Od gotovog veresija

Simo Lukić igrač utakmice

Iako su imali vođstvo od 2:0 fudbaleri Mladosti iz Rogatice su se u završnici utakmice borili da sačuvaju bar bod,  pa je tako na kraju susrert završen bez pobednika što je i najrealniji ishod ovog meča.

Rogatičani su odlično otvorili utakmicu, igrao se 7. minut kada je Miličević lepo prošao po levoj strani, na prvoj stativi pronašao Ćaćića koji donosi prednost domaćem timu. Slično je bilo i u otvanju drugog dela, u 49.minutu je izveden brz kontranapad Ćaćić je uposlio Marijanovića koji sa ivice kaznenog prostora šalje loptu iza leđa nemoćnog Krajišnika.

Rogatičani su se dobro držali sve do polovine drugog poluvremena, a potom je usledio veliki pad u igri domaćeg tima verovatno izazvan fizičkom nepripremljenošću što koriste gosti i nakon lepe akcije i centraršuta Ristivojevića sa desne strane Lukić u 63. minutu pogađa glavom mrežu Mladosti. Pritisak gostiju je urodio plodom i u 81. minutu kada je na  jednu odbijenu loptu odbrambenih igrača domaćina,natrčao  najbolji igrač susreta Simo Lukić i sa vrha šesnaesterca matira nemoćnog Šehovca.

MLADOST (R) – ZADRUGAR (DC) 2:2 (1:0)
Stadion: SRC 9.januar, Rogatica
Gledalaca: 100
Sudija: Dejan Popović (Trebinje)
Strelci: Ćaćić 7, B. Marijanović 49. minut (Mladost ) Lukić 63. i 81. minut (Zadrugar)
Žuti kartoni: R. Nešković, N. Nešković, Minić, Božović (Mladost) Maksimović, Živković, Jović (Zadrugar)

MLADOST: Šehovac, R. Nešković, Milovanović (od 85. Mihajlović), N. Nešković, Miličević (od 72. Debelnogić), Ćaćić, B. Marijanović, Andrić, Minić, Božović, Nerić

ZADRUGAR: Krajišnik, Radić, Matović, Kalajdžić, Rodrigez, Lukić, Maksimović, Živković, Ristivojević, Simeunović, Jović (od 46. Kuljanin)

Mladost (R) 0 : 2 Jedinstvo (BR)
Guber 2 : 4 Jedinstvo (RO)
Podrinje 4 : 1 Stakorina
Rudar 1925 3 : 0 Budućnost
Napredak 1 : 3 Zadrugar