Mladost (R)
Rogatica
|
|
Drina HE
Višegrad
|
11.06.2017 17:30 | Mladost (R) | 4 : 0 | Drina HE | ||||||
Vlasenica
Vlasenica
|
|
Guber
Srebrenica
|
11.06.2017 17:30 | Vlasenica | 4 : 6 | Guber | ||||||
Famos
Vojkovići
|
|
Jedinstvo (Bč)
Brčko
|
11.06.2017 17:30 | Famos | 2 : 1 | Jedinstvo (Bč) | ||||||
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
|
|
Sloga Junajted
Bijeljina
|
11.06.2017 17:30 | Mladost (BS) | 3 : 3 | Sloga Junajted | ||||||
Jedinstvo (Br)
Brodac
|
|
Proleter
Dvorovi
|
11.06.2017 17:30 | Jedinstvo (Br) | 4 : 2 | Proleter | ||||||
Napredak
Donji Šepak
|
|
Glasinac 2011
Sokolac
|
11.06.2017 17:30 | Napredak | 4 : 1 | Glasinac 2011 | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Mladost (G)
Gacko
|
11.06.2017 17:30 | Leotar | 3 : 0 | Mladost (G) | ||||||
Ilićka 01
Brčko
|
|
Velež
Nevesinje
|
11.06.2017 17:30 | Ilićka 01 | 2 : 0 | Velež |
Jedinstvo
Žeravica
|
|
Modriča
Modriča
|
11.06.2017 17:30 | Jedinstvo | 1 : 4 | Modriča | ||||||
Borac
Kozarska Dubica
|
|
Omarska
Omarska
|
11.06.2017 17:30 | Borac | 2 : 6 | Omarska | ||||||
Sloga (S)
Srbac
|
|
Mladost
Donja Slatina
|
11.06.2017 17:30 | Sloga (S) | 2 : 1 | Mladost | ||||||
Laktaši
Laktaši
|
|
Mineral
Banja Vrućica
|
11.06.2017 17:30 | Laktaši | 5 : 2 | Mineral | ||||||
Ljubić
Prnjavor
|
|
Sloboda
Novi Grad
|
11.06.2017 17:30 | Ljubić | 4 : 0 | Sloboda | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Sloga (T)
Trn
|
11.06.2017 17:30 | Proleter | 4 : 1 | Sloga (T) | ||||||
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
|
Željezničar (D)
Doboj
|
11.06.2017 17:30 | Željezničar Sport Team | 8 : 0 | Željezničar (D) | ||||||
BSK
Banja Luka
|
|
Ozren
Petrovo
|
11.06.2017 17:30 | BSK | 2 : 0 | Ozren |
OFK Trnovica
Trnovica
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
11.06.2017 17:30 | OFK Trnovica | 6 : 2 | Lokomotiva | ||||||
Rudar
Ugljevik
|
|
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
11.06.2017 17:30 | Rudar | 4 : 5 | Zadrugar | ||||||
Mladost
Velika Obarska
|
|
Podrinje
Tršić
|
11.06.2017 17:30 | Mladost | 0 : 3 | Podrinje | ||||||
Budućnost
Pilica
|
|
OFK Šekovići
Šekovići
|
11.06.2017 17:30 | Budućnost | 7 : 2 | OFK Šekovići | ||||||
Radnički
Karakaj
|
|
Bratstvo
Bratunac
|
11.06.2017 17:30 | Radnički | 2 : 1 | Bratstvo | ||||||
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
|
Partizan
Donja Trnova
|
11.06.2017 17:30 | Sloga | 4 : 3 | Partizan | ||||||
Omladinac
Potočari
|
|
Jedinstvo
Roćević
|
11.06.2017 17:30 | Omladinac | 3 : 2 | Jedinstvo |
Karanovac
Karanovac
|
|
Naprijed
Banja Luka
|
11.06.2017 17:30 | Karanovac | 6 : 0 | Naprijed | ||||||
Gomjenica
Prijedor
|
|
Sloga
Gornji Podgradci
|
11.06.2017 17:30 | Gomjenica | 5 : 1 | Sloga | ||||||
Lauš
Banja Luka
|
|
Progres
Kneževo
|
11.06.2017 17:30 | Lauš | 2 : 1 | Progres | ||||||
Brdo
Hambarine
|
|
Mladost
Kotor Varoš
|
11.06.2017 17:30 | Brdo | 3 : 1 | Mladost | ||||||
Ravan
Međeđa
|
|
Kladari
Kladari
|
11.06.2017 17:30 | Ravan | 1 : 2 | Kladari | ||||||
Lijevče
Nova Topola
|
|
Partizan
Kostajnica
|
11.06.2017 17:30 | Lijevče | 4 : 3 | Partizan | ||||||
Dubrave
Dubrave
|
|
Čelinac
Čelinac
|
11.06.2017 17:30 | Dubrave | 1 : 0 | Čelinac |
Džaja
Banja Luka
|
|
Budućnost
Banja Luka
|
11.06.2017 17:00 | Džaja | 3 : 0 | Budućnost | ||||||
Borac
Istočni Drvar
|
|
Sloga Nektar
Potkozarje
|
11.06.2017 17:00 | Borac | 4 : 4 | Sloga Nektar | ||||||
Mladost Farma Prom
Zalužani
|
|
Gorica
Šipovo
|
11.06.2017 17:00 | Mladost Farma Prom | 5 : 4 | Gorica |
Borac (Š)
Šibovska
|
|
Mladi Krajišnik
Kukulje
|
11.06.2017 18:00 | Borac (Š) | 3 : 3 | Mladi Krajišnik | ||||||
Kozara
Turjak
|
|
Biseri
Čatrnja
|
11.06.2017 18:00 | Kozara | 5 : 0 | Biseri | ||||||
Mladost
Bajinci
|
|
Vrbas
Prijebljezi
|
11.06.2017 18:00 | Mladost | 2 : 1 | Vrbas | ||||||
Sloboda
Donji Podgradci
|
|
Tamaris
Mrčevci
|
11.06.2017 18:00 | Sloboda | 2 : 1 | Tamaris | ||||||
Torpedo
Cerovljani
|
|
Milan
Kosjerovo
|
11.06.2017 18:00 | Torpedo | 1 : 1 | Milan | ||||||
Kalemi
Trebovljani
|
|
Borac (M)
Maglajani
|
11.06.2017 18:00 | Kalemi | 5 : 0 | Borac (M) |
Novo doba
Čardačine
|
|
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
|
11.06.2017 17:30 | Novo doba | 3 : 0 | Miloš Obilić | ||||||
Balatun
Balatun
|
|
Sloboda
Donji Zagoni
|
11.06.2017 17:30 | Balatun | 0 : 4 | Sloboda | ||||||
Strijelac
Tutnjevac
|
|
BSK Ledinci
Batković
|
11.06.2017 17:30 | Strijelac | 0 : 3 | BSK Ledinci | ||||||
Drina
Amajlije
|
|
Jedinstvo
Suvo Polje
|
11.06.2017 17:30 | Drina | 1 : 3 | Jedinstvo | ||||||
SFK Akademac UIS
Bijeljina(Triješnica)
|
|
Proleter
Ruhotina-Johovac
|
11.06.2017 17:30 | SFK Akademac UIS | 0 : 3 | Proleter | ||||||
Priboj
Priboj
|
|
Semberija
Popovi
|
11.06.2017 17:30 | Priboj | 2 : 1 | Semberija | ||||||
Brodac
Brodac
|
|
Stević Jovan
Vršani
|
11.06.2017 17:30 | Brodac | 0 : 2 | Stević Jovan |
Crni vrh
Jaružani
|
|
Župa
Milosavci
|
11.06.2017 17:30 | Crni vrh | 3 : 0 | Župa | ||||||
Potkozarje
Aleksandrovac
|
|
Biseri
Lišnja
|
11.06.2017 17:30 | Potkozarje | 3 : 0 | Biseri | ||||||
OFK Nožičko
Nožičko
|
|
Bratstvo
Povelič
|
11.06.2017 17:30 | OFK Nožičko | 2 : 2 | Bratstvo | ||||||
Budućnost
Donji Galjipovci
|
|
Crvena zemlja
Nova Ves
|
11.06.2017 17:30 | Budućnost | 3 : 0 | Crvena zemlja |