Zadrugar uhvatio ritam, treći vezani trijumf

Tri boda idu u Donje Crnjelovo/ Vanja Radovanović

Zadrugar je u 5. kolu Druge lige Republike Srpske grupa "Istok" savladao Napretka u Donjem Šepku sa 3:1.

Finiš prvog poluvremena pripada gostima koji prvo preko Enrikea Raeza Rodrigeza dolaze do 1:0, da bi onda Simo Lukić uduplao prednost i Zadrugar sa 2:0 ide na odmor.

Luka Riđošić je svojim novim golom smanjio na 2:1, ali Draško Kuljanin u 86. minuti otklanja sve dileme oko pobjednika.

Zadrugar nakon nešto slabijeg starta i boda iz dvije utakmice hvata ritam i dolazi do treće uzastopne pobjede. Sa druge strane, Napredak piše prvi poraz u sezoni iz četiri utakmice.

NAPREDAK - ZADRUGAR 1:3 (0:2)