Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
|
|
Olimpic
Sarajevo
|
18.10.2015 17:00 | Å iroki Brijeg | 2 : 1 | Olimpic | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
Mladost
Doboj - Kakanj
|
18.10.2015 15:00 | Travnik | 1 : 2 | Mladost | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
ŽeljezniÄar
Sarajevo
|
18.10.2015 18:00 | Zrinjski | 2 : 1 | ŽeljezniÄar | ||||||
Slavija
IstoÄno Sarajevo
|
|
Borac
Banja Luka
|
18.10.2015 15:00 | Slavija | 3 : 0 | Borac |
Sloboda (MG)
MrkonjiÄ Grad
|
|
Tekstilac
Derventa
|
18.10.2015 14:30 | Sloboda (MG) | 0 : 0 | Tekstilac |
Omarska
Omarska
|
|
Ozren
Petrovo
|
18.10.2015 14:30 | Omarska | 8 : 0 | Ozren | ||||||
Borac
Kozarska Dubica
|
|
LjubiÄ
Prnjavor
|
18.10.2015 14:30 | Borac | 1 : 1 | LjubiÄ | ||||||
Župa
Milosavci
|
|
Sloga (D)
Doboj
|
18.10.2015 14:30 | Župa | 0 : 7 | Sloga (D) | ||||||
Mladost (DS)
Donja Slatina
|
|
LijeÅ”Äe
LijeÅ”Äe
|
18.10.2015 14:30 | Mladost (DS) | 2 : 1 | LijeÅ”Äe |
Mladost (R)
Rogatica
|
|
Sloga Junajted
Bijeljina
|
18.10.2015 14:30 | Mladost (R) | 4 : 2 | Sloga Junajted | ||||||
Jedinstvo (Br)
Brodac
|
|
Napredak
Donji Å epak
|
18.10.2015 14:30 | Jedinstvo (Br) | 1 : 2 | Napredak |
Karanovac
Karanovac
|
|
Mladost
Kotor VaroÅ”
|
18.10.2015 14:30 | Karanovac | 2 : 0 | Mladost | ||||||
Gomjenica
Prijedor
|
|
FSA
Prijedor
|
18.10.2015 14:30 | Gomjenica | 3 : 2 | FSA | ||||||
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
|
|
LijevÄe
Nova Topola
|
18.10.2015 14:30 | Sloga DIPO | 0 : 0 | LijevÄe | ||||||
OFK Ravan
MeÄeÄa
|
|
OFK LauÅ”
Banja Luka
|
18.10.2015 14:30 | OFK Ravan | 0 : 3 | OFK LauÅ” |
Vranjak
Vranjak
|
|
NaŔa krila
Kostajnica
|
18.10.2015 14:30 | Vranjak | 3 : 2 | NaŔa krila | ||||||
BuduÄnost
Gornja Slatina
|
|
OFK Pridjel
Pridjel
|
18.10.2015 14:30 | BuduÄnost | 2 : 0 | OFK Pridjel | ||||||
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Mineral
Banja VruÄica
|
18.10.2015 14:30 | Crvena zvijezda | 1 : 4 | Mineral | ||||||
Rudanka
Rudanka
|
|
Polet 1926
Brod
|
18.10.2015 14:30 | Rudanka | 2 : 0 | Polet 1926 | ||||||
SkugriÄ
SkugriÄ
|
|
Ozren
Paklenica
|
18.10.2015 14:30 | SkugriÄ | 5 : 3 | Ozren |
OFK Trnovica
Trnovica
|
|
BiraÄ
Derventa
|
18.10.2015 14:30 | OFK Trnovica | 2 : 2 | BiraÄ | ||||||
Majevica
Lopare
|
|
Guber
Srebrenica
|
18.10.2015 14:30 | Majevica | 1 : 3 | Guber | ||||||
MiliÄi
MiliÄi
|
|
Jedinstvo
RoÄeviÄ
|
18.10.2015 14:30 | MiliÄi | 3 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Proleter
Ruhotina-Johovac
|
|
OFK Å ekoviÄi
Å ekoviÄi
|
18.10.2015 14:30 | Proleter | 2 : 0 | OFK Å ekoviÄi |
Rudo
Rudo
|
|
Romanija
Pale
|
18.10.2015 14:00 | Rudo | 0 : 2 | Romanija |
Brzi
Busnovi
|
|
Plamen
Donje VodiÄevo
|
18.10.2015 14:30 | Brzi | 0 : 1 | Plamen | ||||||
Radnik Urije
Prijedor
|
|
Omladinac
DrakseniÄ
|
18.10.2015 14:30 | Radnik Urije | 1 : 2 | Omladinac | ||||||
Sloga
RakeliÄi
|
|
Mrakovica
KozaruŔa
|
18.10.2015 14:30 | Sloga | 4 : 2 | Mrakovica | ||||||
Bratstvo
Kozarac
|
|
Berek 1975
Prijedor
|
18.10.2015 14:30 | Bratstvo | 3 : 0 | Berek 1975 | ||||||
Kozara
Donji Orlovci
|
|
Slaven
Dobrljin
|
18.10.2015 14:30 | Kozara | 2 : 2 | Slaven |
Mladost (B)
Bajinci
|
|
Torpedo
Cerovljani
|
18.10.2015 15:00 | Mladost (B) | 1 : 0 | Torpedo | ||||||
Borac (M)
Maglajani
|
|
Kladari
Gornji Kladari
|
18.10.2015 15:00 | Borac (M) | 5 : 2 | Kladari | ||||||
Biseri
Äatrnja
|
|
Mladi KrajiŔnik
Kukulje
|
18.10.2015 15:00 | Biseri | 0 : 1 | Mladi KrajiŔnik | ||||||
Ratar
Stara Topola
|
|
Sloboda
Donji Podgradci
|
18.10.2015 15:00 | Ratar | 1 : 0 | Sloboda | ||||||
Borac (Å )
Å ibovska
|
|
Bratstvo
Kozinci
|
18.10.2015 15:00 | Borac (Å ) | 5 : 4 | Bratstvo | ||||||
Kozara
Turjak
|
|
Tamaris
MrÄevci
|
18.10.2015 15:00 | Kozara | 4 : 1 | Tamaris |
Gomionica
Bronzani Majdan
|
|
Gorica
Å ipovo
|
18.10.2015 14:30 | Gomionica | 0 : 2 | Gorica | ||||||
Å njegotina
Å njegotina
|
|
Borac
IstoÄni Drvar
|
18.10.2015 14:30 | Å njegotina | 8 : 2 | Borac | ||||||
Äelinac
Äelinac
|
|
Krajina
Banja Luka
|
18.10.2015 14:30 | Äelinac | 2 : 0 | Krajina | ||||||
Džaja
Banja Luka
|
|
Vrbas
Banja Luka
|
18.10.2015 14:30 | Džaja | 0 : 1 | Vrbas | ||||||
Polet-KrajiŔnik
DragoÄaj
|
|
Rekreativo
Banja Luka
|
18.10.2015 14:30 | Polet-KrajiŔnik | 2 : 1 | Rekreativo |
Sloboda
Vinska
|
|
Rudar
Stanari
|
18.10.2015 17:00 | Sloboda | 2 : 3 | Rudar | ||||||
PelagiÄevo
PelagiÄevo
|
|
Crvena Zvijezda
Gajevi
|
18.10.2015 17:00 | PelagiÄevo | 5 : 1 | Crvena Zvijezda | ||||||
Ukrina
ÄeÄava
|
|
Sloga
JakeÅ”
|
18.10.2015 17:00 | Ukrina | 0 : 3 | Sloga | ||||||
Jedinstvo
Crkvina
|
|
Crkvina
Crkvina
|
18.10.2015 17:00 | Jedinstvo | 1 : 5 | Crkvina | ||||||
Zvijezda
Kakmuž
|
|
Kladari
Kladari Gornji
|
18.10.2015 17:00 | Zvijezda | 4 : 0 | Kladari | ||||||
Borac
Osinja
|
|
Mladost
Dobrinja
|
18.10.2015 17:00 | Borac | 6 : 0 | Mladost | ||||||
Bosna
ModriÄki Lug
|
|
Bratstvo
Donja Dubica
|
18.10.2015 17:00 | Bosna | 4 : 0 | Bratstvo |
Sveti Jovan
Donji Brezik
|
|
Mladost 2003
Popovo Polje
|
18.10.2015 15:00 | Sveti Jovan | 2 : 1 | Mladost 2003 | ||||||
Gredice
Gredice 1
|
|
Mladost (S)
SandiÄi
|
18.10.2015 15:00 | Gredice | 1 : 1 | Mladost (S) | ||||||
SlijepÄeviÄi
SlijepÄeviÄi
|
|
GrÄica
BrÄko
|
18.10.2015 15:00 | SlijepÄeviÄi | 5 : 2 | GrÄica | ||||||
OFK Krbeti
Krbeti
|
|
Mladost (T)
Trnjaci
|
18.10.2015 15:00 | OFK Krbeti | 3 : 2 | Mladost (T) | ||||||
ObiliÄ
KrepÅ”iÄ
|
|
Omladinac
PotoÄari
|
18.10.2015 15:00 | ObiliÄ | 2 : 1 | Omladinac | ||||||
Mladost (L)
LonÄari
|
|
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
18.10.2015 15:00 | Mladost (L) | 0 : 1 | OFK Brezik | ||||||
Sava 04
Brezovo Polje Selo
|
|
JugoviÄ
BrÄko
|
18.10.2015 15:00 | Sava 04 | 3 : 0 | JugoviÄ |
Jedinstvo
Suvo Polje
|
|
Sloga 94
Bijeljina
|
18.10.2015 14:30 | Jedinstvo | 1 : 0 | Sloga 94 | ||||||
BSK Ledinci
BatkoviÄ
|
|
Novo doba
ÄardaÄine
|
18.10.2015 14:30 | BSK Ledinci | 2 : 0 | Novo doba | ||||||
Majevica
Donje ZabrÄe
|
|
SFK Akademac UIS
Bijeljina
|
18.10.2015 14:30 | Majevica | 2 : 1 | SFK Akademac UIS | ||||||
MiloÅ” ObiliÄ
Novo Naselje Janja
|
|
Sloboda
Donji Zagoni
|
18.10.2015 14:30 | MiloÅ” ObiliÄ | 0 : 0 | Sloboda | ||||||
Drina
Amajlije
|
|
Semberija
Popovi
|
18.10.2015 14:30 | Drina | 1 : 1 | Semberija | ||||||
Priboj
Priboj
|
|
Balatun
Balatun
|
18.10.2015 14:30 | Priboj | 2 : 2 | Balatun |
Srpski Soko
Äelopek
|
|
Jardan
Jardan
|
18.10.2015 14:00 | Srpski Soko | 0 : 3 | Jardan | ||||||
Jadar
Nova Kasaba
|
|
Polet
Kravica
|
18.10.2015 14:00 | Jadar | 2 : 1 | Polet | ||||||
Branjevo
Branjevo
|
|
BuduÄnost (S)
Skelani
|
18.10.2015 14:00 | Branjevo | 2 : 1 | BuduÄnost (S) | ||||||
Tabanci
Tabanci
|
|
BuduÄnost (P)
Pilica
|
18.10.2015 14:00 | Tabanci | 1 : 4 | BuduÄnost (P) |
MoŔtanica
BožiÄi
|
|
Radnik
Kozarska Dubica
|
18.10.2015 14:30 | MoŔtanica | 0 : 3 | Radnik | ||||||
Rasavci
Rasavci
|
|
Blatna
Blatna
|
18.10.2015 14:30 | Rasavci | 2 : 1 | Blatna | ||||||
PodgrmeÄ
OŔtra Luka
|
|
Kiseljak
Koprivna
|
18.10.2015 14:30 | PodgrmeÄ | 6 : 0 | Kiseljak | ||||||
Rudar
Blagaj
|
|
Svodna
Svodna
|
18.10.2015 14:30 | Rudar | 0 : 3 | Svodna |
Borac
MaÅ”iÄi
|
|
Polet
ElezagiÄi
|
18.10.2015 15:00 | Borac | 1 : 2 | Polet | ||||||
Obradovac
Obradovac
|
|
OFK Laminci
Laminci
|
18.10.2015 15:00 | Obradovac | 2 : 3 | OFK Laminci | ||||||
Novi Napredak
Gornji Karajzovci
|
|
13 Skojevki
Grbavci
|
18.10.2015 15:00 | Novi Napredak | 3 : 0 | 13 Skojevki | ||||||
Romanovci
Romanovci
|
|
Stevan DukiÄ
Rogolji
|
18.10.2015 15:00 | Romanovci | 2 : 1 | Stevan DukiÄ |
Bratstvo
PoveliÄ
|
|
Vrbas
Prijebljezi
|
18.10.2015 14:30 | Bratstvo | 1 : 0 | Vrbas | ||||||
BuduÄnost
Donji Galjipovci
|
|
Studenac
KobaÅ”
|
18.10.2015 14:30 | BuduÄnost | 3 : 2 | Studenac | ||||||
Crvena zemlja
Nova Ves
|
|
Biseri
LiŔnja
|
18.10.2015 14:30 | Crvena zemlja | 2 : 3 | Biseri |
SkugriÄ 1964
MiÅ”iÄi-Potpolje
|
|
Omladinac
ModriÄa
|
18.10.2015 16:00 | SkugriÄ 1964 | 6 : 0 | Omladinac | ||||||
Partizan
Koprivna
|
|
VuÄijak
Gnionica
|
18.10.2015 16:00 | Partizan | 2 : 0 | VuÄijak | ||||||
Sloga 73
Ždreban
|
|
Trebavac
Vranjak
|
18.10.2015 16:00 | Sloga 73 | 2 : 2 | Trebavac |
Sloboda
Mrtvica
|
|
Crvena zvijezda
Donji Žabar
|
18.10.2015 11:00 | Sloboda | 3 : 2 | Crvena zvijezda |
SteviÄ Jovan
VrŔani
|
|
Sloboda
Donji Dragaljevac
|
18.10.2015 15:00 | SteviÄ Jovan | 5 : 0 | Sloboda | ||||||
Panteri
Zagoni
|
|
GraÄanski
Bijeljina
|
18.10.2015 15:00 | Panteri | 3 : 0 | GraÄanski | ||||||
Omladinac
Gornja ÄaÄavica
|
|
Proleter
Gornji Dragaljevac
|
18.10.2015 15:00 | Omladinac | 4 : 3 | Proleter | ||||||
OFK MagnojeviÄ
Gornji MagnojeviÄ
|
|
Koridor 2011
Bijeljina
|
18.10.2015 15:00 | OFK MagnojeviÄ | 4 : 0 | Koridor 2011 | ||||||
LjeljenÄa
LjeljenÄa
|
|
MagnojeviÄ 2001
Srednji MagnojeviÄ
|
18.10.2015 15:00 | LjeljenÄa | 0 : 1 | MagnojeviÄ 2001 | ||||||
Jedinstvo
Donja ÄaÄavica
|
|
Obarska
Velika Obarska
|
18.10.2015 15:00 | Jedinstvo | 2 : 2 | Obarska |
Famos
VojkoviÄi
|
|
Velež
Nevesinje
|
18.10.2015 | Famos | 2 : 5 | Velež | ||||||
Glasinac
Sokolac
|
|
Romanija
Pale
|
18.10.2015 | Glasinac | 3 : 0 | Romanija | ||||||
Mladost (G)
Gacko
|
|
Hercegovac
BileÄa
|
18.10.2015 | Mladost (G) | 1 : 2 | Hercegovac |
Glasinac
Sokolac
|
|
Romanija
Pale
|
18.10.2015 | Glasinac | 0 : 6 | Romanija | ||||||
Mladost (G)
Gacko
|
|
Hercegovac
BileÄa
|
18.10.2015 | Mladost (G) | 1 : 0 | Hercegovac |
Sutjeska
Niksic
|
|
MZT Skopje Aerodrom
Skopje
|
18.10.2015 19:00 | Sutjeska | 68 : 77 | MZT Skopje Aerodrom | ||||||
Crvena zvezda mts
Beograd
|
|
Olimpija
Ljubljana
|
18.10.2015 17:00 | Crvena zvezda mts | 73 : 77 | Olimpija |
GraÄanski
Bijeljina
|
|
Spars
Sarajevo
|
18.10.2015 18:00 | GraÄanski | 72 : 81 | Spars | ||||||
Å iroki
Å iroki Brijeg
|
|
Varda HE
ViŔegrad
|
18.10.2015 18:00 | Å iroki | 79 : 51 | Varda HE |