77 : 81

Bratunac slavio u Trebinju

18.04.2018 Administrator DC

U trećoj polufinalnoj utakmici plej-ofa Prve lige Republike Srrpske, košarkaši „Leotara“ dočekali su  KK „Bratunac“ iz istoimenog grada . Nakon pobjeda na domaćem terenu ova dva protivnika igraju odlučujuću utakmicu u kojoj pobjednik ulazi u finale i igraće protiv pobjednika iz drugog para KK „Sokolac“- KK „Borac“ iz Banja Luke.

Na poluvremenu susreta Leotar  je imao prednost nad Bratuncem. Bilo je 41:37. U toku je treća četvrtina, pa ćemo ispratiti ovaj meč,

Na kraju treće četrtine je 55:48.

Na 42. sekudne prije kraja rezultat je 68:68.

Igraće se produžetak u Trebinju. Nerješeno je 68:68.

Meč je završen pobjedom Bratunca. Oni su u produžetku bili bolji i slavli sa 77:81. Otišli su u finale plej ofa šampionata Republike Srpske.

Leotar - Bratunac 77:81 (22:19, 19:17, 14:12,13:20 produžetak 9:13. )