Vitez
Vitez
|
|
Radnik
Bijeljina
|
21.08.2016 17:00 | Vitez | 1 : 4 | Radnik | ||||||
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
21.08.2016 20:30 | Široki Brijeg | 3 : 1 | Krupa |
Mladost (R)
Rogatica
|
|
Guber
Srebrenica
|
21.08.2016 17:00 | Mladost (R) | 1 : 1 | Guber | ||||||
Sloga Junajted
Bijeljina
|
|
Vlasenica
Vlasenica
|
21.08.2016 17:00 | Sloga Junajted | 2 : 0 | Vlasenica | ||||||
Proleter
Dvorovi
|
|
Famos
Vojkovići
|
21.08.2016 17:00 | Proleter | 1 : 1 | Famos | ||||||
Velež
Nevesinje
|
|
Napredak
Donji Šepak
|
21.08.2016 17:00 | Velež | 0 : 1 | Napredak |
Jedinstvo
Žeravica
|
|
Omarska
Omarska
|
21.08.2016 11:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | Omarska | ||||||
Mladost
Donja Slatina
|
|
Modriča
Modriča
|
21.08.2016 17:00 | Mladost | 3 : 0 | Modriča | ||||||
Mineral
Banja Vrućica
|
|
Borac
Kozarska Dubica
|
21.08.2016 17:00 | Mineral | 0 : 2 | Borac | ||||||
Željezničar (D)
Doboj
|
|
Ljubić
Prnjavor
|
21.08.2016 17:00 | Željezničar (D) | 2 : 0 | Ljubić | ||||||
Ozren
Petrovo
|
|
Proleter
Teslić
|
21.08.2016 17:00 | Ozren | 0 : 2 | Proleter |
Vranjak
Vranjak
|
|
Sloga
Dugo Polje
|
21.08.2016 17:00 | Vranjak | 4 : 1 | Sloga | ||||||
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Liješće
Liješće
|
21.08.2016 17:00 | Crvena zvijezda | 8 : 0 | Liješće | ||||||
Zvijezda
Kakmuž
|
|
Polet 1926
Brod
|
21.08.2016 17:00 | Zvijezda | 1 : 0 | Polet 1926 | ||||||
Naša krila
Kostajnica
|
|
Budućnost
Gornja Slatina
|
21.08.2016 17:00 | Naša krila | 0 : 2 | Budućnost | ||||||
Rudanka
Rudanka
|
|
Hajduk
Batkuša
|
21.08.2016 17:00 | Rudanka | 3 : 3 | Hajduk | ||||||
Ozren
Paklenica
|
|
Skugrić
Skugrić
|
21.08.2016 17:00 | Ozren | 3 : 0 | Skugrić |
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
|
Milići
Milići
|
21.08.2016 17:00 | Zadrugar | 1 : 1 | Milići | ||||||
Podrinje
Tršić
|
|
OFK Trnovica
Trnovica
|
21.08.2016 17:00 | Podrinje | 2 : 0 | OFK Trnovica | ||||||
OFK Šekovići
Šekovići
|
|
Rudar
Ugljevik
|
21.08.2016 17:00 | OFK Šekovići | 2 : 1 | Rudar | ||||||
Partizan
Donja Trnova
|
|
Budućnost
Pilica
|
21.08.2016 17:00 | Partizan | 3 : 0 | Budućnost | ||||||
Jedinstvo
Roćević
|
|
Radnički
Karakaj
|
21.08.2016 17:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Radnički | ||||||
Omladinac
Potočari
|
|
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
21.08.2016 17:00 | Omladinac | 0 : 5 | Sloga |
Mladost
Kotor Varoš
|
|
Gomjenica
Prijedor
|
21.08.2016 17:00 | Mladost | 3 : 0 | Gomjenica | ||||||
Kladari
Kladari
|
|
Lauš
Banja Luka
|
21.08.2016 17:00 | Kladari | 2 : 1 | Lauš | ||||||
Partizan
Kostajnica
|
|
Brdo
Hambarine
|
21.08.2016 17:00 | Partizan | 4 : 0 | Brdo | ||||||
Čelinac
Čelinac
|
|
Lijevče
Nova Topola
|
21.08.2016 17:00 | Čelinac | 0 : 0 | Lijevče |
Džaja
Banja Luka
|
|
Sloga Nektar
Potkozarje
|
21.08.2016 17:00 | Džaja | 1 : 2 | Sloga Nektar | ||||||
Rekreativo
Banja Luka
|
|
Budućnost
Banja Luka
|
21.08.2016 17:00 | Rekreativo | 1 : 0 | Budućnost | ||||||
Šnjegotina
Šnjegotina
|
|
Gomionica
Bronzani Majdan
|
21.08.2016 17:00 | Šnjegotina | 1 : 0 | Gomionica |
Crkvina
Crkvina
|
|
Hajduk
Kožuhe
|
21.08.2016 17:30 | Crkvina | 3 : 1 | Hajduk | ||||||
Bratstvo
Donja Dubica
|
|
Rudar
Stanari
|
21.08.2016 17:30 | Bratstvo | 0 : 2 | Rudar | ||||||
Posavina
Miloševac
|
|
Bosna
Modrički Lug
|
21.08.2016 17:30 | Posavina | 5 : 3 | Bosna | ||||||
Polet
Čović Polje
|
|
Borac
Osinja
|
21.08.2016 17:30 | Polet | 1 : 6 | Borac | ||||||
Mladost
Dobrinja
|
|
Sloga
Jakeš
|
21.08.2016 17:30 | Mladost | 1 : 3 | Sloga | ||||||
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
|
|
Pelagićevo
Pelagićevo
|
21.08.2016 17:30 | Skugrić 1964 | 6 : 1 | Pelagićevo | ||||||
Ukrina
Čečava
|
|
Kladari Gornji
Kladari Gornji
|
21.08.2016 17:30 | Ukrina | 2 : 0 | Kladari Gornji |
Borac (Š)
Šibovska
|
|
Ratar
Stara Topola
|
21.08.2016 18:00 | Borac (Š) | 3 : 3 | Ratar | ||||||
Vrbas
Prijebljezi
|
|
Bratstvo
Kozinci
|
21.08.2016 18:00 | Vrbas | 1 : 1 | Bratstvo | ||||||
Tamaris
Mrčevci
|
|
Kozara
Turjak
|
21.08.2016 18:00 | Tamaris | 6 : 3 | Kozara | ||||||
Milan
Kosjerovo
|
|
Mladost
Bajinci
|
21.08.2016 18:00 | Milan | 4 : 0 | Mladost | ||||||
Borac (M)
Maglajani
|
|
Sloboda
Donji Podgradci
|
21.08.2016 18:00 | Borac (M) | 0 : 4 | Sloboda | ||||||
Kalemi
Trebovljani
|
|
Torpedo
Cerovljani
|
21.08.2016 18:00 | Kalemi | 1 : 2 | Torpedo |
Jugović
Gredice 1
|
|
Obilić
Krepšić
|
21.08.2016 17:30 | Jugović | 2 : 2 | Obilić | ||||||
Sava 04
Brezovo Polje Selo
|
|
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
21.08.2016 17:30 | Sava 04 | 1 : 1 | OFK Brezik | ||||||
Gredice
Gredice 1
|
|
Majevica
Lopare
|
21.08.2016 17:30 | Gredice | 1 : 5 | Majevica | ||||||
Sveti Jovan
Donji Brezik
|
|
Mladost (S)
Sandići
|
21.08.2016 17:30 | Sveti Jovan | 0 : 2 | Mladost (S) | ||||||
Crvena zvijezda
Donji Žabar
|
|
Mladost (T)
Trnjaci
|
21.08.2016 17:30 | Crvena zvijezda | 3 : 0 | Mladost (T) |
Priboj
Priboj
|
|
Stević Jovan
Vršani
|
21.08.2016 17:00 | Priboj | 0 : 0 | Stević Jovan | ||||||
SFK Akademac UIS
Bijeljina(Triješnica)
|
|
Semberija
Popovi
|
21.08.2016 17:00 | SFK Akademac UIS | 3 : 2 | Semberija | ||||||
Drina
Amajlije
|
|
Proleter
Ruhotina-Johovac
|
21.08.2016 17:00 | Drina | 1 : 0 | Proleter | ||||||
Strijelac
Tutnjevac
|
|
Jedinstvo
Suvo Polje
|
21.08.2016 17:00 | Strijelac | 0 : 2 | Jedinstvo | ||||||
Balatun
Balatun
|
|
BSK Ledinci
Batković
|
21.08.2016 17:00 | Balatun | 2 : 1 | BSK Ledinci | ||||||
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
|
|
Sloboda
Donji Zagoni
|
21.08.2016 17:00 | Miloš Obilić | 1 : 0 | Sloboda |
Borac (BL)
Bosanski Lužani
|
|
Polet
Podnovlje
|
21.08.2016 17:00 | Borac (BL) | 2 : 1 | Polet | ||||||
4. juli
Pojezna
|
|
27. Juli
Kalenderovci
|
21.08.2016 17:00 | 4. juli | 2 : 1 | 27. Juli | ||||||
BSK
Bušletić
|
|
Radnički
Brodsko Polje
|
21.08.2016 17:00 | BSK | 0 : 3 | Radnički | ||||||
Željezničar
Pridjel Gornji
|
|
OFK Zborište
Zborište
|
21.08.2016 17:00 | Željezničar | 4 : 4 | OFK Zborište | ||||||
Borac (K)
Kotorsko
|
|
Vučijak
Majevac
|
21.08.2016 17:00 | Borac (K) | 2 : 1 | Vučijak |
Crvena zvijezda
Gajevi
|
|
Omladinac
Modriča
|
21.08.2016 17:00 | Crvena zvijezda | 3 : 2 | Omladinac | ||||||
Zvijezda
Kruškovo Polje
|
|
Partizan
Koprivna
|
21.08.2016 17:00 | Zvijezda | 2 : 0 | Partizan | ||||||
Mladost (ST)
Srpska Tišina
|
|
Sloga (SS)
Srednja Slatina
|
21.08.2016 17:00 | Mladost (ST) | 3 : 0 | Sloga (SS) | ||||||
Sloga 73
Ždreban
|
|
Trebavac
Vranjak
|
21.08.2016 17:00 | Sloga 73 | 5 : 3 | Trebavac | ||||||
Mladost (B)
Botajica
|
|
Jedinstvo
Obudovac 2(Branica)
|
21.08.2016 17:00 | Mladost (B) | 3 : 0 | Jedinstvo |
Romanovci
Romanovci
|
|
Laminci
Laminci
|
21.08.2016 18:00 | Romanovci | 2 : 7 | Laminci | ||||||
Obradovac
Gradiška
|
|
Bratstvo
Orahova
|
21.08.2016 18:00 | Obradovac | 5 : 1 | Bratstvo | ||||||
13 Skojevki
Grbavci
|
|
Borac
Mašići
|
21.08.2016 18:00 | 13 Skojevki | 3 : 1 | Borac | ||||||
Polet
Elezagići
|
|
Stevan Dukić
Rogolji
|
21.08.2016 18:00 | Polet | 0 : 3 | Stevan Dukić |
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
|
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
|
21.08.2016 17:00 | Radnik Bumerang | 0 : 2 | Lokomotiva | ||||||
Gradina
Srebrenik
|
|
Mladost
Poljavnice-Novi Grad
|
21.08.2016 17:00 | Gradina | 4 : 0 | Mladost |