XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 51 utakmica za dan
Subota, 29 Oktobar 2016

Fudbal

29.10.2016 14:30 Ilićka 01 4 : 2 Proleter
29.10.2016 14:30 Leotar 4 : 1 Sloga Junajted
29.10.2016 14:30 Napredak 1 : 1 Jedinstvo (Bč)
29.10.2016 14:30 Famos 3 : 0 Vlasenica
29.10.2016 14:30 Željezničar Sport Team 8 : 1 Mineral
29.10.2016 14:30 Proleter 2 : 2 Mladost
29.10.2016 14:30 Laktaši 0 : 0 Modriča
29.10.2016 14:30 Sloga (S) 0 : 0 Borac
29.10.2016 14:30 Polet 1926 4 : 1 Sloga
29.10.2016 14:30 Trebava 3 : 0 Liješće
29.10.2016 14:30 Lokanj 1 : 1 Partizan
29.10.2016 14:30 Rudar 0 : 3 OFK Trnovica
29.10.2016 14:30 Karanovac 3 : 0 FSA
29.10.2016 14:30 Čelinac 6 : 2 Partizan
29.10.2016 14:30 Brdo 2 : 2 Naprijed
29.10.2016 14:30 Lauš 5 : 1 Gomjenica
29.10.2016 14:30 Vrbas 3 : 2 Rekreativo
29.10.2016 15:30 Vilusi 5 : 0 Mladost
29.10.2016 15:30 Obradovac 2 : 1 Borac
29.10.2016 14:00 Vitez 0 : 0 Sloboda
29.10.2016 14:30 Olimpic 0 : 5 Zrinjski
29.10.2016 14:30 Radnik 3 : 1 Krupa
29.10.2016 13:30 Metalleghe-BSI 2 : 0 Mladost
29.10.2016 14:30 Rudar Prijedor 3 : 1 Slavija
29.10.2016 14:30 Tekstilac Kort 2 : 0 Borac (Š)
29.10.2016 14:30 Podrinje 5 : 0 Sutjeska
29.10.2016 14:30 Sloga 3 : 3 Drina
29.10.2016 14:30 Sloboda 1 : 0 Zvijezda 09
29.10.2016 14:30 Kozara 0 : 2 Borac (BL)
29.10.2016 14:00 Drina 1 : 6 Sloga
29.10.2016 12:00 Lokomotiva 2 : 0 Radnik Bumerang

Futsal

29.10.2016 20:30 Centar 3 : 3 Zrinjski

Košarka

29.10.2016 21:00 Partizan NIS 61 : 64 Budućnost VOLI
29.10.2016 19:00 Cibona 87 : 68 FMP
29.10.2016 19:00 Kakanj 83 : 87 Royal Bosna
29.10.2016 19:00 Građanski 68 : 88 Spars
29.10.2016 19:30 Leotar Swisslion 66 : 64 Mladost
29.10.2016 19:30 Sloboda 68 : 63 Zrinjski
29.10.2016 17:00 Bošnjak 61 : 59 Široki
29.10.2016 19:00 Sutjeska 77 : 65 Varda HE
29.10.2016 20:00 Student 77 : 64 HEO
29.10.2016 18:00 Orlovi 90 : 55 Impuls
29.10.2016 18:00 Čelik 109 : 31 Rudar Sport
29.10.2016 16:30 Jedinstvo BHT 71 : 76 Željezničar

Odbojka

29.10.2016 18:00 Gradiška 3 : 1 Jahorina
29.10.2016 18:00 Kotor Varoš 0 : 3 Pliva

Rukomet

29.10.2016 18:00 Mira 32 : 25 Jedinstvo Atlas Relax
29.10.2016 Ilidža 25 : 33 Grude
29.10.2016 18:00 Nestro grupa Brod 23 : 23 Borja
29.10.2016 17:00 Rogatica 21 : 27 Dubica
29.10.2016 19:00 Knežopoljka 2 37 : 11 Omladinac