
|
|
4. Juli
Pojezna
|
12.10.2014 15:30 | Zborište | 3 : 0 | 4. Juli | ||||||
Vučijak
Majevac
|
|
Željezničar
Pridjel Gornji
|
12.10.2014 15:30 | Vučijak | 3 : 0 | Željezničar |
Crvena zvijezda
Donji Žabar
|
|
Mladost (T)
Trnjaci
|
12.10.2014 15:30 | Crvena zvijezda | 2 : 3 | Mladost (T) | ||||||
Mladost (S)
Sandići
|
|
Mladost 2003
Popovo Polje
|
12.10.2014 15:30 | Mladost (S) | 3 : 0 | Mladost 2003 | ||||||
Gredice
Gredice
|
|
Krbeti
Krbeti
|
12.10.2014 15:30 | Gredice | 4 : 1 | Krbeti | ||||||
Brezik
Brezik
|
|
Obilić
Krepšić
|
12.10.2014 15:30 | Brezik | 0 : 7 | Obilić | ||||||
Sava 04
Brezovo Polje
|
|
Jugović
Brčko
|
12.10.2014 15:30 | Sava 04 | 2 : 1 | Jugović |
Stanovi
Stanovi
|
|
Borac
Razljevo
|
12.10.2014 | Stanovi | 3 : 0 | Borac | ||||||
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
|
|
Jedinstvo
Koretasi
|
12.10.2014 | Bobetino Brdo | 0 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Sloboda
Mrtvica
|
|
Čelik
Grbavica
|
12.10.2014 | Sloboda | 3 : 0 | Čelik | ||||||
Budućnost Red Star
Vucilovac
|
|
Slijepčevići
Slijepčevići
|
12.10.2014 | Budućnost Red Star | 0 : 3 | Slijepčevići |
Zadar
Zadar
|
|
Levski Sofija
Sofija
|
12.10.2014 19:00 | Zadar | 86 : 75 | Levski Sofija | ||||||
Budućnost VOLI
Podgorica
|
|
MZT Skopje
Skopje
|
12.10.2014 21:00 | Budućnost VOLI | 96 : 69 | MZT Skopje | ||||||
Krka
Novo Mesto
|
|
Metalac Farmakom
Valjevo
|
12.10.2014 17:00 | Krka | 89 : 59 | Metalac Farmakom |