XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 14.08.2016 17:00 Vlasenica - Jedinstvo (Bč) 0:0
2 21.08.2016 17:00 Sloga Junajted - Vlasenica 2:0
3 28.08.2016 16:30 Vlasenica - Proleter 3:1
4 03.09.2016 16:30 Glasinac 2011 - Vlasenica 2:0
5 11.09.2016 16:30 Vlasenica - Mladost (G) 3:1
6 18.09.2016 16:00 Velež - Vlasenica 1:0
7 25.09.2016 16:00 Vlasenica - Ilićka 01 1:0
8 01.10.2016 15:30 Leotar - Vlasenica 2:2
9 09.10.2016 15:30 Vlasenica - Napredak 1:3
10 16.10.2016 15:00 Jedinstvo (Br) - Vlasenica 5:2
11 23.10.2016 15:00 Vlasenica - Mladost (BS) 0:0
12 29.10.2016 14:30 Famos - Vlasenica 3:0
13 06.11.2016 14:00 Vlasenica - Mladost (R) 4:1
14 13.11.2016 13:30 Vlasenica - Drina HE 4:0
15 19.11.2016 13:30 Guber - Vlasenica 4:1
16 11.03.2017 14:00 Jedinstvo (Bč) - Vlasenica 5:0
17 19.03.2017 14:00 Vlasenica - Sloga Junajted 1:1
18 26.03.2017 15:00 Proleter - Vlasenica 1:0
19 02.04.2017 16:00 Vlasenica - Glasinac 2011 0:2
20 08.04.2017 16:00 Mladost (G) - Vlasenica 3:1
21 15.04.2017 16:30 Vlasenica - Velež 1:3
22 22.04.2017 16:30 Ilićka 01 - Vlasenica 7:2
23 26.04.2017 17:00 Vlasenica - Leotar 1:3
24 29.04.2017 17:00 Napredak - Vlasenica 7:1
25 07.05.2017 17:00 Vlasenica - Jedinstvo (Br) 1:2
26 14.05.2017 17:30 Mladost (BS) - Vlasenica 3:2
27 21.05.2017 17:30 Vlasenica - Famos 3:6
28 28.05.2017 17:30 Mladost (R) - Vlasenica 2:1
29 04.06.2017 17:30 Drina HE - Vlasenica 2:0
30 11.06.2017 17:30 Vlasenica - Guber 4:6
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Republike Srpske Napredak 30 22 6 2 72
2 Jedinstvo (Bč) 30 19 6 5 63
3 Famos 30 18 5 7 59
4 Leotar 30 15 6 9 51
5 Ilićka 01 30 15 5 10 50
6 Glasinac 2011 30 13 6 11 45
7 Guber 30 12 4 14 40
8 Sloga Junajted 30 12 4 14 40
9 Jedinstvo (Br) 30 10 8 12 38
10 Mladost (G) 30 12 2 16 38
11 Velež 30 11 4 15 37
12 Mladost (BS) 30 9 7 14 34
13 Mladost (R) 30 10 3 17 33
14 Proleter 30 9 5 16 32
15 Drina HE 30 9 3 18 30
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Regionalna liga RS – Istok Vlasenica 30 5 4 21 19