Vitez
Vitez
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
18.03.2017 15:00 | Vitez | 0 : 0 | Krupa | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Mladost
Doboj - Kakanj
|
18.03.2017 15:00 | Čelik | 2 : 2 | Mladost | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Metalleghe-BSI
Jajce
|
18.03.2017 15:00 | Zrinjski | 0 : 2 | Metalleghe-BSI | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Radnik
Bijeljina
|
18.03.2017 15:00 | Željezničar | 2 : 0 | Radnik | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
18.03.2017 15:00 | Sloboda | 3 : 0 | Sarajevo | ||||||
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Olimpic
Sarajevo
|
18.03.2017 15:00 | Široki Brijeg | 0 : 0 | Olimpic |
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Sloga
Doboj
|
18.03.2017 14:00 | Slavija | 1 : 1 | Sloga | ||||||
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
|
Podrinje
Janja
|
18.03.2017 14:00 | Sloboda | 0 : 0 | Podrinje | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Tekstilac Kort
Derventa
|
18.03.2017 14:00 | Kozara | 1 : 0 | Tekstilac Kort | ||||||
Borac (BL)
Banja Luka
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
18.03.2017 14:00 | Borac (BL) | 2 : 0 | Rudar Prijedor | ||||||
Zvijezda 09
Etno selo Stanišići
|
|
Borac (Š)
Šamac
|
18.03.2017 14:00 | Zvijezda 09 | 1 : 0 | Borac (Š) | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Sutjeska
Foča
|
18.03.2017 14:00 | Drina | 0 : 0 | Sutjeska |
Guber
Srebrenica
|
|
Mladost (R)
Rogatica
|
18.03.2017 14:00 | Guber | 5 : 0 | Mladost (R) | ||||||
Drina HE
Višegrad
|
|
Jedinstvo (Bč)
Brčko
|
18.03.2017 14:00 | Drina HE | 0 : 0 | Jedinstvo (Bč) | ||||||
Famos
Vojkovići
|
|
Proleter
Dvorovi
|
18.03.2017 14:00 | Famos | 3 : 2 | Proleter | ||||||
Napredak
Donji Šepak
|
|
Velež
Nevesinje
|
18.03.2017 14:00 | Napredak | 2 : 1 | Velež | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
18.03.2017 14:00 | Leotar | 0 : 0 | Ilićka 01 |
Modriča
Modriča
|
|
Mladost
Donja Slatina
|
18.03.2017 14:00 | Modriča | 0 : 0 | Mladost | ||||||
Sloga (S)
Srbac
|
|
Sloboda
Novi Grad
|
18.03.2017 14:00 | Sloga (S) | 1 : 4 | Sloboda | ||||||
Laktaši
Laktaši
|
|
Sloga (T)
Trn
|
18.03.2017 14:00 | Laktaši | 1 : 1 | Sloga (T) | ||||||
Ljubić
Prnjavor
|
|
Željezničar (D)
Doboj
|
18.03.2017 14:00 | Ljubić | 2 : 1 | Željezničar (D) | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Ozren
Petrovo
|
18.03.2017 14:00 | Proleter | 3 : 1 | Ozren | ||||||
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
|
BSK
Banja Luka
|
18.03.2017 14:00 | Željezničar Sport Team | 1 : 0 | BSK |
Trebava
Osječani
|
|
OFK Pridjel
Pridjel Donji
|
18.03.2017 14:30 | Trebava | 1 : 1 | OFK Pridjel |
Rudar
Ugljevik
|
|
OFK Šekovići
Šekovići
|
18.03.2017 14:00 | Rudar | 3 : 0 | OFK Šekovići |
Naprijed
Banja Luka
|
|
Progres
Kneževo
|
18.03.2017 11:00 | Naprijed | 3 : 1 | Progres | ||||||
Lauš
Banja Luka
|
|
Kladari
Kladari
|
18.03.2017 14:00 | Lauš | 0 : 1 | Kladari |
Borac (Š)
Šibovska
|
|
Kalemi
Trebovljani
|
18.03.2017 15:00 | Borac (Š) | 7 : 2 | Kalemi |
13 Skojevki
Grbavci
|
|
Stevan Dukić
Rogolji
|
18.03.2017 15:30 | 13 Skojevki | 4 : 0 | Stevan Dukić | ||||||
Jablanica
Jablanica
|
|
Borac
Mašići
|
18.03.2017 15:30 | Jablanica | 0 : 5 | Borac |
Mostar SG
Mostar
|
|
Zrinjski
Mostar
|
18.03.2017 20:00 | Mostar SG | 5 : 3 | Zrinjski | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Tango
Istočno Sarajevo
|
18.03.2017 17:00 | Leotar | 4 : 5 | Tango |
Čelinac
Čelinac
|
|
Seljak
Livno
|
18.03.2017 18:00 | Čelinac | 4 : 3 | Seljak |
Šamac
Šamac
|
|
Modriča
Modriča
|
18.03.2017 17:00 | Šamac | 82 : 62 | Modriča |
Borac 72
Istočni Drvar
|
18.03.2017
14:00
|
Una
Kozarska Dubica
|
18.03.2017 14:00 | Borac 72 | : | Una |
Bosna
Sarajevo
|
|
Igokea
Aleksandrovac
|
18.03.2017 18:00 | Bosna | 88 : 84 | Igokea | ||||||
Kakanj
Kakanj
|
|
Zrinjski
Mostar
|
18.03.2017 18:00 | Kakanj | 71 : 75 | Zrinjski | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Spars
Sarajevo
|
18.03.2017 18:00 | Sloboda | 91 : 82 | Spars |
Građanski
Bijeljina
|
|
Bošnjak
Hadžići
|
18.03.2017 19:00 | Građanski | 80 : 68 | Bošnjak |
Radnik BN Basket
Bijeljina
|
|
HEO
Bileća
|
18.03.2017 | Radnik BN Basket | 20 : 0 | HEO | ||||||
Rudar 2015
Ugljevik
|
|
Bratunac
Bratunac
|
18.03.2017 | Rudar 2015 | 78 : 90 | Bratunac | ||||||
Prijedor
Prijedor
|
|
Slavija 1996
Istočno Sarajevo
|
18.03.2017 | Prijedor | 71 : 54 | Slavija 1996 | ||||||
Teslić
Teslić
|
|
Rogatica
Rogatica
|
18.03.2017 | Teslić | 78 : 87 | Rogatica |
RMU Banovići
Banovići
|
|
Impuls
Ilidža
|
18.03.2017 18:00 | RMU Banovići | 75 : 35 | Impuls | ||||||
Mladi Krajišnik
Banja Luka
|
|
Brčanka
Brčko
|
18.03.2017 20:00 | Mladi Krajišnik | 59 : 66 | Brčanka | ||||||
Jedinstvo BHT
Tuzla
|
|
Orlovi
Banja Luka
|
18.03.2017 17:00 | Jedinstvo BHT | 82 : 78 | Orlovi |
Teslić
Teslić
|
|
Omladinac
Banja Luka
|
18.03.2017 | Teslić | 42 : 30 | Omladinac | ||||||
Kozara
Kozarska Dubica
|
|
Čelinac
Čelinac
|
18.03.2017 | Kozara | 30 : 27 | Čelinac | ||||||
Borac M:TEL 2
Banja Luka
|
|
Kozara Mlijekoprodukt 2
Kozarska Dubica
|
18.03.2017 | Borac M:TEL 2 | 29 : 25 | Kozara Mlijekoprodukt 2 | ||||||
Srbac
Srbac
|
|
Derventa 2
Derventa
|
18.03.2017 | Srbac | 10 : 0 | Derventa 2 |
Neretva
Jablanica
|
|
Mira
Prijedor
|
18.03.2017 19:00 | Neretva | 29 : 23 | Mira | ||||||
Lokomotiva
Mostar
|
|
Ilidža
Ilidža
|
18.03.2017 19:00 | Lokomotiva | 24 : 27 | Ilidža | ||||||
Bihać
Bihać
|
|
Grude
Grude
|
18.03.2017 19:00 | Bihać | 19 : 43 | Grude | ||||||
Krivaja
Zavidovići
|
|
Goražde Heim Meih
Goražde
|
18.03.2017 19:00 | Krivaja | 36 : 27 | Goražde Heim Meih | ||||||
Izviđač CO
Ljubuški
|
|
Katarina
Mostar
|
18.03.2017 19:00 | Izviđač CO | 33 : 40 | Katarina |
Borac
Banjaluka
|
|
Doboj
Doboj
|
18.03.2017 18:00 | Borac | 25 : 26 | Doboj | ||||||
Dubica
Kozarska Dubica
|
|
Nestro grupa Brod
Brod
|
18.03.2017 20:00 | Dubica | 41 : 20 | Nestro grupa Brod |
Srbac
Srbac
|
|
Omladinac
Banja Luka
|
18.03.2017 16:00 | Srbac | 25 : 23 | Omladinac |